Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
844
Πόντοι
81

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
να υποθεσω οχι ακομα δεν την γαμησες Θρυλεοντα αλλα ουτε χερακι δεν επιασες :confused:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Φιλε Θρυλος ευγε για τις ωραιες φωτο!
Ειδικα η 1η αλλα και η μεσαια δειχνουν οτι ειναι δυνατο κομματι η κουνιαδα!
Με κανουν να θελω να φαω καταιφι απο το στριγκακι της και μπακλαβα απο το σουτιεν της...
Προσωπικα αν ημουν στη θεση σου θα χωνομουν φιλε και ας διελυα και το γαμο μου...
Ειναι ρητο μου αυτο:το γαμησι αξιζει παραπανω απο το γαμο
Επισης μπορεις να αναπροσδιορισεις τη σχεση με τη συζυγο να ειναι πιο χαλαρη:
Πες της οτι τις θες και τις δυο(αφου φας πρωτα την κουνιαδα)και οτι ειναι και οι δυο ωραια μουνια κτλ
Ρισκο;
Μεγαλο μια και οταν το δοκιμασα εγω βρεθηκα στο δρομο και με μελανια στο ματι αλλα μπορει σε σενα να πιασει το καλο σεναριο!
Ειναι πολυ καυλιαρα η ατιμη!

Εκει που σταυρωνει τα μπουτια της....αχ....δειχνει ποσο ναζιαρικο γατι εχει αναμεσα τους...γλυκακι του κουταλιου θα σταζει...
:bigdick: :smitten:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Φιλε Θρυλος ευγε για τις ωραιες φωτο!
Ειδικα η 1η αλλα και η μεσαια δειχνουν οτι ειναι δυνατο κομματι η κουνιαδα!
Με κανουν να θελω να φαω καταιφι απο το στριγκακι της και μπακλαβα απο το σουτιεν της...
Προσωπικα αν ημουν στη θεση σου θα χωνομουν φιλε και ας διελυα και το γαμο μου...
Ειναι ρητο μου αυτο:το γαμησι αξιζει παραπανω απο το γαμο
Επισης μπορεις να αναπροσδιορισεις τη σχεση με τη συζυγο να ειναι πιο χαλαρη:
Πες της οτι τις θες και τις δυο(αφου φας πρωτα την κουνιαδα)και οτι ειναι και οι δυο ωραια μουνια κτλ
Ρισκο;
Μεγαλο μια και οταν το δοκιμασα εγω βρεθηκα στο δρομο και με μελανια στο ματι αλλα μπορει σε σενα να πιασει το καλο σεναριο!
Ειναι πολυ καυλιαρα η ατιμη!

Εκει που σταυρωνει τα μπουτια της....αχ....δειχνει ποσο ναζιαρικο γατι εχει αναμεσα τους...γλυκακι του κουταλιου θα σταζει...
:bigdick: :smitten:
Δικιο εχεις!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Που ποτε αυτα δεν εγιναν!
κι αυτα που ειδαμε με τα ματια μας τι ηταν????

μια που της εμοιαζε καταπληκτικα και συμπτωματικα ειχε ακριβως το ιδιο φουστανι και το ιδιο μαγιω????

τοση συμπτωση ρε παιδι μου!

δεν γινεσαι πιστευτος απο ενα σημειο και μετα.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
παντως με την γυμναστικη πρεπει να εχει τσακωθει ....
Δεν χρειάζεται είναι καυλιάρα.Αχχαχα.Γυμναζεται με την πιο φυσική γυμναστική, σεξ αχαλίνωτο κάθε μερα.Εγω πιστεύω ότι δεν θα ξέρει τη διαφορά μεταξύ ούρων και κολπικών υγρών.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Δεν χρειάζεται είναι καυλιάρα.Αχχαχα.Γυμναζεται με την πιο φυσική γυμναστική, σεξ αχαλίνωτο κάθε μερα.Εγω πιστεύω ότι δεν θα ξέρει τη διαφορά μεταξύ ούρων και κολπικών υγρών.
Μονο μια μικροβιολογος ξερει τη διαφορα τυπε
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Δεν χρειάζεται είναι καυλιάρα.Αχχαχα.Γυμναζεται με την πιο φυσική γυμναστική, σεξ αχαλίνωτο κάθε μερα.Εγω πιστεύω ότι δεν θα ξέρει τη διαφορά μεταξύ ούρων και κολπικών υγρών.
Εχει καιρο η αληθεια ειναι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Δε τη χρειαζεται κ τοσο!

ε βεβαια αυτο λεω και εγω δεν εχει κανει ποτε γιατι πιστευει μαλλον - όπως και εσυ- οτι δεν την χρειάζεται ...

εχει διαφορα η αδυνατη κοπελα απο την αδυνατη γυμνασμενη (δεν μιλαμε για φετες αλλα για μια στοιχειώδη σύσφιξη) αλλα οπως την βλεπω την δικια σου απο τα χερια σε καμια 10ετια θα παιζουν οι τρικεφαλοι στα χερια σαν κατι γιαγιαδες ....

μακαρι να την γαμησεις φιλε αφου την εχεις αχτι αλλά παντως οι φωτο που ανεβαζεις δεν την τιμουν και ιδιαίτερα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom