Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
λεω να πεταχτω αχαρνων..για τα κλασσικα στουντιο..επειδη ειναι τεταρτη και δεν ξερω τι παιζει..(μπουρδελο τα χουν κανει :2funny: ) ...ξερει κανεις αν μετρανε οι πουτανες που παιζουν :boobies:?? μην τραβιεμαι  :jerking:τσαμπα....ξενερωνω.....
Στο Αχαρνων 104 να αποφυγεις την Τινα-κατ'εμε απατη, αν ειναι εκει η Λαρα, αφοβα !!!!!!!!
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
μια ξανθια ειναι η λαρα ? δεν ειμαι 100% σιγουρος αν ειχα παει στο 104 τελευταια φορα..αλλα  ειχα πετυχει ενα ψιλομπαζο κοντο μελαχροινο..κατερινα...το 104 ειναι αυτο διπλα στο βενζιναδικο??
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
μια ξανθια ειναι η λαρα ? δεν ειμαι 100% σιγουρος αν ειχα παει στο 104 τελευταια φορα..αλλα  ειχα πετυχει ενα ψιλομπαζο κοντο μελαχροινο..κατερινα...το 104 ειναι αυτο διπλα στο βενζιναδικο??
Αυτο στο βενζιναδικο ειναι το 85, πρωην τραβελομπουρδελο, το 104 ειναι απεναντι, διπλα στο φουρνο και κατω απο το μαγαζι της Προεδρου
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω κομαντερ..κατι αλλο...85 συνηθως παω..γιατι παω μετα τις 12 και το 104 ειναι κλειστο...ξερεις μηπως η' καποιος γενοκοτερα να μου πει ποιες κοπελες παιζουν? γιατι ολο διαφορετικες πςτυχσαινω..και την τελευταια φορα ξενερωσα..ενω τις προηγουμενες φορες ηταν ΟΚ!! η απογοητευση ηταν μια κοντουλα μελαχροινη κατερινα....ενω τα καλα ηταν 2 ξανθες..ονοματα δεν ξερω απο αυτες...
 

Range

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Χτες το βραδυ στην Βριλλησου 46 ηταν η Τσεχα Μαρινα.Ειναι παντα καθε Κυριακη πρωι και τις υπολοιπες μερες δεν εχει σταθεροτητα στο προγραμμα της,Ξανθια , cool , καλο σωμα με ποικιλο προγραμμα που ξεκινα απο 50 Ε.Την προτεινω...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ρε μαγκες ποιο να προτιμισω ισμυνης 2 η καρρεα 30 ?? περασε κανεις σημερα απο εκει ? υπαρχει τπτ καλυτερο εκει κοντα??
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Η Νατάσσα (η μελαχρινή ρωσίδα που είναι και Ιππώνακτος) δουλεύει Δευτέρα και Παρασκευή πρωί Βριλησσού 36 (μόλις γύρισα).  Το γκομενάκι παραμένει σούπερ καύλα και έχει βελτιωθεί και στις υπηρεσίες.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Η Νατάσσα (η μελαχρινή ρωσίδα που είναι και Ιππώνακτος) δουλεύει Δευτέρα και Παρασκευή πρωί Βριλησσού 36 (μόλις γύρισα).  Το γκομενάκι παραμένει σούπερ καύλα και έχει βελτιωθεί και στις υπηρεσίες.

εχει ωραια ποδια?ποδοκατασταση κανει?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
ευχαριστω κομαντερ..κατι αλλο...85 συνηθως παω..γιατι παω μετα τις 12 και το 104 ειναι κλειστο...ξερεις μηπως η' καποιος γενοκοτερα να μου πει ποιες κοπελες παιζουν? γιατι ολο διαφορετικες πςτυχσαινω..και την τελευταια φορα ξενερωσα..ενω τις προηγουμενες φορες ηταν ΟΚ!! η απογοητευση ηταν μια κοντουλα μελαχροινη κατερινα....ενω τα καλα ηταν 2 ξανθες..ονοματα δεν ξερω απο αυτες...
Δεν εχω εικονα απο 85 ακομα, γιατι οσες φορες εχω περασει, τυχαινει να ειναι κλειστο
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Καλή ερώτηση... Δεν είναι σούπερ τα πόδια της αλλά συγκριτικά με αυτά που κυκλοφορούν τον τελευταίο καιρό καλά είναι.  Ποδοκατάσταση κανονικά δεν κάνει.  Τώρα άμα της τα χώσεις δεν ξέρω.  Ήθελα να τη ρωτήσω σήμερα αλλά είχε άβαφτα νύχια και ξενέρωσα οπότε αρκέστηκα σε ένα εξαιρετικό πισωκολλητό....

εχει ωραια ποδια?ποδοκατασταση κανει?
 

yannis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας.
Επιστρεφοντας μετα απο 7 μηνες στην Ελλαδα και εχοντας χασει αρκετες εξεληξεις μηπως γνοριζει καποιος και θα μπορουσε να με ενοιμερωσει τι εχει σημερα το menu στην ιππωνακτος (studio elli?)
ευχαριστω!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Συγνωμη ρε παιδια γιατι δεν εχω καταλαβει!! γιατι να δωσω 70 σε στουντιο οταν με 80 μου ερχεται σπιτι την κραταω μια ωρα, και ειναι και ποιο καλη λογικα???? γιατι?????
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
σημερα στην Αχαρνων 106 ηταν κλειστό ....Πηγε τριήμερο η εκλεισε???
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Γιατι στο σπίτι σου ειναι Σπιτι σου και δεν μπορει να μπαινει ο και η καθε μια που δεν γνωρίζεις ....Να προσέχεις ...
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Συγνωμη ρε παιδια γιατι δεν εχω καταλαβει!! γιατι να δωσω 70 σε στουντιο οταν με 80 μου ερχεται σπιτι την κραταω μια ωρα, και ειναι και ποιο καλη λογικα???? γιατι?????
αγαπητε μοναχουλη πρωτον αργει μια ωρα,δευτερον δεν την κρατας μια ωρα αλλα κανα 20λεπτο το πολυ δηλ. μολις χυσεις εχει γινει καπνος,τριτον τα περισσοτερα cg απο εμφανιση  ειναι οχι σαν τα μουνακια που μετυχαινεισ φυλης και στουντιο αλλα ψιλολατερνες και τεταρτον παιζει να εξυπηρετει καιμια σπειρα απατεωνων και το πολυ πολυ να σου ρεφαρουν και κανα βαζο.......αυτα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Σήμερα το πρώι σηκώθηκα με 38 πυρετό και ήθελα και να γαμίσω τρομάρα μου!
Πήρα τα αντιπυρετικά μου και τα ξεβουλωτικά μύτης και την έκανα για Συγγρου 245.
Δεν είχα ξαναπάει στο εν λόγω μαγαζί ποτέ.
Σαν χώρος είναι πολύ καλός, αλλά οι 2 κοπέλες που δουλέυανε ήταν σκέτη απογοήτευση...Η τσατσά μου είπε οτι περίμενε να έρθει και μια καινόυργια σε κανα 20 λεπτο, αλλά εγώ την έκανα για Κυψέλη οπού κατέθεσα σε μια δική μου καβάτζα που δυστυχώς δεν γίνεται να δημοσιεύσω στο site γιατι θα την κάψω.....
Στο μετάξυ πρίν λίγο ο πυρετός έφτασε το 39...συμπέρασμα: οταν είστε άρρωστοι μην κουράζεται τον οργανισμό σας περισσότερο...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Σήμερα το πρώι σηκώθηκα με 38 πυρετό και ήθελα και να γαμίσω τρομάρα μου!
Πήρα τα αντιπυρετικά μου και τα ξεβουλωτικά μύτης και την έκανα για Συγγρου 245.
Δεν είχα ξαναπάει στο εν λόγω μαγαζί ποτέ.
Σαν χώρος είναι πολύ καλός, αλλά οι 2 κοπέλες που δουλέυανε ήταν σκέτη απογοήτευση...Η τσατσά μου είπε οτι περίμενε να έρθει και μια καινόυργια σε κανα 20 λεπτο, αλλά εγώ την έκανα για Κυψέλη οπού κατέθεσα σε μια δική μου καβάτζα που δυστυχώς δεν γίνεται να δημοσιεύσω στο site γιατι θα την κάψω.....
Στο μετάξυ πρίν λίγο ο πυρετός έφτασε το 39...συμπέρασμα: οταν είστε άρρωστοι μην κουράζεται τον οργανισμό σας περισσότερο...
Ειναι ιωση και σε 4 ημερες απο τοτε που ξεκινησες να αισθανεσαι χαλια θα γινεις καλα!Ετοιμασου να ψηθεις στον πυρετο!Να πινεις πολλα υγρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom