Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Θα προσπαθησω ν ατο εξηγησω για ν το καταλαβεις, οσο εγω κι εσυ τον παιζουμε σε ενα φορουμ που λεγεται μπουρδελα, και συζηταμε για αυτην, αυτη κανει ζωαρα και αγνοει την υπαρξη μας, ενω βγαζει γαμω τα λεφτα.
εσυ δλδ την θεωρεις χαζη κι εσενα εξυπνο;
Εσένα σίγουρα σε θεωρώ χαζό γιατί δεν κατάλαβες τι λέω. Ας κάνει ότι θέλει η Τούνη κ η κάθε Τούνη. Τους βλάκες που τη θεοποιούν κ την ανεβάζουν πανέξυπνη κ διάνοια κ case study δεν άντεχω
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
δλδ ολοι αυτοι που λετε οτι ειναι influencer και απο εκει εβγαλε διαμερισμα , οι τυποι που την πηδηξαν ορθια στο range rover , ειχανε σχεση μαζι της και την πηδηξανε ταυτοχρονα ετσι ? :2funny:
Επισης ειναι τρομερο νασαι ολο το καλοκαιρι στην Μυκονο και συγχρονως να διοικεις μαγαζι στη Θεσ/νικη.
Η επιχειρηματιας της χρονιας. :kneel:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
Θα εχει αφησει την κολλητη της στο μαγαζι
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.335
Like
16.905
Πόντοι
3.556
εδω ρε νιαμου εδω τρίο νυφούλες μπίζνες γουμεν να πουμε :bigdick::wanker::confused::confused::confused:

 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
Θα εχει αφησει την κολλητη της στο μαγαζι
Πωντως οσους γνωστους εχω και εχουν μαγαζι μου λενε οτι αν αφησεις αλλον στο μαγαζι το ταμειο ειναι μειον.
Αλλα μαλλον μαλακες θαναι.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
Πωντως οσους γνωστους εχω και εχουν μαγαζι μου λενε οτι αν αφησεις αλλον στο μαγαζι το ταμειο ειναι μειον.
Αλλα μαλλον μαλακες θαναι.
Ποσο μειον να ειναι το συγκεκριμενο μαγαζι? αφου η συγκεκριμενη εχει χεστει στο ταλιρο...και δεν νομιζω να εχει καποια απλη υπαλληλο στο μαγαζι της, θα ειναι καμια κολλητη της, η καμια που ειναι χρονια φιλες και την εμπιστευεται..
Και φανταζομαι πως δεν θα την πληρωνει με εναν απλο μισθο...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.776
Like
73.763
Πόντοι
12.756
δηλαδη ολοι αυτοι που εχουν πανω απο ενα μαγαζί και δεν μπορουν να ειναι σε όλα ταυτόχρονα τα υπολοιπα μαγαζιά τους ειναι μειον στο ταμειο ...?
ρε τι αστέρια έχει εδω μέσα...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Εσένα σίγουρα σε θεωρώ χαζό γιατί δεν κατάλαβες τι λέω. Ας κάνει ότι θέλει η Τούνη κ η κάθε Τούνη. Τους βλάκες που τη θεοποιούν κ την ανεβάζουν πανέξυπνη κ διάνοια κ case study δεν άντεχω
τυπε case study ειναι γιατι ακολουθησε ξεκαθαρα την πορεια απο το μηδεν μεχρι εκει που εχει φτασει. δε τα βρηκε ετοιμα... και δε φταιει αυτη για το ποσο κακο γουστο εχει ο ελληνας που μου βαζει αυτην στο τοπ μαζι με την φουλ πλαστικη παναγιωταρου και την ανεκτη αλεξανδρακη....

η τουνη δε μπορει να σταθει διπλα σε στικουδη. ειναι ιεροσυλια. αλλα αυτοι ειστε...
η πυρφοριαση εχει φτασει σε τετοιο λεβελ απλα για ενα κωλο... να το κοιταξετε! κωλος ειναι και σας χεζει!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Πωντως οσους γνωστους εχω και εχουν μαγαζι μου λενε οτι αν αφησεις αλλον στο μαγαζι το ταμειο ειναι μειον.
Αλλα μαλλον μαλακες θαναι.
αν δε ξεραν τι αφηναν ναι!!

εδω αυτη τυπε κοντευει να φτιαξει δικη της μεταφορικη για να φτανουν οι παραγγελιες στην ωρα τους.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.335
Like
16.905
Πόντοι
3.556
αν δε ξεραν τι αφηναν ναι!!

εδω αυτη τυπε κοντευει να φτιαξει δικη της μεταφορικη για να φτανουν οι παραγγελιες στην ωρα τους.
πως θα ονομαζεται η μεταφορικη τυπε? κρεμπιε ιντερνασιοναλ τρανσπορτ εντ λοτζιστικς ? :takethis: :undecided::undecided::undecided:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.763
Πόντοι
2.356

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
δηλαδη ολοι αυτοι που εχουν πανω απο ενα μαγαζί και δεν μπορουν να ειναι σε όλα ταυτόχρονα τα υπολοιπα μαγαζιά τους ειναι μειον στο ταμειο ...?
ρε τι αστέρια έχει εδω μέσα...
Πες μας έναν από αυτούς που όλο το καλοκαίρι ψωλαρμενιζουν στη Μύκονο.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
Το ότι κάποιοι άλλοι στήνουν επιχειρήσεις και χρησιμοποιούν κάποιους επωνυμους (με αποζημίωση) για κραχτη δεν παίζει.
Κάποτε στο Σαλόνικα υπήρχαν τα αθλητικά Γκάλης.
Ιδιοκτήτες ήταν άλλοι .Ο Νικ ειχε βάλει μόνο το όνομα του με τα ανάλογα ανταλλάγματα.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.335
Like
16.905
Πόντοι
3.556
Πες μας έναν από αυτούς που όλο το καλοκαίρι ψωλαρμενιζουν στη Μύκονο.
τυπε μην εισαι δυσπιστος μπορει να δουλευει ριμοουτ αξες ο ξανθος σαγονιας και να κανει τα κουμαντα της απο το κινητο :undecided: :undecided: :undecided:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.763
Πόντοι
2.356
τυπε μην εισαι δυσπιστος μπορει να δουλευει ριμοουτ αξες ο ξανθος σαγονιας και να κανει τα κουμαντα της απο το κινητο :undecided: :undecided: :undecided:
σαμπως δε ξερει τι εχει μεσα να πουλησει? ταμεια δε κλεινουν? απογραφη δε κανουν? αποδειξεις δε χτυπανε? δεν ειναι τυροπιταδικο!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
τυπε μην εισαι δυσπιστος μπορει να δουλευει ριμοουτ αξες ο ξανθος σαγονιας και να κανει τα κουμαντα της απο το κινητο :undecided: :undecided: :undecided:
Τελος πάντων μπορει εγώ να είμαι δύσπιστος και ανόητος.
Ο καθένας εχει τις απόψεις του.
Αλλοι την θεωρούν την επιχειρηματία της χρονιάς
και εγώ μια κοκοτα πολυτελείας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom