Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
Εγώ όταν θα πάω εκεί θα έχω μαζί μου εκτός απο οινοπνεύματα gel ολισθητικά και αντιολησθητικά αιθέρια έλαια κλπ και ένα μπουκάλι κατσαριδοσκοτόνο !!!

:think:Λετε να μπερδεψω τα μπουκάλια  μες στο σκοτάδι τα λάδια στο πάτωμα και το σκοτόνο στο καυλί μου?  >:(
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
μακάρι να φέρουνε κανά μαρινάκι ξανά.....
Μακάρι αλλά δεν το βλέπω.Τώρα είναι η τζίνα με μια καινούργια την Αντζελα την οποία περίμενα να δω αλλά επειδή αργούσε την έκανα.Αύριο απόγευμα η Σάρα η οποία ήτανε και σήμερα απόγευμα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μακάρι αλλά δεν το βλέπω.Τώρα είναι η τζίνα με μια καινούργια την Αντζελα την οποία περίμενα να δω αλλά επειδή αργούσε την έκανα.Αύριο απόγευμα η Σάρα η οποία ήτανε και σήμερα απόγευμα.

ωραίος.....
 

biancoverdi13

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Θα προτιμούσα μία εκ των Λούση η μιας αλλης ξανθιάς Τσέχας την οποία την είδα τελευταία φορά εκεί πριν 2 χρόνια(με tatoo κάτι πατουσάκια στο μπούτι...).Τώρα θα μου πει κάποιος παν αυτά,αλλά όσο να ναι αφήσαν εποχή... ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Θα προτιμούσα μία εκ των Λούση η μιας αλλης ξανθιάς Τσέχας την οποία την είδα τελευταία φορά εκεί πριν 2 χρόνια(με tatoo κάτι πατουσάκια στο μπούτι...).Τώρα θα μου πει κάποιος παν αυτά,αλλά όσο να ναι αφήσαν εποχή... ;)

η λούση ήταν πέρσυ τέτοια εποχή στου καρέα....
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Θα προτιμούσα μία εκ των Λούση η μιας αλλης ξανθιάς Τσέχας την οποία την είδα τελευταία φορά εκεί πριν 2 χρόνια(με tatoo κάτι πατουσάκια στο μπούτι...).Τώρα θα μου πει κάποιος παν αυτά,αλλά όσο να ναι αφήσαν εποχή... ;)
H ξανθία ήτανε μια που φορούσε και γυαλιά δεν θυμάμαι όνομα.Ωραίο μωρό όπως και η Λούση.Μας τα πήρανε χοντρά όλες οι τσέχες και εξαφανίστηκαν.Βλέπω να επιστρέφουνε μόνο αν πέσει πείνα...........
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα το πρωι επαιζε πρωτοεμφανιζομενο για το ιδρυμα τεμαχιο εν ονοματι Ολγα!Αδυνατη μελαχρινη με περιεργη μυτη την εχω ξαναπετυχει σαν Μονικα σε Πειραιως 109 και Βριλλησου 60!Καλο κορμακι αλλα απο φατσα μετρια πραγματα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Σημερα το πρωι επαιζε πρωτοεμφανιζομενο για το ιδρυμα τεμαχιο εν ονοματι Ολγα!Αδυνατη μελαχρινη με περιεργη μυτη την εχω ξαναπετυχει σαν Μονικα σε Πειραιως 109 και Βριλλησου 60!Καλο κορμακι αλλα απο φατσα μετρια πραγματα

Το χει το μαγαζί ! Εχει μια αποκλειστικότητα στις αδύνατες,...!
Αν και το Τζινάκι είναι απο τα δυνατά αδύνατα ! ;)
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Θα συμφωνήσω,η Μαρίνα κορυφαία παιδες, μακάρι να ξανάπεζαν τέτοια κομμάτια.
Λοιπόν, μετά από χρόνια στον εν λόγω χώρο, παρατηρώ πως έχει δυστυχώς αρχίσει και βρομίζει, δλδ δεν είναι όσο καθαρός όσο ήταν κάποτε. Ξαναπήγα με τον δικό μου τον Τέζα τις προάλλες, τα κρεβάτια με τρίχες, κομμένες καπότες στο πάτωμα κλπ κλπ.
αναγκάστηκα να γράψω κριτική, αν και είχα πει να σταματήσω να γράφω (δυστυχώς το site που στηρίξαμε έχει γεμίσει μαλάκες, πούστηδες, χοντρες αγάμητες γκομενιτσες και περίεργους που απλά είδαν φως κ μπήκαν).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom