Νέα

Καλλιθέα: Επίθεση με βιτριόλι δέχτηκε 34χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την 35χρονη που κατηγορείται για την επίθεση;

  • Θα αθωωθεί

    Ψήφοι: 12 4,5%
  • Θα καταδικαστεί σε 1-4 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 48 17,8%
  • Θα καταδικαστεί σε 5-10 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 137 50,9%
  • Θα καταδικαστεί σε ισόβια

    Ψήφοι: 20 7,4%
  • Θα την κλείσουν σε ψυχιατρείο

    Ψήφοι: 52 19,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    269

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.070
Like
22.792
Πόντοι
5.506
τι δουλεια;
Σωγαμπρος στα χανια σαν εσενα;;;


Με το δευτερο κυμα του φθινοπωρου θα παρεις με λιζινγκ 35-40 Αμερικανες στεισον βαγκον, δε θα προλαβαινεις να μετρας χρυσα δοντια και χρημα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
(Απορώ με ορισμένους από εσάς σχετικά με τα κριτήρια επιλογής των φωτο κάτω απο nick σας. ΤεςΠα λόγος δεν μου πέφτει.)

Το φθινόπωρο θα κάνει μπιζνεσ όποιος θα έχει τρελό χρημα
ειναι ουράνιο τοξο ο σωγαμπρος
Το γυαλιζει το πομολο που λενε
Απλα παντρευτηκε την κορη του μαναβη για ξεκερφωμα και επαγγελματικους λογους
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Σιγά που θα ήταν πληρωμένη. Ήταν σε σύγχιση λέμε. Δεν την ένοιαζε τίποτα. Είχε άλλο στυλ.
ετσι πιστευω και εγω.μου φαινεται περιεργο να ειναι επαγγελματικη δουλεια και να πηρε τετοια ρισκα.πρωι με τοσο κοσμο τριγυρω ,μπορουσε ανετα εκεινη τη στιγμη να περιμενει ασανσερ και ενα αλλο ατομο μιας και ειναι εταιρεια,η μια στο εκατομμυριο να τη κυνηγουσε καποιος.μπορουσε να το κανι εξω απο το σπιτι της η οπουδηποτε αλλου.τι να πω
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.633
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Εχω πολυ μεγαλη περιεργεια παντως, οπως ολοι μας ,να μαθω ποιος ψυχακιας ηθελε να της κανει τοσο κακο.
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
τι να πω ρε μαγκες.πιστευω οτι η αστυνομια 1 με 2 ατομα τα εχει κεντραρει.και αριστερα να εφυγε αυτη με το βιτριολι βγαινει καρφι στη θησεως.μιλαμε για ΚΕΝΤΡΙΚΟΤΑΤΟ ΣΗΜΕΙΟ.τη ξερω τη περιοχη απ εξω.και εκτος αυτο στη γωνια ΑΚΡΙΒΩΣ εχει καφε.δε γινεται να περασε απο εκει και να μη την εχει καταγραψει καμερα.μιλαμε για λεωφορο!
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
τι να πω ρε μαγκες.πιστευω οτι η αστυνομια 1 με 2 ατομα τα εχει κεντραρει.και αριστερα να εφυγε αυτη με το βιτριολι βγαινει καρφι στη θησεως.μιλαμε για ΚΕΝΤΡΙΚΟΤΑΤΟ ΣΗΜΕΙΟ.τη ξερω τη περιοχη απ εξω.και εκτος αυτο στη γωνια ΑΚΡΙΒΩΣ εχει καφε.δε γινεται να περασε απο εκει και να μη την εχει καταγραψει καμερα.μιλαμε για λεωφορο!


αυτο το καφε δεν ηταν χρονια κλειστο γιατι ειχαν πεσει πιστολιδια τυπε?
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
αυτο το καφε δεν ηταν χρονια κλειστο γιατι ειχαν πεσει πιστολιδια τυπε?
αν δε κανω λαθος  κλειστο ειναι το διπλανο ακριβως κλαμπακι που τελευταια λεγοταν parauno.το παλιο κοχιμπα.αλλα κι κλειστο να ηταν και να κανω λαθος επειδη γνωριζεις τη περιοχη μπαμ καρφι θησεως βγαινει.τι απο εκεινη τη πλευρα τη απεναντι εχει δεν υπηρχε μια καμερα ?σε κεντρικη λεωφορο με τοσα μαγαζια?τι να πω?τοσο τυχερη?
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
απεναντι εχει ακριβως απο καφε πιτσα φαν μεχρι και τη δεη!!!και αλλες τοσες εταιρειες.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Ζωάρα, ινστα, φβ, μια στην τιβι με Φερεντίνο, μια με Λιάγκα δεν της βγήκε η δημοσιότητα που ψόφαγε να χει ... Το θύμα με τη ζωή που έκανε για να δύναται να την κάνει "πηδούσε πολλά αγγούρια" ... αυτό έχει τα ρίσκα του, θα έπρεπε να τα χει κατανοήσει και μου ναι αδιάφορο αν τα το έκανε ή όχι ... ε λοιπόν της μπήκε ένα "αγγούρι" στον κώλο τελικά και έλαβε τη δημοσιότητα με την ανάποδη.

Χιλιάδες γυναίκες δεν παίρνουν κανένα ρίσκο από τα παραπάνω και δεν τις έχουμε ακούσει στις ειδήσεις.

Είναι επικίνδυνο η θύτης να κυκλοφορεί ελεύθερη, όμως σε τέτοιες περιπτώσεις δεν είναι από τα εγκληματικά προφίλ που απειλούν την κοινωνία στο σύνολο της. Είναι ένα μεμονωμένο καθαρά προσωπικό ξεκαθάρισμα κατά την εκτίμηση μου.

Ασχολούμαστε μιας και είναι ασυνήθιστη μέθοδος επίθεσης για την Ελλάδα και πουλάει, σε βαθμό αηδίας που θα κάνουν και το τσουλί "ήρωα" ! (BTW στο Λονδίνο είναι τετριμένη μέθοδος ξεκαθαρίσματος και παραδειγματισμού μεταξύ συμμοριών)

Την θύτη την βρήκε η ΕΛ.ΑΣ ? Πολύ καλώς ! Δεν την βρήκε ? Νομίζω άντρες γυναίκες θα κοιμόμαστε ήσυχοι τα βράδια ότι δεν θα πάμε τουλάχιστον από βιτριόλι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Εχω πολυ μεγαλη περιεργεια παντως, οπως ολοι μας ,να μαθω ποιος ψυχακιας ηθελε να της κανει τοσο κακο.
σιγουρα το κονοπουτανο εχει κανει μεγαλη ζημια
καποιον κατεσττεψε κ πηρε κι η μπλα την οικογενεια του γι αυτο κ το  μισος
δεν ειναι απλα γκομενοδουλεια
υπαρχει κ οικονομικη κατσρτοφη μεσα καποιου η καποιων
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
και νομίζω ότι αυτή που έριξε το βιτριολι δεν ήταν μια απλή κοπέλα - γυναίκα τις διπλανής πόρτας... εδώ μιλάμε για πολύ καλή οργανωμένη μελετημένη '' δουλειά '' αν θες επαγγελματική θα την έλεγα... Ίσως να ήταν πληρωμένη αυτή που το έχει κάνει.. η εκτός αν ήταν τόσο '' τυχερή'' .....

Οι επαγγελματιες τυπε σου κλεινουν το στομα μια και καλη με 108 σφαιρες απο μισο μετρο δεν σου ριχνουν βιτριολι . Γκομενοδουλεια ειναι. :S :S :S
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.231
Κριτικές
12
Like
2.626
Πόντοι
746
η καφετερια και το καφενειο,διπλα είναι προφανως κλειστα λογω των μετρων.τωρα για καμερες δεν πρεπει να διαθέτουνε τα περισσοτερα καταστήματα στην περιοχη,γιατι δεν εχει ουτε τράπεζες ουτε κοσμηματοπωλεία κτλ.τωρα τα σεναρια της επίθεσης σιγουρα είναι αντεκδικηση ειτε στον επαγγελματικο χωρο,μεταξυ γυναικων συναδελφων η κατι αισθηματικο σε βαθμο απιστιας,χωρις να κανω τον ντετέκτιβ η αστυνομια πρεπει να σφιξει το κλοιο στο  επαγγελματικο περιβάλλον και στον ευρυτερο περιγυρο του θυματος.
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
η καφετερια και το καφενειο,διπλα είναι προφανως κλειστα λογω των μετρων.τωρα για καμερες δεν πρεπει να διαθέτουνε τα περισσοτερα καταστήματα στην περιοχη,γιατι δεν εχει ουτε τράπεζες ουτε κοσμηματοπωλεία κτλ.τωρα τα σεναρια της επίθεσης σιγουρα είναι αντεκδικηση ειτε στον επαγγελματικο χωρο,μεταξυ γυναικων συναδελφων η κατι αισθηματικο σε βαθμο απιστιας,χωρις να κανω τον ντετέκτιβ η αστυνομια πρεπει να σφιξει το κλοιο στο  επαγγελματικο περιβάλλον και στον ευρυτερο περιγυρο του θυματος.
μπορει να υπαρχει το σεναριο να μη βγηκε ποτε  ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ απο το κτιριο και να πηγε προς τα πανω.μετα μπορει να βγει και με αλλα ρουχα.το ακουσα και αυτο.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.231
Κριτικές
12
Like
2.626
Πόντοι
746
μπορει να υπαρχει το σεναριο να μη βγηκε ποτε  ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ απο το κτιριο και να πηγε προς τα πανω.μετα μπορει να βγει και με αλλα ρουχα.το ακουσα και αυτο.
σιγουρα ητανε προμελετημενη η ολη φαση,και με την βοηθεια της τυχης και της πανδημιας βλεπε μασκες κτλ διεφυγε ευκολα.
 

George Delis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Ταπεινη αποψη οτι προκειται για συμβολαιο,
Ο ηθικος αυτουργος δεν ταυτιζεται με την φυσικη αυτουργο..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.070
Like
22.792
Πόντοι
5.506
ειναι ουράνιο τοξο ο σωγαμπρος
Το γυαλιζει το πομολο που λενε
Απλα παντρευτηκε την κορη του μαναβη για ξεκερφωμα και επαγγελματικους λογους


:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Το ξαναλεω για αλλη μια φορα...Οσο οι μπατσοι δεν βγαζουν ακρη,η ιδια δεν μπορει να θυμιθει κατι τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες να κυκλοφορει καμια κουλη που να πεταει βιτριολια η καμια να την ειχε κανει σταλκιγκ,μπορει να ναι και καμια λεσβια που της την επεσε την χιωσε αποχωρησαε κανονικα φλασαρε και της το κανε και δεν παει ουτε το μυαλο της ιδιας.Ειναι καποιος που δεν παει το μυαλο της αλλα την ειχε αχτι,καμια πρωην που δεν την ειχε αναφερει καν ο νυν
ΑΑΑΑΑ
και μη κανετε σα λινατσες αααα γιατι πηρε το σπιτι 34 χρονων γιατι εκανε ταξιδια
μπορει να κεδισε σε τζογο,μπορει να χε κληρονομια κανα κοσμημα τρελο χιλια δυο...
Κακομοιρια λεγετε τετοιου ειδους σχολιο,και σπονσορα να ειχε μαγκια της,αμα το χε κανει καμια απατημενη να στε σιγουρη οτι θα το χε κανει εν βρασμω ψυχης αυτες οι γυναικες δεν εχουν μαθει να χουν αναλυτικη σκεψη και δεν ειναι τρελες ειναι οτι ηταν η 34χρονη πριν 20 χρονια
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ζωάρα, ινστα, φβ, μια στην τιβι με Φερεντίνο, μια με Λιάγκα δεν της βγήκε η δημοσιότητα που ψόφαγε να χει ... Το θύμα με τη ζωή που έκανε για να δύναται να την κάνει "πηδούσε πολλά αγγούρια" ... αυτό έχει τα ρίσκα του, θα έπρεπε να τα χει κατανοήσει και μου ναι αδιάφορο αν τα το έκανε ή όχι ... ε λοιπόν της μπήκε ένα "αγγούρι" στον κώλο τελικά και έλαβε τη δημοσιότητα με την ανάποδη.

Χιλιάδες γυναίκες δεν παίρνουν κανένα ρίσκο από τα παραπάνω και δεν τις έχουμε ακούσει στις ειδήσεις.

Είναι επικίνδυνο η θύτης να κυκλοφορεί ελεύθερη, όμως σε τέτοιες περιπτώσεις δεν είναι από τα εγκληματικά προφίλ που απειλούν την κοινωνία στο σύνολο της. Είναι ένα μεμονωμένο καθαρά προσωπικό ξεκαθάρισμα κατά την εκτίμηση μου.

Ασχολούμαστε μιας και είναι ασυνήθιστη μέθοδος επίθεσης για την Ελλάδα και πουλάει, σε βαθμό αηδίας που θα κάνουν και το τσουλί "ήρωα" ! (BTW στο Λονδίνο είναι τετριμένη μέθοδος ξεκαθαρίσματος και παραδειγματισμού μεταξύ συμμοριών)

Την θύτη την βρήκε η ΕΛ.ΑΣ ? Πολύ καλώς ! Δεν την βρήκε ? Νομίζω άντρες γυναίκες θα κοιμόμαστε ήσυχοι τα βράδια ότι δεν θα πάμε τουλάχιστον από βιτριόλι.

Ρε φιλε ημαρτον
Αν επρεπε να εκδικουνται ετσι για την προσωπικη ζωη του καθενος μας θα επρεπε να μας τον ειχαν κοψει γκομενες να ειχαμε φαει ξυλο απο κεραταδες και να ειμασταν στο χωμα προ πολλου
Ιδιοκτησια δεν ειμαστε κανενος ωστε να μας εκδικειται η να τιμωρει την γκομενα που μας αφαιρεσε απο την νυν/πρωην μας

Εγω ανατριχιαζω βαζοντας στην θεση της 34χρονης τον εαυτο μου
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Ρε φιλε ημαρτον
Αν επρεπε να εκδικουνται ετσι για την προσωπικη ζωη του καθενος μας θα επρεπε να μας τον ειχαν κοψει γκομενες να ειχαμε φαει ξυλο απο κεραταδες και να ειμασταν στο χωμα προ πολλου
Ιδιοκτησια δεν ειμαστε κανενος ωστε να μας εκδικειται η να τιμωρει την γκομενα που μας αφαιρεσε απο την νυν/πρωην μας

Εγω ανατριχιαζω βαζοντας στην θεση της 34χρονης τον εαυτο μου


Τυπε το συνολο των μελων του site ειναι πιο αρρωστο απο αυτην που εριξε βιτριολι. :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom