Νέα

Κατερίνα Στικούδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα σπατουλας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Γιατί τι έχουν οι Αντετοκούμποι; Τουλάχιστον είναι από μια φυλή με ανώτερα σωματικά χαρίσματα στο DNA τους, από την δικιά μας (και δεν εννοώ το προφανές εννοώ μυικά-αθλητικά προσόντα) από την άλλη δες πόσους παντογνώστες, πανέξυπνους ελληναράδες έχουμε τριγύρω μας που τόσα χρόνια την βγάζαν με τζονυ κολα στα σκυλάδικα, ψηφίζανε πασοκ, δουλεύαν στο δημόσιο και πλέον κλαίγονται με το πόσο τους "πηδάει" το σύστημα.
Άνετα θα τους αντάλλαζα αν μπορούσα.

Ενώ στις χώρες των αραπάδων στρατολογούν 12χρονους, τους μαστουρώνουν με χάπια και μπάφους
και τους βάζουν και καίνε χωριά , για να κονομάνε κάποιοι φύλαρχοι .........
 

Brolly

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2012
Μηνύματα
170
Like
128
Πόντοι
1
έχει κανείς το βίντεο που της είχε βγει έξω η ρώγα όταν ήταν νεαρό μοντέλο σε εκπομπή;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
ε οχι και χωρις λάστιχο ρε τύπε,για ποια τη πέρασες,ειναι σοβαρο κορίτσι αυτη όπως λένε και οι σελεμπριτοπυρφοροι πιο πάνω που τη γνωριζουν,ακα μονο στο Ατεντοκούμπο κάθεται αυτή

Δεν πιστευω οτι υπαρχει ελλεινιδα που δεν θα καθονταν στον Αντετοκουμπο.

Ειναι πολλα τα λεφτα. :S :S :S

 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Ενώ στις χώρες των αραπάδων στρατολογούν 12χρονους, τους μαστουρώνουν με χάπια και μπάφους
και τους βάζουν και καίνε χωριά , για να κονομάνε κάποιοι φύλαρχοι .........

Τι σχέση έχει το ένα με τ'άλλο; Ξαφνικά εν έτει 2016 μας φταίνε για όλα οι ξένοι. Οι μαύροι χαμηλού πολιτιστικού και πολιτισμικού επιπέδου και χαμηλού iQ.
Οι πακιστανοί-αφγανοί και λοιποί μελαμψοί άπλυτοι και χαμηλού επιπέδου επίσης.
Οι Ρώσσοι μαφιόζοι, μούτρα και ως επί το πλείστον αλκοολικοί.
Οι Γερμανοί, ναζιστές οι οποίοι κοιτάνε πως θα γαμήσουν άλλες χώρες.
Οι άγγλοι παρτάλια που νοιάζονται μόνο για την πάρτη τους και οι οποίοι μετατρέπονται σε ζώα όταν έρχονται διακοπές στην Ελλάδα.
Οι αλβανοί; Ου!! Εκεί να δεις, οι γκόμενες φτηνιάρες και οι άντρες κλεφτρόνια του κερατά.

Αλλά εμείς; Ε εμείς είμαστε γαμάτοι, σε όλα καλοί! Τίμιοι, δουλευταράδες, πανέξυπνοι, πεντακάθαροι...

Κατα τα άλλα μας βρωμίζει την χώρα μας ο Αντετοκούμπο και ο κάθε Αντετοκούμπο ο οποίος βγάζει 25εκατομ το χρόνο και ο οποίος αν έλεγε: -εγώ δεν είμαι από Ελλάδα αλλά από Αφρική, εδώ θα τον κράζαμε πάλι που δεν τιμάει την χώρα που τον φιλοξένησε και τον "τάισε" όπως θα λέγαμε!

Γι'αυτό δεν έχουμε σε τίποτα να μοιάσουμε με τους αρχαίος ημών προγόνους. Γιατί δεν έχουμε το γνώθι σεαυτόν.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.741
Like
2.025
Πόντοι
456
Τι σχέση έχει το ένα με τ'άλλο; Ξαφνικά εν έτει 2016 μας φταίνε για όλα οι ξένοι. Οι μαύροι χαμηλού πολιτιστικού και πολιτισμικού επιπέδου και χαμηλού iQ.
Οι πακιστανοί-αφγανοί και λοιποί μελαμψοί άπλυτοι και χαμηλού επιπέδου επίσης.
Οι Ρώσσοι μαφιόζοι, μούτρα και ως επί το πλείστον αλκοολικοί.
Οι Γερμανοί, ναζιστές οι οποίοι κοιτάνε πως θα γαμήσουν άλλες χώρες.
Οι άγγλοι παρτάλια που νοιάζονται μόνο για την πάρτη τους και οι οποίοι μετατρέπονται σε ζώα όταν έρχονται διακοπές στην Ελλάδα.
Οι αλβανοί; Ου!! Εκεί να δεις, οι γκόμενες φτηνιάρες και οι άντρες κλεφτρόνια του κερατά.

Αλλά εμείς; Ε εμείς είμαστε γαμάτοι, σε όλα καλοί! Τίμιοι, δουλευταράδες, πανέξυπνοι, πεντακάθαροι... Μας βρωμίζει την χώρα μας ο Αντετοκούμπο και ο κάθε Αντετοκούμπο ο οποίος βγάζει 25εκατομ το χρόνο και ο οποίος αν έλεγε: -εγώ δεν είμαι από Ελλάδα αλλά από Αφρική, εδώ θα τον κράζαμε πάλι που δεν τιμάει την χώρα που τον φιλοξένησε και τον "τάισε" όπως θα λέγαμε!

Γι'αυτό δεν έχουμε σε τίποτα να μοιάσουμε με τους αρχαίος υμών προγόνους. Γιατί δεν έχουμε το γνώθι σεαυτόν.

Δεν κάνουν τα λεφτά τον άνθρωπο. Όλα αυτά τα άσχετα πού κολλάνε, η ένσταση που διατυπώθηκε είναι αν ο σκυλάραπας γαμεί τη Στικούδη.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Γιατί τι έχουν οι Αντετοκούμποι; Τουλάχιστον είναι από μια φυλή με ανώτερα σωματικά χαρίσματα στο DNA τους, από την δικιά μας (και δεν εννοώ το προφανές εννοώ μυικά-αθλητικά προσόντα) από την άλλη δες πόσους παντογνώστες, πανέξυπνους ελληναράδες έχουμε τριγύρω μας που τόσα χρόνια την βγάζαν με τζονυ κολα στα σκυλάδικα, ψηφίζανε πασοκ, δουλεύαν στο δημόσιο και πλέον κλαίγονται με το πόσο τους "πηδάει" το σύστημα.
Άνετα θα τους αντάλλαζα αν μπορούσα.


Αν πεις οτι οι λευκοι ειναι ανωτεροι σε κατι απο καποια αλλοι φυλη ειναι ρατσιστικο και οποιος το λεει ειναι νεοναζι
αν πεις οτι μαυροι-κιτρινοι κλπ ειναι ανωτεροι σε κατι απο τους λευκους εισαι προοδευτικος  


:vomit: :vomit:

 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Κατα τα άλλα μας βρωμίζει την χώρα μας ο Αντετοκούμπο και ο κάθε Αντετοκούμπο ο οποίος βγάζει 25εκατομ το χρόνο και ο οποίος αν έλεγε: -εγώ δεν είμαι από Ελλάδα αλλά από Αφρική, εδώ θα τον κράζαμε πάλι που δεν τιμάει την χώρα που τον φιλοξένησε και τον "τάισε" όπως θα λέγαμε!

Ασε λίγο την αραπολαγνεία και προσπάθησε να το δεις λογικά .....

Ο ΤΥΠΟΣ ΕΔΩΣΕ ΤΙΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ;
Μόνο πήρε.
Και χάρη στην ελλάδα υπάρχει.

Οι λάθροι γονείς του, θα έκαναν τους στόχους τίποτε μπαφιασμένων 12χρονων
για να δοκιμάσουν τα ΑΚ47 τους.
Στην ελλάδα ήρθαν , έκαναν παιδιά, πήγαν σχολείο τσάμπα , μπήκαν στον αθλητισμό ,
ΠΗΓΑΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΟΝΟΜΗΣΑΝ και τώρα πληρώνουν φόρους στις ΗΠΑ.

Στην ελλάδα έμεινε η απλυσιά τους ..........

Τώρα αν με ρωτήσεις ποιούς έχω περισσότερο άχτι ;
Τους λάθρους ή τους με ελληνικά διαβατήρια υποστηρικτές τους ;
ΣΑΦΩΣ ΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥΣ !!!
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Αν πεις οτι οι λευκοι ειναι ανωτεροι σε κατι απο καποια αλλοι φυλη ειναι ρατσιστικο και οποιος το λεει ειναι νεοναζι
αν πεις οτι μαυροι-κιτρινοι κλπ ειναι ανωτεροι σε κατι απο τους λευκους εισαι προοδευτικος  


:vomit: :vomit:

Γιατί είναι ρατσιστικό; Γονιδιακή κατασκευή είναι. Ας δούμε λίγο τους κορυφαίους bodybuilders στον κόσμο ή τους κορυφαίους αθλητές σε αθλήματα τα οποία απαιτούν γονιδιακό υπόβαθρο, οι μαύροι σε αυτά είναι σε άλλο επίπεδο. Από την άλλη ας δούμε λίγο τα iQ παγκοσμίως θα δούμε επίσης ότι κυρίως χώρες με αρχαίους πολιτισμούς έχουν κατοίκους με μεγαλύτερο iQ. Επίσης αν δούμε αθλήματα τα οποία απαιτούν ένα βαθμό ευφυίας θα δούμε και εκεί ότι ως επι το πλείστον οι λευκοί αθλητές είναι ανώτεροι. Εγώ επιλέγω να βλέπω τους ανθρώπους ως ίσους με την διαφορά ότι κάθε φυλή έχει τα καλά της και τα κακά της.
Το θέμα όμως είναι ότι δεν καταλαβαίνω το σχόλιο του φίλου παραπάνω το οποίο τα χώνει στους Αντετοκούμπους. Τι μας πειράζει ο Αντετοκούμπο και ο κάθε Αντετοκούμπο;
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Πως δεν πληρώνουν φόρους; 2 σπίτια έχουν στην Ελλάδα και πιθανολογώ θα έχουν και αυτοκίνητα εδώ πέρα μια χαρά πληρώνουν φόρους.
Αλλά και να μην πλήρωναν.
Δεν μου φταίει ο Αντετοκούμπο και ο κάθε αντετοκούμπο για λάθη κυβερνήσεων, για την απληστία πολιτικών, για τα σύνορα μου που είναι μπουρδέλο και για το κράτος δικαίου που μόνο δίκαιο δεν είναι.
Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με το αν από τα λεφτά που πληρώνω σε φόρους, πήγε σχολείο και έλαβε περίθαλψη σε νοσοκομείο ένας μαύρος που θα ψοφολογούσε στην Αφρική.
Θα κάτσω να ασχοληθώ όμως που από τα λεφτά που πληρώνω σε φόρους κερδοσκοπεί ο κάθε πουτάνας γιός βολεμένος του κάθε κόμματος και νομίζω το δεύτερο είναι που μας καίει.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με το αν από τα λεφτά που πληρώνω σε φόρους, πήγε σχολείο και έλαβε περίθαλψη σε νοσοκομείο ένας μαύρος που θα ψοφολογούσε στην Αφρική.
Θα κάτσω να ασχοληθώ όμως που από τα λεφτά που πληρώνω σε φόρους κερδοσκοπεί ο κάθε πουτάνας γιός βολεμένος του κάθε κόμματος και νομίζω το δεύτερο είναι που μας καίει.

Κακώς.
ΟΤΑΝ ΟΙ ΛΑΘΡΟΙ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ 2016 ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΦΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ.

Πληρωνουμε νοίκι ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ και για τα σπίτια των παππούδων μας
ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΙΡΚΟΝΤΙΣΙΟΝ ΟΙ ΛΑΘΡΟΙ ΣΤΗΝ ΑΜΥΓΔΑΛΕΖΑ.
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Κακώς.
ΟΤΑΝ ΟΙ ΛΑΘΡΟΙ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ 2016 ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΦΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ.

Πληρωνουμε νοίκι ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ και για τα σπίτια των παππούδων μας
ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΙΡΚΟΝΤΙΣΙΟΝ ΟΙ ΛΑΘΡΟΙ ΣΤΗΝ ΑΜΥΓΔΑΛΕΖΑ.

Βγαίνουμε πολύ offtopic και θα μας κράξουν. Αλλά νταξ σε φορουμ είμαστε καλό είναι να ανταλλάζουμε απόψεις σε τέτοια θέματα.

Κοίτα όσο αντιρατσιστής και να είμαι δεν μπορώ να παραβλέψω το γεγονός ότι είμαστε μια χώρα που έχει τα χάλια της και η οποία έχει γεμίσει από κόσμο (πρόσφυγες, μετανάστες, λαθρομετανάστες) τον οποίο κόσμο δεν μπορεί να αντέξει. Σαφώς όταν ο ίδιος ο σπιτονοικοκύρης δεν έχει να φάει δεν θα κάνει τραπέζι στους γείτονες. Παραυτά δεν μπορώ να κάτσω να ασχοληθώ με αυτούς που ήρθαν ακάλεστοι στο δείπνο και να αφήσω στην άκρη αυτόν που τους άνοιξε την πόρτα. Και το ότι τους άνοιξε την πόρτα είναι το λιγότερο...
Ας μας πουν πρώτα σε ποιούς χρωστάμε, πόσα χρωστάμε, που πήγαν τα λεφτά (κάθε ευρω από τα 300 δις) και ποιοι τα πήραν. Ας μας πουν αναλυτικά το "σχέδιο", ο θεός να το κάνει, διάσωσης που ούτε οι ίδιοι δεν το ξέρουν. Ας δημεύσουνε τις περιουσίες αυτών που πλούτισαν από μίζες και προμήθειες στις πλάτες μας και αφού τα κάνουν όλα αυτά ας ασχοληθούμε και με τα υπόλοιπα.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Στο έγκλημα και την πάταξή του, δεν υπάρχει ιεράρχηση , ούτε ... ισότητα.
Πρέπει όλα να τιμωρούνται.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Τι θα γινει ρε μαγκες,θα μπαινετε σε ολα τα θρεντ και θα τα μετατρεπετε σε ρινγκ?
Οχι εισαι φασιστας,οχι εισαι λαθροφιλος και αλλα τετοια ωραια.Και γιατι τσακωνεστε δηλαδη;ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΚΟΝΕ,ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ...εξ'αλλου τα λεφτα δεν εχουν πατριδα.Να μην επενδυσει το κοριτσι και σε συναλλαγμα;ερχονται δυσκολες μερες...
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Δεν νομίζω να τσακωθήκαμε. Ο μόνος εδώ μέσα που με βγάζει έξω από τα ρούχα μου είναι ο Πασόκος.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.389
Πόντοι
25.467
Σύντομα μπορεί να κάνω άλλες δουλειές ...
με στολή ...

νύχτα ....

Τώρα τους δώσατε "πάτημα" να αρχίσουν να σας λοιδωρούν, και να σας γράφουν ότι θα γίνετε σεκιουριτάς, νυχτοφύλακας κλπ.

Ξεκαθαρίστε το.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
να σας γράφουν ότι θα γίνετε σεκιουριτάς, νυχτοφύλακας κλπ.

Ξεκαθαρίστε το.

Εσείς που είστε λίγο εξυπνότερος όμως,
κάνετε κάποιες άλλες σκέψεις
πέραν αυτών που αναφέρατε ............
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Σύντομα μπορεί να κάνω άλλες δουλειές ...
με στολή ...

νύχτα ....

Μπατσος ή πυροσβεστης τυπε?  :think: :S :S :S

1111.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom