Νέα

Μπανιστήρι που κάνατε και «δεν λέγεται»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα j_thess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
614
Κριτικές
14
Like
1.697
Πόντοι
496
Να διευκρινίζεις τύπε:
Μπανιστήρι εξ επι τούτου, να εχουμε στηθεί να παραουμε ματι δηλαδή, ή μπανιστήρι τυχαίο, να πετύχεις κρέας δηλαδή και να κάτσεις να χαζέψεις;
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
135
Πόντοι
280
Την μάνα ενός συμμαθητή μου στα σχολικά μας χρόνια,την έστηνα στο παράθυρο που έβλεπε την πόρτα του μπάνιου και την είχα πετύχει να βγαίνει γυμνή δύο τρεις φορές ,αμέτρητες μαλακίες ,πολύ καύλα ,τώρα είναι παλιόγρια καθώς περάσαν 20 χρόνια από τότε .
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Να διευκρινίζεις τύπε:
Μπανιστήρι εξ επι τούτου, να εχουμε στηθεί να παραουμε ματι δηλαδή, ή μπανιστήρι τυχαίο, να πετύχεις κρέας δηλαδή και να κάτσεις να χαζέψεις;
Και τα δυο μετρανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την μάνα ενός συμμαθητή μου στα σχολικά μας χρόνια,την έστηνα στο παράθυρο που έβλεπε την πόρτα του μπάνιου και την είχα πετύχει να βγαίνει γυμνή δύο τρεις φορές ,αμέτρητες μαλακίες ,πολύ καύλα ,τώρα είναι παλιόγρια καθώς περάσαν 20 χρόνια από τότε .
φιλος σκαρφαλωνε σε δεντρο για παρομοια φαση. Επαιρνε και παρεα
 

Alla k alla

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2024
Μηνύματα
17
Like
433
Πόντοι
20
Παιδιά εμένα μου έτυχε σε ξενοδοχείο. Από το διπλανό δωμάτιο επικοινωνούσε το μπάνιο με παράθυρο τύπου φωταγωγού. και το βράδυ ξύπνησα μεσα στον ύπνο μου από τα βογκητά και μπήκα στο μπάνιο με σβηστό φως, για να μη με δουνε και τους έβλεπα που πηδιόντουσαν μέσα στο μπάνιο. Βέβαια κυρίως από μέση και πάνω είδα... αλλά μιλάμε ηχητική φουλ σαν ήμασταν όλοι μαζί!!
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Παιδιά εμένα μου έτυχε σε ξενοδοχείο. Από το διπλανό δωμάτιο επικοινωνούσε το μπάνιο με παράθυρο τύπου φωταγωγού. και το βράδυ ξύπνησα μεσα στον ύπνο μου από τα βογκητά και μπήκα στο μπάνιο με σβηστό φως, για να μη με δουνε και τους έβλεπα που πηδιόντουσαν μέσα στο μπάνιο. Βέβαια κυρίως από μέση και πάνω είδα... αλλά μιλάμε ηχητική φουλ σαν ήμασταν όλοι μαζί!!
αυτα ειναι τα καλα στη ζωή. Στη θεση σου θα ειχα μετακομισει σε εκεινο το δωματιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.419
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
τι οιδιποδειο τυπε?
ο ελληνας δεν φευγει απο το πατρικο πριν τα 40...παιζει να τους ειδε και περυσι ο τυπος....στηντρυφερη ηλικια των 39...:confused:
Τυπε εδω ειναι η αποθεωση του πυρηνα της Ελληνικης κοινωνιας, της οικογενειας.
παιζει ο τυπος να περιμενε τον πατερα να ολοκληρωσει για να ζητησει τα κλειδια για το αμαξι και ενα δεκαευρο για βενζινη. Εγινε ετσι αθελα του ηδονοβλεψιας.:confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.419
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Τα καλύτερα μπανιστήρια σε σχολικη αίθουσα στο Λυκειο, οταν η καθηγήτρια καθόταν σταυροπόδι φορώντας κοντή φούστα.
Τυπε εισια σιγουρος οτι ησουν στο σχολειο ή ειχες ξημερωσει στο κωλομπαρο ?
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
326
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Όχι το ίδιο γτ δεν με πήραν γραμμή ότι γύρισα και φαδερ βαρουσε αλυπιτα
περιεγραψε τη φαση φιλε. που τους ειδες? στην κρεβατοκαμαρα? ησουν διπλα στην πορτα? δεν φοβηθηκες μην σε καταλαβουν?
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Και μιας που ειμαστε εδω ολοι οι ματάκηδες εδω μαζεμένοι:
Η ταινία και ο πρωτος ματακιας με τον Ψαλτη, ας μην κοροιδευόμαστε μεταξυ μας, το σεναριο ειναι γραμμένο απο ματακια. Αυτα τα "φτου αλλαξαν τις κλειδαριές" και "λες να κανει μπανιο; να περιμενω;" ειναι κλασσικές ατακες ματακια. Και πολλα αλλα σκηνικά. Δικος μας ηταν ο Σκλαβος
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
341
Like
2.616
Πόντοι
441
Τη μάνα μου.Τετοια βυζιά δεν γινόταν να το χάσω.Βεβαια όταν μου το λέγανε άλλοι στο σχολείο ντρεπόμουν
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
614
Κριτικές
14
Like
1.697
Πόντοι
496
Εντάξει, αν εχετε κάνει καμπινγκ όλοι θα εχετε μια ιστορία... Αλλά σαν την στιγμλη που έφηβος βλέπεις το βυζί της ξαδέλφης σου μεσα από το ανοιχτό πουκάμισο (τα φαρδια μανίκια ιδιαίτερα) δεν έχει
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
949
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Όταν εμένα Καβάλα είχα μια φοιτήτρια στο δίπλα μπαλκόνι και κάθε βράδυ είχαμε σόου. Δυστυχώς μόνο ηχητικό καθώς δεν μπορούσα να δω τίποτα έτσι όπως ήταν τα μπαλκόνια. Με καυλωνανε οι φωνές πάρα πολύ και σκεφτόμουν να πηδήξω στο μπαλκόνι της και να πάρω μάτι. Δεν το έκανα ποτέ. Να πω επίσης πως δεν την είχα δει ποτέ. Δυστυχώς όταν μετακόμιζα την είδα και έπαθα πλάκα. Ήταν μουναρα! Αν το ήξερα σίγουρα θα είχα πηδήξει στο μπαλκόνι της.
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Όταν εμένα Καβάλα είχα μια φοιτήτρια στο δίπλα μπαλκόνι και κάθε βράδυ είχαμε σόου. Δυστυχώς μόνο ηχητικό καθώς δεν μπορούσα να δω τίποτα έτσι όπως ήταν τα μπαλκόνια. Με καυλωνανε οι φωνές πάρα πολύ και σκεφτόμουν να πηδήξω στο μπαλκόνι της και να πάρω μάτι. Δεν το έκανα ποτέ. Να πω επίσης πως δεν την είχα δει ποτέ. Δυστυχώς όταν μετακόμιζα την είδα και έπαθα πλάκα. Ήταν μουναρα! Αν το ήξερα σίγουρα θα είχα πηδήξει στο μπαλκόνι της.
οσο εσυ θα εκανες τη ταρζανια, υπηρχαν στις γυρω πολυκατοικιες τυποι σαν εσενα που τους τραβηξε τη προσοχη ο ηχος και πηγαν διακριτικα πισω απο τη κουρτινα τους να τον παιξουν. Θα σε εβλεπαν. Καλυτερα που δεν εκανες τιποτα
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Απο φωταγωγο ακουγα την απο πανω που γαμιοταν. Καβλα αίσθηση αλλα επικυνδυνο μιας που δεν ξερω αν και ο γειτονας εκανε ακριβως το ιδιο και με εβλεπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom