Νέα

Καθηγητής έβγαλε από την τάξη μαθητή που πήγε ντυμένος με φούστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 474
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Στο υποθετικό σενάριο που ο καθηγητής αντιδρούσε διαφορετικά και ζήταγε από τον άλλο να μην ξαναβάλει φούστα ή φώναζε τους γονείς του στο σχολείο για ''συστάσεις'', τι διαφορετικό θα γίνονταν?
Πάλι για ελευθερία έκφρασης και λοατκι καταπίεση θα ακούγαμε, ''τα ρούχα δεν έχουν φύλο" και άλλες τέτοιες μαλακίες.

Η ατζέντα φεμινισμού-λοατκισμού προωθείται από όλα τα κόμματα στην Ελλάδα. Ο σύριζα το κάνει και για ιδεολογικούς ας πούμε λόγους, η ΝΔ περισσότερο για ψηφοθηρικούς, θέλει να τσιμπήσει από την δεξαμενή τέτοιων ψηφοφόρων.
Μέχρι και η πρόεδρος της Δημοκρατίας πήγε να κάνει κατήχηση σε 8χρονα για άφυλα αρκουδάκια :vomit: :vomit: :vomit:

Τίποτα... Πάλι στη Συγγρού θα βγει ο μικρός αργότερα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Αλλά και εγώ σαν καθηγητής δηλ τι πρέπει να κάνω να τον σκοτώσω κιόλας? 12 χρόνο παιδι είναι
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.487
Like
27.703
Πόντοι
5.506
πολλα μουνοπανα μαζευτηκαν εδω....
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Μην κάνεις έτσι τύπε...για όλα υπάρχουν λύσεις...φάρμακα...θεραπείες....εκεί στο κόμμα δεν έχουν κανέναν γνωστό να σου γράψει κάτι?
Για το ότι είσαι ένα ΣΚΟΥΠΙΔΙ που την κάνεις από το παράθυρο σε ραντεβού, ΔΕΝ υπάρχει θεραπεία.

Μια κουραδιασμένη φραγκόκοτα θα είσαι ΠΑΝΤΑ :)

saul_skoupidi.jpg
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.805
Κριτικές
30
Like
20.700
Πόντοι
8.815
το εκανε απλως για να προκαλεσει,ηξερε τι θα ακολουθουσε. ειδησεις,social media μεχρι και εδω εχει 20 σελιδες. τον πετυχε τον σκοπο του.
προσωπικα στ'αρχιδια μου,ας βαλει και μια μελιτζανα στο πατο του να κυκλοφορει,ποσως με ενδιαφερει.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.624
Πόντοι
3.656
Οι υπέρμαχοι της πολιτικής ορθότητας, οι φεμινιστές και οι λοατκι είναι αυτή που κατ εξοχήν βάζουν ταμπέλες (ακροδεξιός, φασίστας, ταλιμπάν), ονειρεύονται την δική τους χούντα και περιμένουν τα πάντα από το κράτος.
Αυτοί είναι που θέλουν να φέρουν όλο τον κόσμο στα μέτρα τους. Είτε θα συμφωνείς με όλη την παράνοια, είτε θα εξοντώνεσαι κοινωνικά αν διαφωνήσεις ανοιχτά, είτε θα διαφωνείς από μέσα σου, αλλά θα σωπαίνεις για να επιβιώσεις. Πάνω κάτω ότι έκανε και η χούντα, με την διαφορά ότι τώρα δεν είναι απαραίτητη η Μακρόνησος.

Δεν είναι θέμα πολιτισμού και εξέλιξης, όσο και αν παριστάνουν τους ανθρωπιστές, αλλά θέμα επιβολής και κυριαρχίας.
Βολεύει να αποκαλείς τον δάσκαλο κάφρο και να μην ασχολείσαι καθόλου με την προβληματική συμπεριφορά του 12χρονου και της οικογένειάς του, την οχλαγωγία των συμμαθητών του (σε αυτή την ηλικία δεν έχουν διαμορφωμένη προσωπικότητα, αλλά παπαγαλίζουν τις απόψεις των μμε και σοσιαλ) και την πιθανή εκδίωξη του καθηγητή από την δουλειά του.

Βια αν σε απολύσει ο εργοδότης ή δεν σου δώσει δώρο πάσχα (κλασσικό επιχείρημα αριστεράς) , αλλά πρόοδος αν απολυθείς επειδή διαφωνείς με την λοατκι ατζέντα.

Ο σημερινός κόσμος δεν αποτελείται απο νοικοκύρηδες , αλλά από gender fluid και drag queens και influencers-ακτιβιστές και αυτό θέλουν κάποιοι να βαφτιστεί πρόοδος.
Διαφωνώ...και να σου εξηγήσω γιατί :

Πρώτων εγώ μίλησα για ταμπέλες διότι αμέσως μόλις έγραψα για ελευθερία άποψης και έκφρασης με βάφτισε ο ένας αριστερούλη και ο άλλος ότι γουστάρω Στάλιν (δηλαδή κουμουνιστή). Δεν είμαι τίποτα από τα δύο.

Δεύτερον και κυριότερων...πολιτισμός σημαίνει πολλά πράγματα...ένα από αυτά είναι ο σεβασμός στην ζωή και την διαφορετικότητα του άλλου...προϊόν του πολιτισμού είναι η Δημοκρατία η οποία προβλέπει αυτά που ανέφερα. Ο κάθε γκέι...τραβεστί, λοατκι ότι θες πες το...δεν σε βλέπει στο δρόμο να φοράς τα ρούχα σου και σε τραμπουκίζει επειδή δεν είσαι ίδιος με αυτόν....εμείς γιατί να το κάνουμε σε αυτούς?

Δεν σου αρέσει σαν εικόνα? Μαζί σου ούτε εμένα μου αρέσει...από το να μην μας αρέσει μέχρι το να τραμπουκίζεις ή να βάζεις στο περιθώριο ανθρώπους για τις επιλογές ή για την ίδια τους την φύση...αυτό είναι κάτι άλλο.

Τα μίντια πραγματικά πρωθούν διάφορα πράγματα για τους δικούς τους λόγους...αλλά όπως δεν ακούς τον ευαγγελο να λέει ''τι πιο σύνηθες από αλβανό με όπλο'' έτσι μην βλέπεις και εκπομπές που απαρτίζονται από θηλυπρεπής. Απόψεις έχουμε όλοι...και γνώμες...αλλά η Δημοκρατία και Ελευθερία είναι για όλους. Όπως εσύ μπορείς να φοράς ότι ρούχα θες έτσι και αυτοί το ίδιο.

Το τι φοράει ένα παιδάκι στην πρώτη γυμνασίου...το αν είναι θηλυπρεπές...αν γεννήθηκε έτσι ή αν επηρεάστηκε...είναι ένα θέμα που θα το δουν οι ψυχολόγοι και οι γονείς του. Το αν ο καθηγητής προσέβαλε και τραμπούκισε ένα 12χρονο παιδί είναι όμως πραγματικό πρόβλημα...στην συμπεριφορά του καθηγητή και νομίζω ότι είναι και νομικό ζήτημα.

Ο δάσκαλος είναι κάφρος από όποια πλευρά και αν το δεις...η συμπεριφορά του παιδιού είναι κάτι που θα το κρίνουν οι ψυχολόγοι όχι εγώ και εσύ...αλλά ακόμα και αν το παιδί έχει προβληματική συμπεριφορά η απάντηση είναι η τραμπούκα? Μιλάς σοβαρά?

Επίσης παρομοιάζεις το να μην πληρώσει ο εργοδότης Δώρο Πάσχα...μια υποχρεώση εκ του νόμου...με το να απολυθεί ένας μαλάκας που δεν θα έπρεπε να είναι δάσκαλος αφού δε ξέρει να φέρεται σε παιδάκια?

Ξέρεις που ξεκινάει το πρόβλημα? Όταν βαφτίζουμε αριστερά κάθε τι που δεν μας αρέσει...και φυσιολογικό κάθε τι που μας αρέσει. Εγώ λοιπόν είμαι εργοδότης...και πραγματικά δεν γουστάρω κάθε φορά που πληρώνω Δώρα Πάσχα Χριστούγεννα..επίδομα αδείας...αλλά τι να κάνω? Αυτός είναι ο νόμος...να μην τα πληρώσω για να μην με πουν αριστερό? Τέλος η απόλυση είναι δικαίωμα του εργοδότη εφόσον καταβάλει αποζημιωση και δεν υπάρχουν παράνομα κριτήρια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για το ότι είσαι ένα ΣΚΟΥΠΙΔΙ που την κάνεις από το παράθυρο σε ραντεβού, ΔΕΝ υπάρχει θεραπεία.

Μια κουραδιασμένη φραγκόκοτα θα είσαι ΠΑΝΤΑ :)

saul_skoupidi.jpg
Είσαι προ των πυλών για μπλοκάρισμα...και αν σε μπλοκάρουν όλοι εδώ μετά πως θα περνάνε οι μέρες σου τύπε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Εγώ πάντως όσους άντρες ξέρω που υποστηρίζουν Λοατκι και όλη αυτή την ανωμαλία, είναι άχρηστοι, τεμπελόσκυλα, έχουν βγάλει ένα Πανεπιστήμιο και δε ξερουν να στριψουν μια βιδα, δε ξερουν να παρκαρουν, δεν μπορούν να ρίξουν μια μπουνιά της προκοπής σε ώρα ανάγκης, είναι μαλακες με τις γυναίκες, Θυληπρεπης και ανάξιοι να λέγονται αντρες
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Είσαι προ των πυλών για μπλοκάρισμα...και αν σε μπλοκάρουν όλοι εδώ μετά πως θα περνάνε οι μέρες σου τύπε
Και ξέρεις εμένα πόσο με τρώνε τα αρχίδια μου αν κάτι σκουπιδαριά σαν εσένα, ΦΡΑΓΚΟΚΟΤΕΣ που το παίζουν άντρακλες και την κάνουν από το ραντεβού πηδώντας από το παράθυρο ωσάν ΧΕΣΤΗΔΕΣ, με βάλουν block!!!

XEΣΤΗ!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

saul_skoupidi.jpg
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.624
Πόντοι
3.656
Και ξέρεις εμένα πόσο με τρώνε τα αρχίδια μου αν κάτι σκουπιδαριά σαν εσένα, ΦΡΑΓΚΟΚΟΤΕΣ που το παίζουν άντρακλες και την κάνουν από το ραντεβού πηδώντας από το παράθυρο ωσάν ΧΕΣΤΗΔΕΣ, με βάλουν block!!!

XEΣΤΗ!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

saul_skoupidi.jpg
Όσες φορές και να βάλεις το screenshot μήπως και το δει κανένας και ψαρώσει θα παραμένει ίδια η αηδία σου. Μα εσύ ρε τύπε εδώ μέσα μόνο σκουπιδοσυζητήσεις κάνεις...και μόνο με τα άλλα τρολλ βρίζεσαι όλη μέρα...

απόδειξη ότι είχαμε μια σοβαρή συζήτηση και ήρθες πέταξες τις μαλακίες σου και τώρα συνεχίζεις τις μαλακίες...εγώ ντρέπομαι για την ηλικία σου και τη συμπεριφορά σου..
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Διαφωνώ...και να σου εξηγήσω γιατί :

Πρώτων εγώ μίλησα για ταμπέλες διότι αμέσως μόλις έγραψα για ελευθερία άποψης και έκφρασης με βάφτισε ο ένας αριστερούλη και ο άλλος ότι γουστάρω Στάλιν (δηλαδή κουμουνιστή). Δεν είμαι τίποτα από τα δύο.

Δεύτερον και κυριότερων...πολιτισμός σημαίνει πολλά πράγματα...ένα από αυτά είναι ο σεβασμός στην ζωή και την διαφορετικότητα του άλλου...προϊόν του πολιτισμού είναι η Δημοκρατία η οποία προβλέπει αυτά που ανέφερα. Ο κάθε γκέι...τραβεστί, λοατκι ότι θες πες το...δεν σε βλέπει στο δρόμο να φοράς τα ρούχα σου και σε τραμπουκίζει επειδή δεν είσαι ίδιος με αυτόν....εμείς γιατί να το κάνουμε σε αυτούς?

Δεν σου αρέσει σαν εικόνα? Μαζί σου ούτε εμένα μου αρέσει...από το να μην μας αρέσει μέχρι το να τραμπουκίζεις ή να βάζεις στο περιθώριο ανθρώπους για τις επιλογές ή για την ίδια τους την φύση...αυτό είναι κάτι άλλο.

Τα μίντια πραγματικά πρωθούν διάφορα πράγματα για τους δικούς τους λόγους...αλλά όπως δεν ακούς τον ευαγγελο να λέει ''τι πιο σύνηθες από αλβανό με όπλο'' έτσι μην βλέπεις και εκπομπές που απαρτίζονται από θηλυπρεπής. Απόψεις έχουμε όλοι...και γνώμες...αλλά η Δημοκρατία και Ελευθερία είναι για όλους. Όπως εσύ μπορείς να φοράς ότι ρούχα θες έτσι και αυτοί το ίδιο.

Το τι φοράει ένα παιδάκι στην πρώτη γυμνασίου...το αν είναι θηλυπρεπές...αν γεννήθηκε έτσι ή αν επηρεάστηκε...είναι ένα θέμα που θα το δουν οι ψυχολόγοι και οι γονείς του. Το αν ο καθηγητής προσέβαλε και τραμπούκισε ένα 12χρονο παιδί είναι όμως πραγματικό πρόβλημα...στην συμπεριφορά του καθηγητή και νομίζω ότι είναι και νομικό ζήτημα.

Ο δάσκαλος είναι κάφρος από όποια πλευρά και αν το δεις...η συμπεριφορά του παιδιού είναι κάτι που θα το κρίνουν οι ψυχολόγοι όχι εγώ και εσύ...αλλά ακόμα και αν το παιδί έχει προβληματική συμπεριφορά η απάντηση είναι η τραμπούκα? Μιλάς σοβαρά?

Επίσης παρομοιάζεις το να μην πληρώσει ο εργοδότης Δώρο Πάσχα...μια υποχρεώση εκ του νόμου...με το να απολυθεί ένας μαλάκας που δεν θα έπρεπε να είναι δάσκαλος αφού δε ξέρει να φέρεται σε παιδάκια?

Ξέρεις που ξεκινάει το πρόβλημα? Όταν βαφτίζουμε αριστερά κάθε τι που δεν μας αρέσει...και φυσιολογικό κάθε τι που μας αρέσει. Εγώ λοιπόν είμαι εργοδότης...και πραγματικά δεν γουστάρω κάθε φορά που πληρώνω Δώρα Πάσχα Χριστούγεννα..επίδομα αδείας...αλλά τι να κάνω? Αυτός είναι ο νόμος...να μην τα πληρώσω για να μην με πουν αριστερό? Τέλος η απόλυση είναι δικαίωμα του εργοδότη εφόσον καταβάλει αποζημιωση και δεν υπάρχουν παράνομα κριτήρια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είσαι προ των πυλών για μπλοκάρισμα...και αν σε μπλοκάρουν όλοι εδώ μετά πως θα περνάνε οι μέρες σου τύπε
Περι ταμπελών: ούτε Χούντα γουστάρω, ούτε ΝΔ, ούτε και πολιτική ορθότητα και λοατκι προπαγάνδα, ειδικά όταν στοχεύει σε μικρά άγουρα παιδιά.

Περί ελευθερίας και δημοκρατίας: Κάνεις λάθος όταν παρουσιάζεις τους λοατκι σαν μονίμως αδικημένους από την κοινωνία και την ζωή.
Δεν ζητάνε απλά σεβασμό στην διαφορετικότητά τους οι λοατκι, ζητάνε ανευ όρων αποδοχή τους από την κοινωνία και αποδοχή κάθε συμπεριφοράς τους, ακόμα και αν αγγίζει τα όρια της ψυχοπαθολογίας. Οι εικόνες που βλέπεις πχ στο γκει πραιντ είναι απόδειξη κοινωνικής παρακμής, όχι απλά ζήτημα αισθητικής.
Θα μου πεις δεν υπάρχει και αλλού κοινωνική παρακμή? Βεβαίως και υπάρχει, αλλά αυτό δεν μπορεί να χρησιμοποιείται ως επιχείρημα για να δικαιολογούμε τα πάντα.

Ζητάς να απολυθεί ο δάσκαλος? Μαζί σου. Να απολυθεί όμως επειδή εφαρμόστηκε αξιολόγηση και κρίθηκε ανεπαρκής, όχι επειδή του την έπεσε το λοάτκι λόμπι. Να απολυθεί μόνο και μόνο, επειδή μίλησε άσχημα στο 12χρονο είναι απλώς παράλογο. Αν πχ έκραζε έναν μη λοάτκι μαθητή για την φτωχή του απόδοση, προφανώς και δεν θα γίνονταν αντίστοιχος ντόρος.

Επίσης, να εξηγήσει κάποιος και στον 12χρονο και την οικογένειά του, ότι και η δική του συμπεριφορά ήταν λάθος. Δεν φταίει αποκλειστικά ο καθηγητής για αυτό που έγινε. Να πάνε όλοι μαζί σε ψυχολόγο-ψυχίατρο και μέχρι να λυθεί το θέμα τους, να ντύνεται συμβατικά στο σχολείο.
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.887
Κριτικές
34
Like
14.610
Πόντοι
17.346
Ακόμα θυμάμαι όταν ήμουν μαθητής στην πρώτη Δημοτικού στα τέλη της δεκαετίας του 70 την (χουντικιά - θεούσα με κότσο τα μαλλιά) δασκάλα να δέρνει με τον χάρακα ένα κοριτσάκι για να του μάθει να γράφει με το δεξί επειδή το κοριτσάκι έτυχε να είναι αριστερόχειρας. Μέτα από χρόνια ήρθε η αλλαγή και το ΠΑΣΟΚ (είναι εδώ ενωμένο βρομερό :vomit:) και εγώ πήρα αποβολή στο Γυμνάσιο γιατί με πέτυχε ο κομουνιστής φυσικός έξω από το σχολείο να φοράω την μπλούζα με το the number of the beast των Iron maiden.

Μας πήρε καιρό αλλά επιτέλους περάσαμε στο αντίθετο άκρο :rockon: Τώρα πια οι μαθητές μπορούν να έρχονται σαν καρνάβαλοι στην τάξη , να λένε και να κάνουν ότι θέλουν, να μην σέβονται τίποτα και κανένας δεν μπορεί να τους πει τίποτα για να μην χαρακτηριστεί οπισθοδρομικός.

Αυτό το κακό σε αυτήν την χώρα να μην έχουμε ποτέ μέτρο...

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.624
Πόντοι
3.656
Περι ταμπελών: ούτε Χούντα γουστάρω, ούτε ΝΔ, ούτε και πολιτική ορθότητα και λοατκι προπαγάνδα, ειδικά όταν στοχεύει σε μικρά άγουρα παιδιά.

Περί ελευθερίας και δημοκρατίας: Κάνεις λάθος όταν παρουσιάζεις τους λοατκι σαν μονίμως αδικημένους από την κοινωνία και την ζωή.
Δεν ζητάνε απλά σεβασμό στην διαφορετικότητά τους οι λοατκι, ζητάνε ανευ όρων αποδοχή τους από την κοινωνία και αποδοχή κάθε συμπεριφοράς τους, ακόμα και αν αγγίζει τα όρια της ψυχοπαθολογίας. Οι εικόνες που βλέπεις πχ στο γκει πραιντ είναι απόδειξη κοινωνικής παρακμής, όχι απλά ζήτημα αισθητικής.
Θα μου πεις δεν υπάρχει και αλλού κοινωνική παρακμή? Βεβαίως και υπάρχει, αλλά αυτό δεν μπορεί να χρησιμοποιείται ως επιχείρημα για να δικαιολογούμε τα πάντα.

Ζητάς να απολυθεί ο δάσκαλος? Μαζί σου. Να απολυθεί όμως επειδή εφαρμόστηκε αξιολόγηση και κρίθηκε ανεπαρκής, όχι επειδή του την έπεσε το λοάτκι λόμπι. Να απολυθεί μόνο και μόνο, επειδή μίλησε άσχημα στο 12χρονο είναι απλώς παράλογο. Αν πχ έκραζε έναν μη λοάτκι μαθητή για την φτωχή του απόδοση, προφανώς και δεν θα γίνονταν αντίστοιχος ντόρος.

Επίσης, να εξηγήσει κάποιος και στον 12χρονο και την οικογένειά του, ότι και η δική του συμπεριφορά ήταν λάθος. Δεν φταίει αποκλειστικά ο καθηγητής για αυτό που έγινε. Να πάνε όλοι μαζί σε ψυχολόγο-ψυχίατρο και μέχρι να λυθεί το θέμα τους, να ντύνεται συμβατικά στο σχολείο.
Τύπε καταλαβαίνεις ότι όταν γράφεις ''υπάρχουν άνθρωποι που ζητάνε την αποδοχή άνευ όρων για την συμπεριφορά τους και την φύση τους'' ενώ αυτή δεν είναι παραβατική, εγκληματική ή παράνομη...είναι λογικό έτσι?

Μπορεί να είναι εκκεντρική...ενοχλητική για κάποιους...αλλά δεν είναι παράνομη ρε τύπε τι να κάνουμε τώρα? Ούτε βλάπτουν κανέναν πραγματικά...ας κάνουν και γκέι πραιντ τι μας νοιάζει εμάς? Γιατί τα μόγκολα που κατεβαίνουν σε πορείες με άρβυλα και καράφλες τι είναι? Τα ακόμα πιο μόγκολα που κατεβαίνουν φωνάζοντας ήρθε ο προθυπουργός για τον κούλη και τον τσίπρα? Είναι καλύτεροι?

Το παιδάκι δεν έκανε κάτι παράνομο...ούτε κάτι πιο λάθος από το να σκάσει στο σχολείο με μοικάνα και μπλούζα motorhead.

Ο καθηγητής πρέπει να απομακρυνθεί όχι επειδή τραμπούκισε ένα ομοφυλόφυλο παιδί αλλά επειδή τραμπούκισε ένα ΠΑΙΔΙ. Εσύ θες να στείλεις το παιδί σου στο σχολείο και να το τραμπουκίσει επειδή φοράει μπλούζα της ΑΕΚ? Δεν θα πας να του σπάσεις τα μούτρα μετά?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Οι επιθεσεις απο τους ταχα ανθρωπιστες εχουν αξια κλανιας
Το μονο που αφηνουν ειναι η μποχα, τιποτα ουσιαστικο
Εδω βλεπεις μονο τους εκπροσωπους του Κουλη να τις χρησιμοποιουν ως επιχειρημα οτι δηθεν εξαιτιαν αυτων των κλανιων ειναι αναγκαια η πουστροποιηση και ο εποικισμος
Btw, εισαι σκεπτομενος ανθρωπος, αναρωτιεμαι πως δεχεσαι μοιρολατρικα τις επιταγες της πολιτικης ορθοτητας ενω υπαρχουν παραδειγματα διπλα μας που την αψηφουν
Και ναι η Ουγγαρια η Πολωνια κλπ ειναι διπλα μας γεωγραφικα, εγω αυτη την στιγμη απο καπου εκει γραφω
και ποιος σου είπε πως τις δέχομαι μοιρολατρικά; καταγράφω τι πραγματικά συμβαίνει σήμερα στο Δυτικό Κόσμο. Αν κάποια στιγμή ξυπνήσει η επόμενη γενιά των αντρών, δεν το γνωρίζω. Ας δώσουν αυτοί τις μάχες, εγώ κάνω ότι μπορώ για να συνειδητοποιήσουν τι συμβαίνει
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Όσες φορές και να βάλεις το screenshot μήπως και το δει κανένας και ψαρώσει θα παραμένει ίδια η αηδία σου. Μα εσύ ρε τύπε εδώ μέσα μόνο σκουπιδοσυζητήσεις κάνεις...και μόνο με τα άλλα τρολλ βρίζεσαι όλη μέρα...

απόδειξη ότι είχαμε μια σοβαρή συζήτηση και ήρθες πέταξες τις μαλακίες σου και τώρα συνεχίζεις τις μαλακίες...εγώ ντρέπομαι για την ηλικία σου και τη συμπεριφορά σου..
Να ντρέπεσαι για τον εαυτό σου. Πάντα τον αφήνεις απέξω ενώ είσαι ο κλασσικός τριμάλακας που απλά λέει αυτά που βλέπει στους ΑΛΛΟΥΣ.

Τριμάλακα!!!! :tooth:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Αυτό το κακό σε αυτήν την χώρα να μην έχουμε ποτέ μέτρο...
σωστές οι "μαθήτριες" συριζέες :tooth: αρμοζει το σκετσακι στο κωλοχανειο που λέγεται γ-ελλάς,πολλοι παπανδρέλληνες στραβομουτσουνιασαν όμως,απορω γιατί:undecided:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Αυτο σου λεω, δεν χρειαζεται να περιμενεις επομενες γενιες.
Στο μπλοκ, απο οπου σου γραφω αυτη την στιγμη, η πολιτικη ορθοτητα απλα δεν υφισταται.
Αυτοι γιατι δεν πεισθηκαν απο τους πολιτικους οτι ΠΡΕΠΕΙ να δεχθουν μεταναστες η να κυκλοφορει το καθε πουστρακι με φουστα;
Γερμανια Γαλλια κλπ οι Τουρκοι Αραβες Αφρικανοι κλπ ψηφιζουν κανονικοτατα και επηρεαζουν εκλογικα αποτελεσματα
Στην Ελλαδα ειμαστε απλα βλακες
Εδώ μπορούμε να γράφουμε τις απόψεις μας, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΗΜΕΡΑ. Αν τολμήσουμε και τις γράψουμε στο φατσοβιβλίο, μας μπάναραν σε λίγες ώρες
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.624
Πόντοι
3.656
Να ντρέπεσαι για τον εαυτό σου. Πάντα τον αφήνεις απέξω ενώ είσαι ο κλασσικός τριμάλακας που απλά λέει αυτά που βλέπει στους ΑΛΛΟΥΣ.

Τριμάλακα!!!! :tooth:
Καλά το πας μαν...αν αποδέχεσαι ότι αυτά που λέω για σένα είναι αυτά που βλέπω άρα πιθανώς αυτά που φαίνονται=ισχύουν....είσαι σε καλό δρόμο :2funny:
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Τύπε καταλαβαίνεις ότι όταν γράφεις ''υπάρχουν άνθρωποι που ζητάνε την αποδοχή άνευ όρων για την συμπεριφορά τους και την φύση τους'' ενώ αυτή δεν είναι παραβατική, εγκληματική ή παράνομη...είναι λογικό έτσι?

Μπορεί να είναι εκκεντρική...ενοχλητική για κάποιους...αλλά δεν είναι παράνομη ρε τύπε τι να κάνουμε τώρα? Ούτε βλάπτουν κανέναν πραγματικά...ας κάνουν και γκέι πραιντ τι μας νοιάζει εμάς? Γιατί τα μόγκολα που κατεβαίνουν σε πορείες με άρβυλα και καράφλες τι είναι? Τα ακόμα πιο μόγκολα που κατεβαίνουν φωνάζοντας ήρθε ο προθυπουργός για τον κούλη και τον τσίπρα? Είναι καλύτεροι?

Το παιδάκι δεν έκανε κάτι παράνομο...ούτε κάτι πιο λάθος από το να σκάσει στο σχολείο με μοικάνα και μπλούζα motorhead.

Ο καθηγητής πρέπει να απομακρυνθεί όχι επειδή τραμπούκισε ένα ομοφυλόφυλο παιδί αλλά επειδή τραμπούκισε ένα ΠΑΙΔΙ. Εσύ θες να στείλεις το παιδί σου στο σχολείο και να το τραμπουκίσει επειδή φοράει μπλούζα της ΑΕΚ? Δεν θα πας να του σπάσεις τα μούτρα μετά?
Το πρόβλημα φίλε είναι ότι υπάρχουν 2 μέτρα και 2 σταθμά, όσο αφορά τους νόμους, τόσο τους επίσημους, όσο και τους ανεπίσημους κοινωνικούς νόμους.

Είναι απολύτως λογικό να μην έχεις την ανευ όρων αποδοχή της κοινωνίας στην οποία ζεις, είτε είσαι λοάτκι, είτε όχι. Και γω, που δεν είμαι μπλεγμένος στην παρανομία έχω ανθρώπους που με συμπαθούν και άλλους που με αντιπαθούν, ο καθένας με τα δικά του κριτήρια.
Το ίδιο θα ισχύει και με τους λοατκι. Ας το πάρουν εκείνοι απόφαση, ότι αν κάποιος δεν τους γουστάρει δεν είναι υποχρεωμένος να απολογηθεί για αυτό.

Η υπερβολική προβολή τους από τα μμε και τα σοσιαλ βεβαίως και επηρεάζει την κοινωνία. Οι ίδιοι δεν υποστηρίζουν ότι το φύλο είναι κοινωνική κατασκευή? Άρα, όταν η ατζέντα τους προβάλλεται τόσο πολύ, είναι ένα είδος κοινωνικής μηχανικής, που στοχεύει κυρίως στις μικρότερες ηλικίες.

Το παιδάκι έχει προβλήματα που πρέπει να λύσει με ειδικούς ψυχικής υγείας. Αυτό που έκανε δεν είναι παράνομο, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.
Αν το πάμε από νομικής άποψης, η παρανομία του καθηγητή ήταν εξύβριση και προβολή. Τι ποινή προβλέπει ο νόμος για αυτό? Πάντως όχι απόλυση από τη δουλειά του ή κατακραυγή στα σόσιαλ.

Το να φορέσεις μια μπλούζα της αεκ δεν είναι το ίδιο με μια μπλούζα που έχει πάνω τον χίτλερ ή τον παττακο. Εκεί θα μιλάγαμε για ελευθερία έκφρασης ή για το αυγό του φιδιού?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom