Νέα

Καύσωνας!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geremy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θα είναι πρωι, θα εχει δροσια και θα ειναι γυμνη. Εσύ τι του χαλάς το ονειρο;
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ναι αλλα ξέρεις αγαπητέ φλες, δε συμφωνώ με το σβηστή λυχνια και πάσα γυνη ομοία κλπ.

Ουτως η άλλως θα μας φωτίζει το πάθος (πω πω μαλακείες που λέω - η ζέστη)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Το ασανσέρ θα λειτουργει με εφεδρική γεννήτρια η οποία θα δώσει σπινθήρα σε 8κύλινδρο αερόψυκτο κινητήρα αεροσκάφους, καλά κρυμμένο στο πάτωμα. Το όλο σετ ανελκυστήρα-ebony-enforcer θα μεταφερθεί ωσαν ελικοφόρο αεροσκάφος άμεσα-αβάδιστα σε απόμερη παραλία δια τα περαιτέρω.

Αμα θέλετε ελάτε και εσεις αλλα δώστε μου 2-3 ωρίτσες να πιω ένα ποτάκι με το μωρό και να μιλήσουμε για το μέλλον μας

 

Επισκέπτης
Απο μένα πέντε. χαχαχαχαχα Αλλά θέλω αυτη την πατέντα ανελκυστηρα με γεννητρια και αεροψυκτο κινητηρα αεροσκαφους !
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Εντάξει erinal_w - χρειάζεται όμως να ξέρεις να πιλοτάρεις.

Στο λέω γιατι δε θέλω να σε σταματήσει η τροχαία και να πληρώνεις πρόστιμα
 

Επισκέπτης
Θα βρω πιλότο και θα τον πληρώσω σε είδος χαχαχαχαχ
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Το ασανσέρ θα λειτουργει με εφεδρική γεννήτρια η οποία θα δώσει σπινθήρα σε 8κύλινδρο αερόψυκτο κινητήρα αεροσκάφους, καλά κρυμμένο στο πάτωμα. Το όλο σετ ανελκυστήρα-ebony-enforcer θα μεταφερθεί ωσαν ελικοφόρο αεροσκάφος άμεσα-αβάδιστα σε απόμερη παραλία δια τα περαιτέρω.

Αμα θέλετε ελάτε και εσεις αλλα δώστε μου 2-3 ωρίτσες να πιω ένα ποτάκι με το μωρό και να μιλήσουμε για το μέλλον μας

Το όλο σετ θα είναι ανελκυστήρας-ebony-enforcer-James  :2funny:
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Πράγματι, κάνει μια ελαφρά ζέστη.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Θα βρω πιλότο και θα τον πληρώσω σε είδος χαχαχαχαχ

Ξέρω να πιλοτάρω. Και δέχομαι να πληρωθώ σε είδος.

Προκαταβολές δεκτές

φλες, ποιος είναι ο James; Δε θυμάμαι να τον έχω καλέσει στο μετα-προσγείωση πάρτυ.
 

Επισκέπτης
Ω ναι; Αυτό ειναι σούπερ. Θα πάρω ανελκυστήρα και πιλότο. Αυτό με τον πιλότο το προτιμώ. Προκαταβολή ξέχνα το, αμα τη εμφανιση..
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ω ναι; Αυτό ειναι σούπερ. Θα πάρω ανελκυστήρα και πιλότο. Αυτό με τον πιλότο το προτιμώ. Προκαταβολή ξέχνα το, αμα τη εμφανιση..

Πολύ καλά λοιπόν. Εκλεισε.

Οσον αφορά στην προκαταβολή, προφανώς και εγω δε δέχομαι προκαταβολή απο την πάσα μια. Είναι θέμα κύρους αλλα και εμπορικής πολιτικής της εταιρίας μας. 

Αμα τη εμφανίσει λοιπόν.
 

Επισκέπτης
Ενφορσερ θα σε παρακαλούσα πολυ να γίνει στον ανελκυστήρα ομως ε, αυτή η πολιτική της εταιρίας σας
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ενφορσερ θα σε παρακαλούσα πολυ να γίνει στον ανελκυστήρα ομως ε, αυτή η πολιτική της εταιρίας σας

Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο.

Νόμος είναι το δικιο του πελάτη.

Αυτές οι 2 φράσεις εμπεριέχουν την ουσία της εμπορικής πολιτκής της εταιρίας μας, η οποία ελπίζω να σας βρίσκει σύμφωνη.

Αμα τη εμφανίσει λοιπόν και εντός του ανελκυστήρος
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Επιτέλους ήρθαμε στα ίσα μας.
Τριτοκοσμική χώρα, τριτοκοσμικές θερμοκρασίες.
:rockon:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Παντως τις καθημερινες 50αρες τις κυπρου δεν τις εχω δει ακομα στην ελλαδα,αθανατη eldyk. :rockon:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ενφορσερ θα σε παρακαλούσα πολυ να γίνει στον ανελκυστήρα ομως ε, αυτή η πολιτική της εταιρίας σας
(Το παρακάτω το ξαναποστάρω, γιατί χάθηκε μαζί με άλλα ποστ....όταν έπεσε πρόσφατα το σάιτ.)

Κυρία μου :

Διαπιστώνω πως έχετε στοχεύσει, και μάλιστα ήδη κεντράρει, στον φίλο μου και δηλωμένο φανατικό εργένη και Ελληνομισογύνη, enforcer.
Σας παρακαλώ να μετακινήσετε το σταυρόνημα σας, (ελληνιστί: crosshair), ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ.
Μην παρασύρεστε απο μια - δύο μαλακίες που είπε σε στιγμη παραληρήματος...λόγω κάυσωνα.
Η Λεπίδα είναι εδώ.
Μη φοβάσαι φίλε μου.
Θα σε προστατεύσω. Από κάθε πλάνο και λάγνο θυλικό.
Εννοείται εγχώριο. Για τα εισαγώμενα δεν υπάρχει αντίρρηση.
Έστω κι αν χρειαστεί να ...θυσιαστώ.

Ψιτ....Eri :
Πιάσε εμένα....κι άσε το φιλαράκι μου.
Είναι πολύ αγνός.....δεν είναι για τα δόντια σου.
 

Επισκέπτης
χαχαχαχαχαχαχαχχα α ρε τι βλεπουν τα ματάκια μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom