Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
οχι δεν ειναι η Ρομινα.
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
εχουμε καμμια πληφορηση για το συγκεκριμενο ιδρυμα τι παιζει τελευταια? Πως επικοινωνουμε με το στουντιο ξερει κανεις? :think: το τηλεφωνο που αναγραφεται εδω δεν δουλευει.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πως επικοινωνουμε με το στουντιο ξερει κανεις? :think: το τηλεφωνο που αναγραφεται εδω δεν δουλευει.
Αμα πας κανε την ιδια ερωτηση στον Κυρ Βασιλη και θα σου λυσει το προβλημα!!!
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
Δεν ειμαι σιγουρος οτι καταλαβα τι εννοεις αλλα anyway. Θα παω και θα ενημερωσω. ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Απλο το θεμα!!!
Ρωτας τον Bill πως θα γινει να μαθαινεις για τις βαρδιες!
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
ΕΝ ετη 2009, τα περισσοτερα στουντιο εχουν πλεων δικα τους site και ε-mail με λεπτομερειες απο προγραμματα μεχρι υπηρεσιες και φωτογραφιες και το συγκεκριμενο ιδρυμα δεν εχει καν τηλεφωνο! :jerking: Τα σχολια δικα σας :woldman:

Περασα το μεσημερακι απο εκει και η ευγενικη κυρια επι των τιμων και προγραμματων :booty: μου εξηγησε οτι δεν μπορω να μαθαινω για τις κοπελλες που δουλευουν εκει γιατι απλα δεν εχει το στουντιο τηλεφωνο!!!!!  :think:
Το στουντιο παντως ωραιο. Τα δωματια πανω σε αλλο ωροφο με μπανιο και καθαρα.

Στο ζουμι: η Τσεχα Ατζελινα επαιζε μπαλα. Εμενα παντως η προφορα της στα Ελληνικα Αλβανιδα μου φανηκε παιδια. Και το σωμα της (κοντοκωλα). Δεν εχει και πολυ σημασια ομως.
Ωραια φατσα και μαυρισμενο δερμα, αλλα κατα τα αλλα τιποτα σπουδαιο. Θα γραψω και κριτικη οταν βρω χρονο.
Απο τις 6 και μετα (τωρα δηλαδη) και μεχρι 11 η 12 δε θυμαμαι η Τσεχα Σαρα και απο 12 και μετα Μαρινα απο Ουκρανια μαζι και με μια αλλη κοπελλα. Σ/Κ παιζουν πολλες φορες και 3 κοπελλες   :tits2:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Απο την Ουκρανια ειναι το Μαρινακι?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ΕΝ ετη 2009, τα περισσοτερα στουντιο εχουν πλεων δικα τους site και ε-mail με λεπτομερειες απο προγραμματα μεχρι υπηρεσιες και φωτογραφιες και το συγκεκριμενο ιδρυμα δεν εχει καν τηλεφωνο! :jerking: Τα σχολια δικα σας :woldman:

Περασα το μεσημερακι απο εκει και η ευγενικη κυρια επι των τιμων και προγραμματων :booty: μου εξηγησε οτι δεν μπορω να μαθαινω για τις κοπελλες που δουλευουν εκει γιατι απλα δεν εχει το στουντιο τηλεφωνο!!!!!  :think:
Το στουντιο παντως ωραιο. Τα δωματια πανω σε αλλο ωροφο με μπανιο και καθαρα.
Δεν νομιζω να τους πολυνοιαζει κιολας η διαφημιση!!! :think:
Ασε που το οτι δεν εχουν τηλ μπορει και να το κανουν επιτηδες για να μας αναγκαζουν να πηγαινουμε!Με τετοιους κομματους που φερνουν ολο και καποιοι θα παρουν και ας πηγανε για αλλη! ;)





Υ.Γ.Τον Κυρ Βασιλη ειπαμε να ρωτησεις! :tickedoff:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Υπάρχει κανείς που πιστεύει πως ένα τηλέφωνο είναι απαραίτητο εκεί? όπως λεει και ο spoon δεν τους πολυνοιάζει... κάθε μέρα κόσμο έχουν...!!!! ειδικά την νύχτα πάνατ φούλ είναι! οπότε φυσικό είναι να μην τους νοιάζεικαι πολύ η διαφήμιση (αφού ούτως ή άλλως δουλειά έχουν) ή το τηλέφωνο!!!  ;)
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
μα δεν καταλαβατε συναδελφοι. Στ' αρχ**** μου το μαγαζι και αν το τηλεφωνο θα εφερνε κοσμο σε αυτους και αν ειναι διαφημιση γιαυους. Μιλαω για στοιχειωδες σεβασμο προς τον εαυτο τους και τους πελατες τους που ειναι ευκολια τουλαχιστον ενα τηλεφωνο για να ρωταμε σαν ανθρωποι πριν πηγαινουμε.
Εμενα παντως μου εκανε πολυ κακη εντυπωση αυτο και αν ειναι καιρο αυτη η κατασταση  εκει τοτε ακομα χειροτερα  :S
- ο κυρ Βασιλης απουσιαζε μαλλων :cheesy:
- Μαρινα η Ρωσια η Ουκρανια ειπε η κυρα τσατσα  :kissass:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μα δεν καταλαβατε συναδελφοι. Στ' αρχ**** μου το μαγαζι και αν το τηλεφωνο θα εφερνε κοσμο σε αυτους και αν ειναι διαφημιση γιαυους. Μιλαω για στοιχειωδες σεβασμο προς τον εαυτο τους και τους πελατες τους που ειναι ευκολια τουλαχιστον ενα τηλεφωνο για να ρωταμε σαν ανθρωποι πριν πηγαινουμε.
Εμενα παντως μου εκανε πολυ κακη εντυπωση αυτο και αν ειναι καιρο αυτη η κατασταση  εκει τοτε ακομα χειροτερα  :S
- ο κυρ Βασιλης απουσιαζε μαλλων :cheesy:
- Μαρινα η Ρωσια η Ουκρανια ειπε η κυρα τσατσα  :kissass:
Φίλε μου απο τη στιγμη που το μαγαζι παρότι ακριβο δουλεύει στο φουλ,ποιος ο λόγος για τους ιδιους να βαλουν διαφημιση ή να μας ενημερωνουν τηλεφωνικα?Δες το και απο τη σκοπια τους.
Δεν νομιζω ότι θελουν μπελαδες στο κεφαλι τους και να χτυπανε τα τηλεφωνα,απο τη στιγμη που δεν θα οφεληθούν οι ιδιοι σε κατι.
Οι ιδιοι απο το μαγαζι παντως δηλωνουν οτι πανε καλα οι δουλειες.
Η αληθεια ειναι πως το σημαντικοτερο νομιζω πως ειναι ότι εργαζονται κοπελες πραγματικα μοντελα εμφανισιακα και οι καλες υπηρεσιες που προσφερουν.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
τουλαχιστον ας ενημερωνομαστε απο εδω για τις βαρδιες.. οποιος πηγαινει και μαθαινει ας το καταθετει εδω...σε αυτο το τομεα δειχνει νοοτροπια μπουρδελου ..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
τουλαχιστον ας ενημερωνομαστε απο εδω για τις βαρδιες.. οποιος πηγαινει και μαθαινει ας το καταθετει εδω...σε αυτο το τομεα δειχνει νοοτροπια μπουρδελου ..

Αε βαλω λοιπον το ...λιθαρακι μου στην ενημερωση

Πηγα σημερα γυρω στις 23:00 και ηταν η Σαρα. Συνηθως τετοιες ωρες θα την βρισκουμε εκει.

Εγινε καταθεση.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Ωστε ετσι εξηγειται το φαινομενο Μαρινα!!! :grin:
Τα 3 καλυτερα κρεββατια που επαιξαν φετος σε στουντιο ειναι ρωσσο-ουκρανεζικα! :rockon:
Και αμεσως μετα οι Τσεχες!
Να υποθεσω οτι οτι τα δοκιμασες και τα 3 κρεβατια ε???Το ξερω οτι σου αρεσουν οι ωραιες ξαπλες :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ξεκινησαν σημερα απο οτι εμαθα εργασιες ανακαινισης στο εν λογω στουντιο(μερεμετια,βαψιματα,πατωματα κλπ...).Αυτο που δε ξερω ειναι κατα ποσο θα επηρρεαστει η λειτουργια του εν λογω μαγαζιου.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
εμαθα οτι δεν θα επηρεαστεί η λειτουργια του μαγαζιου αφου οι εργασιες θα γινονται απο τις 6 το πρωι εως και τις 12 το μεσημερι οπου και θα ανοιγει το μαγαζι απο δω και περα... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom