Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.763
Πόντοι
2.356
τυπε αν εχει βαλει την ροδελα της στο γκισε για αυτους που καταθετουν :takethis: θα φτασει η ουρα δεκα τετραγωνα πιο περα να πουμε :confused::confused::confused:
θα μαζεψει ολα τα μωβ που ψαχνουν οι τραπεζες!!!
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.256
Like
34.919
Πόντοι
9.931
δηλαδη ολοι αυτοι που εχουν πανω απο ενα μαγαζί και δεν μπορουν να ειναι σε όλα ταυτόχρονα τα υπολοιπα μαγαζιά τους ειναι μειον στο ταμειο ...?
ρε τι αστέρια έχει εδω μέσα...
Το εχει πει 200 φορες οτι το μαγαζί το εχει μαζί με την κολλητοί της.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
16
Like
1.456
Πόντοι
2.487
Εσένα σίγουρα σε θεωρώ χαζό γιατί δεν κατάλαβες τι λέω. Ας κάνει ότι θέλει η Τούνη κ η κάθε Τούνη. Τους βλάκες που τη θεοποιούν κ την ανεβάζουν πανέξυπνη κ διάνοια κ case study δεν άντεχω
Φιλε μου, οκ δεν εχει νοημα να σου το αναλυσω περισσοτερο. Η βλακεια αλλωστε ειναι ανικητη.
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
62
Πόντοι
1
Η ερώτηση έχει βάθος , μη βιαστείτε ! Σοβαρα τώρα τι είναι αυτό που μας ενοχλεί ή δε μας ενοχλεί και αποκαλούμε την Τούνη και την κάθε Τούνη πουτάνα χωρίς ουσιαστικά να έχουμε αποδείξεις ? Eίναι οι σεξυ φωτοπγραφίες στον ινστα κ στα περιοδικά που ουτώς η άλλως όσες έχουν το πακέτο το κάνουν το κάνουν κ αυτές (εξαιρούνται συντηρητηικές ) και λίγες ακόμα κατηγορίες ?
Είναι το ότι προκαλεί με χλιδάτες φωτο στα Ντουμπαι κ στη Μυκονο ?
Ερευνα κάνω γιατι το έχω σκεφτεί και με προβληματίζει τι είναι αυτο τελικά που δε μας αρέσει και απαξιώνουμε την κάθε Τούνη σαν πουτάνα ?
Καί πες ότι είναι πουτάνα κ κανει βιζιτες, τι είναι αυτό που μας οδηγεί στην απαξίωση των ιερόδουλων από την κοινωνία και το δημόσιο χλευασμό τους ?
OK 2 οι ερωτήσεις αλλά νομίζω συνδέονται οπότε τα βαζω μαζί
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
Το εχει πει 200 φορες οτι το μαγαζί το εχει μαζί με την κολλητοί της.
Αυτο το διαβασαμε .Οπως επισης το οτι εχει πολλες κολλητες.
Το οτι η Τουνη ειναι ο λαγος σε μια επιχειρηση παιζει?
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.207
Like
3.051
Πόντοι
456
Αυτο το διαβασαμε .Οπως επισης το οτι εχει πολλες κολλητες.
Το οτι η Τουνη ειναι ο λαγος σε μια επιχειρηση παιζει?
Παιζει :wink:
touni.jpg
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.256
Like
34.919
Πόντοι
9.931
Αυτο το διαβασαμε .Οπως επισης το οτι εχει πολλες κολλητες.
Το οτι η Τουνη ειναι ο λαγος σε μια επιχειρηση παιζει?
Δεν βαζουμε το χερι μας στην φωτιά για κανέναν και αυτό πιθανον ειναι, αλλα αν δεις το ξεκίνημα της απο τι στιγμη που εγινε διάσημη μεχρι τωρα θα ελεγα οτι ειναι σχεδον απίθανο να ειναι λαγος κάποιου αλλου. Το οτι μπορει να υπάρχουν και αλλοι συνέταιροι εκτος απο την κολλητή της που δεν φαίνονται εχει μεγαλύτερες πιθανότητες.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.644
Πόντοι
456
Ερευνα κάνω γιατι το έχω σκεφτεί και με προβληματίζει τι είναι αυτο τελικά που δε μας αρέσει και απαξιώνουμε την κάθε Τούνη σαν πουτάνα ?
Καί πες ότι είναι πουτάνα κ κανει βιζιτες, τι είναι αυτό που μας οδηγεί στην απαξίωση των ιερόδουλων από την κοινωνία και το δημόσιο χλευασμό τους ?
OK 2 οι ερωτήσεις αλλά νομίζω συνδέονται οπότε τα βαζω μαζί
Δεν υπάρχει θέμα απαξίωσης, απλή αναφορά γίνεται, όπως θα γινόταν και για έναν άντρα, που έβγαλε πολλά χρήματα από την δουλειά του, σε σχέση με έναν άλλον που απλά έπιασε το τζοκερ. Άλλωστε εδώ είναι ένα φόρουμ για φίλους της πουτανιάς, στην κυριολεξία. Απλά είναι άλλο να έχεις εταιρεία με ρούχα κλπ, να το παίζεις επιχειρηματίας και να βγάζεις 1000 την ήμερα από βίζιτα, 1000 από promotion ξενοδοχείων, φαγάδικων κλπ και ένα 30αρι από την επιχείρηση (παράδειγμα δεν ξέρω αν είναι έτσι).
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Like
9.155
Πόντοι
1.056
Αυτο το διαβασαμε .Οπως επισης το οτι εχει πολλες κολλητες.
Το οτι η Τουνη ειναι ο λαγος σε μια επιχειρηση παιζει?
Δεν βαζουμε το χερι μας στην φωτιά για κανέναν και αυτό πιθανον ειναι, αλλα αν δεις το ξεκίνημα της απο τι στιγμη που εγινε διάσημη μεχρι τωρα θα ελεγα οτι ειναι σχεδον απίθανο να ειναι λαγος κάποιου αλλου. Το οτι μπορει να υπάρχουν και αλλοι συνέταιροι εκτος απο την κολλητή της που δεν φαίνονται εχει μεγαλύτερες πιθανότητες.


Αυτό συν ότι αυτή εχει κανει όνομα το brand αυτό, ούτε την μισή απήχηση δεν είχε εάν δεν ήταν η Τουνη να προβάλει την εταιρεία.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.821
Πόντοι
20.686
Αυτό συν ότι αυτή εχει κανει όνομα το brand αυτό, ούτε την μισή απήχηση δεν είχε εάν δεν ήταν η Τουνη να προβάλει την εταιρεία.
ΑΚΡΙΒΩς αυτο .Εχω λεφτα ανοιγω μαγαζι βαζω τη Τουνη μπροστα με αναλογα ανταλλαγματα και φαινεται αυτη και προβαλλεται μαγαζι παντου .
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.207
Like
3.051
Πόντοι
456
ΑΚΡΙΒΩς αυτο .Εχω λεφτα ανοιγω μαγαζι βαζω τη Τουνη μπροστα με αναλογα ανταλλαγματα και φαινεται αυτη και προβαλλεται μαγαζι παντου .
Η Τουνη δεν ειναι για μπροστα. Μονο για πισω :kissass2:
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Like
9.155
Πόντοι
1.056
ΑΚΡΙΒΩς αυτο .Εχω λεφτα ανοιγω μαγαζι βαζω τη Τουνη μπροστα με αναλογα ανταλλαγματα και φαινεται αυτη και προβαλλεται μαγαζι παντου .

Ο καθένας βαζει το κεφάλαιο που είχε να προφέρει, αδερφέ! Εάν δεν ήταν αυτή δεν θα ήταν τίποτα το brand.
Προσωπικά, δεν θα με πείραζε το άτομο που συνεταιρίζομαι, το μόνο που να προέφερε να ήταν η επιτυχία του promotion.
Επιτυχημένη διαφημη = πωλήσεις

Εάν και το συγκεκριμένο το είχε ανοίξει πριν γίνει τόσο γνωστη νομίζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom