Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.256
Like
34.919
Πόντοι
9.931
Δεν ειναι παραξενο να αγοραζει σπιτι οταν απο το influencing και την σειρα απο ρουχα τα κονομαει χοντρά.
Εδω τα κονομαει η Βασω Λασκαράκη με το influencing...εμπρος πείτε μου οτι και αυτη ειναι βιζιτα.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Και η Μπάρμπα αγόραζε σπίτια και η Μαστροκωστα σαλέ και η Μπεζεντακου και πόσες άλλες.
Τι το περίεργο.
Προκομενα κορίτσια και οικονομες.
μπεζεντακου, τρελο βρωμομουνο
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
78
Like
7.495
Πόντοι
17.436
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γκομεναρα η Τουνη.Εχει πιάσει το νόημα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
εμφανισιακα ενα κατοσταρικο αξιζει η τουνη. Αντε 120 αν δινει και κωλο.
Με περισσοτερα παιρνω πιο ομορφο cg, το οποιο δεν θα θελω να το δειρω κιολας αν ανοιξει το στομα του :tooth:
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.641
Κριτικές
78
Like
7.495
Πόντοι
17.436
εμφανισιακα ενα κατοσταρικο αξιζει η τουνη. Αντε 120 αν δινει και κωλο.
Με περισσοτερα παιρνω πιο ομορφο cg, το οποιο δεν θα θελω να το δειρω κιολας αν ανοιξει το στομα του :tooth:
Ναι αλλά είναι σταρ...:2funny:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
Η επωνυμία ανεβάζει το κασέ.
Και η Μπεζεντακου ένα μπάζο είναι αλλά....
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
Δεν ειναι παραξενο να αγοραζει σπιτι οταν απο το influencing και την σειρα απο ρουχα τα κονομαει χοντρά.
Εδω τα κονομαει η Βασω Λασκαράκη με το influencing...εμπρος πείτε μου οτι και αυτη ειναι βιζιτα.
Τώρα και αυτό ότι όλες οι influencers εχουν πιασει τον παπά από τα αρχιδια και κονομανε τον ουρανό με τα αστρα στην Ελλάδα του σήμερα που το φέσι στη διαφημιστική καμπάνια πάει σύννεφο ,επιτρέψτε μου να ζω τις αμφιβολίες μου.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
16
Like
1.456
Πόντοι
2.487
Ρε εχετε χαζεψει εντελως? case study λεει ο αλλος, ελληνικη apple ο αλλος ,φαινεται κυρια λες κ εσυ. Κυρια η τουνη? βιζιτου την ανεβαζει η μιση ελλαδα, αρχιβιζιτου η αλλη μιση. Δεν θα την πουμε κ διανοια επειδη δεν ντρεπεται να κονομησει αμεσα ή εμμεσα με τον κωλο τα βυζια κ το μ..νι της. Λιγο ελεος δηλαδη
Θα προσπαθησω ν ατο εξηγησω για ν το καταλαβεις, οσο εγω κι εσυ τον παιζουμε σε ενα φορουμ που λεγεται μπουρδελα, και συζηταμε για αυτην, αυτη κανει ζωαρα και αγνοει την υπαρξη μας, ενω βγαζει γαμω τα λεφτα.
εσυ δλδ την θεωρεις χαζη κι εσενα εξυπνο;
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.256
Like
34.919
Πόντοι
9.931
Θα προσπαθησω ν ατο εξηγησω για ν το καταλαβεις, οσο εγω κι εσυ τον παιζουμε σε ενα φορουμ που λεγεται μπουρδελα, και συζηταμε για αυτην, αυτη κανει ζωαρα και αγνοει την υπαρξη μας, ενω βγαζει γαμω τα λεφτα.
εσυ δλδ την θεωρεις χαζη κι εσενα εξυπνο;
Ρε τυπε μην χαλας το παραμυθι, ολες αυτες ειναι χαζοξανθες bimbo και βιζιτες, ενω εδω στο μπουρδελα είμαστε έξυπνη, όμορφη και πετυχημένη γαμιαδες που γκόμενες σαν την Τουνη και άλλες τις έχουμε απλος να μας καθαρίζουν το σπίτι και απαξιώνουμε ακόμα και να τους δώσουμε ενα τσιμπούκι :grin:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.972
Κριτικές
2
Like
5.972
Πόντοι
1.056
Ρε τυπε μην χαλας το παραμυθι, ολες αυτες ειναι χαζοξανθες bimbo και βιζιτες, ενω εδω στο μπουρδελα είμαστε έξυπνη, όμορφη και πετυχημένη γαμιαδες που γκόμενες σαν την Τουνη και άλλες τις έχουμε απλος να μας καθαρίζουν το σπίτι και απαξιώνουμε ακόμα και να τους δώσουμε ενα τσιμπούκι :grin:

Μόνο κώλο
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
47
Like
7.330
Πόντοι
5.646
Δεν ειναι παραξενο να αγοραζει σπιτι οταν απο το influencing και την σειρα απο ρουχα τα κονομαει χοντρά.
Εδω τα κονομαει η Βασω Λασκαράκη με το influencing...εμπρος πείτε μου οτι και αυτη ειναι βιζιτα.
Δεν είναι ..;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τυπε προφανώς και έχεις ανασφάλειες για
Θα προσπαθησω ν ατο εξηγησω για ν το καταλαβεις, οσο εγω κι εσυ τον παιζουμε σε ενα φορουμ που λεγεται μπουρδελα, και συζηταμε για αυτην, αυτη κανει ζωαρα και αγνοει την υπαρξη μας, ενω βγαζει γαμω τα λεφτα.
εσυ δλδ την θεωρεις χαζη κι εσενα εξυπνο;
Τυπε προφανώς έχεις ανασφάλειες για πάρτη σου.Κοιταξε λίγο την ζωαρα που κάναν άλλες μουναρες πριν την Τουνη όπως Καίτη Φίνου, Τζούλια Αλεξανδράτου
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
To μαγαζί της στην Προξένου Κορομηλά το έχεις δει;
Ξέρεις τι τζίρο κάνει;

Προσωπικά πέρα από κωλάρα, δε μου λέει κάτι η γκόμενα,μου τη σπάει και το στυλάκι της,
την έχω δει και ακούσει από κοντά.

Αλλά τα μηνύματα κάποιων είναι όπως όταν γράφτηκε ότι η Φυρού έμεινε έγκυος από τον Κοψιάλη.
Που από όποιον και να έμενε έγκυος(ποδοσφαιριστή,επιχειρηματία,κ.λ.π.)
πάντα κάποιος θα έβγαινε να πει τη μαλακία του.
Ακόμη και τώρα που παντρεύτηκε κάποιον στην ηλικία της και που δεν έχει φράγκα,
έφαγε κράξιμο..
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.035
Κριτικές
242
Like
22.369
Πόντοι
31.628
Τώρα και αυτό ότι όλες οι influencers εχουν πιασει τον παπά από τα αρχιδια και κονομανε τον ουρανό με τα αστρα στην Ελλάδα του σήμερα που το φέσι στη διαφημιστική καμπάνια πάει σύννεφο ,επιτρέψτε μου να ζω τις αμφιβολίες μου.
Just that. ?
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
δλδ ολοι αυτοι που λετε οτι ειναι influencer και απο εκει εβγαλε διαμερισμα , οι τυποι που την πηδηξαν ορθια στο range rover , ειχανε σχεση μαζι της και την πηδηξανε ταυτοχρονα ετσι ? :2funny:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Μαλακιες σιγά μην δεν έχει κάνει εξτραδακια.

μόνο π τα δικά της εξτραδακια είναι εκτός ανταγωνισμού

Το μαγαζί της πάντως το δουλεύει καλά. Σε αντίθεση με την ,κάποτε, απείρως καλύτερη Τζούλια που κατάντησε πρεζακι
 

Dangerous man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
298
Πόντοι
280
Μαλακιες σιγά μην δεν έχει κάνει εξτραδακια.

μόνο π τα δικά της εξτραδακια είναι εκτός ανταγωνισμού

Το μαγαζί της πάντως το δουλεύει καλά. Σε αντίθεση με την ,κάποτε, απείρως καλύτερη Τζούλια που κατάντησε πρεζακι
Καλά η Τζούλια τα έκανε λιγο μπαχαλο στο τέλος.
Θα μπορούσε να παίζει μπάλα ακόμη αλλά προτίμησε να κάνει καταχρήσεις πολλές με αποτέλεσμα στο τέλος να τα χαλάσει όλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom