Νέα

Μπανιστήρι που κάνατε και «δεν λέγεται»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα j_thess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
332
Like
845
Πόντοι
81
Τις 2 ξαδέρφες μου (αδερφές)..., 15 εγώ, καμιά 30αριά η μια και περίπου 28 η άλλη, έκαναν γυμνές ηλιοθεραπεία στην απέναντι ταράτσα. Είχε και κάτι τεράστιες βυζάρες η μικρή..., άλλο πράγμα...
Πρέπει να μου μεγάλωσε 2 πόντους από το πολύ παίξιμο... :grin:
Ξαδέρφη vol 2… (τι πάω και θυμάμαι…)

Μέναμε σε τριόροφες αντικριστές πολυκατοικίες, στον 3ο όροφο. Ένα βράδυ βλέπω απέναντι τη μικρή τη βυζαρού - περίπου μετά από 10 χρόνια - να περπατάει στο διαμέρισμα με ένα μπλουζάκι μόνο μέχρι τη μέση της. Μπαίνει κουζίνα, ανάβει το φως, βλέπω το μισό κωλο της και σκέφτομαι «εδώ είμαστε»…
Τη χάνω για κανένα 10 λεπτό και τη βλέπω να έρχεται στο σαλόνι.
Στέκεται μπροστά στην τραπεζαρία και αρχίζει να παίζει τις βυζάρες της πάνω από το μπλουζάκι. Την έβλεπα μέσα από κυάλια, σκοταδι στο δωμάτιό μου τον έχω βγάλει έξω και τον παίζω.
Τη φώτιζε το φως της κουζίνας διακριτικά…
Ξαφνικά κάνει στην άκρη κάτι κεριά που είχε πάνω στο τραπέζι, ξαπλώνει στην τραπεζαρία και αρχίζει να παίζει τη μουναρα της…, τρελάθηκα…
Πάνω που ήμουν έτοιμος να χύσω τη βλέπω να σηκώνεται ξαφνικά, να ψιλό φτιάχνει το τραπέζι και να τρέχει στο δωμάτιό της. Είχε έρθει η μάνα της…
Εγώ κύριος, έχοντας τις εικόνες στο μυαλό μου τελείωσα μια χαρά…
Αλλά 2 εκατοστά μεγάλωσε το όργανο από το πολύ παίξιμο… :grin:

Για να μην ρωτήσετε πως και σε αυτή την ηλικία έμενε στη μάνα της, ήταν εντελώς ναυάγια και τα 3 αδέρφια…
Τα σόγια είχαν τσακωθεί και δεν μίλαγαν μεταξύ τους…
Κάποια στιγμή την είδα στο δρόμο να κυκλοφορεί με ένα μωρό σε καροτσάκι, αυτή σχεδόν 50…
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Όταν εμένα Καβάλα είχα μια φοιτήτρια στο δίπλα μπαλκόνι και κάθε βράδυ είχαμε σόου. Δυστυχώς μόνο ηχητικό καθώς δεν μπορούσα να δω τίποτα έτσι όπως ήταν τα μπαλκόνια. Με καυλωνανε οι φωνές πάρα πολύ και σκεφτόμουν να πηδήξω στο μπαλκόνι της και να πάρω μάτι. Δεν το έκανα ποτέ. Να πω επίσης πως δεν την είχα δει ποτέ. Δυστυχώς όταν μετακόμιζα την είδα και έπαθα πλάκα. Ήταν μουναρα! Αν το ήξερα σίγουρα θα είχα πηδήξει στο μπαλκόνι της.
Πριν μερικά χρόνια ένας έκανε μια τέτοια ταρζανιά για να πάρει μάτι και κοντέψει να σκοτωθεί! :confused:

 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.000
Πόντοι
17.885
πλάκα έχει, όλο μισολογα οι περισσοτεροι ακόμα και πίσω από το ίντερνετ. θα κάνω εγώ την αρχή...άρχισε ΤΥΧΑΙΑ και το συνέχισα...είδα την αδερφή μου να κάνει μπάνιο και συνέχισα να την βλέπω. Θα σας έλεγα πως μοιάζει έως ΠΟΛΥ με την Ιζαμπέλα την Βραζιλιάνα που δούλευε Φυλης. Το θέαμα ήταν άκρως καβλωτικο και συνεχίστηκε μέσα στο μυαλό μου. Μου χει τύχει να δω κωλο από ξαδέρφη σε μπάνιο, πιο παλιά μια μαύρη στην απέναντι πολυκατοικία, Ε μαλακιες...Σε κάποιες κουβέντες που Χαν γίνει κατά καιρούς στη ζωή μου σχεδόν όλοι έχουν παραδεχτεί ότι έχουν ακροβατήσει ηθικά/πνευματικά σε τέτοια σκηνικά, για μένα το να αρνούμαι αυτά που έχω μέσα μου είναι πλήρως ανόητο, είμαι ένα ον με λογική και σεβασμό στους νόμους είτε με κάνει αυτό χαρούμενο είτε δυστυχισμένο. θα κλείσω με λίγους στοίχους από ένα παλιό τραγούδι των metalica: Let me take your mind leave your self behind, be not afraid. I m all what you need your hunger i will feed!
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
143
Like
828
Πόντοι
81
θα κάνω εγώ την αρχή...άρχισε ΤΥΧΑΙΑ και το συνέχισα...είδα την αδερφή μου να κάνει μπάνιο και συνέχισα να την βλέπω.

Το μέλος με τα πιο φυσιολογικά φετίχ σε αυτόν τον ιστότοπο.
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Τώρα που το λέμε, μήπως να αγόραζα κανένα ζευγάρι κυάλια; Όλο και κάποια θα πετύχω στο αστικό τοπίο από το μπαλκόνι μου
καλυτερα κατι μικρα τηλεσκοπια που πουλανε στο ebay. ειναι μικρο, ειναι ενα, ειναι στενο. Με τα κυάλια φαινεσαι. Τα εργαλεια κανουν τον μαστορα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
949
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Έχει κανένας να ανεβάσει κανένα ηχητικό να ακούσουμε να καλύψουμε.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
μονο ηχητικο,καπου μιντ 2000, φιλος μου πηδαγε Κυπραια φοιτητρια(αντιπαθέστατη κ κακοτροπη),στον 1ο εμενε αυτη,στον 3ο εγω,ανοιχτα τα παραθυρα,ιδιόκτητη οικοδομη κατα βαση,ακουγοντα ολα...του εδινε κωλο κ βογκαγε σαν μουλαρα...ακουγε κ ο σπιτονοικοκυρης.
τυπε μετα φανταζομαι θα αναβαν τσιγαρο ολοι μαζι παρεα στην ταρατσα
 

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
Εν τω μεταξύ το ηχητικό δεν είναι μπανιστήρι.
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
καλοκαιρι, 2 το βραδυ φευγω απο σπιτι φιλου, μπαινω στο αμαξι, ακουω βογγητό. Εχω κλεισει πορτα, ανοίγω παραθυρα περιμενω να σβησει το φωτακι για να μη φαινομαι. Αφου σβησει τσεκαρω διακριτκά με ματιές γυρω γυρω ποιος με βλεπει, πιθανοτατα κανεις. Κάποια γαμιοταν στο σχεδον διπλα μπαλκονι απο εκει που πάρκαρα κι ακουγα καθαρα. Εννοειται τον επαιξα επι τόπου κι εννοειται εχυσα την στρατηγικά σωστη στιγμη. Μετα αρχισε κρεβατομουρμουρα η μαλακισμενη κι εφυγα με τις μπαντες
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Προχθες κοιτουσα τη γειτονισα μεσα απο τις περσιδες φορουσε μια φαρδια μπλουζα κι οπως γυρισε φανηκε sideboob και μου ξεφυγε ενα επιφωνημα θαυμασμου. Ευτυχως δεν το ακουσε
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Γι αυτο κοιταζετε τωρα που μπορειτε θα ερθει ο χειμωνας θα κλεισουν οι πορτες και θα κυκλοφορουν ντυμενες
 

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
Μπανιστήρι, χωρίς τις γρίλιες, σε hd ποιότητα έχει εδώ: RealLifeCam (RLC) - Real Life 24/7
Όχι απαραίτητα σεξ, αλλά έχει κι απ'αυτό.
 

Honey98

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
90
Like
181
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom