Νέα

Μπανιστήρι που κάνατε και «δεν λέγεται»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα j_thess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Τα καλύτερα μπανιστήρια σε σχολικη αίθουσα στο Λυκειο, οταν η καθηγήτρια καθόταν σταυροπόδι φορώντας κοντή φούστα.
το καναμε αλλα τιποτα δεν φαινοταν ρε μυστη, μονο λιγο μπουτάκι. Μεχρι κι ο μπιλιας γλιτωσε την αποβολη γι αυτό επειδη ηταν softcore
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.146
Κριτικές
149
Like
2.827
Πόντοι
6.925
Όταν εμένα Καβάλα είχα μια φοιτήτρια στο δίπλα μπαλκόνι και κάθε βράδυ είχαμε σόου. Δυστυχώς μόνο ηχητικό καθώς δεν μπορούσα να δω τίποτα έτσι όπως ήταν τα μπαλκόνια. Με καυλωνανε οι φωνές πάρα πολύ και σκεφτόμουν να πηδήξω στο μπαλκόνι της και να πάρω μάτι. Δεν το έκανα ποτέ. Να πω επίσης πως δεν την είχα δει ποτέ. Δυστυχώς όταν μετακόμιζα την είδα και έπαθα πλάκα. Ήταν μουναρα! Αν το ήξερα σίγουρα θα είχα πηδήξει στο μπαλκόνι της.
το έκανα 35 χρόνια πριν, ήμουν σε νησί μία βραδιά, χειμώνα σε ξενοδοχείο ερείπιο, άκουγα από δίπλα βογγητά ξεσκίσματος και βγήκα μπαλκόνι για να δω από τις γρίλλιες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: obi1

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.146
Κριτικές
149
Like
2.827
Πόντοι
6.925
Εχω κανει σε μπουρδελο απο τρυπα στον τοιχο στο φυλης 56 περιμενα τη μουναρατη Νταιανα να ερθει στο δωματιο και πριν απο εμενα μπηκε στο διπλα που την περιμενε ορθιος ενα σαψαλο κωλογερος, αυτη μπηκε και πηγε στο κρεβατι και εστεισε την κωλαρα της να δει ο γερος μπας και καυλωσει μετα σταματησα να βλεπω γιατι ειχα αηδιασει
Στο Διδύμου την εποχή του τσάτσου Αρη είχε τρύπες σε όλες τις πόρτες ...πήγαινα για την Αντζελα
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
332
Like
845
Πόντοι
81
Τις 2 ξαδέρφες μου (αδερφές)..., 15 εγώ, καμιά 30αριά η μια και περίπου 28 η άλλη, έκαναν γυμνές ηλιοθεραπεία στην απέναντι ταράτσα. Είχε και κάτι τεράστιες βυζάρες η μικρή..., άλλο πράγμα...
Πρέπει να μου μεγάλωσε 2 πόντους από το πολύ παίξιμο... :grin:
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
143
Like
828
Πόντοι
81
Στο Διδύμου την εποχή του τσάτσου Αρη είχε τρύπες σε όλες τις πόρτες ...πήγαινα για την Αντζελα

Είχα διαβάσει κριτική που έγραφε κάποιος πως ενώ περίμενε στο δωμάτιο έπαιρνε μάτι πρώτα έναν γέρο και μετά έναν καραφλό χοντρό που γαμούσαν την Άντζελα. Η κριτική ήταν μεγενέστερη και με άλλη τάνα, όμως περιέγραφε τι είχε ζήσει σε εκείνο το πορνείο.

Εγώ πολλές φορές έχω ψάξει για τρύπες στα δωμάτια όμως τις ελάχιστες φορές που βρήκα τις είχαν βουλώσει. Ίσως έτσι να είναι και καλύτερα, αν έβλεπα αυτούς που πήδαγαν την πουτάνα πριν από εμένα σίγουρα θα αηδίαζα με το παρουσιαστικό τους.
 

Yiannis cp

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2024
Μηνύματα
6
Like
25
Πόντοι
0
Θα ήθελα περισσότερες λεπτομέρειες.. ακούγεται πολύ καβλα η φάση..
Είχε ένα βίντεο στο κινητό της από πριν γνωριστούμε που την περνάν παρτουζα δύο τύποι πολλές φορές όταν πηδιομασταν το βάζαμε και το βλέπαμε παρέα και καυλωναμε και οι δυο πολύ γενικά την γουστάρε πολύ την παρτουζα εγώ και άλλοι δύο ήταν το πιο πολύ που την είχαμε πάρει. Η τωρινή ενώ γουστάρει να μας βλέπουν και να παίζουν μαλάκια για πάρτη της και σαν ιδέα παρτουζα καυλωνει όταν έρχεται η ώρα κολλάει να δω πως θα την καταφέρω
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Like
709
Πόντοι
81
μονο ηχητικο,καπου μιντ 2000, φιλος μου πηδαγε Κυπραια φοιτητρια(αντιπαθέστατη κ κακοτροπη),στον 1ο εμενε αυτη,στον 3ο εγω,ανοιχτα τα παραθυρα,ιδιόκτητη οικοδομη κατα βαση,ακουγοντα ολα...του εδινε κωλο κ βογκαγε σαν μουλαρα...ακουγε κ ο σπιτονοικοκυρης.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Αφού λέμε μάτι γενικά:

-Γυρνώντας σπίτι με τα πόδια σαν φοιτητής ακού βογγητά ενώ περνάω έξω από την Ιατρική. Ήταν Ιούνιος και μετά τα μεσάνυχτα.
Κοιτάζω μέσα από τα φυτά και βλέπω ένα ζευγάρι πάνω σε ένα παγκάκι που το έκαναν με τα ρούχα. Η γκόμενα καθόταν πάνω στο δικό της ενώ τον είχε πλάτη. Πανεπιστημιακό άσυλο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
μονο ηχητικο,καπου μιντ 2000, φιλος μου πηδαγε Κυπραια φοιτητρια(αντιπαθέστατη κ κακοτροπη),στον 1ο εμενε αυτη,στον 3ο εγω,ανοιχτα τα παραθυρα,ιδιόκτητη οικοδομη κατα βαση,ακουγοντα ολα...του εδινε κωλο κ βογκαγε σαν μουλαρα...ακουγε κ ο σπιτονοικοκυρης.
Στατιστικα παντως ειναι πολλοι εδω που βλεπουν με τα αυτια…
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Όταν εμένα Καβάλα είχα μια φοιτήτρια στο δίπλα μπαλκόνι και κάθε βράδυ είχαμε σόου. Δυστυχώς μόνο ηχητικό καθώς δεν μπορούσα να δω τίποτα έτσι όπως ήταν τα μπαλκόνια. Με καυλωνανε οι φωνές πάρα πολύ και σκεφτόμουν να πηδήξω στο μπαλκόνι της και να πάρω μάτι. Δεν το έκανα ποτέ. Να πω επίσης πως δεν την είχα δει ποτέ. Δυστυχώς όταν μετακόμιζα την είδα και έπαθα πλάκα. Ήταν μουναρα! Αν το ήξερα σίγουρα θα είχα πηδήξει στο μπαλκόνι της.
Κάτι παρόμοιο μου θύμησες τώρα..... Παλιότερα που έμενα σε εκείνη την αμαρτωλή γειτονιά (βλ. προηγούμενο ποστ μου) άκουσα ένα απόγευμα μία γκόμενα να βογγάει έντονα.... Ήμουν μόνος στο σπίτι.... Αυτή συνέχιζε.... Σε κάποια φάση με καύλωσε τόσο πολύ που πήγα στο μπάνιο όπου ακουγόταν περισσότερο και άρχισα να φωνάζω ....πώς σε λένε??? πώς σε λένε??? Δεν απάντησε φυσικά και μάλιστα δε μπορούσα να καταλάβω από πού ερχόταν.... Νόμισα ότι ήταν από διπλανή πολυκατοικία που ήταν κολλητά στη δικιά μας....Αυτό συνεχίστηκε για καιρό... Κάθε απόγευμα ή προς το βράδυ η κοπελιά έδινε πόνο....άντρας όμως δεν ακουγόταν να είναι μαζί της..... Πολλές φορές όταν δεν έκανε σεξ, ακουγόταν να μιλάει με κάποιον.... Μετά από μήνες μια κοπέλα του πάνω ορόφου μετακόμισε και μαζί με τη μετακόμισή της σταμάτησαν και τα βογγητά... Τότε κατάλαβα ότι επρόκειτο γι'αυτή που είχα δει 2-3 φορές στο ασανσέρ και ήταν όντως μουνάρα...!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom