Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλημέρα. Ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Ολγα στη Ρεμούνδου 21? Και ποιες ώρες? Ακούω πολύ καλά λόγια γι'αυτήν, αλλά δεν έχω πάει. Τι πρόγραμμα κάνει και αν δουλεύει Κυριακές. Αν μπορεί κάποιος ας πει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..χθες βραδυ στην κεφαληνιας, ψηλο ξανθο αλλοδαπο, ξεχναω ονομα, με μικρο σχετικα βυζι και απιστευτη κωλαρα και κορμοστασια....
..δεν τα παω καλα με τα ονοματα, δεν τα συγκρατω, θα διορθωθω ομως....  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

..respect panos(boss)....
..δεν ηταν αυτο το ονομα, μας το ειπε η ευγενικη τσατσα και δεν ηταν αυτο.. πρεπει να ειχε, αν δεν κανω λαθος, το διφθογγο τζ μεσα  :grin:, χωρις να ειναι τζινα ή τζουλια.....  :headbang: :headbang:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χθεσινή στουντιότσαρκα. Βραδινή βάρδια. Αριστομένους και Πιπινου η πρωτη σταση. Αριστομένους μια Βερα, σχετικά MILF. Πρέπει να είναι καλή στο δωμάτιο γιατί στο σαλόνι περίμενα κάνα 20λεπτο . Στην Πιπίνου μια ʼννα , Τσέχα, ψηλή. Και εκεί περίμενα κάνα 15λεπτο και άκουγα βογγητά από το δωμάτιο άρα πρέπει να είναι καλή. Μετά Λέλας Καραγιάννη ,όπου βρήκα στο πάνω μια μουνάρα , ξανθιά με φοβερή επιδερμίδα. Στο κάτω δεν μπήκα. Στη Δροσοπούλου 97 ήταν μια Λάουρα κλασική Ρωσόφατσα . Μου άρεσε στην όψη με ποικιλία προγραμμάτων. Πάντως ούτε εκεί μπήκα. Στην Παιωνίου έπαιζαν μια Όλγα και μια ʼννα . Στην εμφάνιση ήταν κατώτερες της Λάουρας. Συνέχεια πήγα στα μπουρδέλα, όπου θα γράψω στο αντίστοιχο thread
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Report πριν απο μια ωρα:

-Βουρβαχη κλειστη.

-Φρατζη 47: Αννετα, πολυ μετρια σε ολα. Αδειο το μαγαζι.

-Ισμινης 2: Ζετα, μετρια, με συμπαθητικο σωματακι. Η τσατσα απο Αγν. Στρατιωτου μου θυμισε το καλυτερο στουντιο ever. Αδειο και αυτο...

-Καρεα 30: Αν και εδω και πολυ καιρο σαμποταρω το συγγεκριμενο στουντιο 1)Εξ αιτιας του οτι ειναι κατα 10Ε ποιο ακριβο απο τα υπολοιπα χωρις να προσφερει τιποτα επιπλεον 2) Επιδη οι τσατσαδες/managment εκει ειναι αναγωγες και πολυ μαλακισμενες στη συμπεριφορα με αποτελεσμα οι κοπελες  να εχουν και αυτες την ιδια ασχημη συμπεριφορα, anyway περασα και απο εκει. Δουλευε η Lucy απο Τσεχια. Περασα και δεν το μετανιωσα. Η κοπελα ειναι κουκλα και αρκετα καυλιαρα. Μελαχρινη, μετριου αναστηματος, ομορφο βυζακι και σωμα, ωραιο προσωπο. Γλυφει @@, μετρια πιπα, αλλα κανει καλο σεξ με συμετοχη... και το καλυτερο...πολυ στενο νουμακι!!! 60Ε.
+++ στην Lucy.
   
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..χθες βραδυ στην κεφαληνιας, ψηλο ξανθο αλλοδαπο, ξεχναω ονομα, με μικρο σχετικα βυζι και απιστευτη κωλαρα και κορμοστασια....
..δεν τα παω καλα με τα ονοματα, δεν τα συγκρατω, θα διορθωθω ομως....  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

αλλη φορα αν δεν πεις ονομα θα διαγραφεται το ποστ σου....απο την επομενη φορα θα εχεις 30 λεπτα χρονικο διαστημα μεχρι να κανεις τροποποιηση ποσταροντας και το "ξεχασμενο" ονομα της ταναπου αλλιως το ποστ σου θα διαγραφεται....διαβασε και τους κανονες του φορουμ....τωρα μπορεις να γελασεις ελευθερα..........χαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
η κεφαλληνιας αλλαξε ιδιοκτητρια!!λειτουργει υπο νεα διευθυνση!
 

Επισκέπτης
πριν 2 βδομαδες αλλαξε διευθυνση!!τα ντοπια και ξενα μονωπολια βασο....χαχαχαχα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Βριλησσού 57 πριν καμια ώρα....
Για τους λάτρεις των μεγάλων βυζιών και μόνο!
Ειρήνη, γεματούλα, μελαχρινη Τατάρα (όχι πολύ σκιστά μάτια) με πολύ μεγάλα βυζιά
χωρις σιλικόνη. Μέσα όλα τα δωμάτια πιασμένα....
Αν και γενικά ειμαι λάτρεις των αδύνατων γυναικών, στην προκειμένη περίπτωση "είδα βυζιά και μπήκα..."
Η κοπέλα πάρα πολύ φιλική στο δώμάτιο κάνει πίπα και τον ρουφάει όλον μέσα. γλείφει μπάλες , ανεβαίνει απο πάνω και γενικα συμμετέχει...άξιζει τα λεφτά της δεν τα κλάις.
Εγώ δεν θα την ξανάπερνα γιατι ειναι λίγο γεματούλα αλλά για 'οσους αρέσουν τα μεγάλα βυζιά ειναι Must
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Βριλησσού 57 πριν καμια ώρα....
Για τους λάτρεις των μεγάλων βυζιών και μόνο!
Ειρήνη, γεματούλα, μελαχρινη Τατάρα (όχι πολύ σκιστά μάτια) με πολύ μεγάλα βυζιά
χωρις σιλικόνη. Μέσα όλα τα δωμάτια πιασμένα....
Αν και γενικά ειμαι λάτρεις των αδύνατων γυναικών, στην προκειμένη περίπτωση "είδα βυζιά και μπήκα..."
Η κοπέλα πάρα πολύ φιλική στο δώμάτιο κάνει πίπα και τον ρουφάει όλον μέσα. γλείφει μπάλες , ανεβαίνει απο πάνω και γενικα συμμετέχει...άξιζει τα λεφτά της δεν τα κλάις.
Εγώ δεν θα την ξανάπερνα γιατι ειναι λίγο γεματούλα αλλά για 'οσους αρέσουν τα μεγάλα βυζιά ειναι Must

εσυ λατρης των αδυνατων?......για αλλη παστα σε ειχα...ξερεις απο στεφανια,ολγα μερια....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
και όμως φίλε vasos δεν γίνεται να τρώς κάθε μέρα παϊδάκια, θέλεις και μια όσπρια για αλλαγή που και που!
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
πιο ειναι το πιο κοντινο στουντιο στη νικαια?...(θα προτιμουσα εγκυρες πληροφοριες απο ατομο που ξερει οντως)..και μια διευκρινηση...εννοω με αμαξι-μηχανι πιο ειναι πιο κοντα για να παει καποιος τσακ μπαμ... :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πιο ειναι το πιο κοντινο στουντιο στη νικαια?...(θα προτιμουσα εγκυρες πληροφοριες απο ατομο που ξερει οντως)..και μια διευκρινηση...εννοω με αμαξι-μηχανι πιο ειναι πιο κοντα για να παει καποιος τσακ μπαμ... :grin:

..στο τερμα της λ. αθηνων κατω απτη γεφυρα, στη δοξετου....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και όμως φίλε vasos δεν γίνεται να τρώς κάθε μέρα παϊδάκια, θέλεις και μια όσπρια για αλλαγή που και που!

παιδακια παιδι μου σπανια να τρως........καλυτερα τα ασπρια και μαλιστα τα πληρη,τα αναποφλοιωτα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..στο τερμα της λ. αθηνων κατω απτη γεφυρα, στη δοξετου....

δοξατου ειναι καρντια μου......αλλα καλυτερα να παει προς κεντρο μερια παρα εκει περα.......εκτος αν εχεις καλες πληροφοριες για εκει....
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω για την αμεσοτητα...κατι ομως μου λεει να συνεχισω να πηγαινω στα κλασσικα μου μερη(αχαρνων)..απο τον τροπο που το λετε... :2funny:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Βριλησσού 57 πριν καμια ώρα....
Για τους λάτρεις των μεγάλων βυζιών και μόνο!
Ειρήνη, γεματούλα, μελαχρινη Τατάρα (όχι πολύ σκιστά μάτια) με πολύ μεγάλα βυζιά
χωρις σιλικόνη. Μέσα όλα τα δωμάτια πιασμένα....
Αν και γενικά ειμαι λάτρεις των αδύνατων γυναικών, στην προκειμένη περίπτωση "είδα βυζιά και μπήκα..."
Η κοπέλα πάρα πολύ φιλική στο δώμάτιο κάνει πίπα και τον ρουφάει όλον μέσα. γλείφει μπάλες , ανεβαίνει απο πάνω και γενικα συμμετέχει...άξιζει τα λεφτά της δεν τα κλάις.
Εγώ δεν θα την ξανάπερνα γιατι ειναι λίγο γεματούλα αλλά για 'οσους αρέσουν τα μεγάλα βυζιά ειναι Must
Eχουμε καμιά πληροφορία για μέρες και ώρες που είναι εκεί η Ειρήνη;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom