Νέα

Καθηγητής έβγαλε από την τάξη μαθητή που πήγε ντυμένος με φούστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 474
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.256
Κριτικές
9
Like
8.081
Πόντοι
2.036
...και δεν μου λέτε ρε λεβεντόπαιδα, όλοι εσείς που υποστηρίζετε το ανώμαλο, θα μας ορίσετε τα όρια της δημοκρατικότητάς σας και της δημοκρατίας σας; Γιατί το δικό μου το παιδί πρέπει να έρχεται σ΄ε επαφή με αυτό το ανώμαλο και ιδίως στον ιερό για το παιδί χώρο του σχολείου; Στο όνομα ποιας ιδεολογίας θα πρέπει το δικό μου το παιδί να εξοικειωθεί με ιδέες, που στόχο έχουν την στροφή προς το αφύσικο και την διαστροφή; Και για να προλάβω μερικούς στραποναρισμένους, τάχα προοδευτικούς πρέπει να υπενθυμίζουμε συχνά το προφανές.
Ο ΠΡΩΚΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΔΟΣ ΚΑΙ ΟΥΧΙ ΕΙΣΟΔΟΣ!!!!!!!!!!!!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.267
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Περίπου ωραία.
Ξέρεις γιατί?
Πελάτης είσαι σε μια επιχείρηση όπως είμαι κι εγω.
Πρόβλημα λοιπόν δεν υπάρχει, ας βγεί ο ιδιοκτήτης να μας ξεκαθαρίσει τι θέλει.
Από εκεί και πέρα επιλέγουμε εμείς τι θα κάνουμε μα γυμναστήρια υπάρχουν για όλους. Μην κάθομαι να γράφω για τα όργανα (γυμναστικής, μην πεταχτεί κανένας ανώμαλος :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: ) που μπορείς να αγοράσεις για το σπίτι σου.

Όλη η κουβέντα αφορά μειοψηφία που θέλει να ασκήσει ενα κάποιο δικαίωμα χωρίς τις ανάλογες υποχρεώσεις.
Ε μην χάνουμε λοιπόν την ώρα μας, 2022 έχουμε.
Ότι θέλεις κάνε αλλά κόψε την γκρίνια.
Α οκ άρα στο 2022 θα έχουμε ξεχωριστούς χώρους που μαζεύεται ο κόσμος επειδή ο ένας ενοχλεί αισθητικά τον άλλον για τις επιλογές του.

Είναι λογικό να περιθωριοποιείς κάποιον για τις επιλογές του δηλαδή. Αφού θέλει να ντύνεται περίεργα μπορεί να πάρει και γυμναστήριο σπίτι του...αφού είναι μειοψηφία και θέλει να έχει και δικαιώματα πρέπει να έχει την υποχρέωση να πληρεί τις προδιαγραφές της κοινωνίας...

Αυτό λέω και εγώ...αν είσαι χοντρός γυμνάσου σπίτι σου...φάε σπίτι σου...πιες ποτό σπίτι σου...μη βρεις ποτέ γκόμενα....διότι χαλάς την αισθητική της κοινωνίας που είναι να είσαι λεπτός γυμνασμένος και με τούβλα πενηντάρικα.

Βέβαια όταν οι γκόμενες κάνουν το ίδιο που λες εσύ...δηλαδή βάζουν στο περιθώριο όσους δεν πληρούν τα κριτήρια τους...και δεν τους αρέσουν...δηλαδή τους άσχημους, τους φτωχούς κτλπ....

ανοίγουν εδώ θρεντ για Ελλεηνίδες...και ψάχνουν να βρουν γιατί δε γαμάνε ποτέ...ενώ όταν κάνεις εσύ το ίδιο στην μειοψηφία...δεν μπορεί να υπάρχουν παράπονα από αυτούς.

Όπως είπα....ωραία κοινωνία.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.267
Like
13.607
Πόντοι
3.656
...και δεν μου λέτε ρε λεβεντόπαιδα, όλοι εσείς που υποστηρίζετε το ανώμαλο, θα μας ορίσετε τα όρια της δημοκρατικότητάς σας και της δημοκρατίας σας; Γιατί το δικό μου το παιδί πρέπει να έρχεται σ΄ε επαφή με αυτό το ανώμαλο και ιδίως στον ιερό για το παιδί χώρο του σχολείου; Στο όνομα ποιας ιδεολογίας θα πρέπει το δικό μου το παιδί να εξοικειωθεί με ιδέες, που στόχο έχουν την στροφή προς το αφύσικο και την διαστροφή; Και για να προλάβω μερικούς στραποναρισμένους, τάχα προοδευτικούς πρέπει να υπενθυμίζουμε συχνά το προφανές.
Ο ΠΡΩΚΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΔΟΣ ΚΑΙ ΟΥΧΙ ΕΙΣΟΔΟΣ!!!!!!!!!!!!
Το γράφεις αυτό σε ένα σαιτ που πληρώνουν έξτρα για να γαμήσουν από κώλο? Ή απορρίπτουν πουτάνες που δεν δέχονται από κώλο? Ή που γράφουν κρητικές για το πόσο καλή ήταν στο να δίνει κώλο? :confused:

Είναι καλύτερα να δώσεις στο παιδί σου τις σωστές ιδέες...πως να τραμπουκίζει και να δέρνει τους ομοφυλόφιλους και έτσι σίγουρα θα εξασφαλίσεις την πορεία του. Μπορεί ένα παιδί να βλέπει...ξύλο, σκοτωμούς, βιασμούς, μπάφους, χάπια και όλα τα σκατά της κοινωνίας...αλλά από όλα αυτά εσένα σε μάρανε μη δει τον γκέι συμμαθητή του.
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.256
Κριτικές
9
Like
8.081
Πόντοι
2.036
Περι ταμπελών: ούτε Χούντα γουστάρω, ούτε ΝΔ, ούτε και πολιτική ορθότητα και λοατκι προπαγάνδα, ειδικά όταν στοχεύει σε μικρά άγουρα παιδιά.

Περί ελευθερίας και δημοκρατίας: Κάνεις λάθος όταν παρουσιάζεις τους λοατκι σαν μονίμως αδικημένους από την κοινωνία και την ζωή.
Δεν ζητάνε απλά σεβασμό στην διαφορετικότητά τους οι λοατκι, ζητάνε ανευ όρων αποδοχή τους από την κοινωνία και αποδοχή κάθε συμπεριφοράς τους, ακόμα και αν αγγίζει τα όρια της ψυχοπαθολογίας. Οι εικόνες που βλέπεις πχ στο γκει πραιντ είναι απόδειξη κοινωνικής παρακμής, όχι απλά ζήτημα αισθητικής.
Θα μου πεις δεν υπάρχει και αλλού κοινωνική παρακμή? Βεβαίως και υπάρχει, αλλά αυτό δεν μπορεί να χρησιμοποιείται ως επιχείρημα για να δικαιολογούμε τα πάντα.

Ζητάς να απολυθεί ο δάσκαλος? Μαζί σου. Να απολυθεί όμως επειδή εφαρμόστηκε αξιολόγηση και κρίθηκε ανεπαρκής, όχι επειδή του την έπεσε το λοάτκι λόμπι. Να απολυθεί μόνο και μόνο, επειδή μίλησε άσχημα στο 12χρονο είναι απλώς παράλογο. Αν πχ έκραζε έναν μη λοάτκι μαθητή για την φτωχή του απόδοση, προφανώς και δεν θα γίνονταν αντίστοιχος ντόρος.

Επίσης, να εξηγήσει κάποιος και στον 12χρονο και την οικογένειά του, ότι και η δική του συμπεριφορά ήταν λάθος. Δεν φταίει αποκλειστικά ο καθηγητής για αυτό που έγινε. Να πάνε όλοι μαζί σε ψυχολόγο-ψυχίατρο και μέχρι να λυθεί το θέμα τους, να ντύνεται συμβατικά στο σχολείο.
Πολύ σωστά, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αν για παράδειγμα, όλα όσα είπε ο δάσκαλος στο δωδεκάχρονο αγόρι, διότι ότι και να πούνε κορίτσι δεν είναι, αν τα έλεγε λοιπόν σε έναν άλλο μαθητή, που καταφέρθηκε κατά του συγκεκριμένου δωδεκάχρονου για την φουστίτσα, με πρόθεση να υποστηρίξει την ενδυματολογική επιλογή του, θα την πέφτανε στον δάσκαλο; Θα ζητούσαν την αποπομπή του από την διδασκαλική κοινότητα; Όχι φυσικά...
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.256
Κριτικές
9
Like
8.081
Πόντοι
2.036
Το γράφεις αυτό σε ένα σαιτ που πληρώνουν έξτρα για να γαμήσουν από κώλο? Ή απορρίπτουν πουτάνες που δεν δέχονται από κώλο? Ή που γράφουν κρητικές για το πόσο καλή ήταν στο να δίνει κώλο? :confused:

Είναι καλύτερα να δώσεις στο παιδί σου τις σωστές ιδέες...πως να τραμπουκίζει και να δέρνει τους ομοφυλόφιλους και έτσι σίγουρα θα εξασφαλίσεις την πορεία του. Μπορεί ένα παιδί να βλέπει...ξύλο, σκοτωμούς, βιασμούς, μπάφους, χάπια και όλα τα σκατά της κοινωνίας...αλλά από όλα αυτά εσένα σε μάρανε μη δει τον γκέι συμμαθητή του.
Φιλαράκι, όχι σε μένα αυτά. Πάνε αλλού να πεις τις μαλακίες σου. Ποιός σου είπε ότι είναι φυσιολογικό να γαμάς κώλο. "Παρά φύση" λέγεται αμίκο. Και ποιός σου είπε ρε τζερεμέ ότι πρέπει να να καταπολεμήσουμε το ένα ή το άλλο; Όλα μαζί.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μην κάθομαι να γράφω για τα όργανα (γυμναστικής, μην πεταχτεί κανένας ανώμαλος :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: ) που μπορείς να αγοράσεις για το σπίτι σου.
"Στο σπίτι σου και στο στρώμα γυμναστικής σου, μπορείς να κάνεις ότι θέλεις. Εμένα δε με ενοχλεί. Γιατί θα πρέπει εγώ να ανέχομαι δημόσια την ανωμαλία σου και τη μη φυσιολογική συμπεριφορά σου;
Γιατί η παχυσαρκία είναι μη φυσιολογική, νοσηρή κατάσταση και η βουλιμία ψυχολογική διαταραχή."
Φράσεις κλισέ, απο παρόμοιες αντιμετωπίσεις που είμαι σίγουρος ότι έχεις ακούσει κι εσύ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πρέπει τώρα ο δάσκαλος να σκάσει στο μάθημα με φούστα και ζαρτιέρες και να πει στη διεύθυνση πιαστε τα αρχιδια μου τώρα μαλακες.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.267
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Φιλαράκι, όχι σε μένα αυτά. Πάνε αλλού να πεις τις μαλακίες σου. Ποιός σου είπε ότι είναι φυσιολογικό να γαμάς κώλο. "Παρά φύση" λέγεται αμίκο. Και ποιός σου είπε ρε τζερεμέ ότι πρέπει να να καταπολεμήσουμε το ένα ή το άλλο; Όλα μαζί.
Τι σημαίνει φυσιολογικό τύπε? Για τη μοιχεία τι γνώμη έχεις? Και τι ακριβώς να καταπολεμήσεις?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.267
Like
13.607
Πόντοι
3.656
"Στο σπίτι σου και στο στρώμα γυμναστικής σου, μπορείς να κάνεις ότι θέλεις. Εμένα δε με ενοχλεί. Γιατί θα πρέπει εγώ να ανέχομαι δημόσια την ανωμαλία σου και τη μη φυσιολογική συμπεριφορά σου;
Γιατί η παχυσαρκία είναι μη φυσιολογική, νοσηρή κατάσταση και η βουλιμία ψυχολογική διαταραχή."
Φράσεις κλισέ, απο παρόμοιες αντιμετωπίσεις που είμαι σίγουρος ότι έχεις ακούσει κι εσύ.
Γιατί όχι ρε τύπε? Επιλογή το ένα επιλογή και το άλλο έτσι?

Η από την άλλη...μερικοί γεννιούνται με προδιάθεση να παχύνουν και άλλοι με προδιάθεση να είναι γκέι...

και τα δύο μας ενοχλούν όταν τα βλέπουμε...γιατί να μην μπανάρουμε και τους χοντρούς από την κοινωνία? Δεν είναι παρα φύση να είσαι 130 κιλά?

Η όταν το πρόβλημα έρχεται στην πόρτα μας ξαφνικά δεν είναι το ίδιο?
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
"Στο σπίτι σου και στο στρώμα γυμναστικής σου, μπορείς να κάνεις ότι θέλεις. Εμένα δε με ενοχλεί. Γιατί θα πρέπει εγώ να ανέχομαι δημόσια την ανωμαλία σου και τη μη φυσιολογική συμπεριφορά σου;
Γιατί η παχυσαρκία είναι μη φυσιολογική, νοσηρή κατάσταση και η βουλιμία ψυχολογική διαταραχή."
Φράσεις κλισέ, απο παρόμοιες αντιμετωπίσεις που είμαι σίγουρος ότι έχεις ακούσει κι εσύ.
Ε και τι έγινε που τις άκουσα.
Να βρεί αρχίδια η διεύθυνση να μου το πεί ευθέως. Φυσικά να επιστρέψει και την συνδρομή αφού έχει τέτοιο πρόβλημα.
Τον όποιο πελάτη απλά τον γράφω στις αρχιδάρες μου, δεν είναι δημόσιος χώρος.
Είναι ιδωτικός και η χρήση του γίνεται με πληρωμή αντιτιμου.

Αν τώρα πρέπει να γυρίσουμε την κουβέντα στους δημόσιους χώρους .....
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Γιατί όχι ρε τύπε? Επιλογή το ένα επιλογή και το άλλο έτσι?

Η από την άλλη...μερικοί γεννιούνται με προδιάθεση να παχύνουν και άλλοι με προδιάθεση να είναι γκέι...

και τα δύο μας ενοχλούν όταν τα βλέπουμε...γιατί να μην μπανάρουμε και τους χοντρούς από την κοινωνία? Δεν είναι παρα φύση να είσαι 130 κιλά?

Η όταν το πρόβλημα έρχεται στην πόρτα μας ξαφνικά δεν είναι το ίδιο?
Mη συζητάς καθόλου. Γιατί τα παιδιά μας όταν έρχονται σε επαφή με λουκουμάδες και χοντρομπαλάδες επηρεάζονται και γίνονται και αυτά σαν ανθρωπάκια της Μισελέν. Μην κοιτάς που είναι λιτοδίαιτα, τα αρέσει να είναι λεπτά και τα φτιάχνει ο αθλητισμός. Επηρεάζονται από τα πρότυπα που η διεθνής κρασοβαρελων, κητοειδών, δικαιωματιστών του λίπους και όλων αυτών των καινούριων φρούτων που κατέχουν τα ποστα στα media και συνωμοτούν ενάντια σε κάθε φυσιολογικό άνθρωπο, προσπαθεί να επιβάλλει. Δες αυτή τη Μπάρκα που βλέπουν κάθε μέρα τα παιδιά μας και μπαίνει στα σπιτια μας από την τιβι.
Είναι φυσιολογική αυτή; Είναι πρότυπο για τα παιδιά μας; Που της δίνουν κάμερα και μικρόφωνο να περνάει την ανωμαλία της κάθε μέρα στα παιδιά μας; Είναι χρέος μας, κάθε φυσιολογικού ανθρώπου, να αντισταθούμε.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ε και τι έγινε που τις άκουσα.
Να βρεί αρχίδια η διεύθυνση να μου το πεί ευθέως. Φυσικά να επιστρέψει και την συνδρομή αφού έχει τέτοιο πρόβλημα.
Τον όποιο πελάτη απλά τον γράφω στις αρχιδάρες μου, δεν είναι δημόσιος χώρος.
Είναι ιδωτικός και η χρήση του γίνεται με πληρωμή αντιτιμου.

Αν τώρα πρέπει να γυρίσουμε την κουβέντα στους δημόσιους χώρους .....
Δημοσιος χώρος είναι. Όπως δημόσιος χώρος είναι τα μπαρ, τα εστιατόρια, κάθε χώρος τελος πάντων που προσφέρει υπηρεσίες. Με καταβολή αντιτίμου για τη χρήση των υπηρεσιών που παρέχει. Ιδιωτικός είναι μόνον όποιος είναι δικός σου. Και δε μπορεί να έχει προσβαση οποιοσδήποτε. Και το σχολείο δημόσιος χώρος είναι.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Γιατί όχι ρε τύπε? Επιλογή το ένα επιλογή και το άλλο έτσι?

Η από την άλλη...μερικοί γεννιούνται με προδιάθεση να παχύνουν και άλλοι με προδιάθεση να είναι γκέι...

και τα δύο μας ενοχλούν όταν τα βλέπουμε...γιατί να μην μπανάρουμε και τους χοντρούς από την κοινωνία? Δεν είναι παρα φύση να είσαι 130 κιλά?

Η όταν το πρόβλημα έρχεται στην πόρτα μας ξαφνικά δεν είναι το ίδιο?
Γενικά και αόριστα το πρόβλημα είναι το ίδιο.
Αν όμως ασχοληθούμε λίγο παραπάνω δεν είναι το ίδιο η παχυσαρκία με τον αυτοπροσδιορισμό.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.267
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Mη συζητάς καθόλου. Γιατί τα παιδιά μας όταν έρχονται σε επαφή με λουκουμάδες και χοντρομπαλάδες επηρεάζονται και γίνονται και αυτά σαν ανθρωπάκια της Μισελέν. Μην κοιτάς που είναι λιτοδίαιτα, τα αρέσει να είναι λεπτά και τα φτιάχνει ο αθλητισμός. Επηρεάζονται από τα πρότυπα που η διεθνής κρασοβαρελων, κητοειδών, δικαιωματιστών του λίπους και όλων αυτών των καινούριων φρούτων που κατέχουν τα ποστα στα media και συνωμοτούν ενάντια σε κάθε φυσιολογικό άνθρωπο, προσπαθεί να επιβάλλει. Δες αυτή τη Μπάρκα που βλέπουν κάθε μέρα τα παιδιά μας και μπαίνει στα σπιτια μας από την τιβι.
Είναι φυσιολογική αυτή; Είναι πρότυπο για τα παιδιά μας; Που της δίνουν κάμερα και μικρόφωνο να περνάει την ανωμαλία της κάθε μέρα στα παιδιά μας; Είναι χρέος μας, κάθε φυσιολογικού ανθρώπου, να αντισταθούμε.
Εγώ προτείνω τύπε στα σούπερ μάρκετ να πουλάνε φαγητό ανάλογα με τα κιλά...αν είσαι πολύ χοντρός θα παίρνεις λίγο για να μη παχύνεις άλλο...πρέπει να σταματήσουμε επιτέλους αυτή την μάστιγα...δε μπορεί όλοι εμείς οι φυσιολογικοί να βλέπουμε τέτοια

Φυσικά αν ο δάσκαλος είχε τραμπουκίσει ένα παιδάκι λέγοντας του ''που πας ρε χοντρέ στη τάξη δε ντρέπσαι? πέρνα έξω''...θα ήταν και αυτό φυσιολογικό.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.267
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Γενικά και αόριστα το πρόβλημα είναι το ίδιο.
Αν όμως ασχοληθούμε λίγο παραπάνω δεν είναι το ίδιο η παχυσαρκία με τον αυτοπροσδιορισμό.
Γιατί δεν είναι? δεν είναι επιλογή σου να τρως? Σε υποχρεώνει κανένας να μασαμπουκώνεις?

Δεν μπορείς να βάλεις φρένο στις ορμές σου για να γίνεις ένα μέλος αποδεκτό στην κοινωνία? Αφού βλέπεις ότι η κοινωνία θεωρεί τους χοντρούς περίεργους. Γεννήθηκες με προδιάθεση να παχύνεις? Τρως λίγο και παχαίνεις πολύ ενώ άλλος τρώει και παχαίνει λίγο?

Ε μάντεψε...δε διαφέρεις σε τίποτα με τον γκέι που η κοινωνία δε δέχεται τις ορμές του.

Γιατί λοιπόν για εσένα που είσαι χοντρός το γυμναστήριο είναι ιδιωτικός χώρος αλλά για τον άλλον δεν είναι?
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Δημοσιος χώρος είναι. Όπως δημόσιος χώρος είναι τα μπαρ, τα εστιατόρια, κάθε χώρος τελος πάντων που προσφέρει υπηρεσίες. Με καταβολή αντιτίμου για τη χρήση των υπηρεσιών που παρέχει. Ιδιωτικός είναι μόνον όποιος είναι δικός σου. Και δε μπορεί να έχει προσβαση οποιοσδήποτε. Και το σχολείο δημόσιος χώρος είναι.
Αν θέλεις να το βλέπεις έτσι, σεβαστό.
Ιδιωτικό τον γράφω εγω γιατί ένας έχει την ιδιοκτησία/ευθύνη λειτουργίας του.
Το ταπεινό μου το μυαλό λέει πως μπορεί να βάλει κάποιους όρους λειτουργίας του.
Ας το πράξει λοιπόν.
Όπως επίσης και εσυ, ως πελάτης. Αν ενοχλείσαι μην ξαναπατήσεις εκεί.

Γράφεις σε άλλο ποστ για την Μπάρκα.
Το πρόβλημα δεν είναι αυτή, είναι το πεθαμένο κονσεπτ με τις εκπομπές του κώλου που θέλουν να προβάλουν τα κανάλια.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Εγώ προτείνω τύπε στα σούπερ μάρκετ να πουλάνε φαγητό ανάλογα με τα κιλά...αν είσαι πολύ χοντρός θα παίρνεις λίγο για να μη παχύνεις άλλο...πρέπει να σταματήσουμε επιτέλους αυτή την μάστιγα...δε μπορεί όλοι εμείς οι φυσιολογικοί να βλέπουμε τέτοια

Φυσικά αν ο δάσκαλος είχε τραμπουκίσει ένα παιδάκι λέγοντας του ''που πας ρε χοντρέ στη τάξη δε ντρέπσαι? πέρνα έξω''...θα ήταν και αυτό φυσιολογικό.
Εννοείται. Να πιάσει καμιά χοντρούλα και να της πει "Που πας μωρή πατόζα; Φερμουάρ στο στόμα σου δε μπορείς να βάλεις; Είσαι η ντροπή της τάξης και της κοινωνίας". Θα του δίναμε και εύσημα του "παιδαγωγού" και θα ζητούσαμε πολλαπλή αξιολόγηση της χοντρούλας.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αν θέλεις να το βλέπεις έτσι, σεβαστό.
Ιδιωτικό τον γράφω εγω γιατί ένας έχει την ιδιοκτησία/ευθύνη λειτουργίας του.
Το ταπεινό μου το μυαλό λέει πως μπορεί να βάλει κάποιους όρους λειτουργίας του.
Ας το πράξει λοιπόν.
Όπως επίσης και εσυ, ως πελάτης. Αν ενοχλείσαι μην ξαναπατήσεις εκεί.

Γράφεις σε άλλο ποστ για την Μπάρκα.
Το πρόβλημα δεν είναι αυτή, είναι το πεθαμένο κονσεπτ με τις εκπομπές του κώλου που θέλουν να προβάλουν τα κανάλια.
Οχι, δεν το βλέπω εγώ. Ο νόμος το βλέπει έτσι. Αν πας σε γυμναστήριο και ξεβρακωθείς και πας να γυμναστείς με τη μαλαπέρδα έξω, σε μαντρώνουν για δημόσια ακολασία και αν στο επιτρέψει ο ιδιοκτήτης πάει για προτροπή δημόσιας ακολασίας. Πολύ πρόσφατα άλλαξε ο νόμος και απο φυλάκιση του ιδιοκτήτη προβλέπεται χρηματικό πρόστιμο.
Και δεν κατάλαβα την προτροπή σου. Να φύγουμε εμείς οι φυσιολογικοί πελάτες, που αποτελούμε την πλειονότητα, για να μείνετε εσείς οι ανώμαλοι και να μας επιβάλλετε την άποψή σας, ενώ είστε μια θλιβερή μειονότητα;
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Γιατί δεν είναι? δεν είναι επιλογή σου να τρως? Σε υποχρεώνει κανένας να μασαμπουκώνεις?

Δεν μπορείς να βάλεις φρένο στις ορμές σου για να γίνεις ένα μέλος αποδεκτό στην κοινωνία? Αφού βλέπεις ότι η κοινωνία θεωρεί τους χοντρούς περίεργους. Γεννήθηκες με προδιάθεση να παχύνεις? Τρως λίγο και παχαίνεις πολύ ενώ άλλος τρώει και παχαίνει λίγο?

Ε μάντεψε...δε διαφέρεις σε τίποτα με τον γκέι που η κοινωνία δε δέχεται τις ορμές του.

Γιατί λοιπόν για εσένα που είσαι χοντρός το γυμναστήριο είναι ιδιωτικός χώρος αλλά για τον άλλον δεν είναι?
Μα τόση ώρα γράφομε σεντόνια και ακόμα δεν ξεκαθαρίσαμε τι γράφουμε?
Δεν γράφω κάτι για γκεϊ, δεν μπορώ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ να γνωρίζω τις προτιμήσεις του άλλου.
Σχολιάζω την συμπεριφορά τρανς που θέλει ντε και καλά να γίνουν αποδεκτές οι επιλογές που έκανε.
Και γράφω, να βρεί τα άντερα να ζήσει με αυτές φτάνωντας τις ως το τέλος.
Αρκετά με τις μισές λύσεις.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.267
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Εννοείται. Να πιάσει καμιά χοντρούλα και να της πει "Που πας μωρή πατόζα; Φερμουάρ στο στόμα σου δε μπορείς να βάλεις; Είσαι η ντροπή της τάξης και της κοινωνίας". Θα του δίναμε και εύσημα του "παιδαγωγού" και θα ζητούσαμε πολλαπλή αξιολόγηση της χοντρούλας.
Έτσι ακριβώς μαν..εγώ τέτοια κοινωνία γουστάρω...γεμάτη Έλληνες...που γουστάρουν πατρίδα με βύσμα πασοκάρας...γουστάρουν θρησκεία με μισάνθρωπες και φασιστικές ιδέες...και οικογένεια...αρκεί η γυναίκα τους να είναι σεμνή..και το παιδί τους να φοράει ποδιά στο σχολείο...και οι ίδιοι να έχουν πάρει σβάρνα όλα τα ακάποτα του μεταξουργείου :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom