Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Μα η φαση ειναι οτι "τριβεται"
2 ειναι οι περιπτωσεις...η ειναι η ιδεα σου γιατι παντα υπαρχει και η περιπτωση του λαθους,η ειναι μεγαλη καριολα και θελει να τα κανει πουτανα.Αλλα εγω σου λεω αντε και τη γαμησες..σκιεψου τι θα κερδισεις και τι θα χασεις. Ολοι οι παντρεμενοι-παντρεμενες μεσα στα σογια εχουν και διαφορους αλλους εκει να βλεπουν συνεχεια,αδερφες-ξαδεφες απο τη πλευρα του γαμπρου η της νυφης. Αν ολοι κανανε αλλαξοκωλιες τωρα δε θα ειχε μεινει γαμος για γαμος..παρατα τη για μενα απεφυγε τη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ειπα και λαλησα και αμαρτια δεν εχω...
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
2 ειναι οι περιπτωσεις...η ειναι η ιδεα σου γιατι παντα υπαρχει και η περιπτωση του λαθους,η ειναι μεγαλη καριολα και θελει να τα κανει πουτανα.Αλλα εγω σου λεω αντε και τη γαμησες..σκιεψου τι θα κερδισεις και τι θα χασεις. Ολοι οι παντρεμενοι-παντρεμενες μεσα στα σογια εχουν και διαφορους αλλους εκει να βλεπουν συνεχεια,αδερφες-ξαδεφες απο τη πλευρα του γαμπρου η της νυφης. Αν ολοι κανανε αλλαξοκωλιες τωρα δε θα ειχε μεινει γαμος για γαμος..παρατα τη για μενα απεφυγε τη
Κ αν θελει κ δε πει κ τπτ,γτ να γινει μαλακια? Δεν ειναι ιδεα μου το υπολοιπο!
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
567
Like
834
Πόντοι
86
καλημερα παιδια.εμενα γνωμη μου,ειναι να κοιταξει τη γυναικουλα του&το γαμο&δε χρειαζεται να τα διαλυσει ολα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Κ αν δε διαλυθει τπτ?
εμεις σε αυτο το αν βαζουμε πιθανοτητα 10%

εσυ που ελπιζεις οτι δεν θα διαλυθει γιατι δεν κανεις κινηση τοσο καιρο?

ασε τις δικαιολογιες οτι δεν βρισκεις ευκαιρια. αρχισε τα αγγιγματα και προχωρα αναλογα το πρασινο φως που θα σου αναβει καθε φορα.
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
567
Like
834
Πόντοι
86
Κ αν δε διαλυθει τπτ?
εμενα γνωμη μου εινσι πρωτα να κοιταξεις το γαμο σου.οπως σου φερεται η γυναικα σου,πιστευω&εσυ το ιδιο πρεπει να κανεις.τωρα απο εκει&περαδικο σου θεμα ειναι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Κ αν θελει κ δε πει κ τπτ,γτ να γινει μαλακια? Δεν ειναι ιδεα μου το υπολοιπο!
1623045479103.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έμπαινε τότε χωρίς καθυστερήσεις. Θα την φάει άλλος και θα σου μείνει η χαρά
το μουνι της μυριζει μπελαδες ομως
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
εμεις σε αυτο το αν βαζουμε πιθανοτητα 10%

εσυ που ελπιζεις οτι δεν θα διαλυθει γιατι δεν κανεις κινηση τοσο καιρο?

ασε τις δικαιολογιες οτι δεν βρισκεις ευκαιρια. αρχισε τα αγγιγματα και προχωρα αναλογα το πρασινο φως που θα σου αναβει καθε φορα.
Μπροστα στη συζυγο να αρχισω αγγιγματα?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Μονο τοτε σπαρταρουσε?
απο χθεσινη συνομιλια με καβλιαρα κουνιαδα, οταν τη γυρισα σπιτι με το ελικοπτερο και της εστειλα τις φωτος απο το αχαλινωτο σεχ που καναμε ολο το σ/κ στην ευβοια, για να καβλωνει οποτε ειναι μακρια μου.
καλημερα μωρακι :rose:
 

Συνημμένα

  • καβλιαρα κουνιαδα.png
    καβλιαρα κουνιαδα.png
    33,6 KB · Εμφανίσεις: 98
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
απο χθεσινη συνομιλια με καβλιαρα κουνιαδα, οταν τη γυρισα σπιτι με το ελικοπτερο και της εστειλα τις φωτος απο το αχαλινωτο σεχ που καναμε ολο το σ/κ στην ευβοια, για να καβλωνει οποτε ειναι μακρια μου.
καλημερα μωρακι :rose:
Μια χαρα! Τυχερος
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Βασικά σε αυτές τις περιπτώσεις , συνήθως δυο τινά συμβαίνουν .

1] Η κουνιάδα ζηλεύει και φθονεί ,την αδελφή της , σε σημείο που να ηδονίζεται μόνο και μόνο με την σκέψη στο ότι , μπορεί να της φάει τον άνδρα , οπότε αυτό , σημαίνει ότι είναι ανώτερη σαν γκόμενα από αυτήν , συν με το ότι ότι ο γαμβρός της δεν έχει σε καμιά εκτίμηση , την αδελφή της , αλλά έως εκεί και τίποτα παραπάνω

2] Η κουνιάδα ζηλεύει και φθονεί ,την αδελφή της , οπότε προκαλεί τον γαμβρό της , εκείνος της την πέφτει , και η κουνιάδα κλείνει το σπίτι της αδελφής ,λέγοντας της ότι το γουρούνι ο άνδρας της , της ρίχτηκε , και η αδελφή της την πιστεύει δίχως δεύτερη σκέψη .
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Βασικά σε αυτές τις περιπτώσεις , συνήθως δυο τινά συμβαίνουν .

1] Η κουνιάδα ζηλεύει και φθονεί ,την αδελφή της , σε σημείο που να ηδονίζεται μόνο και μόνο με την σκέψη στο ότι , μπορεί να της φάει τον άνδρα , οπότε αυτό , σημαίνει ότι είναι ανώτερη σαν γκόμενα από αυτήν , συν με το ότι ότι ο γαμβρός της δεν έχει σε καμιά εκτίμηση , την αδελφή της , αλλά έως εκεί και τίποτα παραπάνω

2] Η κουνιάδα ζηλεύει και φθονεί ,την αδελφή της , οπότε προκαλεί τον γαμβρό της , εκείνος της την πέφτει , και η κουνιάδα κλείνει το σπίτι της αδελφής ,λέγοντας της ότι το γουρούνι ο άνδρας της , της ρίχτηκε , και η αδελφή της την πιστεύει δίχως δεύτερη σκέψη .
Κστι ενδιαμεσο συμβσινει!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό δεν σε προβληματιζει; :think:
Γτ να με προβληματισει? Δεν ειναι η μονη γυναικα που δεν εχει!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Η παντόφλα αυτή ότι χειρότερο σε γυναίκα!!!
εμετος απλα :vomit:
ευτυχως στην ευβοια που ειμασταν μαζι σ/κ δεν τις ειχε παρει μαζι της, γιατι θα την ειχα πεταξει απο το ελικοπτερο στη θαλασσα.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
εμετος απλα :vomit:
ευτυχως στην ευβοια που ειμασταν μαζι σ/κ δεν τις ειχε παρει μαζι της, γιατι θα την ειχα πεταξει απο το ελικοπτερο στη θαλασσα.
Μα τις ειχε κ αυτες. Δεν ειχε μονο λουλουδατα βρακακια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom