Νέα

Κατερίνα Καινούργιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy_Belarike
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 634K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.244
Like
34.799
Πόντοι
9.931
Μονο για πουτσα και ξύλο :s&m_1:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
σιχαμενη τυπισσα...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445

Συνημμένα

  • katerina-kainourgiou-vasilis-stathokostopoulos1_0_9.jpg
    katerina-kainourgiou-vasilis-stathokostopoulos1_0_9.jpg
    19,2 KB · Εμφανίσεις: 97

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
«Είναι φλώρος!» Απίστευτη ατάκα της Κατερίνας Καινούργιου για τον Βασίλη Κικίλια on air!

http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/wp-content/uploads/2017/11/kain.jpg[/img[/URL]]

Η Κατερίνα Καινούργιου βρέθηκε στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα. Η παρουσιάστρια δεν δίστασε να ζητήσει από τον παρουσιαστή να της γνωρίσει κάποιον φίλο του, και όταν εκείνος αναφέρθηκε στον Βασίλη Κικίλια, που είναι πλέον δεσμευμένος, εκείνη πέταξε το απίθανο:

[u][b]«Δεν μου αρέσει ο Κικίλιας, στο έχω ξαναπεί! Δεν είναι το στυλ μου, εγώ τους θέλω πιο αλήτες! Μου κάνει αρκετά φλώρος για μένα![/b][/u] Αλλά είναι πολύ αξιόλογος πολιτικός! Και με την Τζένη ταιριάζουν πάρα πολύ!» είπε η παρουσιάστρια.

[MEDIA=youtube]kD5_Hshhi-I[/MEDIA]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/news/einai-floros-apistefti-ataka-tis-katerinas-kainourgiou/]Πηγή[/url[/URL]]
[/quote]
  Σαπια η καργιολα και δεν την  χωνεψα ποτε , συνδιασμος  ψωλας και αρπακτικο  μαζι , κοινως  οτι  αρπαξει η τσεπη της κι ο κωλος της , αν ημουν καναλαρχης μονο για λουσιμο στην  μαπα  θα την ειχα πρωι-βραδυ  διοτι δεν κανει  για κατι αλλο , αταλαντη θα πεθανει και στεγνη  :s&m_2: :s&m_2:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
  Σαπια η καργιολα ,  δεν την  χωνεψα ποτε , συνδιασμος  ψωλας και αρπακτικο  μαζι , κοινως  οτι  αρπαξει η τσεπη της κι ο κωλος της , αν ημουν καναλαρχης μονο για λουσιμο στην  μαπα  θα την ειχα  δεν κανει  για κατι αλλο , αταλαντη θα πεθανει και στεγνη

γιατι ρε μαστορα αδικο εχει ;
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
τι ειναι αυτος ο θλιμμενος καραφλας
ο γαμιας της?  
:huh:

Κατερίνα Καινούργιου: Η θυελλώδης σχέση με τον Σταθοκωστόπουλο! Αυτόν φωτογράφισε στον Λιάγκα ότι την έδερνε;

http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/wp-content/uploads/2017/11/kainourgiouistathokostopoulos.jpg[/img[/URL]]

Η Κατερίνα Καινούριου είχε εχθές πραγματικά διάθεση για αποκαλύψεις!

Είπε στον Γιώργο Λιάγκα ότι ένας πρώην σύντροφος της την έδερνε συστηματικά, δηλαδή πάνω από μια φορά. Μάλιστα αποκάλυψε ότι ανεχόταν τον ξυλοδαρμό και έμεινε με αυτόν τον άνθρωπο για ακόμη ένα χρόνο μαζί του!

Τα υπόλοιπα [url=http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/stories/katerina-kainourgioy-thileodis-sxesi/]εδώ[/url]. [/URL] :S :S :S

[MEDIA=youtube]Me7Xy3ARvAA[/MEDIA]

 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
γιατι ρε μαστορα αδικο εχει ;
 Αδικο  επραξε η  μανα της που δεν την  πεταξε στον καιαδα , τωρα η μαλακια  μιλφεψε και πρεπει να την τρωμε στην  μαπα καθε  φορα που ανοιγουμε την  σκατοΤιβι  :vomit: :vomit:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
  Σαπια η καργιολα και δεν την  χωνεψα ποτε , συνδιασμος  ψωλας και αρπακτικο  μαζι , κοινως  οτι  αρπαξει η τσεπη της κι ο κωλος της , αν ημουν καναλαρχης μονο για λουσιμο στην  μαπα  θα την ειχα πρωι-βραδυ  διοτι δεν κανει  για κατι αλλο , αταλαντη θα πεθανει και στεγνη  :s&m_2: :s&m_2:

Οι χορηγοί για αυτα τα ξεκωλια δεν στερευουν ποτε στην Ελλαδα . Οι αλητες βεβαια που λεει θα την χυνουν στη μαπα  και θα την κανουν . Με τιποτα αγαμητο φλωρο τελικα θα καταλήξει που θα την μοστραρει και σαν μεγαλη κατακτηση   :happy:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.244
Like
34.799
Πόντοι
9.931
   Σαπια η καργιολα και δεν την  χωνεψα ποτε , συνδιασμος  ψωλας και αρπακτικο  μαζι , κοινως  οτι  αρπαξει η τσεπη της κι ο κωλος της , αν ημουν καναλαρχης μονο για λουσιμο στην  μαπα  θα την ειχα πρωι-βραδυ  διοτι δεν κανει  για κατι αλλο , αταλαντη θα πεθανει και στεγνη  :s&m_2: :s&m_2:

Είπαμε τυπε πούτσα :pipa3: και ξυλο :s&m_1: στην καριόλα και στο τέλος ένα απαξιωτικό κατούρημα στην μαπα :piss: :grin:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Κατερίνα Καινούργιου: Η θυελλώδης σχέση με τον Σταθοκωστόπουλο! Αυτόν φωτογράφισε στον Λιάγκα ότι την έδερνε;

http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/wp-content/uploads/2017/11/kainourgiouistathokostopoulos.jpg[/img[/URL]]

Η Κατερίνα Καινούριου είχε εχθές πραγματικά διάθεση για αποκαλύψεις!

Είπε στον Γιώργο Λιάγκα ότι ένας πρώην σύντροφος της την έδερνε συστηματικά, δηλαδή πάνω από μια φορά. Μάλιστα αποκάλυψε ότι ανεχόταν τον ξυλοδαρμό και έμεινε με αυτόν τον άνθρωπο για ακόμη ένα χρόνο μαζί του!

Τα υπόλοιπα [url=http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/stories/katerina-kainourgioy-thileodis-sxesi/]εδώ[/url[/URL]].  :S :S :S

[MEDIA=youtube]Me7Xy3ARvAA[/MEDIA]


[/quote]

Ναι αυτη τον χωρισε γιαυτο ελεγε παντου οτι θα τα ξαναβρει μαζι του και οτι την σαμποταρει η μανα του !!!!  :uglystupid:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Οι χορηγοί για αυτα τα ξεκωλια δεν στερευουν ποτε στην Ελλαδα . Οι αλητες βεβαια που λεει θα την χυνουν στη μαπα  και θα την κανουν . Με τιποτα αγαμητο φλωρο τελικα θα καταλήξει που θα την μοστραρει και σαν μεγαλη κατακτηση   :happy:

Είπαμε τυπε πούτσα :pipa3: και ξυλο :s&m_1: στην καριόλα και στο τέλος ένα απαξιωτικό κατούρημα στην μαπα :piss: :grin:

+ 1000  :rockon: :S :S :S
 

Επισκέπτης
Κατερίνα Καινούργιου: Η θυελλώδης σχέση με τον Σταθοκωστόπουλο! Αυτόν φωτογράφισε στον Λιάγκα ότι την έδερνε;

http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/wp-content/uploads/2017/11/kainourgiouistathokostopoulos.jpg[/img[/URL]]

Η Κατερίνα Καινούριου είχε εχθές πραγματικά διάθεση για αποκαλύψεις!

Είπε στον Γιώργο Λιάγκα ότι ένας πρώην σύντροφος της την έδερνε συστηματικά, δηλαδή πάνω από μια φορά. Μάλιστα αποκάλυψε ότι ανεχόταν τον ξυλοδαρμό και έμεινε με αυτόν τον άνθρωπο για ακόμη ένα χρόνο μαζί του!





[/quote]

Τετοια ψωλαρπαχτρα που εισαι καλα σου εκανε ο τυπος...γιατι ρε παλιοξεφτυλισμενη ειδες αυτη τη σκατοφατσα και την ερωτευτηκες.Δεν πηγες μαζι του μονο και μονο για τα λεφτα!Αφου λοιπον εισαι πουτανα και ο τυπος στα σπρωχνει χοντρα θα δωσεις πληρες προγραμμα με ξυλο,γαμησι στο κωλο και εξευτελιστικο κατουρημα στη μαπα.
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Τετοια ψωλαρπαχτρα που εισαι καλα σου εκανε ο τυπος...γιατι ρε παλιοξεφτυλισμενη ειδες αυτη τη σκατοφατσα και την ερωτευτηκες.Δεν πηγες μαζι του μονο και μονο για τα λεφτα!Αφου λοιπον εισαι πουτανα και ο τυπος στα σπρωχνει χοντρα θα δωσεις πληρες προγραμμα με ξυλο,γαμησι στο κωλο και εξευτελιστικο κατουρημα στη μαπα.

Τύπε η fake μαζί με την πρώην βλαχάρα του λιάγκα σε ένα δωμάτιο παρτούζα κ να της πηγαίνουν μουνί, κώλο, στόμα εμπλοκή...
.... συν αυτά που έγραψες   :rockon: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Late Night: Χωρίς εσώρουχο η Κατερίνα Καινούργιου στο πλατό του Λιάγκα!

http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/wp-content/uploads/2017/11/%CE%BA%CE%B5%CE%BD.jpg[/img[/URL]]

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος πήρε μία διαφορετική συνέντευξη από την Κατερίνα Καινούργιου αμέσως μετά το τέλος της συνέντευξής της με τον Γιώργο Λιάγκα.

Ο παρουσιαστής, που φημίζεται για τις απρόβλεπτες ερωτήσεις του, δεν δίστασε να ρωτήσει την παρουσιάστρια αν φοράει εσώρουχο, και εκείνη απάντησε: Διαβάστε παρακάτω…

«Σήμερα όχι! Δεν φάνηκε τίποτα στο σκύψιμο;» με τον Ουγγαρέζο να της απαντά, εξίσου ετοιμόλογα:»Όχι, προσπαθήσαμε και είδαμε!»

:s&m_3: :2on1: :pipa1: :pipa2:
[MEDIA=youtube][/MEDIA]

[URL unfurl="true"]http://www.youweekly.gr/news/late-night-xoris-esorouxo-i-katerina-kainourgiou/[/URL]
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Ακομπλεξάριστη! Η Κατερίνα Καινούργιου αποκαλύπτει όλες τις πλαστικές που έχει κάνει!

«Έχω κάνει τρεις. Μία τη μύτη μου και δύο φορές το στήθος μου, γιατί είχα ένα πρόβλημα, τη μία το μεγάλωσα και την άλλη το μίκρυνα. Μικροτσιμπήματα στο πρόσωπο κάνω, έχω πάει περισσότερες φορές από δύο… Το μπότοξ και το υαλουρονικό δεν είναι κακό, θα το κάνω χωρίς υπερβολές! Επειδή βάφομαι από τα 18 μου,προσέχω πολύ το δέρμα μου, και προσέχω τον εαυτό μου, δεν σημαίνει ότι κάθε εβδομάδα είμαι στο χειρουργείο!» ξέσπασε η παρουσιάστρια.


www.youweekly.gr/news/akomplexaristi-i-katerina-kainourgiou-apokaliptei/]Πηγή[/url]
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Ακομπλεξάριστη! Η Κατερίνα Καινούργιου αποκαλύπτει όλες τις πλαστικές που έχει κάνει!

«Έχω κάνει τρεις. Μία τη μύτη μου και δύο φορές το στήθος μου, γιατί είχα ένα πρόβλημα, τη μία το μεγάλωσα και την άλλη το μίκρυνα. Μικροτσιμπήματα στο πρόσωπο κάνω, έχω πάει περισσότερες φορές από δύο… Το μπότοξ και το υαλουρονικό δεν είναι κακό, θα το κάνω χωρίς υπερβολές! Επειδή βάφομαι από τα 18 μου,προσέχω πολύ το δέρμα μου, και προσέχω τον εαυτό μου, δεν σημαίνει ότι κάθε εβδομάδα είμαι στο χειρουργείο!» ξέσπασε η παρουσιάστρια.


www.youweekly.gr/news/akomplexaristi-i-katerina-kainourgiou-apokaliptei/]Πηγή[/url]


Ολες εχουν προβλημα στο διαφραγμα και στο βυζι και κανουν πλαστικες .... :uglystupid: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom