Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.683
Κριτικές
12
Like
6.901
Πόντοι
2.646
Πέταξε της τον έξω. Η θα τον πάρει στο στόμα, ή θα φας χάστουκα. Στα παπάρια σου για τη γυναίκα σου, ούτως ή άλλως
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης

Ginoukis

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
66
Like
92
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
Η γυναίκα σου δεν έχει καταλάβει κάτι από την συμπεριφορά της αδελφής της?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
ξαδερφες, θειες, κουμπαρες... κουνιαδα τωρα.
παμε πολυ καλα, μεγαλωνει η γκαμα.
βαλε φωτο να σου πουμε αν αξιζει η' οχι.
μη δινουμε τζαμπα συμβουλες δηλαδη.
δε λεει...
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
ξαδερφες, θειες, κουμπαρες... κουνιαδα τωρα.
παμε πολυ καλα, μεγαλωνει η γκαμα.
βαλε φωτο να σου πουμε αν αξιζει η' οχι.
μη δινουμε τζαμπα συμβουλες δηλαδη.
δε λεει...
Να σαι σιγουρος οτι λεει. Κ θα τη βγαλω φωτο σημερα αυριο που θα ξαναβρεθουμε. Δε το χω τολμησει ακομα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
Να σαι σιγουρος οτι λεει. Κ θα τη βγαλω φωτο σημερα αυριο που θα ξαναβρεθουμε. Δε το χω τολμησει ακομα.
μη μασησεις και να το τολμησεις φιλε.
οσο πιο αναλυτικη και κοντινη η φωτο, τοσο πιο χρησιμες συμβουλες θα λαβεις..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
Ναι. Οτι περισσοτερο
και εννοειται οσο πιο αποκαλυπτικες, ανεβαινει και το επιπεδο συμβουλων που θα λαβεις... ξεχασα να το γραψω πριν.
φιλε αναμενουμε με αγωνια και λαχταρα τη σεξυ κουνιαδα σου.
:erection: καυλωσα ηδη με τη σκεψη και μονο.
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
351
Πόντοι
21
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
Μεγάλο πρόβλημα να έχεις καυλιάρα κουνιάδα! Εμένα βέβαια δεν μου κάνει αυτά που σου κάνει η δική σου αλλά είναι τρελό μουνί και κάθε φορά που την βλέπω τρελαίνομαι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
Μεγάλο πρόβλημα να έχεις καυλιάρα κουνιάδα! Εμένα βέβαια δεν μου κάνει αυτά που σου κάνει η δική σου αλλά είναι τρελό μουνί και κάθε φορά που την βλέπω τρελαίνομαι.
δε βαζεις και εσυ καμια φωτο ρε φιλε να συγκρινουμε ποια ειναι η πιο μουναρα?
η' να τις ξεροχυσουμε και τις δυο μαζι, μη μεινει καμια με το παραπονο?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Μεγάλο πρόβλημα να έχεις καυλιάρα κουνιάδα! Εμένα βέβαια δεν μου κάνει αυτά που σου κάνει η δική σου αλλά είναι τρελό μουνί και κάθε φορά που την βλέπω τρελαίνομαι.
Κ ολο κ απλωνεται. Στο μηχανακι μονο απο μεση με κρατουσε. Κ οταν κουραστηκε το χερι της με κρατουσε σχεδον πανω απο τον κωλο μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και εννοειται οσο πιο αποκαλυπτικες, ανεβαινει και το επιπεδο συμβουλων που θα λαβεις... ξεχασα να το γραψω πριν.
φιλε αναμενουμε με αγωνια και λαχταρα τη σεξυ κουνιαδα σου.
:erection: καυλωσα ηδη με τη σκεψη και μονο.
Οτι καλυτερο. Περιμενω βεβαια το πρωτο μπανιο μαζι της στη θαλασσα για πιο αποκαλυπτικες.
 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
289
Like
221
Πόντοι
21
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
Τύπε, η συμβουλή μου ειναι ΧΩΣΟΥ! Μην το σκέφτεσαι! Δωσε όμως μια περιγραφή για την εμφάνιση της! Ξανθό ή μελαχρινό ειναι?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.528
Like
7.168
Πόντοι
2.306
Ρε τυποι , ασχετα με το θρεντ που ο συναγωνιστης περιγραφει τις φαντασιωσεις του , τι ευνουχισμός ειναι αυτος ρε ; Σε καθε νημα με αντιστοιχο περιεχομενο τα ιδια. Ρισκα , αυτοκτονιες , πεζοδρομια , ρουλετες ,κρεμαλες , ιντριγκες και λοιπες μαλακιες. Φοβισμενα ανθρωπακια που κρυβονται στις σκιες μη φανε παντοφλα. ΑΠο ποτε εχουν τοση εξουσια οι γυναικες ρε μορτες ; Τι τρόμος και φόβος ειναι αυτός ; Κι αφου τις φοβαστε τοσο πολυ γιατι πατε και παντρευεστε ; Γουσταρετε καταπιεση και ξυλο ; Καταντια....
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Τύπε, η συμβουλή μου ειναι ΧΩΣΟΥ! Μην το σκέφτεσαι! Δωσε όμως μια περιγραφή για την εμφάνιση της! Ξανθό ή μελαχρινό ειναι?
Βαση μελαχρινη. Τα βαφει λιγο πιο κοκκινα,καρε με αφελιες. Γαλλιδουλα φαση. Κ εχει κ ωραια χειλια!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom