Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Να ρωτησω καποιον εμπειρο ξερει κανεις κανενα μαγαζι φτηνο 20-25ε με υπηρεσιες εφαμιλες στουντιο ξερετε ανεση χρονου καλος χωρος καλη πουτανα ευγενικο προσωπικο κτλπ να μη μας κοπει και ο κωλος οικονομικα η ζηταω πολλα?
φιλε μου οτι πληρωσεις περνεις!
 

Επισκέπτης
παιδες λεω να παω τωρα αχαρνων 106 στο καινουριο... μπορει καποιος να πει καμια πληροφορια... ξερω απλο=30 ευρω κωλαρακι=50 ευρω οποιος ξερει κατι παραπανω ας ποσταρει.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
χτες βράδυ πήγα Λέλας στο ΄νέο στούντιο στο ισόγειο. Ήταν η Σόνια και την πήρα για πρώτη φορά. Φιλότιμες προσπάθειες το κορίτσι αλλά δεν θα την ξαναπάρω. Το δωμάτιο βρώμικο.
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
παιδιά για διαφωτίστε με. Η Ντενίζ που είναι και στου Καρέα 30 που ακριβώς (περιοχή) είναι αυτό το στούντιο και σε ποιόν όροφο και τι γράφει το κουδούνi;
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Είναι στο 1ο νεκροταφείο, η προέκταση της Ηλιουπόλεως είναι στην ουσία.
Το κουδουνι δεν γράφει τπτ.
(Μπορεί ναγράφει και Καρέα 30 δεν θυμάμαι)
Έχει 3 κουδούνια βάρα όποιο θες.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Εχω παρει και γω την Αλινα και πρωτη φορα βλεπω πουτανα να γουσταρει τοσο πολυ που ειναι πουτανα μου ειπε οτι ειναι απο bella russia ε λοιπον εγω λεω bella gamisia!Της εδωσα και φιλακι στο στομα στα πεταχτα!

Κάνε πλύση μεγάλε γιατί από Αλίνα...
μία και μοναδική φορά δοκίμασα και ξενέρωσα από την αρχή μόλις μίλησε και το στόμα της μύριζε πουτσίλα...την παράτησα κι έφυγα.
τσαβούραΠα
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ευχαριστώ πολύ φίλε rofolos.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ευτυχως που μου το ειπες 
Nefilim  παω γρηγορα στο μπανιο για γαργαρες με betadine!




 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι το Δροσοπουλου 95 ειναι απο τα πιο καθαρα οι πουτανες πλενονται καλα μονο μια τζενη κανει κατι παρακαμψεις....
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
σωστοτατη η παρατηρηση σου.

Αυτό το μαγαζί είναι ή του ύψους ή του βάθους, καμμία μεσαία κατάσταση. Ή θα έχει ξύλινες γκόμενες όπως εκείνη η Μαρίνα η Ρουμάνα που αν κι ήταν πολύ καυλόφατσα, στο κρεβάττι ήταν τελείως fake.

Τη Λούση την έχω πάρει πάμπολλες φορές και ομολογώ ότι είναι η καλλίτερη περίπτωση πετίτ γλύκας πάντα με χαμόγελο και πάντα σουπερ περιποίηση.
Αλλά όπως αντιλαμβάνεστε φίλοι Λουσο-οπαδοί, δεν την έχουν για χόρταση, αλλά την έχουν σαν κράχτη.
Δηλαδή την αφήνουν λίγο καιρό να πάρει τα πάνω του το μαγαζί κι ο Βασιλάκης μετά (yes that's the name) την κρατάει και στέλνει ντεκλασέ...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Να ρωτησω καποιον εμπειρο ξερει κανεις κανενα μαγαζι φτηνο 20-25ε με υπηρεσιες εφαμιλες στουντιο ξερετε ανεση χρονου καλος χωρος καλη πουτανα ευγενικο προσωπικο κτλπ να μη μας κοπει και ο κωλος οικονομικα η ζηταω πολλα?
Υπαρχει αλλα θα φας τα νιατα σου στο ψαξιμο
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Καλησπερα συναδελφοι. Και μετα την τσικνοκατασταση εγω θα τρεξω στην Ιπωνακτος για βυζοκατασταση στην Μελιναρα την αγαπη μου. Καλη τσικνοχρονια να εχετε ολοι και καλα γαμησια παντα.
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συναδελφοι. Και μετα την τσικνοκατασταση εγω θα τρεξω στην Ιπωνακτος για βυζοκατασταση στην Μελιναρα την αγαπη μου. Καλη τσικνοχρονια να εχετε ολοι και καλα γαμησια παντα.
Από τί ώρα δουλεύει η Μελίνα???
Είναι όντως τόσο καλλή όσο λένε???
thanks
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ειναι πολυ καυλιαρα και εχει ζουμερες βυζαρες, ψηλη,μελαχρινη, κανει απαιχτο ισπανικο και σου λεει σχολια οπως καυλιαρη μου καυλα μου τι ψωλαρα ειναι αυτη ηρθες στη Μελινα να στη φτιαξει κλπ,σου δινει φιλια και στο στομα αμα θες(οχι γλωσσα) γενικα σου κανει τελεια κολπα τη συνιστω ανεπιφυλακτα. Ειναι γυναικαρα οχι κοριτσακι. Διαβασε και στο αντιστοιχο thread.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Α ξεχασα και δουλευει Κυριακη-Πεμπτη βραδυ 6-2 και Τεταρτη πρωι.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μηπως ξερει καποιος συναδελφος να μου πει ποιες γκομενες παιζουν τωρα στα στουντιο της βρηλισσου?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ευχαριστω!!!μηπως ξερεις και για το 57 και 46?
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Βρε παιδιά, ξέρει κανείς που παίζει σήμερα η Μελίνα??
Help.... Πρέπει να με "ξεπετάξει" επειγόντως.... :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom