Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.729
Κριτικές
62
Like
45.534
Πόντοι
9.297
.... Δεν κατάλαβες καλά ... Η Ελληνίδα πριν το γάμο δίνει κώλο. Μετά τον γάμο δεν δίνει !!!
Ισως φταιει και ο ατεχνος Ελληνας στην περιπτωση που τον χωνει ασαλιωτα μεσα....αν το κανει σωστα και η Ελληνιδα εξακολουθει να τσιναει τοτε ο Ελληνας ΟΦΕΙΛΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ να βρει την ικανοποιηση που δικαιουται.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
OFF TOPIC, αλλά σχετικό με την σχέση γάμου κ κώλου.
Κάποια στιγμή το 2013 είχα τσιμπήσει ένα μιλφάκη από το Badoo. 7.5/10 στην γενική βαθμολογία. Κλασική ΓΑ (= γυναικεία ανασφάλεια): Τι κάνουμε, ποιοι είμαστε, έχουμε σχέση, δεν έχουμε μέλλον, κλπ.

Κάποια στιγμή της είχα πει ότι θα την παντρευόμουν αν έδινε κωλο..
Στο επόμενο ραντεβού ήρθε με το λιπαντικό στην τσάντα. Είχα περάσει ένα καλοκαίρι χάρμα.
Μέχρι που ήθελε να με γνωρίσει στους δικούς της.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.747
Κριτικές
1
Like
5.722
Πόντοι
2.356
OFF TOPIC, αλλά σχετικό με την σχέση γάμου κ κώλου.
Κάποια στιγμή το 2013 είχα τσιμπήσει ένα μιλφάκη από το Badoo. 7.5/10 στην γενική βαθμολογία. Κλασική ΓΑ (= γυναικεία ανασφάλεια): Τι κάνουμε, ποιοι είμαστε, έχουμε σχέση, δεν έχουμε μέλλον, κλπ.

Κάποια στιγμή της είχα πει ότι θα την παντρευόμουν αν έδινε κωλο..
Στο επόμενο ραντεβού ήρθε με το λιπαντικό στην τσάντα. Είχα περάσει ένα καλοκαίρι χάρμα.
Μέχρι που ήθελε να με γνωρίσει στους δικούς της.
και τελικα?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
έκοψα πέρα.. Και για να είμαι ειλικρινής, κάπως άκομψα. Δεν άφησα πόρτα ανοικτή μαζί της. Είχαμε κανονίσει να πάμε διακοπές στο εξοχικό της κ το ακύρωσα όταν μου είπε ότι θα είναι κ οι δικοί της. Θα μπορούσα να το είχα χειριστεί καλύτερα. Τεσπα. Λάθη που μας διδάσκουν.

Η ουσία είναι ότι μου έδειξε από την πρώτη στιγμή ότι αυτό που έκανε για μένα (λ@κο), ήταν καθαρά πράξη υποταγής. Δεν ξέρω αν το γούσταρε, αλλά ήταν εκεί για να ικανοποιήσει τις επιθυμίες μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.729
Κριτικές
62
Like
45.534
Πόντοι
9.297
έκοψα πέρα.. Και για να είμαι ειλικρινής, κάπως άκομψα. Δεν άφησα πόρτα ανοικτή μαζί της. Είχαμε κανονίσει να πάμε διακοπές στο εξοχικό της κ το ακύρωσα όταν μου είπε ότι θα είναι κ οι δικοί της. Θα μπορούσα να το είχα χειριστεί καλύτερα. Τεσπα. Λάθη που μας διδάσκουν.

Η ουσία είναι ότι μου έδειξε από την πρώτη στιγμή ότι αυτό που έκανε για μένα (λ@κο), ήταν καθαρά πράξη υποταγής. Δεν ξέρω αν το γούσταρε, αλλά ήταν εκεί για να ικανοποιήσει τις επιθυμίες μου.
Ναι αλλα με αντιτιμο γαμο...αν δεν ενιωθες καλα με αυτο η δεν ησουν καλα οικονομικα καλα ξηγηθηκες.Εδινε για να παρει....ολα δουναι και λαβειν ειναι...και οι πιο πολλες γυναικες πουτανες ειναι...απλως οι επαγγελματιες εχουν καθαρη ψυχη γιατι νοικιαζουν το σωμα τους και πληρωνονται σε ρευστο...οι ερασιτεχνες πουλανε σωμα και ψυχη και πληρωνονται σε ειδος.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
Τι σε εκανε να υποθεσεις οτι ο φρεντο ηταν της γκομενας;Ειναι καπως πιο θηλυπρεπης ο φρεντο, κατανοητο...ομως για σιγουρια μπορουσες να το παιξεις διπλη παραλλαγη...επαγγελματικη μαλακια δηλαδις!!!?????.
Σκέφτηκα ακριβώς αυτό,πως η γυναίκα θα πίνει Φρέντο

Ενώ ο ''πολλά βαρύς'' σύζυγος θα έπινε τον τούρκικο

Όμως μας βγήκε ''αφέντρα'' η τύπισσα και ''λούλης'' ο μουστακαλής :tooth:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
.... Δεν κατάλαβες καλά ... Η Ελληνίδα πριν το γάμο δίνει κώλο. Μετά τον γάμο δεν δίνει !!!
εχεις πειρα?

η δικη μου πειρα δεν συμφωνει.

η γυναικα μου και πριν το γαμο και μετα αλλα και μετα το διαζυγιο μου εδινε.

επισης δεν μπορω να φανταστω με τιποτα οσες μου δινανε για χρονια πως αμα παντρευομασταν θα αλλαζαν τροπαριο.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
γεια χαρα φιλε.
εχουμε κανα νεο ανεβασμενου level φωτορεπορταζ μηπως ?
να πιασω θεση η' θα μας ξενερωσεις παλι ?
Αφου ειπες οτι δε θα τι κανεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν εχω οποτε μη το παρακολουθεις!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Μανικιουρ εκανε προχτες!
 

Aleksiskou

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
72
Like
17
Πόντοι
0
ολες αυτες τις μερες μιλατε φιλε? δλδ εχει παιξει κανενα παιχνιδι με μηνυματα η με λογια απο κοντα?
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
OFF TOPIC, αλλά σχετικό με την σχέση γάμου κ κώλου.
Κάποια στιγμή το 2013 είχα τσιμπήσει ένα μιλφάκη από το Badoo. 7.5/10 στην γενική βαθμολογία. Κλασική ΓΑ (= γυναικεία ανασφάλεια): Τι κάνουμε, ποιοι είμαστε, έχουμε σχέση, δεν έχουμε μέλλον, κλπ.

Κάποια στιγμή της είχα πει ότι θα την παντρευόμουν αν έδινε κωλο..
Στο επόμενο ραντεβού ήρθε με το λιπαντικό στην τσάντα. Είχα περάσει ένα καλοκαίρι χάρμα.
Μέχρι που ήθελε να με γνωρίσει στους δικούς της.
Είχε κωλόκαιρο τη μέρα που τη γνώρισες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom