Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Loukoumi

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
100
Like
112
Πόντοι
1
Τυπε στα διατηρητέα κρατάνε την πρόσοψη και ρίχνουν τον κορμό από μέσα,αν δεν το ξέρεις και είσαι άσχετος με το θέμα μη γράφεις παπαντζες απλά για να γράψεις κάτι
Έκανε μια καλή επένδυση λοιπόν.άρα εσυ γράφεις παπάντζες για να γράφεις.σε 30 χρόνια ποιο ζει ποιος πεθάνει,θα αγοράσει άλλο.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
983
Πόντοι
96
Η ερώτηση έχει βάθος , μη βιαστείτε ! Σοβαρα τώρα τι είναι αυτό που μας ενοχλεί ή δε μας ενοχλεί και αποκαλούμε την Τούνη και την κάθε Τούνη πουτάνα χωρίς ουσιαστικά να έχουμε αποδείξεις ? Eίναι οι σεξυ φωτοπγραφίες στον ινστα κ στα περιοδικά που ουτώς η άλλως όσες έχουν το πακέτο το κάνουν το κάνουν κ αυτές (εξαιρούνται συντηρητηικές ) και λίγες ακόμα κατηγορίες ?
Είναι το ότι προκαλεί με χλιδάτες φωτο στα Ντουμπαι κ στη Μυκονο ?
Ερευνα κάνω γιατι το έχω σκεφτεί και με προβληματίζει τι είναι αυτο τελικά που δε μας αρέσει και απαξιώνουμε την κάθε Τούνη σαν πουτάνα ?
Καί πες ότι είναι πουτάνα κ κανει βιζιτες, τι είναι αυτό που μας οδηγεί στην απαξίωση των ιερόδουλων από την κοινωνία και το δημόσιο χλευασμό τους ?
OK 2 οι ερωτήσεις αλλά νομίζω συνδέονται οπότε τα βαζω μαζί
είναι νέα , όμορφη και απρόσιτη... αν ήταν βίζιτα , όλοι αυτοί που την βρίζουν , θα παρακάλαγαν για το τηλέφωνο, εν ολίγοις καθαρός , γνήσιος φθόνος .
απαξιώνουμε τις «πουτάνες» , ποιοί ? εμείς που όλη μέρα τις ψάχνουμε και ξοδεύουμε ό,τι λεφτό μάς περισσεύει και όσο χρόνο μάς περισσεύει , σε αυτές ...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
217
Like
17.616
Πόντοι
38.177
Έκανε μια καλή επένδυση λοιπόν.άρα εσυ γράφεις παπάντζες για να γράφεις.σε 30 χρόνια ποιο ζει ποιος πεθάνει,θα αγοράσει άλλο.
Εσύ τυπε το θεωρείς σωστή επένδυση όταν το τετραγωνικό στο κέντρο πάει 1200-1400€ ?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μου αρέσει που κάποιοι γράφουν για ανόδους και καθόδους ενώ η μεγαλύτερη άνοδος και κάθοδος του μέσου Έλληνα,ήταν ότι κάποτε έπαιρνε 750 ευρώ μισθό,ενώ τώρα 450 ευρώ και περιμένει να ξεφουσκώσει η Τούνη μπας και χαρεί με κάτι...

Δεν βλέπω και καμιά αναφορά στο γεγονός ότι τραβιόταν επί χρόνια με μπασκετμπολίστα της κακιάς ώρας,
ο οποίος μετά το μπάσκετ άντε να προπονούσε καμιά παιδική ομάδα και μετά να πήγαινε να διπλώνει βρακιά στο μαγαζί της.
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Like
9.155
Πόντοι
1.056
Δεν βλέπω και καμιά αναφορά στο γεγονός ότι τραβιόταν επί χρόνια με μπασκετμπολίστα της κακιάς ώρας,
ο οποίος μετά το μπάσκετ άντε να προπονούσε καμιά παιδική ομάδα και μετά να πήγαινε να διπλώνει βρακιά στο μαγαζί της.
ε και τι με αυτο? :confused:
Στα αρχιδια μας? Μπορεί να γαμουσε καλα ο τύπος
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ε και τι με αυτο? :confused:
Στα αρχιδια μας? Μπορεί να γαμουσε καλα ο τύπος
'Αμα ήταν golddigger θα είχε διπλαρώσει κανάν φραγκάτο,όπως κάποιες φιλες της.
Επειδή ξέρω πολύ καλά μία από τις προαναφερόμενες και ξέρω και για την Τούνη,
έχουν γραφτεί τεράστιες μαλακίες σε αυτό το thread,αλλά πιο κλασσικό από το να είναι βίζιτες,όλες οι ελληνίδες που για αυτές έχουν ανοιχτεί thread,δεν υπάρχει
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Like
9.155
Πόντοι
1.056
'Αμα ήταν golddigger θα είχε διπλαρώσει κανάν φραγκάτο,όπως κάποιες φιλες της.
Επειδή ξέρω πολύ καλά μία από τις προαναφερόμενες και ξέρω και για την Τούνη,
έχουν γραφτεί τεράστιες μαλακίες σε αυτό το thread,αλλά πιο κλασσικό από το να είναι βίζιτες,όλες οι ελληνίδες που για αυτές έχουν ανοιχτεί thread,δεν υπάρχει

καλα σε ολες μαλακιες γράφονται και ολες ειναι βιζιτες :2funny: :2funny: :2funny:
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
31
Like
3.977
Πόντοι
2.846
Η Τούνη ανοίγει το δρόμο στις επενδύσεις :confused:
Κανονικά!Με τη διαφορά ότι σιγά μη διαχειρίζεται αυτή όλα αυτά.Εχει βάλει μάνατζερς και εκτελούν το καθήκον τους.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
Να θυμάσαι πάντως ότι όσο απότομα ανεβαίνεις και πλουτίζεις, τόσο εύκολα πέφτεις και μπατιρεύεις. Όσο για τη γαμάτη ζωή της Τούνη, είναι θέμα οπτικής γωνίας και κοινωνικών trend. Τώρα θα μου πεις, ποιος δε θα ήθελε να έχει 10 ευρώ παραπάνω και να πηγαίνει διακοπές στο Ντουμπάι. Ευτυχώς, υπάρχουν άπειρες επιλογές για όλα τα πορτοφόλια και τα γούστα. Όρεξη να έχεις να ψάχνεις και κυρίως να ΜΗ μιζεριάζεις.
Οσο και να πεσει η Τουνη, θα εχει χρηματα για μια ζωη ... καλη ζωη θα ελεγα....
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
Οσο και να πεσει η Τουνη, θα εχει χρηματα για μια ζωη ... καλη ζωη θα ελεγα....
ναι σαν την Τζουλια που πριν κανει την τσοντα , λεγανε οτι εβγαζε τρελα λεφτα απο το μοντελινγκ με ψινακη μανατζερ :cheesy:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
ναι σαν την Τζουλια που πριν κανει την τσοντα , λεγανε οτι εβγαζε τρελα λεφτα απο το μοντελινγκ με ψινακη μανατζερ :cheesy:
Η Τουνη δεν ειναι Τζουλια,,, μπορει να δειχνει την χαζη και προστυχη και και και στα σοσιαλ μιντια, αλλα πιστεψε με πισω απο αυτο κρυβεται ενα πολυ καλο επαγγελματικο μυαλο που ξερει τι κανει...βγαζει πολυ ευκολα χρηματα χωρις να κανει τιποτα...
Ουσιαστικα ειναι η Μενεγακη των σοσιαλ μιντια αυτη την στιγμη...
Ετυχε να την δω απο κοντα προν λιγες μερες στην Θεσσαλονικη οταν εβγαλα βολτα τον σκυλο μου εκει στο κεντρο...η γυναικα ειναι απιστευτη απο θεμα σωματος αλλα απο προσωπο εμενα προσωπικα δεν μου πολυαρεσει, βεβαια ολο το υπολοιπο που βλεπεις κανεις τα στραβα ματια για το προσωπο...
Γενικα ειναι μια γυναικα που με τον που την δεις σου σηκωνεται η πουτσα κατευθειαν...
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Like
9.155
Πόντοι
1.056
Η Τουνη δεν ειναι Τζουλια,,, μπορει να δειχνει την χαζη και προστυχη και και και στα σοσιαλ μιντια, αλλα πιστεψε με πισω απο αυτο κρυβεται ενα πολυ καλο επαγγελματικο μυαλο που ξερει τι κανει...βγαζει πολυ ευκολα χρηματα χωρις να κανει τιποτα...
Ουσιαστικα ειναι η Μενεγακη των σοσιαλ μιντια αυτη την στιγμη...
Ετυχε να την δω απο κοντα προν λιγες μερες στην Θεσσαλονικη οταν εβγαλα βολτα τον σκυλο μου εκει στο κεντρο...η γυναικα ειναι απιστευτη απο θεμα σωματος αλλα απο προσωπο εμενα προσωπικα δεν μου πολυαρεσει, βεβαια ολο το υπολοιπο που βλεπεις κανεις τα στραβα ματια για το προσωπο...
Γενικα ειναι μια γυναικα που με τον που την δεις σου σηκωνεται η πουτσα κατευθειαν...

Συμφωνώ. Δεν καταλαβαίνω γιατί πολλοί έχουν την αντίληψη sexy = χαζή :confused:
Στο μόνο που διαφωνώ είναι για το πρόσωπο, εμένα δεν με χαλάει καθόλου
Οσο για το τελευταίο ... :erection:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
Συμφωνώ. Δεν καταλαβαίνω γιατί πολλοί έχουν την αντίληψη sexy = χαζή :confused:
Στο μόνο που διαφωνώ είναι για το πρόσωπο, εμένα δεν με χαλάει καθόλου
Οσο για το τελευταίο ... :erection:
δεν ειπα οτι δεν βλεπεται...απλα δεν δινεις τοσο σημασια στο προσωπο οταν απο σωμα και προστυχια η συγκεκριμενη το εχει 100%...σου λεω με το που την ειδα μου σηκωθηκε κατευθειαν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom