Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
Παιδια πηγα σημερα  Καρεα 30 ηταν η κορινα...μακρυα απο αυτο το κολομαγαζο .....τι να σασ πω απαγοητευση.0000μηδεν η γομενα.Μην ξαναπατηση κανεισ εκει οι γομενεσ νομιζουν οτι τουσ χρωσταμε λεφτα.Αφηστε το να κλεισει.Κλαιω τα ευροπουλα που εδοσα
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Παιδια πηγα σημερα  Καρεα 30 ηταν η κορινα...μακρυα απο αυτο το κολομαγαζο .....τι να σασ πω απαγοητευση.0000μηδεν η γομενα.Μην ξαναπατηση κανεισ εκει οι γομενεσ νομιζουν οτι τουσ χρωσταμε λεφτα.Αφηστε το να κλεισει.Κλαιω τα ευροπουλα που εδοσα

Έχεις δίκιο φίλε, αυτό το μαγαζί το ξανάπαμε, είναι ή του ύψους ή του βάθους, μεσαία δεν παίζει καθόλου.
έχει τύχει να περάσω απίστευτα με αεροπλανική γκόμενα εκεί μέσα αλλά έχω κλάψει και τα φράγκα μου.
50-50 το έχω.
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς φ'ιλος τι παίζει Λέλας - Πιπίνου - Αριστομένους ή κάπου εκεί γύρω? Θα κατεβώ αύριο προς το μεσημέρι και λέω αν παίζει κάτι καλό να το εκμεταλευτώ.
 

Επισκέπτης
η  μελινα δουλεψε σημερα για τελευταια μερα!!θα κανει μια εγχειρηση -πλαστικη,και θα επανελθει σε  2 βδομαδες!!!
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Aπόψε  1930  συγγρού 12 3οροφοs  μασαζ ξεκιναη το απλο  85Ε και φτανη 120Ε κοπελα απο οτι μου ειπε μια νεα τσατσα ινδη,δεν περασα πολλα τα ε και την κοπελα δεν την ειδα.Κων/πολεωs 61 κλειστο,υστερα  κων/πολεωs 170 περιπου το ετοιμοροπο σπιτι,ενα μπαζο γυρω στα 45 με 50 ε τα εκανε ολα μπροs πισω στομα ακαποτα,με 20ε ακαποτο τσιμπουκι και μπροs οπου φυγη φυγη.Λεμπεση 8 δεν βρηκα παρκιν. :2funny:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
η  μελινα δουλεψε σημερα για τελευταια μερα!!θα κανει μια εγχειρηση -πλαστικη,και θα επανελθει σε  2 βδομαδες!!!

Τι μαχαιριά στην καρδιά ήταν αυτή ρε War....2 βδομάδες???  :headbang:  Και αν γίνει πόλεμος? Αν ανέβει από τα έγκατα τις γής ο βελζεβούλης (για την συναυλία των Cannibal Corpse) και τα γαμήσει όλα εδώ? Αν μας την πέσουν εξωγήινοι? Πως θα παρηγορηθούμε? Σκατά.... :helpplea:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Aπόψε  1930  συγγρού 12 3οροφοs  μασαζ ξεκιναη το απλο  85Ε και φτανη 120Ε κοπελα απο οτι μου ειπε μια νεα τσατσα ινδη,δεν περασα πολλα τα ε και την κοπελα δεν την ειδα.Κων/πολεωs 61 κλειστο,υστερα  κων/πολεωs 170 περιπου το ετοιμοροπο σπιτι,ενα μπαζο γυρω στα 45 με 50 ε τα εκανε ολα μπροs πισω στομα ακαποτα,με 20ε ακαποτο τσιμπουκι και μπροs οπου φυγη φυγη.Λεμπεση 8 δεν βρηκα παρκιν. :2funny:

μηπως η καταγωγη σου ειναι ποντιακη?λεω...μηπως...κατ'αρχας ξεκινας με μασατζιδικο ενω εδω ειναι θρεντ με στουντιο.....αλλο το ενα αλλο το αλλο..αλλα αυτο εχει γινει ουκ ολιγες φορες και δεν σε κακιζω για αυτο,αλλα ρε ανθρωπε του θεου ενω εισαι συγγρου 12 και εχεις παρκαρει,φευγεις να πας βοτανικο και ξαναγυριζεις στη λεμπεση που ειναι διπλα στη συγγρου 12?μηπως εισαι ο πρακτωρ 000?
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
που πηγαν οι φωτογραφιες βρε παιδια;
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Σαββατο μεσημέρι κατα τις 16.00 πέρασα απο Βριλησού. Στο 60 ηταν η Αντριάννα η οποία είναι και ιδιοκτήτρια του μαγαζιού και η μόνη που δουλεύει τώρα εκεί απο 2 το μεσημέρι εως 2 το βράδυ. Πέρασα γιατί διάβασα φοβερά από διάφορους στο site, μέχρι και δικότης thread έχουν κάνει. Λοιπόν πρέπει να πώ ότι ο χώρος είναι μακράν καλύτερος απο τα άλλα, η Αντριάννα είναι ωραία εμφανισιακά - όχι και θεά βέβαια- αλλά και με σιλικονάτους βύζους κάτι που εμένα μου τη σπάει πολύ. Το πιο σπαστικό όμως είναι ότι ήταν πολύ μέτρια στο κρεββάτι εκτός ίσως απο το τσιμπουκάκι που το κανε πλαγιαστό και χτυπούσε μάγουλο. Μάγκες δεν ξέρω αν έτυχε εκείνη η φορά σε μένα αλλά σίγουρα δεν ξαναπάω αφού και ωραιότερες υπάρχουν και κυρίως βρίσκεις γκομενάκια να σου κάνουν πολλά κόλπα.
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μαγκες...βραδινος χθες κατα τις 12"30 πεταχτηκα για επαγγελματικα γαμησια μεχρι τα στουντιο στην αχαρνων(τα 2 κλασσικα)...Ξενερωσα οσο κανεις οταν ειδα οτι ηταν κλειστα...τσαμπα η διαδρομη νικαια-αχαρνων..ευτυχως οταν εχεις πιει (διαφορα....) δεν σε νοιαζουν οι αποστασεις...τελικα κατεληξα σε κατι βρωμομποθρδελα καθετα στην αχαρνων στην Φωκαιας...Πιο χαλια δεν γινοτανε!! πετυχα και ενα τραβελι παραλιγο να ξερασω πανω του απο την αηδια...Ξερετε μηπως ποιεσ κοπελες παιζουν στα στοθντιο στην Αχαρνων? Γιατι οσες φορες εχω παει εχω πετυχει διαφορετικη...ειδικα στο αγαπημενο μου..(αυτο που ειναι διπλα στο βενζιναδικο) οχι αυτο που ειναι διπλα στο φουρνο...ευχαριστω εκ των προταιρων... :headbang: :headbang: :headbang: :sunglasses:
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
η  μελινα δουλεψε σημερα για τελευταια μερα!!θα κανει μια εγχειρηση -πλαστικη,και θα επανελθει σε  2 βδομαδες!!!
Οχι ρε πούστη μου!!!! Πότε θα πηδήξω επιτέλους το Μελινάκι??? Οχι ρε γαμώτο, και είχα ετοιμαστεί σήμερα, μπανάκι, ξυρισματάκι....
Τώρα??? Καμιά πρόταση συνάδελφοι, για να σβήσω τον πόνο μου??? :):)
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σαββατο μεσημέρι κατα τις 16.00 πέρασα απο Βριλησού. Στο 60 ηταν η Αντριάννα η οποία είναι και ιδιοκτήτρια του μαγαζιού και η μόνη που δουλεύει τώρα εκεί απο 2 το μεσημέρι εως 2 το βράδυ. Πέρασα γιατί διάβασα φοβερά από διάφορους στο site, μέχρι και δικότης thread έχουν κάνει. Λοιπόν πρέπει να πώ ότι ο χώρος είναι μακράν καλύτερος απο τα άλλα, η Αντριάννα είναι ωραία εμφανισιακά - όχι και θεά βέβαια- αλλά και με σιλικονάτους βύζους κάτι που εμένα μου τη σπάει πολύ. Το πιο σπαστικό όμως είναι ότι ήταν πολύ μέτρια στο κρεββάτι εκτός ίσως απο το τσιμπουκάκι που το κανε πλαγιαστό και χτυπούσε μάγουλο. Μάγκες δεν ξέρω αν έτυχε εκείνη η φορά σε μένα αλλά σίγουρα δεν ξαναπάω αφού και ωραιότερες υπάρχουν και κυρίως βρίσκεις γκομενάκια να σου κάνουν πολλά κόλπα.

Όχι φίλε μου δεν έτυχε σε σένα...κλασσικό πρόγραμμα Αντριάννας ήταν αυτό που περιέγραψες...
 

Range

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Στην Παιωνιου προχτες πετυχα την Ντιανα  απο το Αμβουργο . Μου ειπε οτι ειναι 32 χρονων , μοιαζει με μικροτερη. Μελαχροινη, οχι πολυ ψηλη , με μικρα στηθη και.Σχετικα καλη εμπειρια  αλλα  μην  περιμενετε  κατι  συγκλονιστικο.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Πριν κάνα δύωρο βόλτα από τα αδελφάκια της λέλας. Πρώτη στάση αριστομένους 72 βγήκε ένα μπάζο κοκκινομάλλικο και την έκανα πετώντας. Δεύτερη στάση πιπινου, βγαίνει ένα μελαμψό με μικρό βυζάκι αλλά απίστευτο κώλο. Αν και δεν με τρέλανε, καθώς ήταν η τελευταία μου στάση είπα να περάσω για να μην γυρίσω σπίτι άπραγος. Η κοπέλα από Ουγγαρία, όπως είπε. Anyway το πρόγραμμα περιλάμβανε γλείψιμο παντού εκτός από τα αρχίδια και τσιμπουκάκι  με προφυλακτικό μέτριο. Πριν καλά καλά το καταλάβω ανέβηκε πάνω μου και χοροπήδαγε σαν καγκουρό, της είπα να αλλάξουμε στάση αλλά μάλλον δεν κατάλαβε οπότε ολοκληρώσαμε εκεί.

Συμπέρασμα not bad το κορίτσι αλλά δεν συγκρίνεται με τα αστέρια της εν λόγω αλυσίδας

Υ.Γ.
Η συνεννόηση δύσκολη καθώς δεν μιλάει ελληνικά και τα αγγλικά της είναι πολύ χάλια   
 

Επισκέπτης
το μαγαζι στη βριλλησου 60 δεν ειναι της αντριανας!!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδια βοηθηστε το νεοπα... Λοιπον θελω πραγματικα βοηθεια.. Ψαχνω κατι καλο αλλα οχι Κεντρο (εννοω οχι φυλης, βικτωρια, λελας κλπ) Ισως μπορω να κατεβω Κωσταντινουπολεως, αλλα περισσοτερο απο μερια Βουλιαγμενης κλπ και το βασικοτερο ΑΡΓΑ, μετα τις 12 τη νυχτα... ξερετε κατι να με βοηθησετε μπας κ παω κ εγω ποτε σε κατι καλο??
2) προχθες βρεθηκα 3ης Σεπτεμβριου κ ειδα κατι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ μωρα.. τι παιζει με αυτα? πρεζονι μου φανηκε το ενα αλλα 2μετρο... ενταξει δεν μπορω πρεζονια με τιποτα...
3) σε πιατσα στο δρομο τιποτα για κανενα τσ#$@#κακι παιζει?? και που?? ξερω μονο τραβελια αλλα δε θελω..

Ευχαριστω!!!
 

Επισκέπτης
ιππωνακτος μεχρι της 2 τα ξημερωματα,φρατζη 47 μεχρι της 1 !!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
σε ευχαριστω για την αμεσοτητα!! τι παιζει εκει? που ειναι η ιππονακτως??? τη φρατζη την ξερω... να ψαξω κατι συγκεκριμενο? ακομα ειναι καποιο 24ωρο ανοικτο στη βουλιαγμενης αλλα δεν εχω ακουσει τα καλυτερα ε?

ευχαριστω πολυ παιδες!!!! ετσι κανα τετοιο μετα τις 12:00 νυχτα γιατι δυστυχως μονο τετοιες ωρες μπορω...
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Τεταρτη βραδυ λεω να πεταχτω Αχαρνων που ειναι αρκετα γνωριμα τα μεροι για καμια καταθεση πεους..επειδει οπως εχω ηδη προαναφερει οποτε παω βρισκω αλλα ντι αλλων..μπορει αν ξερει καποιοσ να με διαφωτισει για το τι θα αντικρυσω ?  υποψιν σκεφτομαι να παω μετα τις 12.........και εννοειται μονο στουντιο!! :sunglasses: :helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom