Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
επειδη πεινασα παω να φαω τακο τσαο!!
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ωωωωωω.... τωρα θα γινη  τσι πουτανας
[/q
uote]
και γιατι φιλη να γινει τησ πουτανας?επειδη απντησα χαριτολογωντας?την αλιθεια ειπα...ταβλι μια φορα δεν ξερω...τωρα αν δεν μπορουμε να κανουμε κ λιγο χιουμορ με ολα αυτα που ακουμε ασ σκυπσουμε το κεφαλακι κ ασ φαμε κ ξυλο...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ωωωωωω.... τωρα θα γινη  τσι πουτανας
[/q
uote]
και γιατι φιλη να γινει τησ πουτανας?επειδη απντησα χαριτολογωντας?την αλιθεια ειπα...ταβλι μια φορα δεν ξερω...τωρα αν δεν μπορουμε να κανουμε κ λιγο χιουμορ με ολα αυτα που ακουμε ασ σκυπσουμε το κεφαλακι κ ασ φαμε κ ξυλο...
το παιδι αυτο εχει παντα το ροπαλο διπλα γιαυτο το ειπα...   :2funny:  εχω φαη και εγω μερικες ... αλλα εδωσα κιολας  εεε???  φυσικα και να κανης πλακα φιλη...και εγω το ιδιο κανω απ οτι βλεπεις...  το θελει ο οργανισμος τους...   :2funny: :2funny:   σιγα μη ρωτησουμε κιολας...

και μια διευκρινηση... δεν ειναι της πουτανας.... ειναι τσι  πουτανας

Α  ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΗ ΘΑΡΟΣ ΑΥΤΟΣ....  ΒΟΥΡ ΕΣΥ...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
χαααααα!!! με ανακαλυψατε κιολας!!!!που λετε αν και υπαρχει κριση οπως προαναφερθηκε πιστευω πως δεν ειναι αυτος ο λογος που οδηγει τα κοριτσια στα στουντιο οσο το οτι ειμαστε νομικα καλυμενες...αλλωστε οποιος παρεχει παρεα κ υπηρεσιες επιπεδου δεν εχει την κριση να φοωαται αλλα το κακο ματι κ τη γλωσσοφαγια!!!(lol!!!)το στουντιο για μενα προσωπικα ειναι ενας ευχαριστος τροπος να περναει η ωρα τα βαρετα πρωινα η απογευματα...σας φιλω ολους γλυκα...
Το δελτίο ειδήσεων ανέφερε , ότι η κυρία eve επροβιβάσθη και προϊσταται πλέον του στούντιο.  :rockon:
:think: Αληθέυει?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Το δελτίο ειδήσεων ανέφερε , ότι η κυρία eve επροβιβάσθη και προϊσταται πλέον του στούντιο.  :rockon:
:think: Αληθέυει?
ναι δουλευε για λιγο αλλα μαλλον την εκανε... δεν ειναι πια στην δυναμη του στουντιο
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ναι δουλευε για λιγο αλλα μαλλον την εκανε... δεν ειναι πια στην δυναμη του στουντιο
ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ... ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣΩΜΗ, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ,ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΗ,ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ Κ ΠΕΡΝΑΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ. :headbang:.ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΤΑ ΠΡΙΒΕ ΜΟΥ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ..
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ... ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣΩΜΗ, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ,ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΗ,ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ Κ ΠΕΡΝΑΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ. :headbang:.ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΤΑ ΠΡΙΒΕ ΜΟΥ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ..
ναι ρε συ, μην κολλας κανενας δεν μπορεσε να τους ικανοποιηση ολους... σημασια εχει να ικανοποιουμε τους περισσοτερους  ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παρα πάνω χρόνο? Και πόσο παραπάνω? 2-3 ωρίτσες να ούμε?
Δηλαδή μεχρι και αν και όσο απαιτείται για να σου σηκωθεί και να τους σηκωθεί το ηθικόν?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
κι εσύ ρωσόφιλη?
είσθε ρατσισθές σε τούτο το φόρουμ έχω να πω  :2funny:
σταματα να τον κοπανας αυτον μωρη.... τον εχεις κανη μπλε μαρεν...  τετοιο αχτη... κανονικα επρεπε να ειχε εξανεμιστη απο την εικονα τοσο καιρο απο τα κοπανισματα...
Λοιπον και οποιος μπαινη εδω μεσα να μας λεει απο που ειναι.... οχι μετα που θα εχει φαει και θα εχει ντερλικωση...
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Παρα πάνω χρόνο? Και πόσο παραπάνω? 2-3 ωρίτσες να ούμε?
Δηλαδή μεχρι και αν και όσο απαιτείται για να σου σηκωθεί και να τους σηκωθεί το ηθικόν?
:2funny:ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟΣ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ...ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΔΥΝΟΜΑΙ ΜΩΡΑΚΙ ΚΙ ΑΦΗΝΩ ΤΑ 5Ο ΜΟΥ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ...2-3 ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΩΟΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΣΥΝΑΛΑΓΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:2funny:ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟΣ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ...ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΔΥΝΟΜΑΙ ΜΩΡΑΚΙ ΚΙ ΑΦΗΝΩ ΤΑ 5Ο ΜΟΥ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ...2-3 ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΩΟΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΣΥΝΑΛΑΓΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!
:think: Γιατι είσαι τόσο ελαφριά?
:think: Κάνεις κάποια δίαιτα?  :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
:think: Γιατι είσαι τόσο ελαφριά?
:think: Κάνεις κάποια δίαιτα?  :grin:

λες να κάνει την γνωστή δίαιτα του αγγουριού;; :grin: :grin: :grin:

cucumber+3.jpg



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
λες να κάνει την γνωστή δίαιτα του αγγουριού;; :grin: :grin: :grin:

cucumber+3.jpg



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παιδια οντως υπαρχει διαιτα του αγγουριου!!!!την κανει μια γνωστη μου(οχι βαζοντας αγγουρια στον κωλο της οπως σπευδετε να υποοθεσετε!!!!)αλλα πινοντας αγγουροχυμο ολη μερα κ τρεχοντασ καθε τρεις στην τουαλετα!!δινω το τηλεφωνο τησ κ σε ουρολαγνους!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
παιδια οντως υπαρχει διαιτα του αγγουριου!!!!την κανει μια γνωστη μου(οχι βαζοντας αγγουρια στον κωλο της οπως σπευδετε να υποοθεσετε!!!!)αλλα πινοντας αγγουροχυμο ολη μερα κ τρεχοντασ καθε τρεις στην τουαλετα!!δινω το τηλεφωνο τησ κ σε ουρολαγνους!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πρέπει να ισχύει..κάνει και καλό δερματάκι.. να μην ξεχνιόσαστε!!! :boobies: :boobies: :boobies:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παιδια οντως υπαρχει διαιτα του αγγουριου!!!!την κανει μια γνωστη μου(οχι βαζοντας αγγουρια στον κωλο της οπως σπευδετε να υποοθεσετε!!!!)αλλα πινοντας αγγουροχυμο ολη μερα κ τρεχοντασ καθε τρεις στην τουαλετα!!δινω το τηλεφωνο τησ κ σε ουρολαγνους!!!
Για δες ρε να πάρει.  :headbang:
:think: Κι εγώ νόμιζα πως η δίαιτα του αγγουριου και το αγγουροτζούς είναι του κώλου.  :tooth:
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Βρε τι κάνει το Αγγούρι !!!! Είναι καλόοοοοο!!!!
Εκτός απο το να μπαίνει σε οπές, κάνει και άλλες δουλειές το αγγουράκι!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πρέπει να ισχύει..κάνει και καλό δερματάκι.. να μην ξεχνιόσαστε!!! :boobies: :boobies: :boobies:
ναι εε??  κατσε να φαω ενα τωρα....  πολυ μεγαλο το αγγουρι σου βρε συ... εννοω αυτο που εχεις βαλη φωτο μη πας πονηρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom