Νέα

Καλλιθέα: Επίθεση με βιτριόλι δέχτηκε 34χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την 35χρονη που κατηγορείται για την επίθεση;

  • Θα αθωωθεί

    Ψήφοι: 12 4,5%
  • Θα καταδικαστεί σε 1-4 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 48 17,8%
  • Θα καταδικαστεί σε 5-10 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 137 50,9%
  • Θα καταδικαστεί σε ισόβια

    Ψήφοι: 20 7,4%
  • Θα την κλείσουν σε ψυχιατρείο

    Ψήφοι: 52 19,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    269

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Εχουν ξεφυγει οι ελλεεινιδες τα τελευταια χρονια στις μ@λακιες, deadly woman εχουν καταντησει..   :S
 

Συνημμένα

  • 679644_p225607_b_h3_bn.jpg
    679644_p225607_b_h3_bn.jpg
    9,7 KB · Εμφανίσεις: 25

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Άτομο χαμηλής νοημοσύνης - από τις πολλές βλαμμένες νέο-Ελληνίδες κάργιες - που κυκλοφορούν στο φατσεμποοκ, και στα μπαράκια, είναι η δράστις, αλλά και ο 40χρονος 'Λατίνος εραστής' δεν πάει πίσω. Καλώς τον χαρακτήρισαν 'υπόθετο' οι σχολιαστές παραπάνω, και ας είχε φροντίσει να ξηγηθεί και να κλείσει με καλό τρόπο τους λογαριασμούς του με την παραπάνω, άμα δεν την γούσταρε. Εγώ δεν ξέρω γαμήσι που δεν έχεις κάποιο τίμημα ή δεν πληρώνεις τίποτα, και τη σκαπουλάρεις. Όλο μαλακίες και υπονοούμενα "ξέρω, ξέρεις, τον γουστάρω, με γουστάρει..μπλά, μπλά, μπλά". Να δείτε που μπορεί να τον δούμε και σε κανα ριάλιτι σε μερικά χρόνια. Πάντως, έχω γνωρίσει κανα δυό κολλημένες Ελληνίδες, συνήθως ξεκινάνε κάτι ύποπτες ερωτήσεις του τύπου "Τί άποψη έχεις για τους άνδρες του χωριού/κωμόπολης/περιοχής?". Άμα ακούσετε κάτι τέτοιο, μακριά, πληρώστε τον καφέ και πείτε, "Χάρηκα πολύ, αλλά προτιμώ να πάω στην αγαπημένη μου πουτάνα με την οποία συνεννοούμαι άψογα, αν και αλλοδαπή".     
 

nick4

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Like
76
Πόντοι
0
Άτομο χαμηλής νοημοσύνης - από τις πολλές βλαμμένες νέο-Ελληνίδες κάργιες - που κυκλοφορούν στο φατσεμποοκ, και στα μπαράκια, είναι η δράστις, αλλά και ο 40χρονος 'Λατίνος εραστής' δεν πάει πίσω. Καλώς τον χαρακτήρισαν 'υπόθετο' οι σχολιαστές παραπάνω, και ας είχε φροντίσει να ξηγηθεί και να κλείσει με καλό τρόπο τους λογαριασμούς του με την παραπάνω, άμα δεν την γούσταρε. Εγώ δεν ξέρω γαμήσι που δεν έχεις κάποιο τίμημα ή δεν πληρώνεις τίποτα, και τη σκαπουλάρεις. Όλο μαλακίες και υπονοούμενα "ξέρω, ξέρεις, τον γουστάρω, με γουστάρει..μπλά, μπλά, μπλά".     
αψογος!
 

Setrakian

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
105
Like
1
Πόντοι
1
Εγώ να προσθέσω ότι μην πιστεύετε απαραίτητα αυτά που διαρρέει η αστυνομία. Για κάποιο λόγο, κάτω στην Αμφιλοχία παίζει η φήμη ότι και οι 2 ήταν μπλεγμένες σε κύκλωμα...Το έχω δει σε πολλα σημεία ως σχόλιο.  Ίσως να περιμένουμε λίγο να δούμε.
Αλλά η βιτριόλι κατακριτέα όπως και να έχει
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
:orchestra προσέχουμε για να εξακολουθούμε να γαμάμε και να μην καταλήξουμε κλεισμένοι σε μοναστήρι στο Θιβέτ (για να μην πω στη μπουρού ακόμα χειρότερα). Τα νησιά και οι παραλίες θα είναι γεμάτα από γκαβλωμένες ξένες τουρίστριες. Καμία δέσμευση, και μετά πάει πίσω στη χώρα της, και αντίο, και του χρόνου. Σε λίγο θα είναι πιο εύκολο να πηδήξεις Σκανδιναβή στις Κυκλάδες παρά Ελληνίδα στην Αθήνα, άσε που μπορεί να μπλέξεις σε χαρτομαντείες και σατανισμό κιόλας.    
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Άτομο χαμηλής νοημοσύνης - από τις πολλές βλαμμένες νέο-Ελληνίδες κάργιες - που κυκλοφορούν στο φατσεμποοκ, και στα μπαράκια, είναι η δράστις, αλλά και ο 40χρονος 'Λατίνος εραστής' δεν πάει πίσω. Καλώς τον χαρακτήρισαν 'υπόθετο' οι σχολιαστές παραπάνω, και ας είχε φροντίσει να ξηγηθεί και να κλείσει με καλό τρόπο τους λογαριασμούς του με την παραπάνω, άμα δεν την γούσταρε. Εγώ δεν ξέρω γαμήσι που δεν έχεις κάποιο τίμημα ή δεν πληρώνεις τίποτα, και τη σκαπουλάρεις. Όλο μαλακίες και υπονοούμενα "ξέρω, ξέρεις, τον γουστάρω, με γουστάρει..μπλά, μπλά, μπλά". Να δείτε που μπορεί να τον δούμε και σε κανα ριάλιτι σε μερικά χρόνια. Πάντως, έχω γνωρίσει κανα δυό κολλημένες Ελληνίδες, συνήθως ξεκινάνε κάτι ύποπτες ερωτήσεις του τύπου "Τί άποψη έχεις για τους άνδρες του χωριού/κωμόπολης/περιοχής?". Άμα ακούσετε κάτι τέτοιο, μακριά, πληρώστε τον καφέ και πείτε, "Χάρηκα πολύ, αλλά προτιμώ να πάω στην αγαπημένη μου πουτάνα με την οποία συνεννοούμαι άψογα, αν και αλλοδαπή".     
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

alex967

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
76
Like
11
Πόντοι
0
Εγώ να προσθέσω ότι μην πιστεύετε απαραίτητα αυτά που διαρρέει η αστυνομία. Για κάποιο λόγο, κάτω στην Αμφιλοχία παίζει η φήμη ότι και οι 2 ήταν μπλεγμένες σε κύκλωμα...Το έχω δει σε πολλα σημεία ως σχόλιο.  Ίσως να περιμένουμε λίγο να δούμε.
Αλλά η βιτριόλι κατακριτέα όπως και να έχει

Η άλλη την παρακολουθούσε για έναν χρόνο, μόνο τι ώρα κατούραγε δεν ήξερε. Τραβηγμένο μου φαίνεται. Μήπως απλώς είναι αβάσιμες φήμες που απλώς οργιάζουν;
 

nick4

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Like
76
Πόντοι
0
Η άλλη την παρακολουθούσε για έναν χρόνο, μόνο τι ώρα κατούραγε δεν ήξερε. Τραβηγμένο μου φαίνεται. Μήπως απλώς είναι αβάσιμες φήμες που απλώς οργιάζουν;
εννοειται αβασιμες τυπε. εμενα μου ειπαν οτι στη Λαμια ακουγεται οτι ο νωντας ηταν ο προαγωγος!! :2funny: :2funny:
απο οτι ξερω η δικογραφια γινεται με ακριβεια απο την αστυνομια απο τη στιγμη του εγκληματος εως την παραπομπη στη δικαιοσυνη, και συνηθως διαρρεεται απο τους δικηγορους κτλ και οχι απο την αστυνομια
 

alex967

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
76
Like
11
Πόντοι
0
εννοειται αβασιμες τυπε. εμενα μου ειπαν οτι στη Λαμια ακουγεται οτι ο νωντας ηταν ο προαγωγος!! :2funny: :2funny:
απο οτι ξερω η δικογραφια γινεται με ακριβεια απο την αστυνομια απο τη στιγμη του εγκληματος εως την παραπομπη στη δικαιοσυνη, και συνηθως διαρρεεται απο τους δικηγορους κτλ και οχι απο την αστυνομια

:respect: :rockon:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Άτομο χαμηλής νοημοσύνης - από τις πολλές βλαμμένες νέο-Ελληνίδες κάργιες -αλλά και ο 40χρονος 'Λατίνος εραστής' δεν πάει πίσω. Καλώς τον χαρακτήρισαν 'υπόθετο' οι σχολιαστές παραπάνω, και ας είχε φροντίσει να ξηγηθεί και να κλείσει με καλό τρόπο τους λογαριασμούς του με την παραπάνω
Οι ελλεεινιδες εχουν 2 σταθμα και 2 μετρα.. Αν δεν τους αρεσε το γκαμησι με καποιον λενε: <<μια, ισον καμμια..>>
και πανε παρακατω σαν να μην συμβαινει τιποτα.. Και απο τη  αλλη αν τους αρεσει η τσαπού κολλανε... και μετα λενε:
<<μου οπλισε το χερι ο αλητης>> <<πρεπει τωρα να με αποκαταστησει..>> και αλλα τετοια κουλά.. Γιατι μωρη σε βρηκα παρθενα; αφου σε ειχα τρυπησει εγω και αλλοι δεκα..   :S
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
Αν ειναι εκδικητική, δεν ειναι δικαιοσυνη.

Δικαιοσυνη και Εκδίκηση ειναι έννοιες ασύμβατες.
[/quote

ανταπόδοση (για το θύμα) + σωφρονισμός (για το θύτη) + (γενική πρόληψη για όλους εμάς)
αν θυμάμαι καλά από τα χρόνια της νεότητας
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Το προφίλ του παπάρα το έχουμε βρεί?
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Τα είπα, 2-3 σελίδες πριν. Πέρα από βλήμα (πραγματικά, πόσα loose ends άφησε σε αυτή την υπόθεση; Δεύτερο προφιλ από τον ίδιο υπολογιστή; Εφαρμογή GPS tracking στην κύρια συσκευή; Κράτησε περούκα-τηλεκάρτα; Πήρε τηλέφωνο τον κηπουρό; ) η τύπισσα είναι και κλασική βαρεμένη κάργια Ελεινίδα

και πάλι το οργάνωσε όσο καλά μπορούσε. Το gps tracking εμένα με άφησε άφωνο πάντως, είναι ένα επίπεδο πάνω σε σχέση με την εμμονή της.
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Η μια πεταξε νερό στο Χαρδαλια κατευθείαν πηγε ψυχίατρο, αυτη που πεταξε βιτριολι γιατι δε παει σε ψυχίατρο;
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
971
Like
888
Πόντοι
86
Φαίνεται ότι εξαρτάται και ποιος ειναι το θύμα
αν και στο ψυχιατρείο των φυλακών την βλέπω να υπηρετεί την ποινή της
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Φαίνεται ότι εξαρτάται και ποιος ειναι το θύμα
αν και στο ψυχιατρείο των φυλακών την βλέπω να υπηρετεί την ποινή της


προς το παρων μαλλον θα ψαχνουν μηπως καμια μελαχροινη απ τη δουλεια της ζουρλης ειχε κανενα περιεργο ατυχημα το τελευταιο καιρο

και δεν θα πεσω κ απ τα συννεφα αν βρουν δλδ
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
και εδω βλεπουμε τους κλασικους αγαμιες,που το μονο μουνι που εχουν δει χωρις να πληρωσουν ειναι σε βαφτιση,να βριζουν τον τυπα που ξεκωλιαζε τις γκομενες χωρις να τις πληρωνει
τετοιο μισος απο αντρα προς αντρα μονο και μονο γιατι ριχνει πουτσες αβερτα δειχνει σοβαρα ψυχολογικα προβληματα
πιθανον να ειναι οι επομενοι βιτριολιστες
θα παραφυλανε και θα βιτριολιαζουν οποιον κακομοιρη ριχνει πουτσες ανευ πληρωμης
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
το πιστευετε ότι το θυμα δεν ειχε σχεση με τον νωντα?
απλα δεν το εδειχναν και ο νωντας το παιζε διπλο ταμπλο.
δεν είναι τυχαιο ότι η 35χρονη πηγαινε από το γεναρη και παρακολουθουσε το σπιτι της 34χρονης.
από εκεινη τη χρονικη στιγμη κατι ειχε πεχτει και οπλισε το χερι της 35χρονης.
η γυναικεια ζηλια είναι το χειροτερο πραγμα και αποδειχτηκε στην προκυμενη περιπτωση.
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
και εδω βλεπουμε τους κλασικους αγαμιες,που το μονο μουνι που εχουν δει χωρις να πληρωσουν ειναι σε βαφτιση,να βριζουν τον τυπα που ξεκωλιαζε τις γκομενες χωρις να τις πληρωνει
τετοιο μισος απο αντρα προς αντρα μονο και μονο γιατι ριχνει πουτσες αβερτα δειχνει σοβαρα ψυχολογικα προβληματα
πιθανον να ειναι οι επομενοι βιτριολιστες
θα παραφυλανε και θα βιτριολιαζουν οποιον κακομοιρη ριχνει πουτσες ανευ πληρωμης

Σιγα τον μαλακα που ξεκωλιαζε τις γκομενες, ενας 40ρις με λιγα φραγκα κ λιγα κονε κ ενα ψιλοστατους επαγγελματικόκοινωνικο κατηγορίας κατω του μεσου ορου πχ στη Γερμανια, εδω βαζει τις ελλεηνιδες να σφαζωνται επειδη παίρνανε τα 35 κ μονο πηδουλους έχει γράψει το κοντέρ τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom