Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σήμερα το πρώι σηκώθηκα με 38 πυρετό και ήθελα και να γαμίσω τρομάρα μου!
Πήρα τα αντιπυρετικά μου και τα ξεβουλωτικά μύτης και την έκανα για Συγγρου 245.
Δεν είχα ξαναπάει στο εν λόγω μαγαζί ποτέ.
Σαν χώρος είναι πολύ καλός, αλλά οι 2 κοπέλες που δουλέυανε ήταν σκέτη απογοήτευση...Η τσατσά μου είπε οτι περίμενε να έρθει και μια καινόυργια σε κανα 20 λεπτο, αλλά εγώ την έκανα για Κυψέλη οπού κατέθεσα σε μια δική μου καβάτζα που δυστυχώς δεν γίνεται να δημοσιεύσω στο site γιατι θα την κάψω.....
Στο μετάξυ πρίν λίγο ο πυρετός έφτασε το 39...συμπέρασμα: οταν είστε άρρωστοι μην κουράζεται τον οργανισμό σας περισσότερο...

και συ ρε ζερο αφου κατεβηκες απο τα "λημερια μας" δεν μας παιρνεις ενα τηλ.να σου πουμε οτι δεν αξιζει τον κοπο να διανυεις περιπου 15 χιλιομετρα πηγαινε-ελα για να πας στο εν λογω στουντιο?ειπαμε η συγγρου ειναι για κατεβασματα και κατηφοριες τις νυχτες που ολα οδηγουν στα "μαγαζα" που χορευουν οι χορευταρουδες μας απο ολα τα μηκη και πλατη του πλανητη......αχαχαχα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ειναι ιωση και σε 4 ημερες απο τοτε που ξεκινησες να αισθανεσαι χαλια θα γινεις καλα!Ετοιμασου να ψηθεις στον πυρετο!Να πινεις πολλα υγρα

και να μην χυνεις εκρου-ασπρα υγρα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
πολύ κωλοίωση ρε παιδιά!
τεσπα είπα να πάω και εγω μια φορά Συγγρού για αλλαγή αλλά δεν μου εκατσε,
τωρα πάω να πιώ το τσάι μου...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πολύ κωλοίωση ρε παιδιά!
τεσπα είπα να πάω και εγω μια φορά Συγγρού για αλλαγή αλλά δεν μου εκατσε,
τωρα πάω να πιώ το τσάι μου...

πιες το αλλα την αλλη φορα θα ζητας την βοηθεια και την γνωμη των "σκληρων" μυστων των νοτιων προαστειων!
 

mitsaras38

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ευγε ζερο, ήταν μια ηρωική πράξη παρόλο που δεν είχε την κατάληξη που περίμενες
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μολις πηρα τη Γιαννα απο Δροσοπουλου 97 ,την ειχα ξαναπαρει και πριν μια βδομαδα.Η κοπελα ειναι τελειως απειρη και φαινεται να ψιλο ποναει δεν εχει τη γνωστη πουτανια μιας εμπειρης.Εγω προτιμω τις πολυ εμπειρες πουτανες αυτες που εχουν την πουτανια στο αιμα τους.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κεφαλληνίας 75 επιτέλους άνοιξε μετά απο 5 μέρες. Εκεί μέχρι τις 12 το βράδυ παίζει η 'Αλεξάνδρα' Ρωσίδα με ύψος 1,80. Μέσα τσιμπούκι πολύ καλό με βλέμμα έκφυλο στα μπλέ της μάτια και γλύψιμο στις μπάλες (yeah). Στο πισσωκολλητό δυνατές κραυγές και μετά τελείωμα στο στόμα με μπουκιτσί  :grin:. Πήρα το πρόγραμμα το απλό με 50 ?. Και τα προγράμματα που παίζουν είναι:

50 ? το απλό

70 ? σέξ σόου

90 ? κωλούρι

Καλή συνέχεια κύριοι...

να δω ρε μια κυριακη που να μην καταθεσεις σε ρδελο-στουντιο και ας μου κλεισουν τα μισα στριπτητζαδικα της συγγρου....μα την παναγια δηλαδη!
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Κεφαλληνίας 75 επιτέλους άνοιξε μετά απο 5 μέρες. Εκεί μέχρι τις 12 το βράδυ παίζει η 'Αλεξάνδρα' Ρωσίδα με ύψος 1,80. Μέσα τσιμπούκι πολύ καλό με βλέμμα έκφυλο στα μπλέ της μάτια και γλύψιμο στις μπάλες (yeah). Στο πισσωκολλητό δυνατές κραυγές και μετά τελείωμα στο στόμα με μπουκιτσί  :grin:. Πήρα το πρόγραμμα το απλό με 50 ?. Και τα προγράμματα που παίζουν είναι:

50 ? το απλό

70 ? σέξ σόου

90 ? κωλούρι

Καλή συνέχεια κύριοι...

Φίλε μετά τις 12 είναι ανοιχτό; και αν ναι ξέρεις ποια παίζει;

Ευχαριστώ

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και ένα σου λέω τρελλέ που τώρα θα πάθεις συγκοπή... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ετοιμάζομαι να βγω με τον Δάσκαλο(Ropaloforo) και Bihterman respect σε στρίπ της συγγρού... Οπότε θα κλείσουν όλα τα στριπτιζάδικα της συγγρού!!! Μα τους δαίμονες και τους αγγέλους δηλαδή!!!  :dancing:

ε,αι απο δω χαμω σαρδαναπαλε..!!!!!!!!!!!!!!να πατε προς πλουταρχο μερια ετσι?και αν ειναι το μωρο μου εκει να μας το πεις...κουφαλοstripmaniac!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Αντε Πανο καλα κουλουμα και αμολα καλουμπα .......
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
να δω ρε μια κυριακη που να μην καταθεσεις σε ρδελο-στουντιο και ας μου κλεισουν τα μισα στριπτητζαδικα της συγγρου....μα την παναγια δηλαδη!

ασε τα strip ησυχα ρεεε..  :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συγκινήθηκα ρε απο τις ευχές σας παλουκάρια  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( άντε Βάσος γιάνε και θα ρεφάρουμε μια και καλή το χαμένο χρόνο στο 'υπουργείο' του Υπουργού  ;) Νομίζω είναι προς βόρεια της Αττικής... ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

προτιμω τις τελευταιες στιγμες μου να τις ζησω στο υπουργειο της νοτιας πλευρας της αττικης...να βλεπουμε και λιγο θαλαττα...!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
χτες σαββατο,ξημερωματα κυριακης,μετα απο καλο γλεντι σε πολιτιστικο κεντρο(οχι στριπ-θυμαστε ποια εννοουσε ο αειμνηστος γιαννοπουλος),ειπα και εγω αφου περασα ωραια δε παω να ριξω και καμια τσαπου :rolleyes:,τρομαρα μου τι το θελα :headbang:...τωρα μιλαμε για 4 το πρωι...βουρβαχη ΑΛΙΝΑ και αναμονη στο σαλονι 2 ατομα....δρομο γιατι σε λιγο θα ακουω τις καμπανες....στο δρομο για σπιτι...περασμα απο σολωνος(μασαλιας???)...τιποτα και εδω(φαντασου μυαλο εγω 4 το πρωι..δε παω καλα!!)..πιο κατω τα γνωστα πρεζο....μακρια...τελικα τι μας εμεινε??...δροσοπουλου...παρκιν ευκολο(νααα κατι καλο με τα τριημερα)το 95 κλειστο...97 η ΡΕΝΑΤΑ....πηγε για πεταμα το 50αρικο :tickedoff: :headbang:......δε βαριεσαι εμεις να μαστε καλα να διασκεδαζουμε.......αντε αυριο με το καλο :'(
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Σήμερα κατα τις 12 το πρωί πέρασα απο Δροσοπούλου. Και το 95 και το 97 ήταν κλειστά :'(
Ισώς λόγω ημέρας να ανοίξουν το απόγευμα...
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Χτές βράδυ κατά τις 12:30 Ιπώννακτος πηγα για μελίνα αλλά δεν ήταν εκεί! :tickedoff:  (Α,ρε warhol),αντί αυτής ήταν μια ελληνίδα,καλό σώμα αλλά μου φάνηκε σιτεμένη και δεν μπήκα.Συν οτι η τσατσά ήταν άσχετη(που την βρήκαν) και δεν ήξερε να μου πεί ούτο το πρόγραμμα που κάνει..Τέσπα,Μελίνα από το τέλος του μήνα πάλι..
Μετά περνάω από Βριλλησού 46,είχε την Τζίνα- ελληνίδα.Καλό κορμί καυλωτική φάτσα,τελικά με τα παζάρια πέρασα με 40Ε.ΔΕΝ έμεινα ευχαριστημένος,γενικά μέτρια πράγματα,εντάξει είναι κορμάρα και νταρντάνα,αλλα απο συμμετοχή δεν λέει, και μάλλον βαριότανε.Οπότε μακριά μην κλαίτε τα λεφτά σας.Δουλεύει Τρίτη και Σάββατο -Βράδυα..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Σήμερα το βράδυ η θεά Σιμόν (Ιπποκράτους 144) βρισκόταν στη Βριλησού 36. Ότι και να πω για τη Σιμόν περιτεύει. Βραζιλιάνα! Σοκολατένια! (Μιγάδα) Απίστευτη συμμετοχή! Πρόσχαρη! Κορμάρα με τρελές καμπύλες! Νομίζω ότι είναι από τις καλύτερες περιπτώσεις που κυκλοφορούν. Μου είπε πως θα βρισκεται και στη Βριλησού 60 και στην Ιπονάκτωνος.
Θα επανέλθω σύντομα με πλήρες πρόγραμμα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Σήμερα το βράδυ η θεά Σιμόν (Ιπποκράτους 144) βρισκόταν στη Βριλησού 36. Ότι και να πω για τη Σιμόν περιτεύει. Βραζιλιάνα! Σοκολατένια! (Μιγάδα) Απίστευτη συμμετοχή! Πρόσχαρη! Κορμάρα με τρελές καμπύλες! Νομίζω ότι είναι από τις καλύτερες περιπτώσεις που κυκλοφορούν. Μου είπε πως θα βρισκεται και στη Βριλησού 60 και στην Ιπονάκτωνος.
Θα επανέλθω σύντομα με πλήρες πρόγραμμα.
Φίλε λές μια μιγάδα με κορμάρα και ωραιο πρόσωπο? (μελαχρινή μακρύ μαλλί και εχει ενα τικ να ανοιγοκλέινει τα μάτια της)
Την έιχα πάρει στην Ιπποκράτους το καλοκαίρι άλλα απο τότε δεν την ξαναβρήκα
Παλαιότερα έπαιζε και στο Κεφαλληνίας 75.
Αν λέμε την ίδια ειναι όντως πανέμορφη και κάνει και καλό κρεββάτι!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φίλε λές μια μιγάδα με κορμάρα και ωραιο πρόσωπο? (μελαχρινή μακρύ μαλλί και εχει ενα τικ να ανοιγοκλέινει τα μάτια της)
Την έιχα πάρει στην Ιπποκράτους το καλοκαίρι άλλα απο τότε δεν την ξαναβρήκα
Παλαιότερα έπαιζε και στο Κεφαλληνίας 75.
Αν λέμε την ίδια ειναι όντως πανέμορφη και κάνει και καλό κρεββάτι!

ειχε κανει και τριγγετα πριν κανα διμηνο αλλα επιτελους βρεθηκε!δουλευε ιπποκρατους και τριγγετα,κηφισου 30 νομιζω....τωρα μου κανει εντυπωση οτι θα παιζει και στα στουντιο της βριλησσου και ιππωνακτος....παρακαλειται οποιος ξερει το προγραμμα της να ενημερωσει παραυτα....οπως και για την ετερα γερμανοβραζιλιανα την γιασμιν!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες ,, χτές στα σπίτια Βριλησού , στο 46 ΄Τζίνα , ελληνίδα , δεν πέρασα καθώς άκουσα τις κριτικές πιο πάνω των φίλων , στο 46 μια Βραζιλίανα , όπως τα λένε τα παιδιά , καλή στο δωμάτιο αλλά από εμφάνιση εμένα προσωπικά δεν μο αρέσει , την είχα πάρει στην Ιποκράτους το καλοκαίρι , στο 57 κλασσικά η Νάταλι , ούτε κεί πέρασα ...

Σήμερα , Αχαρνών 85 μια ρωσίδα μόνη της χωρίς τσατσά (τουλάχιστον εκείνη την ώρα , 40 η τιμή , δεν πέρασα , το 106 κλειστό , τι έπαθε αυτό ? ακόμα δεν άνοιξε και είναι πάντα κλειστό ?

Τελικά έκανα το λάθος και πήγα στην Παιωνίου , ήταν μια μελαχρινή Βερόνικα , και μια ξανθιά , δεν συγκράτησα όνομα , είπα να περάσω με Βερόνικα στα 40? , αλλά μάπα το καρπούζι , μικρό στήθος , πιασιματάκια , αλλά βόδι , δεν έβαλε κουβέντα καμιά συμμετοχή , κατευθέιαν μια πίπα χωρίς προκαταρκτικά στούντιο , οπότε τα πήρα κρανίο και άρχισα το μοτεράκι σε πισωκολλητό κανά 15 , κουράστηκα με τι μαλάκο , βόδι όρθιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom