Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Είσαι αεράτη με τα αγγούρια ΔΑΝΑΗ έτσι ?!  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
eve is back..back again...μου λεει ενασ τυποσ τισ προαλλεσ  μωρο τα καταπινεισ?  ναι ναι του λεω τα καταπινω μαρεσει να με χυνουν μεσα στον κωλο αφου πρωτα γαμηθω χωρισ καποτα,κ αμα θεσ τραβαμε κ μια χαρακια κ γινομαστε κ αδελφακια...στον ερωτα κ σε οτι αλλο προκυψει!!! ελεος...μετα αναρωτιεμαι πωσ μερικεσ μερικεσ εχουν τη φημη σκυλασ..απ αυτα που ακουνε σκυλιαζουν οι χριστιανεσ...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
eve is back..back again...μου λεει ενασ τυποσ τισ προαλλεσ   μωρο τα καταπινεισ?  ναι ναι του λεω τα καταπινω μαρεσει να με χυνουν μεσα στον κωλο αφου πρωτα γαμηθω χωρισ καποτα,κ αμα θεσ τραβαμε κ μια χαρακια κ γινομαστε κ αδελφακια...στον ερωτα κ σε οτι αλλο προκυψει!!! ελεος...μετα αναρωτιεμαι πωσ μερικεσ μερικεσ εχουν τη φημη σκυλασ..απ αυτα που ακουνε σκυλιαζουν οι χριστιανεσ...

τλκ τα καταπινεις ή οχι;;; με μπερδεψες :'(
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ΟΧΙ ρε μπεμπακο μου γλυκε!!! αυτο ηταν το point μου!!!
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
καλιτερα να ξενερωσω εσενα κ να ζησω οσο ζησω με τοσεσ καρκινογονεσ ορμονεσ που καταναλωνω παρα να βαλω κ εξτρα "παρασημο" ...με το συμπαθιο κιολασ!!!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
eve is back..back again...μου λεει ενασ τυποσ τισ προαλλεσ   μωρο τα καταπινεισ?  ναι ναι του λεω τα καταπινω μαρεσει να με χυνουν μεσα στον κωλο αφου πρωτα γαμηθω χωρισ καποτα,κ αμα θεσ τραβαμε κ μια χαρακια κ γινομαστε κ αδελφακια...στον ερωτα κ σε οτι αλλο προκυψει!!! ελεος...μετα αναρωτιεμαι πωσ μερικεσ μερικεσ εχουν τη φημη σκυλασ..απ αυτα που ακουνε σκυλιαζουν οι χριστιανεσ...
απο κολομβιανη γραβατα ξερεις καθολου? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
μπορεισ να με προσβαλεις πιο αμεσα γτ δεν καταλαβαινω τι ειναι...καποιοσ τροποσ δολοφονιασ νομιζω?τι εχω φταιξει δεν ξερω..
λαθος το καταλαβες.
δεν εννουσα να σε δολοφονηση κανενας.
μαλλον απο χιουμορ δεν εχεις και πολυ.
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
με συγχωρεισ ...μαλλον δεν το καταλαβα αλλα εχει τρομαξει κ το ματι μ εδω μεσα...παντα τα χεροτερα περιμενω γενικοτερα κ απο σχχολια π εχω δει κ απο συμπεριφορεσ..χιουμορ εχω παραυτα...απλα μ ειναι αγνωστοσ οροσ η κολομβιανη γραβατα..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
με συγχωρεισ ...μαλλον δεν το καταλαβα αλλα εχει τρομαξει κ το ματι μ εδω μεσα...παντα τα χεροτερα περιμενω γενικοτερα κ απο σχχολια π εχω δει κ απο συμπεριφορεσ..χιουμορ εχω παραυτα...απλα μ ειναι αγνωστοσ οροσ η κολομβιανη γραβατα..
ο παμπλιτο εσκομπαρ σαρεσει? :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
με συγχωρεισ ...μαλλον δεν το καταλαβα αλλα εχει τρομαξει κ το ματι μ εδω μεσα...παντα τα χεροτερα περιμενω γενικοτερα κ απο σχχολια π εχω δει κ απο συμπεριφορεσ..χιουμορ εχω παραυτα...απλα μ ειναι αγνωστοσ οροσ η κολομβιανη γραβατα..
εισαι νεα εδω μεσα?
εισαι πολυ ευγενικη!!!
κατσε να στην πεσουν αυριο και ναρχισουν τα δικα τους μερικοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom