Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.463
Κριτικές
1
Like
7.468
Πόντοι
2.306
Αν περάσει από επιτροπή με όλα τα προβλήματα σίγουρα ένα 67 τής 100 το βγάζει, για τα δόντια και αποφυγή τραυματισμού στο στοματικό συστήνεται πίπα ανάποδη,κάτι που εντόπισε άλλος συνάδελφος όταν την είδε σε ένα αμάξι ανάποδα!!
:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
ειχε κολλησει το στηθος πανω μου κ τα χερια της
Πρότεινέ της να σου κάνει nuru,ίσως να κατέχει την τέχνη

46.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
Κάτι δεν πάει καλά με την οδοντοστοιχία,σίγουρα τα δύο μεγάλα δόντια μπροστά είναι θήκες και στο δίπλα έχει γίνει ανασύσταση,το πρόβλημα είναι ότι δεν έχει γίνει σωστή δουλειά και φαίνεται πολύ καθαρά αν κάνεις ζουμ στο σημείο!!
της τα τρυπησα εγω φιλε το σ/κ στην ευβοια που πηγαμε με το ελικοπτερο.
επειδη ηταν η πρωτη μας φορα ουσιατικα, η εκτοξευση ειχε ορμη μεγαλης ταχυτητας με αποτελεσμα να ραγισουν τα μπροστινα δυο δοντια απο τη μεση και κατω. το μεσημερι που φαγαμε, εκανα λαθος και παραγγειλα κινοα που ειναι πλουσια σε σιδηρο... επομενως καταλαβαινεις.
ασε σου λεω τρεχαμε και δε φταναμε.
ευτυχως ομως ειχε γνωστο οδοντιατρο εκει και πηγε και της κοτσαρε δυο θηκες της πλακας για να βγαλει το σ/κ.
αυριο που θα βρεθουμε, θα τα τσεκαρω να δω αν εκανε update η' εχει κρατησει ακομα τις θηκες της πλακας.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.698
Like
11.066
Πόντοι
3.556
της τα τρυπησα εγω φιλε το σ/κ στην ευβοια που πηγαμε με το ελικοπτερο.
επειδη ηταν η πρωτη μας φορα ουσιατικα, η εκτοξευση ειχε ορμη μεγαλης ταχυτητας με αποτελεσμα να ραγισουν τα μπροστινα δυο δοντια απο τη μεση και κατω. το μεσημερι που φαγαμε, εκανα λαθος και παραγγειλα κινοα που ειναι πλουσια σε σιδηρο... επομενως καταλαβαινεις.
ασε σου λεω τρεχαμε και δε φταναμε.
ευτυχως ομως ειχε γνωστο οδοντιατρο εκει και πηγε και της κοτσαρε δυο θηκες της πλακας για να βγαλει το σ/κ.
αυριο που θα βρεθουμε, θα τα τσεκαρω να δω αν εκανε update η' εχει κρατησει ακομα τις θηκες της πλακας

της τα τρυπησα εγω φιλε το σ/κ στην ευβοια που πηγαμε με το ελικοπτερο.
επειδη ηταν η πρωτη μας φορα ουσιατικα, η εκτοξευση ειχε ορμη μεγαλης ταχυτητας με αποτελεσμα να ραγισουν τα μπροστινα δυο δοντια απο τη μεση και κατω. το μεσημερι που φαγαμε, εκανα λαθος και παραγγειλα κινοα που ειναι πλουσια σε σιδηρο... επομενως καταλαβαινεις.
ασε σου λεω τρεχαμε και δε φταναμε.
ευτυχως ομως ειχε γνωστο οδοντιατρο εκει και πηγε και της κοτσαρε δυο θηκες της πλακας για να βγαλει το σ/κ.
αυριο που θα βρεθουμε, θα τα τσεκαρω να δω αν εκανε update η' εχει κρατησει ακομα τις θηκες της πλακας.
Εσύ τα ξέρεις από πρώτο χέρι την έχεις δει και από κοντά,εγώ κρίνω από αυτά που βλέπω από της φωτό βάση του επαγγέλματος μου και του πτυχίου μου, είμαι εμπειρίκος γυναικολόγος!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Κ ολοι γιατροι κ ολοι γαμιαδες εδω! Εποστημη μεγαλη!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
Εσύ τα ξέρεις από πρώτο χέρι την έχεις δει και από κοντά,εγώ κρίνω από αυτά που βλέπω από της φωτό βάση του επαγγέλματος μου και του πτυχίου μου, είμαι εμπειρίκος γυναικολόγος!
θα την κανω πασα στο φιλο @troubaman, επομενως θα εχουμε και δευτερη γνωμη συντομως.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.698
Like
11.066
Πόντοι
3.556
Κ ολοι γιατροι κ ολοι γαμιαδες εδω! Εποστημη μεγαλη!
Γιατί τυπε το λες αυτό??Το πτυχίο του εμπειρικού γυναικολόγου είναι αναγνωρισμένο από τη κοινότητα του Bou χρόνια τώρα!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
με μεγαλη λυπη δηλωνω οτι, χωρισαμε τις ερωτικες επαφες με την καβλιαρα κουνιαδα ενεκα μεγαλης ζηλειας.
δεν αντεξε να μη με εχει αποκλειστικα δικο της και χωρισαμε.
επεσε μεγαλο δακρυ, στεναχωρια, κλαμα και λυπη (παπαρωσε το κινητο μου σε καποια φαση)... αλλα καταφερα και εμεινα βραχος.
φιλε @troubaman ειναι ολη δικια σου το λοιπον.
καλο γλεντι και απο μενα τελος οριστικο.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
με μεγαλη λυπη δηλωνω οτι, χωρισαμε τις ερωτικες επαφες με την καβλιαρα κουνιαδα ενεκα μεγαλης ζηλειας.
δεν αντεξε να μη με εχει αποκλειστικα δικο της και χωρισαμε.
επεσε μεγαλο δακρυ, στεναχωρεια, κλαμα και λυπη (παπαρωσε το κινητο μου)... αλλα καταφερα και εμεινα βραχος.
φιλε @troubaman ειναι ολη δικια σου το λοιπον.
απο μενα τελος οριστικο.
Γρασάρω το καυλί μου και έφυγα φίλε...
Ίσως ζοριστώ λίγο στο γαμήσι μια και οι σφιγκτήρες της θα φωνάζουν γεμάτοι πόνο ''παπαφίλιπα μας λείπεις''
Μα με σάλιο και υπομονή γαμιέται και μυρμήγκι...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
Γρασάρω το καυλί μου και έφυγα φίλε...
Ίσως ζοριστώ λίγο στο γαμήσι μια και οι σφιγκτήρες της θα φωνάζουν γεμάτοι πόνο ''παπαφίλιπα μας λείπεις''
Μα με σάλιο και υπομονή γαμιέται και μυρμήγκι...
ενα ειναι σιγουρο για να ξερεις και βαλτο καλα στο μυαλο σου.
πρεπει να ανεβεις λεβελ για να μην της λειψω.
κανονισε την πορεια σου το λοπον.
με μαυρο δακρυ την αφησα, αλλα δε μπορουσα αυτη τη ζηλεια της πχια.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
ενα ειναι σιγουρο για να ξερεις και βαλτο καλα στο μυαλο σου.
πρεπει να ανεβεις λεβελ για να μην της λειψω.
κανονισε την πορεια σου το λοπον.
με μαυρο δακρυ την αφησα, αλλα δε μπορουσα αυτη τη ζηλεια της πχια.
Θα παίξω τη μπαλίτσα μου και βλέπουμε...αν τα βρώ σκούρα θα ζητήσω να με προπονήσει ο σοφός Ψω-Lee στον οποίο οφείλω τη νίκη μου επί του γίγαντα Ακίμ...ο οποίος έχυσε λευκά δάκρυα μετά την ήττα του..να ταν λες μαύρα και να βάφτηκαν άσπρα από το μεγαλειώδες cum on face που έφαγε στο ματς?? :headbang2:

Θα λευκάνω τα δάκρυα και της κουνιάδας όμως...:2on1:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261
Θα παίξω τη μπαλίτσα μου και βλέπουμε...αν τα βρώ σκούρα θα ζητήσω να με προπονήσει ο σοφός Ψω-Lee στον οποίο οφείλω τη νίκη μου επί του γίγαντα Ακίμ...ο οποίος έχυσε λευκά δάκρυα μετά την ήττα του..να ταν λες μαύρα και να βάφτηκαν άσπρα από το μεγαλειώδες cum on face που έφαγε στο ματς?? :headbang2:

Θα λευκάνω τα δάκρυα και της κουνιάδας όμως...:2on1:
εχεις τις (προσ)ευχες μου φιλε
καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Λογια λογια λογια λοιποβ κ ουτε κατι αυτο το σκ, ειδες που τελικα θα σε εκλανε?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom