Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Θα είναι η τζίνα απόψε???
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ρε βύζο αυτήν άμα την έβλεπε ο μπούτσερ στο "συμμορίες της νέας υόρκης" θα την έπαιρνε για κιμά και εσύ θές να τη φυστικώσεις?πόσο πατσόλας μπορεί να είσαι? :2funny:

Αν σου πω ότι μπροστά σε κάτι άλλες που'χω σπρώξει είναι θεά θα με πιστέψεις; :2funny:

Για πείτε τώρα, είχαμε καμιά εξέλιξη; Της μιλήσατε για μένα;
tongue-003.gif
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τωρα μαρια και μαρινα

η μαρινα δεν λεει,χοντρουλα.

η μαρια γνωστη

αυριο πρωι συμφωνα με την τσατσα η τζινα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τωρα σαρα η θεα
τρελο γαμησι οπως παντα


μαρινα η μετριοτητα
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
τωρα σαρα η θεα
τρελο γαμησι οπως παντα


μαρινα η μετριοτητα
Για τους φανατικούς φίλους της Σάρας οτι προλάβουμε μέχρι τέλος Νοεμβρίου γιατί μετά απ οτι μου είπε θα φύγει. :headbang: :headbang:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Για τους φανατικούς φίλους της Σάρας οτι προλάβουμε μέχρι τέλος Νοεμβρίου γιατί μετά απ οτι μου είπε θα φύγει. :headbang: :headbang:

το δικαιούται εις πολλαπλούν...πρέπει να ξεκουραστεί για ένα διάστημα το κορίτσι.Είναι κουρασμένη.Θα πρέπει όμως να μας φέρουν άλλο αντίστοιχο μωρό....+τζίνα και μαρία..
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
το δικαιούται εις πολλαπλούν...πρέπει να ξεκουραστεί για ένα διάστημα το κορίτσι.Είναι κουρασμένη.Θα πρέπει όμως να μας φέρουν άλλο αντίστοιχο μωρό....+τζίνα και μαρία..
Καλα θα μεινει η τζινα αθηνα χωρις την κολλητη της??δεν μου ακουγεται λογικο......

Μπας και την κανει και αυτη??
Παντως πολύς λαος ρε παιδια....
με 5-10 ατομα στην αναμονη παντα(μεταμεσονυκτιες ωρες),που να γαμησεις?????????
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλα θα μεινει η τζινα αθηνα χωρις την κολλητη της??δεν μου ακουγεται λογικο......

Μπας και την κανει και αυτη??
Παντως πολύς λαος ρε παιδια....
με 5-10 ατομα στην αναμονη παντα(μεταμεσονυκτιες ωρες),που να γαμησεις?????????

μπορεί να έρθει ή τρίτη κολλητή τους η λούση,ή η λίντα που είχαν πάει και διακοπές μαζί...καλά μιλάμε η λίντα είναι αλογάρα με φυσικά μεγάλα μαστάρια και είχε έρθει για λίγο καιρό τέλη του καλοκαιριού αρχάς σεπτέμβρη.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μπορεί να έρθει ή τρίτη κολλητή τους η λούση,ή η λίντα που είχαν πάει και διακοπές μαζί...καλά μιλάμε η λίντα είναι αλογάρα με φυσικά μεγάλα μαστάρια και είχε έρθει για λίγο καιρό τέλη του καλοκαιριού αρχάς σεπτέμβρη.
εγω εχω παρει μονο σαρα-τζινα!!
πρεπει να φερει κανα καλο τσεχικο αντικαταστατρια,αν τυχον φυγουν αυτα τα μεγαθηρια.Πρέπει να μαζευει τρελο χρημα με σαρα τζινα,μιλαμε για απιστευτη αναμονη για να γαμησεις.....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγω εχω παρει μονο σαρα-τζινα!!
πρεπει να φερει κανα καλο τσεχικο αντικαταστατρια,αν τυχον φυγουν αυτα τα μεγαθηρια.Πρέπει να μαζευει τρελο χρημα με σαρα τζινα,μιλαμε για απιστευτη αναμονη για να γαμησεις.....

με τέτοια διαφήμιση που τους έχουμε κάνει εγώ ο κοκό :grin: και ο καμαριανός λογικό είναι....κανονικά θα έπρεπε να μας τα σκάνε για διαφήμιση. :dancing:ή στη καλύτερη να γαμάμε τσάμπα
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Πραγματι θα φυγει και η Τζινα σε λιγες μερες! επιβεβαιωνω και εγω την πληροφορια! ;)
δεν ξερω ποια θα ερθει αλλα σε καμια περιπτωση η Λιντα δεν αντικαθιστα αυτες τις δυο μηχανες του σεξ(Σαρα, Τζινα)
αν θυμαμαι καλα η Λιντα ειναι μια ψηλη μελαχρινη με μεγαλα βυζια σχετικα πεσμενα, μακρια μαυρα μαλλια, που εβγαινε με ενα baby dol στο σαλονι και μετα λιπης μου ανακαλυψα πως το φορουσε για να καλυψει τις πολλες ραγαδες που ειχε στην κοιλια της πιθανον απο καποια εγκυμοσυνη...τα εχει και τα χρονακια της ;)
και απο υπηρεσιες μεσα στο δωματιο κατω του μετριου...
οποτε καλα θα κανει να σκεφτει το μαγαζι τι θα κανει σε λιγες μερες οταν φυγουν Σαρα και Τζινα! :'( :'( :'(
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Οντως μαζί με Σάρα φεύγει και η Τζίνα.Θα φεύγανε τέλος Οκτωβρίου αλλά πήρανε παράταση ενα μήνα γιατί μάλλον δεν τους φτάνανε τα λεφτά που βγάλανε ολο το χειμώνα και το καλοκαίρι :headbang: :headbang: :headbang:.Απ οτι θυμάμαι και απο άλλες χρονιές λόγω Χριστουγέννων δυστυχώς όλες οι μούνες πάνε στην πατρίδα τους οπότε βλέπω το μαγαζί να έχει Δεκέμβριο και Ιανουάριου τίποτα μπάζα.Μακάρι να κάνω λάθος.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οντως μαζί με Σάρα φεύγει και η Τζίνα.Θα φεύγανε τέλος Οκτωβρίου αλλά πήρανε παράταση ενα μήνα γιατί μάλλον δεν τους φτάνανε τα λεφτά που βγάλανε ολο το χειμώνα και το καλοκαίρι :headbang: :headbang: :headbang:.Απ οτι θυμάμαι και απο άλλες χρονιές λόγω Χριστουγέννων δυστυχώς όλες οι μούνες πάνε στην πατρίδα τους οπότε βλέπω το μαγαζί να έχει Δεκέμβριο και Ιανουάριου τίποτα μπάζα.Μακάρι να κάνω λάθος.
Δηλαδή θα έρθουν από φλεβάρη λες??
Μακαρι  :2on1: :kissass2:
 

chris300102

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα. Ξερει κανεις ποια κοπελα δουλευει τωρα το πρωι?
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Η μαρία δουλεύει το πρωί πήγα για τζίνα και έφυγα...άσχετο αυτή η μίλφ τσατσά είναι μές τη καύλα....πρέπει να τα δίνει καλά!!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

chris300102

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εχει μηπως κανενας το τηλ για το συγκεκριμενο? Γιατι μενω μακρια και θελω να περυχω τη Σαρα η τη Τζινα...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
απαιτείται άμεση κλωνοποίηση της Lucy
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom