Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Φιλε δε μπορω να πω μερος για ευνοητους λογους δημοσιο φορουμ,ανωνυμια συνομιλουντων κτλ
:coffee:
Νοτια κεντρικη ή βορεια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και εγω ρε παιδια ειμαι πολυ καβλωμενος με την κουνιαδα μου! ειναι πιο ωραια απο την γυναικα μου και θελω να την σκισω!!! δεν μου χει δωσει δικαιωμα αλλα φαντασιωνομαι να καναμε ενα τριγωνακι ωραιο!!!
Τριγωνακι ή κ μονοι σας?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Νοτια κεντρικη ή βορεια?
Ρε τυπαρα μην ανησυχεις ρε δεν ειναι η κουνιαδα σου αυτη
Απλες ομοιοτητες ειχε γι αυτο το ανεφερα εδω για να σε κινητοποιησω λιγο παραπανω
Αν αμφιβαλλεις παντως ρωτα την οταν γυρισει αν μιλησε σε κανενα πειραιωτη ντουκι :heavymetalbig:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Ρε τυπαρα μην ανησυχεις ρε δεν ειναι η κουνιαδα σου αυτη
Απλες ομοιοτητες ειχε γι αυτο το ανεφερα εδω για να σε κινητοποιησω λιγο παραπανω
Αν αμφιβαλλεις παντως ρωτα την οταν γυρισει αν μιλησε σε κανενα πειραιωτη ντουκι :heavymetalbig:
Τι ομοιοτητες?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Τελικά ρε μάγκες ούτε στα όνειρα μας γαμαμε πια?
:dunno:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Το θεμα να γινει κ να μη μεινει ονειρο!
ονειρο η καβλιαρα κουνιαδα τελικα, περναμε τελεια εδω στην ευβοια.
μιλαμε για πολυ λυσσαρα και δεν της το΄χα...
χθες ολο το βραδυ, την πηγα εμπλοκη :fuck1:και σημερα με ξυπνησε με πιπα η καρχια :pipa1:
αχορταγη τελικα ειναι... δεν αφηνει σταλα να παει χαμμενη η σπερματορουφηχτρα.
κανει δουλεια τελικα ο ανανας ?
καλημερα μωρακι :rose:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
ονειρο η καβλιαρα κουνιαδα τελικα, περναμε τελεια εδω στην ευβοια.
μιλαμε για πολυ λυσσαρα και δεν της το΄χα...
χθες ολο το βραδυ, την πηγα εμπλοκη :fuck1:και σημερα με ξυπνησε με πιπα η καρχια :pipa1:
αχορταγη τελικα ειναι... δεν αφηνει σταλα να παει χαμμενη η σπερματορουφηχτρα.
κανει δουλεια τελικα ο ανανας ?
καλημερα μωρακι :rose:
Θα με πνιξεις ρε με τον καφε:2funny::2funny::kneel::headbang2:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
ονειρο η καβλιαρα κουνιαδα τελικα, περναμε τελεια εδω στην ευβοια.
μιλαμε για πολυ λυσσαρα και δεν της το΄χα...
χθες ολο το βραδυ, την πηγα εμπλοκη :fuck1:και σημερα με ξυπνησε με πιπα η καρχια :pipa1:
αχορταγη τελικα ειναι... δεν αφηνει σταλα να παει χαμμενη η σπερματορουφηχτρα.
κανει δουλεια τελικα ο ανανας ?
καλημερα μωρακι :rose:
Ο ανανας που κολλαει? Το ονειρο σου ε?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
Ο ανανας που κολλαει? Το ονειρο σου ε?
τοσο ξερεις τοσο λες μωρακι liako :sopase:
ξεκολλα και λιγο απο το βεσε... λαστιχο τονεχεις κανει.
εχεις και χαιρετισμους μου λεει η καβλιαρα κουνιαδα.
θα σου δειξει φωτος οταν επιστρεψει, για να εχεις στοκ και ποικιλια στο σελφσερβις :jerking:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
τοσο ξερεις τοσο λες μωρακι :sopase:
ξεκολλα και λιγο απο το βεσε... λαστιχο τονεχεις κανει.
εχεις και χαιρετισμους μου λεει η καβλιαρα κουνιαδα.
θα σου δειξει φωτος οταν επιστρεψει, για να εχεις στοκ και ποικιλια στο σελφσερβις :jerking:
Μια χαρα! Αλλα ο ανανας που κολλαει?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Μη τα πολυλογώ με έπιασαν στα πράσσα οι δύο αδελφές να μαλακίζομαι με τα κυλοτάλια της κουνιάδας.
α χα χα! και εσυ γιατι δεν ειπες οτι νομιζες πως ειναι της μελλουσας συζυγου σου;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.371
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
και εγω ρε παιδια ειμαι πολυ καβλωμενος με την κουνιαδα μου! ειναι πιο ωραια απο την γυναικα μου και θελω να την σκισω!!! δεν μου χει δωσει δικαιωμα αλλα φαντασιωνομαι να καναμε ενα τριγωνακι ωραιο!!!
Η εισαι ατυχος και αργησες να την γνωρισεις η δεν ηταν διαθεσιμη τοτε η εισαι κακογουστος και προτιμησες την λιγοτερο ωραια για να την παντρευτεις.Περαστικα οπως κι αν εχει και απο αυριο σε περιμενουμε στο μετεριζι του αγωνα...γιατι νομιζω οτι η γυναικα σου δεν σε εμπνεει ιδιαιτερα.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
255
Like
470
Πόντοι
21
Η εισαι ατυχος και αργησες να την γνωρισεις η δεν ηταν διαθεσιμη τοτε η εισαι κακογουστος και προτιμησες την λιγοτερο ωραια για να την παντρευτεις.Περαστικα οπως κι αν εχει και απο αυριο σε περιμενουμε στο μετεριζι του αγωνα...γιατι νομιζω οτι η γυναικα σου δεν σε εμπνεει ιδιαιτερα.
δεν ηταν διαθεσιμη τοτε. στην αρχη ηταν ωραια και η γυναικα μου μετα χαλασε, παρατησε τον εαυτο της μετα τον γαμο.. η κουνιαδα μου τωρα παντρευτηκε και παραμενει ιδια ωραια οπως ηταν... ναι δεν με εμπνεει ιδιαιτερα ο λογος που ειμαστε μαζι ακομα ειναι το παιδι ισως αν δεν ειχαμε το παιδι να μας δεσμευει να ειχαμε χωρισει κιολας! γενικα παντα ειμουν γυναικας και μπουρδελιαρης και ζοριζομαι πολυ με τον γαμο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.371
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
δεν ηταν διαθεσιμη τοτε. στην αρχη ηταν ωραια και η γυναικα μου μετα χαλασε, παρατησε τον εαυτο της μετα τον γαμο.. η κουνιαδα μου τωρα παντρευτηκε και παραμενει ιδια ωραια οπως ηταν... ναι δεν με εμπνεει ιδιαιτερα ο λογος που ειμαστε μαζι ακομα ειναι το παιδι ισως αν δεν ειχαμε το παιδι να μας δεσμευει να ειχαμε χωρισει κιολας! γενικα παντα ειμουν γυναικας και μπουρδελιαρης και ζοριζομαι πολυ με τον γαμο
Δικος μας εισαι...οταν μπορεις περνα απο τα μπουρδελα.Αλλα προσεχε μην κολλησεις κινεζικη πανουκλα γιατι θα κολλησεις την συζυγο μετα.Αν μπορεις βρες καμμια νοσοκομα , θα εχει εμβολιασθει.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
δεν ηταν διαθεσιμη τοτε. στην αρχη ηταν ωραια και η γυναικα μου μετα χαλασε, παρατησε τον εαυτο της μετα τον γαμο.. η κουνιαδα μου τωρα παντρευτηκε και παραμενει ιδια ωραια οπως ηταν... ναι δεν με εμπνεει ιδιαιτερα ο λογος που ειμαστε μαζι ακομα ειναι το παιδι ισως αν δεν ειχαμε το παιδι να μας δεσμευει να ειχαμε χωρισει κιολας! γενικα παντα ειμουν γυναικας και μπουρδελιαρης και ζοριζομαι πολυ με τον γαμο
Διαφορα ηλικιας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom