Νέα

Καλλιθέα: Επίθεση με βιτριόλι δέχτηκε 34χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την 35χρονη που κατηγορείται για την επίθεση;

  • Θα αθωωθεί

    Ψήφοι: 12 4,5%
  • Θα καταδικαστεί σε 1-4 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 48 17,8%
  • Θα καταδικαστεί σε 5-10 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 137 50,9%
  • Θα καταδικαστεί σε ισόβια

    Ψήφοι: 20 7,4%
  • Θα την κλείσουν σε ψυχιατρείο

    Ψήφοι: 52 19,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    269

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το ξαναλεω για αλλη μια φορα...Οσο οι μπατσοι δεν βγαζουν ακρη,η ιδια δεν μπορει να θυμιθει κατι τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες να κυκλοφορει καμια κουλη που να πεταει βιτριολια η καμια να την ειχε κανει σταλκιγκ,μπορει να ναι και καμια λεσβια που της την επεσε την χιωσε αποχωρησαε κανονικα φλασαρε και της το κανε και δεν παει ουτε το μυαλο της ιδιας.Ειναι καποιος που δεν παει το μυαλο της αλλα την ειχε αχτι,καμια πρωην που δεν την ειχε αναφερει καν ο νυν
ΑΑΑΑΑ
και μη κανετε σα λινατσες αααα γιατι πηρε το σπιτι 34 χρονων γιατι εκανε ταξιδια
μπορει να κεδισε σε τζογο,μπορει να χε κληρονομια κανα κοσμημα τρελο χιλια δυο...
Κακομοιρια λεγετε τετοιου ειδους σχολιο,και σπονσορα να ειχε μαγκια της,αμα το χε κανει καμια απατημενη να στε σιγουρη οτι θα το χε κανει εν βρασμω ψυχης αυτες οι γυναικες δεν εχουν μαθει να χουν αναλυτικη σκεψη και δεν ειναι τρελες ειναι οτι ηταν η 34χρονη πριν 20 χρονια
αν υπηρχε κατά συρροην μεσα στο δεκαημερο πρεπει να ξεσπασει 2 θυμα,αν δεν υπαρξει συμαινει ότι είναι μεμονομενο περιστατικο.
η 34χρονη σιγουρα ξερει η υποψιαζετε ποια της το εκανε αλλα ακομα εγω πιστευω δεν εχει μιλησει.
πρεπει να μιλησει για να μπορεσει να γινει πιο ευκολη η δουλεια της μπατσαριας.
σιγουρα αυτή που της το εκανε είναι ατομο γνωστο της η του κυκλου της,τωρα ο λογος ερωτικος-οικονομικος μολις την πιασουν θα φανερωθεί.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Ρε φιλε ημαρτον
Αν επρεπε να εκδικουνται ετσι για την προσωπικη ζωη του καθενος μας θα επρεπε να μας τον ειχαν κοψει γκομενες να ειχαμε φαει ξυλο απο κεραταδες και να ειμασταν στο χωμα προ πολλου
Ιδιοκτησια δεν ειμαστε κανενος ωστε να μας εκδικειται η να τιμωρει την γκομενα που μας αφαιρεσε απο την νυν/πρωην μας

Εγω ανατριχιαζω βαζοντας στην θεση της 34χρονης τον εαυτο μου

Μη μπαίνεις στη θέση της, δεν ξερεις για το τι ηταν ικανή και εκανε θα καείς
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36

:hi:

Πόσοι έχουν σκεφτεί την πιθανότητα να μην μιλάει η παθούσα ΟΧΙ γιατί δεν ξέρει/είναι σε κατάσταση σοκ ΑΛΛΑ γιατί φοβάται τα (πολύ?) χειρότερα έχοντας τη φωλιά της λερωμένη?  

Απλά μια σκέψη κάνω, χωρίς κανένα στοιχείο. Ίσως με έχουν επηρεάσει πολύ τα αστυνομικά και τα νουάρ πού διαβάζω και βλέπω.

 :sunglasses:

 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μη μπαίνεις στη θέση της, δεν ξερεις για το τι ηταν ικανή και εκανε θα καείς

Πιθανον να εχω κανει και χειροτερα

Θυμαμαι μια γκομενα που την ειχα γνωρισει μαζι με τον κολλητο wannabe γαμια της
Μετα απο δυο μερες την πηδουσα στο σπιτι της και ο αλλος την επαιρνε συνεχεια τηλεφωνα ενω του ειπε οτι ειμασταν μαζι
θα μπορουσε να μπουκαρει με κανα φλογοβολο το ψυχακι

Και αλλα πολλα με παντρεμενες δεσμευμενες κλπ
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.345
Πόντοι
1.056
:hi:

Πόσοι έχουν σκεφτεί την πιθανότητα να μην μιλάει η παθούσα ΟΧΙ γιατί δεν ξέρει/είναι σε κατάσταση σοκ ΑΛΛΑ γιατί φοβάται τα (πολύ?) χειρότερα έχοντας τη φωλιά της λερωμένη? 

Απλά μια σκέψη κάνω, χωρίς κανένα στοιχείο. Ίσως με έχουν επηρεάσει πολύ τα αστυνομικά και τα νουάρ πού διαβάζω και βλέπω.

:sunglasses:
Τότε τυπε το θέμα δεν είναι απλά γκομενικο αλλά κάτι πολύ χειρότερο. Αλλά εσύ πώς ξέρεις ότι δεν έχει μιλήσει η παθουσα; Επειδή έτσι λένε τα κανάλια;
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
:hi:

Πόσοι έχουν σκεφτεί την πιθανότητα να μην μιλάει η παθούσα ΟΧΙ γιατί δεν ξέρει/είναι σε κατάσταση σοκ ΑΛΛΑ γιατί φοβάται τα (πολύ?) χειρότερα έχοντας τη φωλιά της λερωμένη?  

Απλά μια σκέψη κάνω, χωρίς κανένα στοιχείο. Ίσως με έχουν επηρεάσει πολύ τα αστυνομικά και τα νουάρ πού διαβάζω και βλέπω.

:sunglasses:

Πρωτον πιθανοτατα δεν γνωριζει φατσικα τις γκομενες/συζυγους οσων πηδιοταν
Απο την λιστα πρωην νυν υπαρχει μια ιδιαιτεροτητα στο πως θα εξετασουν την συζυγο/γκομενα του καθε εραστη της οι αστυνομικοι

Πες οτι εβγαινα και εγω καποτε με το θυμα και ημουν παντρεμενος
Θα ερθει η αστυνομια να ανακρινει την γυναικα μου?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
:respect: Σωστός ο mmaanos!

Προφανώς δεν το ξέρω. Απλά υποθέτω πως είναι έτσι. ΑΝ λοιπόν δεν έχει μιλήσει....κλπ κλπ



Rigass  :hi::

Σωστά πιθανόν να τα λες, απλά άλλο σενάριο σκέφτηκα, χωρίς να διεκδικώ το αλάθητο (με τπτ)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Πρωτον πιθανοτατα δεν γνωριζει φατσικα τις γκομενες/συζυγους οσων πηδιοταν
Απο την λιστα πρωην νυν υπαρχει μια ιδιαιτεροτητα στο πως θα εξετασουν την συζυγο/γκομενα του καθε εραστη της οι αστυνομικοι

Πες οτι εβγαινα και εγω καποτε με το θυμα και ημουν παντρεμενος
Θα ερθει η αστυνομια να ανακρινει την γυναικα μου?
ειναι απιθανο να μην την εχει απηλησει πριν
οποτε την ξερει
απλα η δικαι της η λαμογια ειναι τοσο μεγαλη που μαλλον φοβαται για χειροτερα μπλεξιματα
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
1
Like
6.162
Πόντοι
2.356
Ένας πρώην αστυνομικός, ο οποίος συχνάζει δίπλα από την επιχείρηση όπου έγινε η επίθεση, υποστηρίζει πως για πέντε ημέρες η μαυροφορεμένη γυναίκα πηγαινοερχόταν στην περιοχή και οι κινήσεις της έμοιαζαν ύποπτες. Την μαρτυρία του ανέφερε ο Alpha, τονίζοντας η εν λόγω γυναίκα, με την αστυνομία να συνεχίζει να κάνει έρευνες προσπαθώντας να φτάσει στα ίχνη της.
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Like
891
Πόντοι
86
υποψιάζομαι ότι μπορεί να έχει σχέση με τις ασφάλειες αν ήταν ασφαλιστρια
Ξέρω πολλούς που θα ήθελαν να σκοτώσουν τους ασφαλιστές τους γιατί τους θεωρούν υπεύθυνους που έχασαν τα λεφτακια τους
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.345
Πόντοι
1.056
Ρε τύποι γιατί πιστεύετε ότι η συγκεκριμένη δεν έχει πει στην αστυνομία το πρόσωπο ή τα πρόσωπα που πιστεύει ότι βρίσκονται πίσω από την επίθεση; Νομίζω πως το πρόβλημα για την αστυνομία είναι να ταυτοποιήσει και να αποδείξει ότι το συγκεκριμένο πρόσωπο βρισκόταν στον τόπο της επίθεσης και όχι "κάπου αλλού".
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
ειναι απιθανο να μην την εχει απηλησει πριν
οποτε την ξερει
απλα η δικαι της η λαμογια ειναι τοσο μεγαλη που μαλλον φοβαται για χειροτερα μπλεξιματα

Ποσο χειροτερα?
Αυτο που της συνεβη ειναι χειροτερο και απο θανατο
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
μπορει να φοβαται για την ζωη της
πανατ υπαρχουν χειροτερα

Εσύ τί πιστεύεις,ότι θα προτιμούσε να πεθάνει ή να ζήσει παραμορφωμένη;

Ειδικά όταν μιλάμε για γυναίκα,που για τις γυναίκες η εμφάνισή τους είναι το νο1
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Εσύ τί πιστεύεις,ότι θα προτιμούσε να πεθάνει ή να ζήσει παραμορφωμένη;

Ειδικά όταν μιλάμε για γυναίκα,που για τις γυναίκες η εμφάνισή τους είναι το νο1
δεν νομιζω οτι δεν θα γινει καλα
θα τις μεινουν σημαδια αλλα νομιζω θα φταιχτει το πραγμα
αφου δεν τυφλωθηκε
αυτο θαταν χειροτερο απο θανατο
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
:hi:

Πόσοι έχουν σκεφτεί την πιθανότητα να μην μιλάει η παθούσα ΟΧΙ γιατί δεν ξέρει/είναι σε κατάσταση σοκ ΑΛΛΑ γιατί φοβάται τα (πολύ?) χειρότερα έχοντας τη φωλιά της λερωμένη? 

Απλά μια σκέψη κάνω, χωρίς κανένα στοιχείο. Ίσως με έχουν επηρεάσει πολύ τα αστυνομικά και τα νουάρ πού διαβάζω και βλέπω.

:sunglasses:

Tι να φοβαται τυπε  :think: μην της κανουνε τα μουτρα κιμα  :think: :S :S :S
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.212
Like
34.624
Πόντοι
9.931
Λέτε τύποι να έχει αναγνωρίσει ποια της επιτέθηκε και να περιμένει να βγει από το νοσοκομείο για να την καθαρίσει :o :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom