Νέα

Κατερίνα Στικούδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα σπατουλας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.260
Like
34.835
Πόντοι
9.931
φιλε πριν πεις και εσυ καμια χοντραδα να διαβασεις αυτο που εγραψα... ειπα σχεση... οχι βυζιτα... δεν την γαμησα εγω... και δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο και το περιεργο....εκτος και αν ηταν παρθενα μεχρι που την γνωρισε ο Ρικος.... και το βασικοτερο δεν ηταν γνωστη τοτε... οποτε μπορουσε να ειναι με καποιον που δεν ειναι της σοου μπιζ.... τεσπα να σου πω στα παπαρια μου αν το πιστευεις η οχι.... ομως λογια που δεν ειπα στο στομα μου δεν θα βαζεις ουτε εσυ ουτε κανενας...

Ετσι ειναι ο κλασικός ο μαλάκας ο Ελληνας τυπε μου, επειδή εσυ τυγχάνει να έχεις κάνει παρέα εστω και περιστασιακά μια εναν διάσημο η ήμι-διασημο πρόσωπο και ο άλλος κάνει παρέα μόνο με την Κουλα απο τα κάτω Πετράλωνα πρέπει να σε σε ρίξει επίπεδο χαρακτηρίζοντας σε ψευτη-φιδεμπορα ωστε να γινεις το ίδιο με αυτόν. Κοινώς να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα!
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Ετσι ειναι ο κλασικός ο μαλάκας ο Ελληνας τυπε μου, επειδή εσυ τυγχάνει να έχεις κάνει παρέα εστω και περιστασιακά μια εναν διάσημο η ήμι-διασημο πρόσωπο και ο άλλος κάνει παρέα μόνο με την Κουλα απο τα κάτω Πετράλωνα πρέπει να σε σε ρίξει επίπεδο χαρακτηρίζοντας σε ψευτη-φιδεμπορα ωστε να γινεις το ίδιο με αυτόν. Κοινώς να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα!

Κι εσυ τυπε μου δικτυωμενος?Παιζει κανενα τηλέφωνακι για Μπαστα η Φαρμακη?Ρωταω γιατι εσεις κανετε παρεα με διασημους η ημι-διασημα προσωπα!!!Βρε αντε να πουλησετε κανενα φιδι στα πιτσιρικια που μπαινουν στο μπου.κομ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Ετσι ειναι ο κλασικός ο μαλάκας ο Ελληνας τυπε μου, επειδή εσυ τυγχάνει να έχεις κάνει παρέα εστω και περιστασιακά μια εναν διάσημο η ήμι-διασημο πρόσωπο και ο άλλος κάνει παρέα μόνο με την Κουλα απο τα κάτω Πετράλωνα πρέπει να σε σε ρίξει επίπεδο χαρακτηρίζοντας σε ψευτη-φιδεμπορα ωστε να γινεις το ίδιο με αυτόν. Κοινώς να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα!

Μπαχαλακηδες παντου τυπε.  :S :S :S
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Ετσι ειναι ο κλασικός ο μαλάκας ο Ελληνας τυπε μου, επειδή εσυ τυγχάνει να έχεις κάνει παρέα εστω και περιστασιακά μια εναν διάσημο η ήμι-διασημο πρόσωπο και ο άλλος κάνει παρέα μόνο με την Κουλα απο τα κάτω Πετράλωνα πρέπει να σε σε ρίξει επίπεδο χαρακτηρίζοντας σε ψευτη-φιδεμπορα ωστε να γινεις το ίδιο με αυτόν. Κοινώς να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα!

φιλε αυτο ειναι το θεμα .. τον φιλο που λεω τον ξερω απο το σχολειο... δεν ειχα καμια επαφη με την τοτε κοπελα του εκτος απο ενα τυπικο γεια και μια χειραψια οπως ολοι οι νορμαλ ανθρωποι που τυχαινει να βρισκονται σε μια κοινη παρεα και δεν γνωριζονται απο πριν...

ο φιλος μου ουτε στην σοου μπιζ ειναι ουτε γνωστοσ ουτε διασημος αφου πρεπεει να το πω και αυτο... εμφανισιμος ειναι και απο καλη οικογενεια...

ο ενας με εβριζε γιατι δεν διαβασε καλα αυτο που εγραψα .... ο αλλος μου λεει τωρα για βυζιτες και μαλακιες που εγω δεν ειπα....

λες και οι διασημες γκομενες φυτρωσαν ξαφνικα... τι να πω .... αρκετα ασχοληθηκα με το θεμα...

φιλε εσυ που ειπες οτι λεω φιδια... αυτο που ειπα  δεν σε εμποδιζει να συναιχισεις να τραβας μαλακια με τις φωτο της στικουδη δεν αλλαζει τιποτα
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Προσπαθεις παρα πολυ ρε φιλε για να με πεισεις για κατι που εγινε σε εναν φιλο σου ενω εγω δεν ειπα τιποτα για εσενα η τον φιλο σου μιλησα για φιδεμπορες κι εσυ θιχτηκες.....αλλα ως γνωστον οποιος εχει το φιδι φιδιαζεται
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Προσπαθεις παρα πολυ ρε φιλε για να με πεισεις για κατι που εγινε σε εναν φιλο σου ενω εγω δεν ειπα τιποτα για εσενα η τον φιλο σου μιλησα για φιδεμπορες κι εσυ θιχτηκες.....αλλα ως γνωστον οποιος εχει το φιδι φιδιαζεται

φιλε προφανος και αναφερθηκες σε εμενα μιας και το τελευταιο ποστ ειναι δικο μου .... αυτες τις παπαριες πες τες στα παιδακια του δημοτικου που ειπες και μονος σου πριν..
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Τυπε μου εχεις πεσει ηδη στο λακκο με τα φιδια
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Ρε τύπε, τι ζόρι τραβάτε όλοι εσείς που μόλις πει κάποιος κάτι για τη Στικούδη πετάγεστε να βρίσετε;
Που σου φαίνεται το περίεργο ότι κάποιοι τη γνώριζαν κοινωνικά πριν γίνει διάσημη; Όπως ειπώθηκε είμαστε μικρή χώρα και αναπόφευκτα όλοι γνωρίζουμε κάποιους διάσημους, με ή χωρίς εισαγωγικά. Από και και πέρα ας βάλει ο καθένας το μυαλό του να δουλέψει για το τι είναι αλήθεια και τι είναι ψέμα.  

Ποιος μιλησε για την Στικουδη?Εγω παντως οχι.Κατσε και μετρα ποσες διασημες εχουν topic στο μπου.κομ και μετα προσθεσε τον πλυθησμο Αθηνας/Θεσσαλονικης και δες τι πιθανοτητες υπαρχουν να εχουν γαμησει 7 στα 10 μελη (αθηναιοι η απο Θεσσαλονικη για να μην βαλω και επαρχιωτες) οι ιδιοι η καποιος φιλος τους καποια απο αυτες τις διασημες η να εχουν πληροφοριες και τηλεφωνα οι ιδιοι για αυτες τις διασημες οπως επισης και τιμες για καθε ωρα μαζι τους......ωραια τωρα λοιπον καταλαβαινεις οτι ειναι πιθανοτερο να σε χτυπησει κεραυνος (περιπου 1 στις 600000).Εγω απορω με ολους εσας που κατεβαζετε αμασητα τετοια παραμυθια με δρακους και αρχιδιες.Και μαλιστα ειστε ετοιμοι να υπερασπιστειτε τον εκαστοτε φιδεμπορα χωρις δευτερη σκεψη......α και να μην ξεχασω εγω δεν εβρισα κανεναν για χαρη της Στικουδη η οποιασδηποτε ξεκωλης ''διασημης'' στο ελλαντα.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.290
Like
2.332
Πόντοι
456
Ποιος μιλησε για την Στικουδη?Εγω παντως οχι.Κατσε και μετρα ποσες διασημες εχουν topic στο μπου.κομ και μετα προσθεσε τον πλυθησμο Αθηνας/Θεσσαλονικης και δες τι πιθανοτητες υπαρχουν να εχουν γαμησει 7 στα 10 μελη (αθηναιοι η απο Θεσσαλονικη για να μην βαλω και επαρχιωτες) οι ιδιοι η καποιος φιλος τους καποια απο αυτες τις διασημες η να εχουν πληροφοριες και τηλεφωνα οι ιδιοι για αυτες τις διασημες οπως επισης και τιμες για καθε ωρα μαζι τους......ωραια τωρα λοιπον καταλαβαινεις οτι ειναι πιθανοτερο να σε χτυπησει κεραυνος (περιπου 1 στις 600000).Εγω απορω με ολους εσας που κατεβαζετε αμασητα τετοια παραμυθια με δρακους και αρχιδιες.Και μαλιστα ειστε ετοιμοι να υπερασπιστειτε τον εκαστοτε φιδεμπορα χωρις δευτερη σκεψη......α και να μην ξεχασω εγω δεν εβρισα κανεναν για χαρη της Στικουδη η οποιασδηποτε ξεκωλης ''διασημης'' στο ελλαντα.

Τυπε καθηγητης μαθηματικων εισαι :think:
Βλεπω τα πας καλα με την στατιστικη :2funny:
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Πότε είπε ρε τύπε ο φίλος ότι τη γάμησε ή ότι έχει πληροφορίες πως κάνει βίζιτες; Απλώς είπε ότι τη γνώριζε κοινωνικά όταν ήταν γκόμενα του φίλου του.
Μήπως φαντάζεσαι πράγματα;

Εγω μιλησα μονο για τον συγκεκριμενο στο κειμενο που εγραψα πιο πανω?Μηπως θελεις να το ξαναδιαβασεις?Εγραψα για ενα τσουβαλι φιδεμπορους που σε καθε τοπικ βγαινουν και λενε εγω την γαμησα ενας φιλος την εσκιζε αλλα την βαρεθηκε ερωτησεις τυπου ποσο παει η ωρα κι εγω κατι εχω ακουσει για βιζιτες στη Βουλγαρια και αλλα τετοια.Και στην τελικη φιλαρακι σου ειναι η μηπως συνεργαζεστε στην Αθηναικη Φιδεμπορικη Ο.Ε..Γιατι αν δεν συμβαινει τιποτα απο τα 2 τοτε το καταπιες κι εσυ αμασητο το φιδακι σου τυπε μου.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.721
Κριτικές
183
Like
43.868
Πόντοι
21.896
απο οσο ξερω η κοπελα εχει καταγωγη απο κομοτηνη και γεννηθηκε κ μεγαλωσε μεχρι τα 18 στη θεσσαλονικη ενω απο τα 18-2 συδαζε στη λαρισα τωρα απο οσα ξερω κατεβηκε στην αθηνα το το 2005 σαν σταρ ελλας αλλα ηταν 20 ετων μονο κ δεν ξερω αν πηρε το πτυχιο απο τη λαρισα
ΠΑΝΤΩΣ ειναι τουμπανο :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
παντως οταν ειχε ερθει στην πολη μου το 2006 σε κλαμπακι ειχε πει τοτε οτι σπουδαζε κομοτηνη ΤΕΦΦΑ αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη διοτι αλλη λενε οτι ηταν λαρισα οποτε...........αντε βγαλε ακρη ουτε η ιδια δεν ξερει τι σπουδαζε :grin: :grin: :grin: :grin:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Εγραψα για ενα τσουβαλι φιδεμπορους που σε καθε τοπικ βγαινουν και λενε εγω την γαμησα ενας φιλος την εσκιζε αλλα την βαρεθηκε ερωτησεις τυπου ποσο παει η ωρα κι εγω κατι εχω ακουσει για βιζιτες στη Βουλγαρια και αλλα τετοια.

Εγώ πάντως, δεν έχω γαμήσει "διάσημη".

Ξέρω όμως τύπους, όχι κολλητοί μου, γόνους, που έχουν άπειρες  φωτογραφίες με τέτοιες στο φατσοβιβλίο.

Αν γαμιούνται κάποιες και έχει κάποιος πληροφορία, θα ήταν πολύ ευπρόσδεκτη , για ελληνίδα , λευκή πάντα, όχι αλμπάνια και ελληνοποιημένες αραπίνες.
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Ποιος μιλησε για την Στικουδη?Εγω παντως οχι.Κατσε και μετρα ποσες διασημες εχουν topic στο μπου.κομ και μετα προσθεσε τον πλυθησμο Αθηνας/Θεσσαλονικης και δες τι πιθανοτητες υπαρχουν να εχουν γαμησει 7 στα 10 μελη (αθηναιοι η απο Θεσσαλονικη για να μην βαλω και επαρχιωτες) οι ιδιοι η καποιος φιλος τους καποια απο αυτες τις διασημες η να εχουν πληροφοριες και τηλεφωνα οι ιδιοι για αυτες τις διασημες οπως επισης και τιμες για καθε ωρα μαζι τους......ωραια τωρα λοιπον καταλαβαινεις οτι ειναι πιθανοτερο να σε χτυπησει κεραυνος (περιπου 1 στις 600000).Εγω απορω με ολους εσας που κατεβαζετε αμασητα τετοια παραμυθια με δρακους και αρχιδιες.Και μαλιστα ειστε ετοιμοι να υπερασπιστειτε τον εκαστοτε φιδεμπορα χωρις δευτερη σκεψη......α και να μην ξεχασω εγω δεν εβρισα κανεναν για χαρη της Στικουδη η οποιασδηποτε ξεκωλης ''διασημης'' στο ελλαντα.

Εγώ έχω συναναστραφεί με την Δρακάκη (πήδαγε ένας φίλος μου μια κολλητή της), με την Λίλα Κυριαζοπούλου (αυτή σπούδαζε στην πόλη μου) και άλλη μια την οποία δεν θέλω να πω όνομα (γιατί με τον αδερφό της έχουμε ακόμα επαφές καθημερινά σχεδόν). Οπότε γιατί είναι τόσο παράξενο ένας από τους χιλιάδες που έχουν acc εδώ μέσα να είχε φίλο, να είχε πηδήξει ο ίδιος ή ότιδήποτε μια από τις χίλιες τόσες γκόμενες που έχουν thread στο "Ελληνίδες διάσημες" στο κάτω κάτω όλοι μας έχουμε έναν κύκλο αρκετά μεγάλο, παλιοί συμμαθητές, συμφοιτητές, γνωστοί, φίλοι, κοινές παρέες... Δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση να λέει αλήθεια ο οποιοδήποτε.
Το κατα πόσο λέει αλήθεια το καταλαβαίνεις από το πως γράφει, από το τι ποστάρει συνήθως και γενικά από το πόσο χοντρό μπορεί να είναι αυτό που λέει για την Χ,Ψ γκόμενα.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ο φιλος εχει τρελαθει για καποιο λογο που δεν καταλαβαινω και μαζι με αυτον οι κλωνοι του σε αλλα θρεντς...
αντε να τα ξαναπω για να καταλαβουν μερικοι.... οποιος θελει απλα βλεπει το ιστορικο μηνυματων μου και μπορει να καταλαβει αν λεω παπατζες και φιδια... δεν εχω κανενα λογο ουτε να πω ψεματα και οπως σωστα ειπε καποιος ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του σχετικα... ομως δεν εχει κανενα δικαιωμα να γραφει πραγματα που ποτε δεν ειπα... ( απο το οσο σεξι και καβλα ειναι στις φωτο τοσο κρυα ειναι στο κρεβατι και οτι εχει ψυχολογικα - ανασφαλειες... φτασαμε στο οτι την γαμησα και κανει βυζιτες....) τωρα ρε παιδια σορρυ δεν της ζητησα ταυτοτητα της κοπελας τις 2 φορες που την ειδα... λαθος μου το ομολογω.... την επομενη φορα αν μου ξανατυχει θα ζητησω ταυτοτητα αμκα αφμ αποτυπωματα και μια σελφι....

δεν εχω κατι αλλο να πω αντε καλο σας βραδυ
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ναι φιλε στην Αθηνα  απο οσο γνωριζω γιατι δεν κραταγα και το φαναρι στα παιδια... ηταν 19-20 και δουλευε σαν μοντελο σε καποιο προιναδικο... τωρα λεπτομεριες δεν ρωτησα... 2 φορες την ειχα δει μαζι με τον φιλο μου σε ξενυχταδικο που ειχαμε βγει με μεγαλη παρεα...
δεν ηταν γνωστη τοτε αν και ηταν πανεμορφη οπως και τωρα... δεν εχω λογο να πω μαλακιες για την κοπελα
...λοιπόν !!! η Στικούδη φίλε μου στην ηλικία που λες ήταν λάρισα και σπούδαζε, ενώ δούλευε και ΠΡ σε μεγάλο κλαμπ της πόλης.. οπότε  :-* :-* :-* :-*
όσο για τον άλλο που λέει ότι είχε κιλά..  :jerking: ήταν κολυμβήτρια τότε...!!!

άντε..περιμένω την επόμενη μαλακία σας..
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Ρε φίλε, γιατί το συνεχίζεις; Τι εμμονή είναι αυτή;
Ωραία, η Στικούδη σπούδαζε εκείνη την εποχή στη Λάρισα. Αυτό τι πάει να πει, ότι είχε εγκατασταθεί μόνιμα εκεί και δεν πήγαινε π.χ. τα Σ/Κ και τις διακοπές στη Θεσσαλονίκη; Στο κάτω-κάτω ο φίλος όπως είπε δυο φορές την είδε, δεν ισχυρίστηκε ότι ήταν κολλητοί και κάθε βράδυ έβγαινε μαζί της. 
ποιά θεσσαλονίκη ρε τύπε ? αθήνα είπε !!! επίσης είπε ότι δούλευε σε πρωινάδικο..!!! διακτηνιζόταν ? ο τύπος είναι φυδέμπορας γι αυτό του τη λέω..
επίσης αν προσέξεις..δε το συνεχίζω εγώ..κάθε 5 μηνύματα που γράφει αυτός γράφω ένα εγώ.. και στο κάτω κάτω εσένα τι σε κόφτει ?
εμμονή δεν έχω..αλλά δε μπορώ να ακούω μαλακίες !!!
:grin: :grin: :grin: :grin:
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
αχΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑΧ Ρε σεις ελειψα μιση μερα και πλακωσανε ολοι οι φιδεμπορες!!!????Τωρα καταλαβαινετε πως οτι εγραψα δεν εχει απλως μια βαση αλλα ισχυει 100% για το μπου.κομ.Να μαζευτειτε να κανετε συνεδριο φιδεμπορικης οπου θα μπορεσετε να ανταλλαξετε και κινητα διασημων και επισης να αφηγηθειτε ιστοριες οπως τοτε που ηταν να παρετε παρτουζα την Φαρμακη αλλα για 40 ευρω που σας ελειπαν χαλασε η φαση και τη βγαλατε τελικα με πιτογυρα και μπυρες μεχρι το ξημερωμα........ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ποιά θεσσαλονίκη ρε τύπε ? αθήνα είπε !!! επίσης είπε ότι δούλευε σε πρωινάδικο..!!! διακτηνιζόταν ? ο τύπος είναι φυδέμπορας γι αυτό του τη λέω..
επίσης αν προσέξεις..δε το συνεχίζω εγώ..κάθε 5 μηνύματα που γράφει αυτός γράφω ένα εγώ.. και στο κάτω κάτω εσένα τι σε κόφτει ?
εμμονή δεν έχω..αλλά δε μπορώ να ακούω μαλακίες !!!
 :grin: :grin: :grin: :grin:

ρε φιλε να σου πω κατι εκανες πρωτη μαλακια αντι να διαβασεις πριν απο 10 χρονια διαβασες για 10 χρονια ... λες την μαλακια σου... πεταγετε μετα ενας και λεει για βυζιτες.... πραγμα που δεν ειπα.... να το περασω στο ντουκου... σου ειπα οτι δεν κραταγα ουτε το φαναρι ουτε ημερολογιο... σου ειπα οτι ειναι καπου στα 10 χρονια και αν θυμαμαι καλα εκανε και το μοντελο στα ρουχα σε προιναδικο ... ταυτοτητα δεν ειδα η ηλικια ειναι οσο την εκανα εγω.... και ειχα γκομενα τοτε οποτε δεν μπορουσα να εχω και πολλα πολλα περα απο 2 κουβεντες.... τωρα το κλου ειναι οτι το ειπα για να βγει το συμπερασμα οτι ακομα και οι πανεμορφες γυναικες εχουν θεματα... και πεσαν ολοι να με φανε .... οτι εχω φιλο τον ρικοκο... οτι λεω ψεματα για να μεγαλωσω το ιματζ μου και να το παιξω μαγκας.... λες και το εχω κανει πολλες φορες... ειπα οποιος θελει μπορει να δει τα ποστ μου...

εγω απανταω παντα με ευγενεια εκτος και αν με βγαλουν απο τα ρουχα μου πραγμα που δεν θελει κανενας να γινει ....

τοσος ντορος ανευ λογου


εσυ ρε φιλε μου πρεπει να ξερεις μεχρι και ποτε εχει περιοδο... τι να λεμε τωρα Τσιλιμπουνιδακης

καλησπερα σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom