Νέα

Καλύτερος πρωθυπουργός μεταπολιτευτικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 404
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Απ' όσο έχετε ζήσει, ακούσει, μάθει, καταλάβει, ποιος πρωθυπουργός μετ

  • Κωνσταντίνος Καραμανλής

    Ψήφοι: 2 25,0%
  • Γεώργιος Ράλλης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ανδρέας Παπανδρέου

    Ψήφοι: 3 37,5%
  • Ξενοφών Ζολώτας

    Ψήφοι: 1 12,5%
  • Κωνσταντίνος Μητσοτάκης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κώστας Σημίτης

    Ψήφοι: 2 25,0%
  • Κώστας Καραμανλής

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
370
Πόντοι
5.795
αρακολουθω την συζητηση και μου κανει εντυπωση εντυπωση οι  αποψεις σας για τον ανδρεα το μεγαλυτερο λαικιστη της ελληνικης ιστοριας...ξεχασαμε το εοκ και νατο το ιδιο συνδικατο....φανταστειτε ακομα δεν θα ειμαστε στην εοκ με το οραματιστη ανδρεα ....δεν θα ξεχασω την λυσαλιεα του αντισταση να μην μπουμε στην εοκ....σαν επιβραδευση για το νομο κουτσογιωργα μια απο τις μεγαλυτερες απατες της ιστοριας εβαλε το γιο του υποψηφιο βουλευτη αχαιας,,ελεος  .ο σημιτης πολυ καλυτερος απο ανδρεα και σοβαρος ανθρωπος αντιμετωπισε με επιτυχια την κριση στα ιμια..
 

rainmaker13

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
211
Like
2
Πόντοι
1
αρακολουθω την συζητηση και μου κανει εντυπωση εντυπωση οι  αποψεις σας για τον ανδρεα το μεγαλυτερο λαικιστη της ελληνικης ιστοριας...ξεχασαμε το εοκ και νατο το ιδιο συνδικατο....φανταστειτε ακομα δεν θα ειμαστε στην εοκ με το οραματιστη ανδρεα ....δεν θα ξεχασω την λυσαλιεα του αντισταση να μην μπουμε στην εοκ....σαν επιβραδευση για το νομο κουτσογιωργα μια απο τις μεγαλυτερες απατες της ιστοριας εβαλε το γιο του υποψηφιο βουλευτη αχαιας,,ελεος  .ο σημιτης πολυ καλυτερος απο ανδρεα και σοβαρος ανθρωπος αντιμετωπισε με επιτυχια την κριση στα ιμια..

Εντάξει μην τα ισοπεδώνουμε όλα.Μπορεί ο Ανδρέας να ήταν αυτό που λέμε "λαοπλάνος" αλλά έδωσε και ψωμί στον λαό.Όσο λαικίστικο και αν ακούγεται αυτό που λέω.
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρω ποιός ήταν καλύτερος, αλλά ο Ανδρέας αν ζούσε θα μπορούσε κάλιστα να είναι μέλος τού site. Μάλιστα αν το ερώτημα έμπαινε καλύτερος πουτανιάρης πρωθυπουργός, νομίζω θα έπαιρνε 100%.
 

rainmaker13

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
211
Like
2
Πόντοι
1
Δεν ξέρω ποιός ήταν καλύτερος, αλλά ο Ανδρέας αν ζούσε θα μπορούσε κάλιστα να είναι μέλος τού site. Μάλιστα αν το ερώτημα έμπαινε καλύτερος πουτανιάρης πρωθυπουργός, νομίζω θα έπαιρνε 100%.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Δεν ξέρω ποιός ήταν καλύτερος, αλλά ο Ανδρέας αν ζούσε θα μπορούσε κάλιστα να είναι μέλος τού site. Μάλιστα αν το ερώτημα έμπαινε καλύτερος πουτανιάρης πρωθυπουργός, νομίζω θα έπαιρνε 100%.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δυστυχώς, δεν είναι όμως αυτό το ερώτημα.....
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
ο καλυτερος πολιτικος ηταν ο Μητσοτακης , αλλα  βεβαια εδω ο καθενας τοσα καταλαβαινει τοσα λεει
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
  Οι τουρκοι λένε

  Το 99% των Ελληνων ειναι εξυπνοι αλλα τους κυβερνα το 1% των ηλιθιων
  Το 99% των Τουκων ειναι χαζοί αλλα τους κυβερνα το 1% των εξυπνων

  Εγω λέω να γίνει σαν τη μπαλλα να φερουμε καμια 10αρια κοινοτικους πολιτικους και 2-3 ξένους να κυβερνησουν αυτθ τη χωρα.
 

rainmaker13

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
211
Like
2
Πόντοι
1
ο καλυτερος πολιτικος ηταν ο Μητσοτακης , αλλα  βεβαια εδω ο καθενας τοσα καταλαβαινει τοσα λεει

Ο καθένας εδώ λέει την άποψη του.Γι'αυτό άνοιξε το thread.Σεβαστή η άποψή σου,αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
αρακολουθω την συζητηση και μου κανει εντυπωση εντυπωση οι  αποψεις σας για τον ανδρεα το μεγαλυτερο λαικιστη της ελληνικης ιστοριας...ξεχασαμε το εοκ και νατο το ιδιο συνδικατο....φανταστειτε ακομα δεν θα ειμαστε στην εοκ με το οραματιστη ανδρεα ....δεν θα ξεχασω την λυσαλιεα του αντισταση να μην μπουμε στην εοκ
Φίλε μου μη τα βλέπεις έτσι τώρα που είμαστε ήδη 30 χρόνια στην ΕΟΚ και έχεις συνηθίσει. Εγώ πιστεύω ότι η είσοδος στην ΕΟΚ ανέβασε το βιοτικό επίπεδο ΑΛΛΑ μας στέρησε την ανεξαρτησία . Η ελληνική οικονομία πλέον στηρίζεται ΜΟΝΟ στην Ευρώπη και όλες οι πλουτοπαραγωγικές πηγές της Ελλάδας στέρεψαν. Όλοι θέλουν να γίνουν πτυχιούχοι , και γι'αυτό παραμένουν άνεργοι. Μας έφαγε η Ευρωλιγούρα μας και το να αντιμετωπίζουμε ό,τι έρχεται από την Δύση ως "μάννα εξ'ουρανού". Μανία να "γίνουμε Αγγλία, Γερμανία, Ιταλία"... Δεν ταιριάζουμε με τους ʼγγλους και τους δυτικούς. Είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι.
 

backdoor

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.232
Like
6
Πόντοι
16
ο καλυτερος πολιτικος ηταν ο Μητσοτακης , αλλα  βεβαια εδω ο καθενας τοσα καταλαβαινει τοσα λεει

Επισης να συμπληρωσω το THREAD αφορα τον καλυτερο κατα την γνωμη σας ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ο καλυτερος πολιτικος ηταν ο Μητσοτακης , αλλα  βεβαια εδω ο καθενας τοσα καταλαβαινει τοσα λεει
Ακριβως μεγαλε!Τοσα καταλαβαινεις τοσα λες..Ακου Ο γκαντεμης...........Και σε παρακαλω μην λες αυτο το ονομα εδω μεσα μην κρεμασει κανας σερβερ..ο ακατανομαστος με τις 3 συνταξεις να λες...Βλεπεις λογω της τεραστιας προσφορας του στη χωρα....χαχαχαχα.(λεμε τωρα) περνει και 3 συνταξεις ο αρχικλεφταρος!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αρακολουθω την συζητηση και μου κανει εντυπωση εντυπωση οι  αποψεις σας για τον ανδρεα το μεγαλυτερο λαικιστη της ελληνικης ιστοριας...ξεχασαμε το εοκ και νατο το ιδιο συνδικατο....φανταστειτε ακομα δεν θα ειμαστε στην εοκ με το οραματιστη ανδρεα ....δεν θα ξεχασω την λυσαλιεα του αντισταση να μην μπουμε στην εοκ....σαν επιβραδευση για το νομο κουτσογιωργα μια απο τις μεγαλυτερες απατες της ιστοριας εβαλε το γιο του υποψηφιο βουλευτη αχαιας,,ελεος  .ο σημιτης πολυ καλυτερος απο ανδρεα και σοβαρος ανθρωπος αντιμετωπισε με επιτυχια την κριση στα ιμια..
Να και σε κατι που συμφωνουμε φιλε κοπρονι!!!Για τον Σημιτη!!!Βεβαια διαφωνουμε περι Ανδρεα αλλα ενταξει μην συμφωνουμε και σε ολα ε....χεχεχεχε
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ακριβως μεγαλε!Τοσα καταλαβαινεις τοσα λες..Ακου Ο γκαντεμης...........Και σε παρακαλω μην λες αυτο το ονομα εδω μεσα μην κρεμασει κανας σερβερ..ο ακατανομαστος με τις 3 συνταξεις να λες...Βλεπεις λογω της τεραστιας προσφορας του στη χωρα....χαχαχαχα.(λεμε τωρα) περνει και 3 συνταξεις ο αρχικλεφταρος!!!
Έχει βάλει και όλο του το σκυλόσογο στην πολιτική και κάτσε εσύ να κλαις για την ανεργία....Νταβατζήδες της Ελλάδος.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Έχει βάλει και όλο του το σκυλόσογο στην πολιτική και κάτσε εσύ να κλαις για την ανεργία....Νταβατζήδες της Ελλάδος.
Το κορυφαιο ειναι που εκλεγεται ο Κυριακος ο γιος του..Ηθελα να ξερα ποιος τον ψηφιζει.Αλλα τι λεω ειδαμε προσφατα πως εξαγοραζε καποτε τις ψηφους για την Ντορα....Με τα δικα μας λεφτακια!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
psaxnwtrans φιλε ξερω περιστατικό οπου η Ντόρα ειχε βάλει εναν χασάπη να δίνει 100 ευρώ σε γριούλες εξω απο τον Ρέντη για να πηγαίνουν στις κάμερες να την ΜΑΚΑΡΙΖΟΥΝ!!!χωρίς πλακα!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
πολύ μάπα η ψηφοφορία, δεν ξέρω ποιον να πρωτοδιαλέξω για βρίσιμο...

Το πρωινό που ξύπνησα και είχε έναν πράσινο ήλιο σα μούτζα ή αργότερα με τη χούφτα που κράταγε τη φλεγόμενη ψωλή;;;
Είναι δίλημμα για ηλιθίους...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
τα ξερω αδερφε λαπλας...Ειναι απιστευτο το ποσο πουσταριο ειναι αυτος ο Μητσοτακης....Αυτος τα εκανε ολα ρε συ!!!
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Εναν Παπαδοπουλο χρειαζομαστε να ξεπηξει το συστημα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom