Νέα

Και όμως...οι γυναίκες μας παρακολουθούν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 391
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Καλά ρε , είχες τη μοναδική ευκαιρία να βγεις από πάνω και να τους την πεις και έκανες την πάπια και τον ανήξερο; Λες και δεν ξέρουν οτι μπαίνεις.Πάω στοίχημα οτι σε καρατσεκάρανε να δουν την πρώτη σου στιγμιαία αντίδραση στο άκουσμα και μόνο για το site.Κάτι τέτοια οι γυναίκες τα παίζουν στα δάχτυλα.Πουλιά στον αέρα ποιάνουν (και όχι μόνο στον αέρα).
Μάλον μερικοί τζάπα μπαίνετε εδώ μέσα και δεν έχετε καταλάβει πως παίζεται το παιχνίδι.
Στο παρελθόν είχε τύχει σε γυναικοπαρέα και μου κάνανε νύξη για το site και τους είπα οτι φυσικά και μπαίνω και ενημερώνομαι και το θεωρώ κάτι το πολύ φυσιολογικό.Όλες μα ολες ταρακουνήθηκαν μιας και δεν περίμεναν τέτοια απάντηση.Περίμεναν τη γνωστή απάντηση του μουνόδουλου που κάνει τον ανήξερο.Άμα σε πάρουν πρέφα οτι είσαι τέτοιος μετά λογικό είναι να σε παίρνουν στο ψιλό.Κι εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση τους.
Μάγκες , οι γυναίκες είναι καραπροβλέψιμες αρκεί να βάλετε λίγο το μυαλουδάκι σας να δουλέψει με βάση τη λογική.Αντίστοιχα το ίδιο προβλέψιμοι είναι και το 99% των αντρών με τη διαφορά οτι οι γυναίκες το γνωρίζουν πολύ καλύτερα από εμάς με αποτέλεσμα να παίζουν μπάλα πολύ καλύτερα.Εαν θες να την αποσυντονίσεις να μην ξέρει που να κρυφτεί , να είσαι ειλικρινής και να την αιφνιδιάζεις με τις απαντήσεις.
Στην περίπτωσή σου αντί να τους κάνεις την επίθεση και να σταθείς στα πόδια σου και να υπερασπιστείς το δικαίωμά σου σαν άντρας να κάνεις την καύλα σου , μου αναδιπλώθηκες και το γύρισες σε άμυνα.Λες και δεν ξέρουν αυτά που είναι να ξέρουν.Σας διαβάζουν χαρτί και καλαμάρι και πάτε και πέφτετε σε κάτι παγίδες που είναι για μωρά.Καλά σας λένε στα μούτρα οτι δεν υπάρχουν πλέον άντρες.Αυτό το πράγμα εννοούν.Τι διάλο θα σου στοίχιζε να τους πεις οτι ναι μπαίνεις εδώ μέσα και γούστο σου και καπέλο σου; Θα ξεπέσεις στα μάτια τους; Ίσα ίσα το αντίθετο θα συμβεί.Βέβαια θέλει να έχεις και τσαγανό να το υποστηρίξεις.Μην νομίζεις οτι με το που θα τους το πεις θα σου σου πουν "αααα τι καλά είσαι ο καλύτερος".Θα συνεχίσουν να σε τρολλάρουν και εκεί παίζετε όλο το παιχνίδι.Τρολλάρισμα στο τρολλάρισμα θέλει.Ή το έχεις ή δεν το έχεις.Παιχνίδια ψυχολογίας είναι.Ποιος θα γαμήσει την ψυχολογία του άλλου πρώτος.Όποιος το καταφέρει , μετά γαμάει και κάτι άλλο.....Αν με καταλαβαίνετε....
Πρωτα απ ολα αλλαξε τον τονο γραφης σου
Δευτερον δεν ειμαι υποχρεωμενος να αναφερθω στην ιδιωτικη μου ζωη ειτε αυτη αφορα το πως μ αρεσει να πινω τον καφε μου ειτε αν πηγαινω στις πουτανες.Κλαιν σε ολα αλλα δε θα σπαταλησω και την ενεργεια μου.
Ισα ισα το οτι ανοιξα αυτο το θεμα ενω ειχε προηγηθει αυτη η συζητηση αποτελει την πιο τρανταχτη αποδειξη πως στ αρχιδια μου ολα και δεν εχω να αποδειξω κατι σε καποιον.
Απο την αλλη αυτο που λες εσυ ειναι προβληματικο απο καθε αποψη γιατι σε νοιαζει τοσο να τους την πεις που καθεσαι και μιλας για πραγματα που δε σε υποχρεωνει κανεις να μιλησεις.
Αν διαβασεις πιο προσεκτικα απαντησα στη γυναικοπαρεα οπως τους αρμοζε
Το να βροντοφωναζεις κατι οτι κι αν ειναι αυτο ειτε εισαι μελος στο bou ειτε οικολογος ειτε λοατκι δηλωνει κομπλεξ τυπε.
Μπορω να υποστηριξω τον εαυτο μου και τις θεσεις μου χωρις να δηλωσω απο πιο σουπερ μαρκετ ψωνιζω ευχαριστω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Καλά ρε , είχες τη μοναδική ευκαιρία να βγεις από πάνω και να τους την πεις και έκανες την πάπια και τον ανήξερο; Λες και δεν ξέρουν οτι μπαίνεις.Πάω στοίχημα οτι σε καρατσεκάρανε να δουν την πρώτη σου στιγμιαία αντίδραση στο άκουσμα και μόνο για το site.Κάτι τέτοια οι γυναίκες τα παίζουν στα δάχτυλα.Πουλιά στον αέρα ποιάνουν (και όχι μόνο στον αέρα).
Μάλον μερικοί τζάπα μπαίνετε εδώ μέσα και δεν έχετε καταλάβει πως παίζεται το παιχνίδι.
Στο παρελθόν είχε τύχει σε γυναικοπαρέα και μου κάνανε νύξη για το site και τους είπα οτι φυσικά και μπαίνω και ενημερώνομαι και το θεωρώ κάτι το πολύ φυσιολογικό.Όλες μα ολες ταρακουνήθηκαν μιας και δεν περίμεναν τέτοια απάντηση.Περίμεναν τη γνωστή απάντηση του μουνόδουλου που κάνει τον ανήξερο.Άμα σε πάρουν πρέφα οτι είσαι τέτοιος μετά λογικό είναι να σε παίρνουν στο ψιλό.Κι εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση τους.
Μάγκες , οι γυναίκες είναι καραπροβλέψιμες αρκεί να βάλετε λίγο το μυαλουδάκι σας να δουλέψει με βάση τη λογική.Αντίστοιχα το ίδιο προβλέψιμοι είναι και το 99% των αντρών με τη διαφορά οτι οι γυναίκες το γνωρίζουν πολύ καλύτερα από εμάς με αποτέλεσμα να παίζουν μπάλα πολύ καλύτερα.Εαν θες να την αποσυντονίσεις να μην ξέρει που να κρυφτεί , να είσαι ειλικρινής και να την αιφνιδιάζεις με τις απαντήσεις.
Στην περίπτωσή σου αντί να τους κάνεις την επίθεση και να σταθείς στα πόδια σου και να υπερασπιστείς το δικαίωμά σου σαν άντρας να κάνεις την καύλα σου , μου αναδιπλώθηκες και το γύρισες σε άμυνα.Λες και δεν ξέρουν αυτά που είναι να ξέρουν.Σας διαβάζουν χαρτί και καλαμάρι και πάτε και πέφτετε σε κάτι παγίδες που είναι για μωρά.Καλά σας λένε στα μούτρα οτι δεν υπάρχουν πλέον άντρες.Αυτό το πράγμα εννοούν.Τι διάλο θα σου στοίχιζε να τους πεις οτι ναι μπαίνεις εδώ μέσα και γούστο σου και καπέλο σου; Θα ξεπέσεις στα μάτια τους; Ίσα ίσα το αντίθετο θα συμβεί.Βέβαια θέλει να έχεις και τσαγανό να το υποστηρίξεις.Μην νομίζεις οτι με το που θα τους το πεις θα σου σου πουν "αααα τι καλά είσαι ο καλύτερος".Θα συνεχίσουν να σε τρολλάρουν και εκεί παίζετε όλο το παιχνίδι.Τρολλάρισμα στο τρολλάρισμα θέλει.Ή το έχεις ή δεν το έχεις.Παιχνίδια ψυχολογίας είναι.Ποιος θα γαμήσει την ψυχολογία του άλλου πρώτος.Όποιος το καταφέρει , μετά γαμάει και κάτι άλλο.....Αν με καταλαβαίνετε....
Εγώ είπα στα ίσα σε μια που είπε " εμείς είμαστε κυρίες" ότι "είστε ερασιτέχνες πουτανες που τα λεφτά είναι το κίνητρο σας"....άλλαξε σαράντα δώδεκα χρώματα και φυσικά τέτοιες μπούρδες δεν τις ξαναπεταξε μπροστά μου .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
712
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Πρωτα απ ολα αλλαξε τον τονο γραφης σου
Δευτερον δεν ειμαι υποχρεωμενος να αναφερθω στην ιδιωτικη μου ζωη ειτε αυτη αφορα το πως μ αρεσει να πινω τον καφε μου ειτε αν πηγαινω στις πουτανες.Κλαιν σε ολα αλλα δε θα σπαταλησω και την ενεργεια μου.
Ισα ισα το οτι ανοιξα αυτο το θεμα ενω ειχε προηγηθει αυτη η συζητηση αποτελει την πιο τρανταχτη αποδειξη πως στ αρχιδια μου ολα και δεν εχω να αποδειξω κατι σε καποιον.
Απο την αλλη αυτο που λες εσυ ειναι προβληματικο απο καθε αποψη γιατι σε νοιαζει τοσο να τους την πεις που καθεσαι και μιλας για πραγματα που δε σε υποχρεωνει κανεις να μιλησεις.
Αν διαβασεις πιο προσεκτικα απαντησα στη γυναικοπαρεα οπως τους αρμοζε
Το να βροντοφωναζεις κατι οτι κι αν ειναι αυτο ειτε εισαι μελος στο bou ειτε οικολογος ειτε λοατκι δηλωνει κομπλεξ τυπε.
Μπορω να υποστηριξω τον εαυτο μου και τις θεσεις μου χωρις να δηλωσω απο πιο σουπερ μαρκετ ψωνιζω ευχαριστω
Δεν κάθομαι να το βροντοφωνάζω όπου σταθώ και όπου βρεθώ αλλά μόνο όταν χρειάζεται.Πχ σε τέτοιες ειδικές περιπτώσεις.Αλλά πάω πάσο μιας και έχουμε πολύ διαφορετικό τρόπο προσέγγισης.Εμένα πάντως μόνο σε καλό μου έχει βγει μια τέτοια συμπεριφορά στα 47 μου χρόνια.Αντίστοιχα σε κολητούς που διάλεξαν κάτι ανάλογο της δικής σου προσέγγισης , δεν έχουν σταματήσει να μετράνε φάπες ξεγυρισμένες από το "ασθενές" φύλο.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Δεν κάθομαι να το βροντοφωνάζω όπου σταθώ και όπου βρεθώ αλλά μόνο όταν χρειάζεται.Πχ σε τέτοιες ειδικές περιπτώσεις.Αλλά πάω πάσο μιας και έχουμε πολύ διαφορετικό τρόπο προσέγγισης.Εμένα πάντως μόνο σε καλό μου έχει βγει μια τέτοια συμπεριφορά στα 47 μου χρόνια.Αντίστοιχα σε κολητούς που διάλεξαν κάτι ανάλογο της δικής σου προσέγγισης , δεν έχουν σταματήσει να μετράνε φάπες ξεγυρισμένες από το "ασθενές" φύλο.
Δεν πρεπει να μπουμε με τιποτα στο παιχνιδι τους τυπε μου
Το πες και μονος σου και το πες σωστα "ειναι παιχνιδι ψυχολογιας"
Εγω διαλεξα να "παω πασο" σε αυτο το παιχνιδι.
Αλλωστε εκει βαζουν εκεινες τους ορους διοτι το "επαθλο" μας δηλαδη το μουνι τους,ξερουν καλα ποσο διακαως το ποθουμε.
Δυστυχως ειμαστε ως συνολο αντικειμενο χλευασμου για το αλλο φυλο.
Γνωριζουν ποσο ισχυρες ειναι και καλα.
Ξερουν οτι ανα πασα ωρα και στιγμη θελουν σκετο ωμο γαμησι το βρισκουν.
Και μας πατανε εκει περιπαιζοντας μας στα θελω μας
Μας κουνανε το μουνι τους ως καροτο και απο εκει και περα απολαμβανουν τη γελοιοποιηση μας να το παιζουμε "players"
Ωστοσο εχουν κι εκεινες αχιλλειο πτερνα:την ανασφαλεια στην ευρεση μονιμου συντροφου
Ξερουν καλα πως ο ωραιος γαμιας που του κατσαν στις διακοπες δυσκολα θα κατσει μαζι τους να γινει μπαμπας στα παιδια τους.
Εκει ειναι το αδυνατο σημειο της γυναικας.
Η ασφαλεια στη σχεση και η μητροτητα.
Εκει πονανε οταν τους χαλας τα σχεδια.
Θελει ομως μαγκια και πυγμη για να φτασεις το παιχνιδι σε αυτο το level...
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Να εχετε μεγαλη τακτικη-στρατηγικη με το ασθενες φυλο,οχι πολλα λογια,οχι πολυ κυνηγητο, με 1-2sms ή ξεκαθαρες κουβεντες δεν κατσει..παρτε δρομο,χρονοτριβουν και τρωνε χρημα

Ξυπνηστε...μην ειστε ψαραδες που πουλατε αθερινα στη Βαρβακειο..

""Επίτροπος"
 
Τελευταία τροποποίηση:

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
Το γνωριζω. Εχω συζητησει κι εγω με γυναικες που μπαινουν και διαβαζουν τα θρεντς εδω απο κοινωνικη περιεργεια. Θεωρουν πως τα μελη εδω ειναι τα κατακαθια της κοινωνιας αφου δε μπορουν να γαμησουν γυναικα αν δε πληρωσουν γι'αυτο βγαζουν τοξικο μισος για το γυναικειο φυλο. Εδω που τα λεμε αν και τσουβαλιαζουν δεν εχουν αδικο και μιλαω ως αντρας που κι εγω εχει τυχει να πληρωσω για σεξ , συνδρομες σε σελιδες πορνο , αλλα δε τα εχω κανει αυτα σταση ζωης και δε μισω τις γυναικες. Και σιγουρα δε μισω τις Ελληνιδες
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Το γνωριζω. Εχω συζητησει κι εγω με γυναικες που μπαινουν και διαβαζουν τα θρεντς εδω απο κοινωνικη περιεργεια. Θεωρουν πως τα μελη εδω ειναι τα κατακαθια της κοινωνιας αφου δε μπορουν να γαμησουν γυναικα αν δε πληρωσουν γι'αυτο βγαζουν τοξικο μισος για το γυναικειο φυλο. Εδω που τα λεμε αν και τσουβαλιαζουν δεν εχουν αδικο και μιλαω ως αντρας που κι εγω εχει τυχει να πληρωσω για σεξ , συνδρομες σε σελιδες πορνο , αλλα δε τα εχω κανει αυτα σταση ζωης και δε μισω τις γυναικες. Και σιγουρα δε μισω τις Ελληνιδες
Κι αν σου πω πως οι πιο πολλοι απο εδω εχουν οχι μονο την ικανοτητα να γαμησουν "χωρις απευθειας πληρωμη"(για να ειμαστε ακριβεις)αλλα εχουν "γραψει" στο κοντερ τους αρκετες εμπειριες με "μη πληρωμενο" ερωτα;
Αν σου πω πως πολλα παιδια που γραφουν ειναι εμφανησιμα γυμνασμενα και ακομπλεξαριστα;

Μια βολτα στα πορνεια θα σε πεισει για το τι ανθρωποι κανουν τσαρκα
Θα περιμενε καποιος να δει προβληματικους αναπηρους η ασχημους η εστω πιτσιρικαδες
Και ομως οχι
Βλεπει ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΙΚΟ ΝΤΟΥΝΙΑ φιλε μου!
Τα πραγματα ειναι απλα.Αν καποιος θελει να γαμησει εχει επιλογες.
Μπορει να πληρωσει 10,20,50,100 ευρω να γαμησει μια ιεροδουλη η μπορει να στρωθει στο ωραιο καμακι με μικρη αποδοση αλλα εχει κι αυτο το γουστο του
Εγω ξερεις που βρισκω το κριμα;
Στο να χαντακωνεται καποιος στη μονιμοτητα και τη στασιμοτητα με οτι συνεπειες μπορει αυτο να εχει.

Ας ξεπερασουμε το εφηβικο κολλημα που θελει αυτον που γαμαει σε σχεση η ξεπετα να ειναι ο μαγκας ενω το μπουρδελο ειναι για τους προβληματικους.
Ας δουμε με ενα πιο σφαιρικο ματι ποια ειναι η γυναικα στο συγχρονο κοσμο,που κρεμεται η εξουσια της και ποια η θεση η δικη μας ως ανδρες.
Δε μισουμε κανεναν αλλα εχουμε δικαιωμα να απαξιωσουμε οτι υποβαθμιζει την αξια και την αντιληψη μας.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Κι αν σου πω πως οι πιο πολλοι απο εδω εχουν οχι μονο την ικανοτητα να γαμησουν "χωρις απευθειας πληρωμη"(για να ειμαστε ακριβεις)αλλα εχουν "γραψει" στο κοντερ τους αρκετες εμπειριες με "μη πληρωμενο" ερωτα;
Αν σου πω πως πολλα παιδια που γραφουν ειναι εμφανησιμα γυμνασμενα και ακομπλεξαριστα;

Μια βολτα στα πορνεια θα σε πεισει για το τι ανθρωποι κανουν τσαρκα
Θα περιμενε καποιος να δει προβληματικους αναπηρους η ασχημους η εστω πιτσιρικαδες
Και ομως οχι
Βλεπει ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΙΚΟ ΝΤΟΥΝΙΑ φιλε μου!
Τα πραγματα ειναι απλα.Αν καποιος θελει να γαμησει εχει επιλογες.
Μπορει να πληρωσει 10,20,50,100 ευρω να γαμησει μια ιεροδουλη η μπορει να στρωθει στο ωραιο καμακι με μικρη αποδοση αλλα εχει κι αυτο το γουστο του
Εγω ξερεις που βρισκω το κριμα;
Στο να χαντακωνεται καποιος στη μονιμοτητα και τη στασιμοτητα με οτι συνεπειες μπορει αυτο να εχει.

Ας ξεπερασουμε το εφηβικο κολλημα που θελει αυτον που γαμαει σε σχεση η ξεπετα να ειναι ο μαγκας ενω το μπουρδελο ειναι για τους προβληματικους.
Ας δουμε με ενα πιο σφαιρικο ματι ποια ειναι η γυναικα στο συγχρονο κοσμο,που κρεμεται η εξουσια της και ποια η θεση η δικη μας ως ανδρες.
Δε μισουμε κανεναν αλλα εχουμε δικαιωμα να απαξιωσουμε οτι υποβαθμιζει την αξια και την αντιληψη μας.
Που να τα ξέρουν αυτά !!!!εδώ κάποιοι ακόμα το τηλέφωνο της Ιωάννας ζητάνε χαχαχα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.050
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
Προφανώς όλοι όταν μας ρωτάει γυναίκα "δηλαδή εσύ πας σε μπουρδέλα;" ή "δηλαδή εσύ μπαίνεις στο φόρουμ του μπου"; - έχουμε κάνει τους Κινέζους προκειμένου να κάνουμε καλή εντύπωση. Γιατί καμία γυναίκα δε θεωρεί πλεονέκτημα το να είσαι μπουρδελιάρης.

Σε όσες σχέσεις έχω κάνει τους το έχω πει ότι έχω πάει πολλές φορές με σεξεργάτριες και μου έλεγαν "εσύ; μα καλά πώς μπόρεσες; είναι δυνατόν;" - εννοείται καμία δε με χώρισε για αυτό το λόγο, επειδή τους είπα ότι τα έκοψα από το τότε που τις γνώρισα.
Τώρα πια στα 44, δεν περιμένω τίποτα οπότε το λέω και σε ελεύθερες, έχει πάψει εδώ και κάποια χρόνια να με ενδιαφέρει αυτό το "κοινωνικό στίγμα".

Για τις γυναίκες οι σεξεργάτριες είναι αθέμιτος ανταγωνισμός επειδή προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες χωρίς δεσμεύσεις. Έτσι χαλάνε την πιάτσα.

Εγώ προσκαλώ όλες τις γυναίκες που θεωρούν ότι οι άντρες χάλασαν, δεν την πέφτουν, έχουν τα χάλια τους, δεν τις καταλαβαίνουν, δεν έχουν αισθήματα και όλα αυτά, να έρθουν να τα συζητήσουμε όλα ηλεκτρονικά.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Το έχεις?? Στείλε λίγο π.μ
Να στο στείλω οκ θα σου απάντηση χαχαχα εδώ ένας φίλος που την είχε δει από την αρχή την παίρνει τηλέφωνο αρκετά συχνά και δεν την έχει βρει ακόμα ....δεν είναι γραμμένος εδώ .... προχτές που βγήκαμε του έδειξα να νέα ταλέντα που εμφανίστηκαν Αφροδίτη... Βενετία που έχουν και τηλέφωνο και πληροφορίες...
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Συμπερασματικα θα μπορουσαμε να πουμε οτι ετσι λειτουργει το συστημα σημερα,προωθει το σεξ με πληρωμη...μην ειστε αγαπουληδες με τις γυναικες,βαρανε αλυπητα..αντιθετα προσπαθηστε να δαμασετε τις επιθυμιες σας και μην τσιμπατε και ιδιαιτερα.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΟΠΛΙΖΟΥΝ ΧΕΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Μας διαβάζουν κάτι κακάσχημες χοντρές ανέραστες και κακοπηδημένες που δεν της έχει ακουμπήσει ούτε αρσενικιά κατσαρίδα. Δεν έχει κανένα νόημα να μας διαβάζει μια νορμαλ έστω γυναίκα. Ούτε καν από περιέργεια.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Ο νηματοθετης σε καποια φαση έγραψε ποιο ειναι το προβλημα και συμβαίνει ότι συμβαίνει με τις ελληνιδες το καμακι κτλ.
Έχουν ανεβάσει τοσο τα στάνταρ τους ώστε αν τους την πεσει καποιος που δν πληρει αυτο που θεωρεί ότι της αξιζει θα φαει άκυρο και με άσχημο τρόπο.
Τώρα θα πει καποιος τι έχουν κάνει αυτές ή τι αντίστοιχα προσφέρουν ωστε να θεωρείται λογικο να έχουν τοσο υψηλα στάνταρ. Πρακτικα τπτ, απλα εχουν ενα μουνι. Όποτε ισως θα πρέπει καποια στιγμή να κοιταχτουν και οι ιδιες στο καθρέφτη και να δουν κατάματα την πραγματικότητα.
 

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
Κι αν σου πω πως οι πιο πολλοι απο εδω εχουν οχι μονο την ικανοτητα να γαμησουν "χωρις απευθειας πληρωμη"(για να ειμαστε ακριβεις)αλλα εχουν "γραψει" στο κοντερ τους αρκετες εμπειριες με "μη πληρωμενο" ερωτα;
Αν σου πω πως πολλα παιδια που γραφουν ειναι εμφανησιμα γυμνασμενα και ακομπλεξαριστα;

Μια βολτα στα πορνεια θα σε πεισει για το τι ανθρωποι κανουν τσαρκα
Θα περιμενε καποιος να δει προβληματικους αναπηρους η ασχημους η εστω πιτσιρικαδες
Και ομως οχι
Βλεπει ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΙΚΟ ΝΤΟΥΝΙΑ φιλε μου!
Τα πραγματα ειναι απλα.Αν καποιος θελει να γαμησει εχει επιλογες.
Μπορει να πληρωσει 10,20,50,100 ευρω να γαμησει μια ιεροδουλη η μπορει να στρωθει στο ωραιο καμακι με μικρη αποδοση αλλα εχει κι αυτο το γουστο του
Εγω ξερεις που βρισκω το κριμα;
Στο να χαντακωνεται καποιος στη μονιμοτητα και τη στασιμοτητα με οτι συνεπειες μπορει αυτο να εχει.

Ας ξεπερασουμε το εφηβικο κολλημα που θελει αυτον που γαμαει σε σχεση η ξεπετα να ειναι ο μαγκας ενω το μπουρδελο ειναι για τους προβληματικους.
Ας δουμε με ενα πιο σφαιρικο ματι ποια ειναι η γυναικα στο συγχρονο κοσμο,που κρεμεται η εξουσια της και ποια η θεση η δικη μας ως ανδρες.
Δε μισουμε κανεναν αλλα εχουμε δικαιωμα να απαξιωσουμε οτι υποβαθμιζει την αξια και την αντιληψη μας.

το μισος δειχνει απωθημενα
απωθημενα εχει οποιος δε γαμαει
ενα κι ενα κανουν δυο
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
το μισος δειχνει απωθημενα
απωθημενα εχει οποιος δε γαμαει
ενα κι ενα κανουν δυο
Εδω δεν υπαρχει μισος.Εξηγησα μολις.
Ωστοσο τυπε μου πες μου
Ποιος εχει μεγαλυτερα απωθημενα.
Αυτος που εν τελει πληρωνει για να γαμησει ποικιλλια ιεροδουλων η αυτος που γαμαει μια μονο γυναικα για δεκαετια;
Ενα και ενα λεει
Πλακα εχεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.139
Πόντοι
6.056
Εδω δεν υπαρχει μισος.Εξηγησα μολις.
Ωστοσο τυπε μου πες μου
Ποιος εχει μεγαλυτερα απωθημενα.
Αυτος που εν τελει πληρωνει για να γαμησει ποικιλλια ιεροδουλων η αυτος που γαμαει μια μονο γυναικα για δεκαετια;
Ενα και ενα λεει
Πλακα εχεις
ελα μωρε ποσο γαμιας ειναι θελει να μας πασαρει μην ασχολεισαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom