Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
δυστυχώς δεν ξέρω πότε παιζει η Ειρήνη, λογικά ομως εαν πάς την ερχόμενη Κυριακή το βράδυ θα την βρείς εκεί....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δοξατου ειναι καρντια μου......αλλα καλυτερα να παει προς κεντρο μερια παρα εκει περα.......εκτος αν εχεις καλες πληροφοριες για εκει....

..οκι ντεν εκω καρντια μου καλες πληροφοριες για εκει (εχει ελενα που ειναι λαστ γίαρ), απλα το παληκαρι ζητησε το πλησιεστερο του....
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Βριλησου 60 ...Χαρουλα απο θεσσαλονικη ....βαθμ. 4/10
Δροσοπουλου 97  Λαουρα απο Ουκρανια  ...βαθμ. 8/10
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παλουκαρια ποιος θυμαται πριν 4-6 χρονια στην ιπποκρατους 144 απογευματα μια τρομερη μουνα......με κοκκινα βαμμενα μαλλια κολλημενα με ζελε και μικρο κοτσιδακι πισω με μπλε ματακια ελληνιδα απο σαλονικα(ετσι μου ειχε πει) που εκανε τρομερο γαμησι και κοιτουσε συνεχεια στα ματια τον "εραστη" της?ειχε πολυ καλο σωμα με κωλαρα στυλ laura angel,βυζι μικρο.....οποιος ξερει τί εχει γινει απογινει το εν λογω μωρο ας το πει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
ρε παλουκαρια ποιος θυμαται πριν 4-6 χρονια στην ιπποκρατους 144 απογευματα μια τρομερη μουνα......με κοκκινα βαμμενα μαλλια κολλημενα με ζελε και μικρο κοτσιδακι πισω με μπλε ματακια ελληνιδα απο σαλονικα(ετσι μου ειχε πει) που εκανε τρομερο γαμησι και κοιτουσε συνεχεια στα ματια τον "εραστη" της?ειχε πολυ καλο σωμα με κωλαρα στυλ laura angel,βυζι μικρο.....οποιος ξερει τί εχει γινει απογινει το εν λογω μωρο ας το πει.

φίλε αν λέμε την ίδια δεν ήταν ελληνίδα!
Εγώ θυμάμαι μια όπως την περιγράφεις με φοβερά γαλάζια μάτια, κοντούλα , κορμάρα, κωλάρα και βυζί μικρό μεν  σιλικόνι δε αλλά με απίστευτα μεγάλη και μυτερή ρώγα!
εκανε φοβερους πηδους και σε κοιταγε στα μάτια!
Εχω την εντύπωση πως αν και μίλαγε άπταιστα ελληνικα ηταν ανατολικία.....και εγώ την ψάχνω απο τότε....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φίλε αν λέμε την ίδια δεν ήταν ελληνίδα!
Εγώ θυμάμαι μια όπως την περιγράφεις με φοβερά γαλάζια μάτια, κοντούλα , κορμάρα, κωλάρα και βυζί μικρό μεν  σιλικόνι δε αλλά με απίστευτα μεγάλη και μυτερή ρώγα!
εκανε φοβερους πηδους και σε κοιταγε στα μάτια!
Εχω την εντύπωση πως αν και μίλαγε άπταιστα ελληνικα ηταν ανατολικία.....και εγώ την ψάχνω απο τότε....

μπραβο αυτη ρε...............
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ρε παιδια τι εγινε με το Λελας Καραγιανη πηγα αλλα δεν ανοιγαν ουτε πανω ουτε κατω
 

Jeremy

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Σε επίσκεψη στη Λέλας Καραγιάννη 35, στον 1ο όροφο (ισόγειο κλειστό ή τέλος πάντων απλά δεν ανοίγανε) την Κυριακή το πρωί:

Για τη Σόνια πήγα, αλλά βρήκα την Πέτρα. Ψηλή ξανθιά, σώμα με πιασίματα, με όμορφο πρόσωπο και γαλάζια μάτια.
Με μια λέξη απογοήτευση. Έδειχνε να βαριέται πολύ από την 1η στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο, ίσως γιατί είχε και πολλή δουλειά. Συμμετοχή καμία, αν και από την άλλη δεν είπε όχι και σε κάτι (πώς να το πει εξάλλου, αφού δε μιλάει καθόλου ελληνικά). Γενική εντύπωση αρνητική. Τι να το κάνεις το όμορφο πρόσωπο αν οι υπηρεσίες είναι κακές...

Αλήθεια, ξέρει κανείς τι γίνεται με τη Σόνια;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ρε παιδια στα στουντιο της Βριλησσου πώς πάει κανείς με τα ΜΜΜ? Ή μόνο Ι.Χ. πάει?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aν κάποιος συναγωνιστής έχει τα τηλέφωνα από Βριλησσού 36 και 46 ας τα γράψει εδώ ή ας μου τα στείλει με pm Tο τηλέφωνο που υπάρχει στον κατάλογο για το 36 είναι λάθος. Στο 57 απόψε παίζει η Εύα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
ταξάκι ρε germaon! πάντως παιζουν και 2 λεοφωρεία: το ενα ειναι η γραμμη 140 (πολύγωνο - Γλυφάδα) , το άλλο δεν το θυμάμαι!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
μπραβο αυτη ρε...............

τι μου θύμισες ρε vasos!
ιστορικές εποχές και η τύπισα ΤΟ θυλικό και τούμπανο!
την ειχά πρήξει να μου δώσει το κινητο της τότε αλλά δεν μου το έδινε με τίποτα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τι μου θύμισες ρε vasos!
ιστορικές εποχές και η τύπισα ΤΟ θυλικό και τούμπανο!
την ειχά πρήξει να μου δώσει το κινητο της τότε αλλά δεν μου το έδινε με τίποτα!

θυμασαι επισης(αν πηγαινες φυλης) εποχη καλοκαιρι 98 που υπηρχε μια αννα κουκλα απο ιταλια?(ετσι ελεγε τουλαχιστον) μελαχροινη κοντουλα αδυνατη πανεμορφη και με ενα χαμογελο που σε εστελνε.....ηταν προς το τερμα της φυλης!σε ισογειο.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
θυμασαι επισης(αν πηγαινες φυλης) εποχη καλοκαιρι 98 που υπηρχε μια αννα κουκλα απο ιταλια?(ετσι ελεγε τουλαχιστον) μελαχροινη κοντουλα αδυνατη πανεμορφη και με ενα χαμογελο που σε εστελνε.....ηταν προς το τερμα της φυλης!σε ισογειο.

αυτήν δεν την θυμάμαι!
εκείνη την εποχή χτύπαγα μόνο studio (εποχή προ Μάκη),
φυλής πήγαινα που και που με παρέα για το γέλιο....
έδινες 10.000 δρχ και διάλεγες αναμεσα σε 5 με 10 κούκλες κάθε φορά!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αυτήν δεν την θυμάμαι!
εκείνη την εποχή χτύπαγα μόνο studio (εποχή προ Μάκη),
φυλής πήγαινα που και που με παρέα για το γέλιο....
έδινες 10.000 δρχ και διάλεγες αναμεσα σε 5 με 10 κούκλες κάθε φορά!

σε ποια πηγαινες τοτε,στην προ-μακη εποχη?για πες κανα καλο....να θυμηθουμε τα παλια.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso......το στουντιο στην αριστοτελους το θυμασαι....?

ποια αριστοτελους?την παραλληλο της γ'σεπτεμβριου?μπα!εγω πηγαινα μονο σε 2.....αυτο στην κελσου και περισσοτερο σε αυτο στη θησεως 67 στην καλλιθεα!οποιος ειχε παει θα θυμαται τα απιστευτα μουνια που ειχε καθως επισης και την πασαρελα που επαιζε μεσα......μερικα ονοματα....μεντη ξανθια απο ουγγαρια(ανοιγε συνηθως την πορτα τα βραδυα),σοφια μελαχροινη ουγγαρεζα(και αυτη βραδυνη βαρδυα..απιστευτο κομματι) και μια παραφωνια την αννα απο αιγυπτο με ξεχειλωμενες βυζαρες και παραπανισια κιλα........αλλα και η πρωινη βαρδυα ειχε τρελλα μουνακια ξανθουλικα απο τσεχο-ουγγαρια!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
vaso......το στουντιο στην αριστοτελους το θυμασαι....?

Λοιπόν για να μην χαλάσουμε το παρόν θέμα και επειδή αυτά έχουν ειπωθεί και στο παλιό forum θα πώ μόνο ορισμένα χωρίς λεπτομέριες και το κλεινω εδώ....
-Αριστοτέλους και Πιπίνου γωνία ισόγειο πολυκατοικιας , καθε φορά ειχε 6-8 γυναίκες...
-Κεφαλληνιάς 15 στο νεοκλασσικό στον 2ο όροφο
-Αριστοτέλους 155 αν θυμάμαι καλά 1ος όροφος, παλιο κτίριο, δεν λειτούργησε για πολύ καιρό
-Αχαρνών και Αμορίου παλιο νεοκλασσικό, τωρα ειναι φροντιστηριο νομίζω
-Κεφαλληνιάς χαμηλά προς Αχαρνων όπως την κατεβαίνεις στο αριστερό σου χερι μετά απο ενα γυμναστήριο, δίπλα είχε Ωδείο!
-Μοσχονησίων και Μηθύμνης παλιο νεοκλασσίκο πάλι, τώρα εκεί λειτουργει χριστιανική αίρεση!
-Φερών πάνω απο την 3ης Σεπτεμβρίου.1ος όροφος πολυκατοικιας, στο ισόγειο ειχε φωτοτυπάδικο
-ενα ακόμα φοβερό ηταν πισω απο το Ιπποκράτειο νοσοκομείο, μονοκατοικία που έφερνε Ουγγαρέζες, Τσέχες κτλ
-Ο Νάρκισσος, κάτω απο την Αχαρνων στο ύψος του αμαξοστασίου των ΗΛΠΑΠ! τώρα εκει λειτουργει παιδικός σταθμός!
και άλλα πολλά τα οποία τωρα μου διαφεύγουν....περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαίς...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom