Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Ρε τυπε άντε κ την γάμησες τη θα κερδίσεις; Τόσο μουνια πολύ καλύτερα από τον κουνιάδα σου σκέψου ότι εσενα θα σε πετάξουν στο περιθώριο μετά τα γαμισια που θα κάνεις κ αυτές παλι μαζί θα είναι . Εκτός κ αν θέλουν να της παρτουζοσεις μαζί. έχεις ακούσει καμία συζήτηση τους για γαμισια κ αλλά διάφορα;;
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Ρε τυπε άντε κ την γάμησες τη θα κερδίσεις; Τόσο μουνια πολύ καλύτερα από τον κουνιάδα σου σκέψου ότι εσενα θα σε πετάξουν στο περιθώριο μετά τα γαμισια που θα κάνεις κ αυτές παλι μαζί θα είναι . Εκτός κ αν θέλουν να της παρτουζοσεις μαζί. έχεις ακούσει καμία συζήτηση τους για γαμισια κ αλλά διάφορα;;
Για γαμησια οχι αλλα για πρωην ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μιλφαρα φαίνεται...
Δεν ειναι. Απλα ειναι 36 στα 37
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.227
Πόντοι
4.461
Φιλαρακο πιαστης τον κωλο και πες της οτι το εκανες κατα λαθος αμα αντιδρασει ασχημα.
Σου βρηκα λυση γιατι μας ζαλισες τον ερωτα. :P
Έχω πέσει στο πάτωμα από τα γέλια!
Τώρα θα αρχίσω και γω!
Φίλε η αγωνία μας έχει σπάσει κοντέρ! Κάνε κάτι επιτέλους, θα αρχίσουμε να βαράμε ενέσεις!!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Τυπε αυτα εκανε και ο Νικηφορος και τωρα τρεχει και δεν φθανει.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
875
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
απο τις μεχρι τωρα απαντησεις σου αποφευγεις εντεχνως να αναφερθεις σε ερωτησεις που σου εχουν κανει σχετικα με το πως τα πας με την γυναικα σου , σεξουαλικα η μη..επειδη ειναι στο παρα πεντε να αποδειχθει οτι τρολλαρεις η οτι εισαι η ιδια η κουνιαδα που απλα ζητας επιβεβαιωση, βρες ενα τροπο να σταματησεις να γινεις ρεζιλι (εαν δεν εχεις γινει ηδη). κατι σε εξιταρει και το συνεχιζεις αυτο, και σιγουρα δεν ειναι η ¨κουνιαδα¨...
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
απο τις μεχρι τωρα απαντησεις σου αποφευγεις εντεχνως να αναφερθεις σε ερωτησεις που σου εχουν κανει σχετικα με το πως τα πας με την γυναικα σου , σεξουαλικα η μη..επειδη ειναι στο παρα πεντε να αποδειχθει οτι τρολλαρεις η οτι εισαι η ιδια η κουνιαδα που απλα ζητας επιβεβαιωση, βρες ενα τροπο να σταματησεις να γινεις ρεζιλι (εαν δεν εχεις γινει ηδη). κατι σε εξιταρει και το συνεχιζεις αυτο, και σιγουρα δεν ειναι η ¨κουνιαδα¨...
Μα τοσα εχω απαντησει σχετικα. Μς τη γυναικα μου τα παμε γενικα καλα. Κλασικοι παντρεμενοι. Το θεμα ειναι οτι το τςλευταιο διαστημα βλεπω ολο κ πιο διαχυτικη την κουνιαδα μιυ. Αυτο.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Με θέλει ? δε με θέλει ? θέλω ? δεν θέλω ? τι να κάνω ? πως να το κάνω ?
Κοίλιασε ...
 

priestx

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
0
Εγώ λέω να την τραβήξεις μιας πορδη εκεί θα δεις αντίδραση. Η θα γελάσει και θα σε κάνει χαβαλέ Η θα το πει στην γυναίκα σου !????
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Φίλε μου και εγώ καβλωνω με την κουνιάδα μου. Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει, μάλλον έχει ίδιες φερομόνες με την αδερφή της (γυναίκα μου) δεν είναι τόσο όμορφη αλλά μου τον σηκώνει κανονικά κάποιες στιγμές. Είναι αυτό που λέω κάθε άντρας έλκεται από συγκεκριμένες γυναίκες . Και ξέρει και μαγειρεύει κιόλας όχι σαν την δική μου που ούτε σωστές τηγανητές πατάτες δεν ξέρει να κάνει.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Εγώ ξέρω πάντως ότι στην ξαδέρφη και στη θειά, μπαίνει πιο βαθιά...
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
351
Πόντοι
21
Φίλε μου και εγώ καβλωνω με την κουνιάδα μου. Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει, μάλλον έχει ίδιες φερομόνες με την αδερφή της (γυναίκα μου) δεν είναι τόσο όμορφη αλλά μου τον σηκώνει κανονικά κάποιες στιγμές. Είναι αυτό που λέω κάθε άντρας έλκεται από συγκεκριμένες γυναίκες . Και ξέρει και μαγειρεύει κιόλας όχι σαν την δική μου που ούτε σωστές τηγανητές πατάτες δεν ξέρει να κάνει.
Κι εγώ το ίδιο ρε τύπε. Η δική μου κουνιάδα είναι ωραίο μουνάκι και νεαρά. Αυτό που αναφέρεις για τις φερομόνες το έχω σκεφτεί κι εγώ. Πάντως πιστεύω ότι ίσως μας εξιτάρει πιο πολύ διότι είναι κάτι άκρως απαγορευμένο και ριψοκίνδυνο.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Φίλε μου και εγώ καβλωνω με την κουνιάδα μου. Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει, μάλλον έχει ίδιες φερομόνες με την αδερφή της (γυναίκα μου) δεν είναι τόσο όμορφη αλλά μου τον σηκώνει κανονικά κάποιες στιγμές. Είναι αυτό που λέω κάθε άντρας έλκεται από συγκεκριμένες γυναίκες . Και ξέρει και μαγειρεύει κιόλας όχι σαν την δική μου που ούτε σωστές τηγανητές πατάτες δεν ξέρει να κάνει.
Ακριβως! Η δικια μου το ιδρωνει το φανελακι της!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κι εγώ το ίδιο ρε τύπε. Η δική μου κουνιάδα είναι ωραίο μουνάκι και νεαρά. Αυτό που αναφέρεις για τις φερομόνες το έχω σκεφτεί κι εγώ. Πάντως πιστεύω ότι ίσως μας εξιτάρει πιο πολύ διότι είναι κάτι άκρως απαγορευμένο και ριψοκίνδυνο.
Κ γενικα αν γινει πολυ καυλιαρικο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 177515

Επισκέπτης
Πριν λιγες μερες "ετρεχε" αναλογο θέμα με κουμπαρα αν θυμαμαι καλα!Ωραια φάση παντως τα σογια αν δεν σε νοιαζει το μπλεξιμο!
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
181
Κριτικές
8
Like
505
Πόντοι
301
Νομίζω πως έχει να κάνει με τον "αδερφικό ανταγωνισμό". Μπορείς να το εκμεταλλευτείς αλλά θα έχεις συνέπεια σίγουρα. Μου έτυχε στο παρελθόν με αδερφή σχέσης, μετά απο καυγά και πρόφαση να μιλήσουμε για την αδερφή της. Με δυο μπουκάλια κρασί και μερικά σφηνάκια, βρεθήκαμε να χαμουρευόμαστε στην μέση του δρόμου . πίπες, χαστούκια, κωλοδάκτυλα σηκωμένο φόρεμα, βυζάρες (κάβλα η αδερφούλα) . Στο τέλος το μετάνιωσα και μαζεύτηκα, (βέβαίως ακόμα τον παίζω για εκείνη την νύχτα) και το σταμάτησα με πολύ μεγάλη προσπάθεια. Δεν το έχουμε συζητήσει ξανά ποτέ, αλλα και τι να πείς γι αυτό.

Καλή ανάμνηση για μαλακία

Εν κατακλειδι, μάλλον παίζει και το αίμα ρόλο αλλά και οι πολλές τσόντες.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Νομίζω πως έχει να κάνει με τον "αδερφικό ανταγωνισμό". Μπορείς να το εκμεταλλευτείς αλλά θα έχεις συνέπεια σίγουρα. Μου έτυχε στο παρελθόν με αδερφή σχέσης, μετά απο καυγά και πρόφαση να μιλήσουμε για την αδερφή της. Με δυο μπουκάλια κρασί και μερικά σφηνάκια, βρεθήκαμε να χαμουρευόμαστε στην μέση του δρόμου . πίπες, χαστούκια, κωλοδάκτυλα σηκωμένο φόρεμα, βυζάρες (κάβλα η αδερφούλα) . Στο τέλος το μετάνιωσα και μαζεύτηκα, (βέβαίως ακόμα τον παίζω για εκείνη την νύχτα) και το σταμάτησα με πολύ μεγάλη προσπάθεια. Δεν το έχουμε συζητήσει ξανά ποτέ, αλλα και τι να πείς γι αυτό.

Καλή ανάμνηση για μαλακία

Εν κατακλειδι, μάλλον παίζει και το αίμα ρόλο αλλά και οι πολλές τσόντες.
Τι συνεπεια δηλ?
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Να σε κρατάει στο χερι και να μπορεί να σου χαλάσει την ζωή όποτε θέλει
Αν καθεται για πηδημα τοτε ας με κραταει. Γτ να μου χαλασει τη ζωη. Κ αυτη μπλεγμενη θα ναι

stop-cutting-down-trees-illustration.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom