Νέα

Κατερίνα Στικούδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα σπατουλας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Ρε τύπε, τώρα με βάζεις να το παίξω εγώ ντετέκτιβ Κάβουρας και να ψάχνω το βιογραφικό της. Η Στικούδη όπως βλέπω στη σελίδα της στη Wikipedia πέρασε στο ΤΕΙ μόλις τέλειωσε το σχολείο, δηλαδή το 2003 πάνω-κάτω. Σε πρωϊνάδικο άρχισε να δουλεύει από το 2006 μέχρι το 2008. Μέχρι στιγμής λοιπόν δε βλέπω κάτι που να διαψεύδει τους ισχυρισμούς του φίλου. Και όλα αυτά λαμβάνοντας υπόψη ότι η αδυναμία σου όντως σπούδαζε και δεν ήταν καμιά αιώνια φοιτήτρια τύπου Φίλη που πάταγε στη σχολή μόνο για τις εξετάσεις (και αν).

Και κάτι άλλο: είσαι μέλος στο μπου τόσα χρόνια, έχουν γραφτεί σε αυτό το διάστημα ΤΑ τέρατα, κι'αυτό που σε έβγαλε απ'τα ρούχα σου ήταν το ότι κάποιος ισχυρίστηκε ότι η Στικούδη δεν ήταν καλή στο κρεβάτι πριν 10 χρόνια;
Ήμαρτον που λέει κι'ένας μαλάκας.  
χαχαχαχαχα...ρε φίλε κατά καιρούς κράζω διαφόρους που πειράζουν τις αδυναμίες μου !!! δε τα βλέπω και όλα..και βαριέμαι κιόλας μερικές φορές !!! δε με πειράζει για τη κάθε μαλακία που λέγετε.. τ έχουμε ακούσει πολλές φορές και ξέρουμε τι αξία έχει του καθένα η γνώμη, με πείραξε που ο άλλος βλέπει μία υπερμουνάρα και βγαίνει να μας πει ότι δε γαμιέται καλά και ότι έχει ψυχολογικά !!! εεεεε..μα!!! γάμησε μας ρε μεγάλε !!! έχω άδικο ?
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ρε φιλε να σου πω κατι εκανες πρωτη μαλακια αντι να διαβασεις πριν απο 10 χρονια διαβασες για 10 χρονια ... λες την μαλακια σου... πεταγετε μετα ενας και λεει για βυζιτες.... πραγμα που δεν ειπα.... να το περασω στο ντουκου... σου ειπα οτι δεν κραταγα ουτε το φαναρι ουτε ημερολογιο... σου ειπα οτι ειναι καπου στα 10 χρονια και αν θυμαμαι καλα εκανε και το μοντελο στα ρουχα σε προιναδικο ... ταυτοτητα δεν ειδα η ηλικια ειναι οσο την εκανα εγω.... και ειχα γκομενα τοτε οποτε δεν μπορουσα να εχω και πολλα πολλα περα απο 2 κουβεντες.... τωρα το κλου ειναι οτι το ειπα για να βγει το συμπερασμα οτι ακομα και οι πανεμορφες γυναικες εχουν θεματα... και πεσαν ολοι να με φανε .... οτι εχω φιλο τον ρικοκο... οτι λεω ψεματα για να μεγαλωσω το ιματζ μου και να το παιξω μαγκας.... λες και το εχω κανει πολλες φορες... ειπα οποιος θελει μπορει να δει τα ποστ μου...

εγω απανταω παντα με ευγενεια εκτος και αν με βγαλουν απο τα ρουχα μου πραγμα που δεν θελει κανενας να γινει ....

τοσος ντορος ανευ λογου


εσυ ρε φιλε μου πρεπει να ξερεις μεχρι και ποτε εχει περιοδο... τι να λεμε τωρα Τσιλιμπουνιδακης

καλησπερα σας
..εντάξει ρε μεγάλε...στα γρήγορα όπως το διάββαζα δεν πρόσεξα το πριν !!!
αν ο άλλος είπε μαλακίες για βίζιτες..εμένα τι μου το λες ? υπάρχουν πολλοί μαλάκες εδώ μέσα...!!!!
:effemine: ανατριχιάσαμε !!!!
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
..εντάξει ρε μεγάλε...στα γρήγορα όπως το διάββαζα δεν πρόσεξα το πριν !!!
αν ο άλλος είπε μαλακίες για βίζιτες..εμένα τι μου το λες ? υπάρχουν πολλοί μαλάκες εδώ μέσα...!!!!
:effemine: ανατριχιάσαμε !!!!

αστειο και αυτοσαρκαστικο ηταν φιλε αυτο που εγραψα... σε αυτο που λες για τα ψυχολογικα ειχεσ δικιο και το διευκρυνησα τι ηθελα να πω... για τα υπολοιπα το οτι υποθετεις οτι δεν ισχυουν απλα και μονο γιατι ειναι μια κοπελα μουναρα και ειναι αδυναμια σου.... δεν εχει και πολυ βαση... εγω φιλε δεν εχω τπτ μαζι σου ουτε με κανεναν απλα δεν μου αρεσει να με βγαζουν ψευτη η να βαζουν στο στομα μου πραγματα που δεν ειπα... γι αυτο δεν γραφω οταν δεν ξερω... αν διαβασεις προσεκτικα αυτα που εχω γραψει στο πρωτο ποστ δεν εχω γραψει καν απο που το ειχα μαθει.... μετα σε ερωτηση απαντησα για το πως το εμαθα και μετα αρχισε ο κακος χαμος...

αυτα και τελος με το θεμα
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
αστειο και αυτοσαρκαστικο ηταν φιλε αυτο που εγραψα... σε αυτο που λες για τα ψυχολογικα ειχεσ δικιο και το διευκρυνησα τι ηθελα να πω... για τα υπολοιπα το οτι υποθετεις οτι δεν ισχυουν απλα και μονο γιατι ειναι μια κοπελα μουναρα και ειναι αδυναμια σου.... δεν εχει και πολυ βαση... εγω φιλε δεν εχω τπτ μαζι σου ουτε με κανεναν απλα δεν μου αρεσει να με βγαζουν ψευτη η να βαζουν στο στομα μου πραγματα που δεν ειπα... γι αυτο δεν γραφω οταν δεν ξερω... αν διαβασεις προσεκτικα αυτα που εχω γραψει στο πρωτο ποστ δεν εχω γραψει καν απο που το ειχα μαθει.... μετα σε ερωτηση απαντησα για το πως το εμαθα και μετα αρχισε ο κακος χαμος...

αυτα και τελος με το θεμα
...φίλε ούτε εγώ έχω κάτι μαζί σου.. απλά εδώ θα δεις συνεχώς τύπους που τα ξέρουν όλα και τελικά το μόνο που κάνουν είναι να  :jerking:

γι αυτό τα παίρνω αν ακούσω μαλακίες !!!  :-*
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
...φίλε ούτε εγώ έχω κάτι μαζί σου.. απλά εδώ θα δεις συνεχώς τύπους που τα ξέρουν όλα και τελικά το μόνο που κάνουν είναι να  :jerking:

γι αυτό τα παίρνω αν ακούσω μαλακίες !!!  :-*

το καταλαβαινω και εχω κραξει και εγω μερικους πχ εναν που ελεγε στο θρεντ της Ναγιας για 1000αρικα για 1 μερα κοτερα . οδηγους και μαλακιες... ομως αν διαβασεις λιγο τα ποστ που κανω θα καταλαβεις οτι δεν λεω μαλακιες... τελος δεν υπαρχει λογος να το συζηταμε λες και θα την γαμισει ποτε κανενας απο εμας για να μαθουμε.

αντε καλησπερα
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
το καταλαβαινω και εχω κραξει και εγω μερικους πχ εναν που ελεγε στο θρεντ της Ναγιας για 1000αρικα για 1 μερα κοτερα . οδηγους και μαλακιες... ομως αν διαβασεις λιγο τα ποστ που κανω θα καταλαβεις οτι δεν λεω μαλακιες... τελος δεν υπαρχει λογος να το συζηταμε λες και θα την γαμισει ποτε κανενας απο εμας για να μαθουμε.

αντε καλησπερα

έχεις ένα δίκιο στο θέμα του τσακωμού δεν υπάρχει λόγος!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
H  Στικούδη  ως πνευματικη δημιουργός και δικαιουχος- συνυπογράφει τον  νέο νομο του ΣΥΡΙΖΑ  για τα.. πνευματικα δικαιώματα  :cheesy: :headbang:
]
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
αργει ακομα η βλαχαρα να γυρισει καμμια τσόντα γιατι μονο για αυτο κάνει,αυτη και η μπάστα μας τα κανανε τσουρεκια με τη δηθεν καργιέρα τους
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
αργει ακομα η βλαχαρα να γυρισει καμμια τσόντα γιατι μονο για αυτο κάνει,αυτη και η μπάστα μας τα κανανε τσουρεκια με τη δηθεν καργιέρα τους

Θα τα σκάγαμε πάντως πολλοί , πολύ χοντρά , για να καθόταν στο καβλί μας
μία από τις δύο ... χωρίς λάστιχο .......
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Θα τα σκάγαμε πάντως πολλοί , πολύ χοντρά , για να καθόταν στο καβλί μας
μία από τις δύο ... χωρίς λάστιχο .......
ε οχι και χωρις λάστιχο ρε τύπε,για ποια τη πέρασες,ειναι σοβαρο κορίτσι αυτη όπως λένε και οι σελεμπριτοπυρφοροι πιο πάνω που τη γνωριζουν,ακα μονο στο Ατεντοκούμπο κάθεται αυτή
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Γι'αυτό δεν φταίει αυτή.
Φταίνε αυτοί που γουστάρουν τους μανκετοκούμπους στη χώρα μας.

Γιατί τι έχουν οι Αντετοκούμποι; Τουλάχιστον είναι από μια φυλή με ανώτερα σωματικά χαρίσματα στο DNA τους, από την δικιά μας (και δεν εννοώ το προφανές εννοώ μυικά-αθλητικά προσόντα) από την άλλη δες πόσους παντογνώστες, πανέξυπνους ελληναράδες έχουμε τριγύρω μας που τόσα χρόνια την βγάζαν με τζονυ κολα στα σκυλάδικα, ψηφίζανε πασοκ, δουλεύαν στο δημόσιο και πλέον κλαίγονται με το πόσο τους "πηδάει" το σύστημα.
Άνετα θα τους αντάλλαζα αν μπορούσα.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
ε οχι και χωρις λάστιχο ρε τύπε,για ποια τη πέρασες,ειναι σοβαρο κορίτσι αυτη όπως λένε και οι σελεμπριτοπυρφοροι πιο πάνω που τη γνωριζουν,ακα μονο στο Ατεντοκούμπο κάθεται αυτή
Δεν θελω να πιστεψω οτι την
βρωμιζουν οι αραπαδες :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom