Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μελινα εισαι καταστροφη!!!!!!!!απαιχτη γυναικα!!!
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Σημερα  το  απογευμα  στην  Παιωνιου  πηρα  την  Σαμπρινα(καμια  σχεση  με  την  ξανθια  της  Λιοσιων  278) . Αυτη  ειναι  μελαχροινη  ρωσιδα  η  οποια  μπορει  στο  διαδρομο  να  φαινεται  χαμογελαστη    αλλα    στο  δωματιο    ηταν  βιαστικη  ενω  τα  εμφανως  ψευτικα  βογγητα  με  ξενερωσαν . Βιαστικο  γαμησι  και  οπως  καταλαβατε  πηγε  τζαμπα  το  50αρικο......αποφυγετε  την....
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Λελας εχθες πηρα την ΣΟΝΙΑ
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
πεΡΑΣΕ κανεις σημερα απο  ισμυνης 2 ??? να μας πει τι παιζει???
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Νυχτερινό ραπόρτο:

-Ξεκίνησα από Δροσοπούλου 97, ήταν η Λάουρα την οποία πάντα παρακάμπτω
-Στο 95 μια ελληνίδα ξανθιά και σιτεμένη, σφιχτό σώμα, αλλά εμένα δεν είναι ο τύπος μου
-Κεφαληνίας 75 μια ανάγωγη ξανθιά μεγάλης ηλικίας η οποία μόνο που δε με έβρισε που δεν πέρασα (μα γιατί δεν περνάς, τι να της πω ότι έχει τα χάλια της; κόμπλαρα. Ποια κοπέλα θες; Δεν θέλω κάποια συγκεκριμένη, να δω ήρθα, αλλά είναι θέμα γούστου... Και μου κάνει φύγε τώρα! Φύγε! Αίσχος, ντροπή που θέτε να βγάλετε έτσι λεφτά. Μάθε τρόπους κυρά μου).
-Απο τα διάφορα μορντέλλα που πέρασα (Φυλής 200, ΄109 πάνω και κάτω, 104 Α, Β, Γ,κλπ)  τα μόνα αξιοπρόσεκτα ήταν της Αντέλλας που ήταν η Αντέλα, ωραία δε λέω αλλά οι κριτικές την έχουν θάψει και το από πάνω της Αντέλλας που είχε μια πανύωηλη ξανθιά, τρελλό πιπίνι. Μην την έχει γνωρίσει κανείς;
-Κατέληξα στην Παιωνίου όπου είχε δυο μωρα, τη Σαμπρίνα και τη Λολίτα. Τη Σαμπρίνα την ήξερα και συμφωνώ με τον Κάρλος, πήρα όμως Λολίτα και μου ξηγήθηκε σένια. Ωραία μελαχρινή με τακούνια και κόκκινο κομπινεζόν. Εισήλθε στο δωμάτιο και την άρπαξα. Μου έδωσε ένα δονητή που τον έβαλα στο ξυρισμένο μουνάκι της, ενώ με το άλλο χέρι χούφτωνα τις βυζάρας που ξεχύνονταν από το ροζ κομπινεζόν το οποίο της απηγόρευσα να βγάλει. Εκείνη με πίπωνε για αρκετή ώρα και με έγλυφε στα αρχίδια στο στήθος και στο λαιμό, ευελπιστώντας ότι θα με κάνει να χύσω γρήγορα, εγω όμως κρατιόμουν γιατί είχα έναν ανώτερο σκοπό. ʼφησα το δονητή και συνέχισα να χαιδεύω με το χέρι και να βάζω ελαφρό δαχτυλάκι. Μετά από αρκετή ώρα τη γύρισα κανονικά και αφού μπήκα μέσα της κουνήθηκα τρεις φορές, βγήκα και την πληροφόρησα ότι θέλω να μου βαρέσει ποδομαλακία (τις χάρες της οποίας έχω ανακαλύψει τελευταίως) μέχρις εσχάτων. Εκείνη αδιαμαρτύρητα συμπίεσε το πέος μου με τα πόδια, ενώ εγώ της είχα πετάξει τα βυζία έξω από το κόκκινο ένδυμα, και εντός ολίγου επετεύχθη ο ανώτερος σκοπός. Ικανοποιημένος, αναπόλησα το εξηντάευρο που φτερούγισε από τη τσέπη μου, ελπίζοντας ότι κάποια στιγμή θα κόψω αυτή την κακιά και χρηματοβόρα συνήθεια.
Αμήν
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Αμέλησα να αναφέρω ότι πέρασα και από το Αχαρών 106. Εκεί ήταν η Λάρα, με το κουλούρι των 50 ευρώ. Ορθά και δίκαια η γυναίκα έχει τους φαν της, εγω όμως δεν ανήκω σε αυτούς, γιατί έχω περίεργα γούστα.
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
Αφιερωμένο στη Μελίνα που για άλλη μια φορά με ταξίδεψε μακριά....πολύ μακριά....
Sweet China lady - few dollars for a night
I want you baby, so hold me tight
Σήμερα πέρασα και πάλι απο το καινούριο Στούντιο Αχαρνών 106,κι έχω να καταγγείλω οτι τελικά  είναι μούφα!! Αν και η πρώτη εντύπωση απ'το χώρο ήταν πολύ καλή,τελικά πρέπει να αναθεωρήσω.. :tickedoff:
Τις προάλλες είχα περάσει και είχε τη
Σάντυ,το ρωσιδάκι με το τατουάζ-γράμματα στήν πλάτη,την οποία είχα πάρει και σε μπουρδέλα της Φυλής με 20Ευρώ.Σήμερα είχε μια ελληνίδα σκέτο μπάζο,που πάλι την είχα πετύχει παλιότερα σε μπουρδέλο-δεν θυμάμαι ποιό.Ο χώρος βέβαια είναι πολύ καθαρός και προσεγμένος,δεν μπορώ να πώ αλλά ερωτώ:Ποιός ο λόγος να πληρώσω αρκετά παραπάνω τις κοπέλλες που δουλεύουν σε μπουρδέλλο(και μάλιστα στον απο πίσω δρόμο!) όταν μπορώ να τις πάρω με 20Ευρώ.Με απλά μαθηματικά 2 στο στούντιο=3 σε μπουρδέλο!Ο σκοπός είναι να προσφέρουν το κάτι παραπάνω σε ποιότητα,κι όχι μόνο υπηρεσίες.Αυτά για σκέψη και προβληματισμό...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

υπαρχει μεγαλη συνχηση μεταξυ μπουρδελων και στουντιο
βασικα τα στουντιου οπως ειναι σημερα συμπεριφερονται σαν μπουρδελα και μερικα μπουρδελα ειναι καλυτερα απο στουντιο
βασικα πραγματικα στουντιο υπηρχαν παλιοτερα θυμαμαι 1 φορα ειχα παει πατησιων200.. δεν θυμαμαι νουμερο 1996 πριν τον μπουγα και το κλεισιμο τους και τοτε πραγματικα αξιζαν
ειχαν πολλες κοπελες για να δειαλεξεις και το βασικο δεν μπουρδελα δηλαδη περαστε ξεκαστε τελιωσατε
εδινες 10000 εως 20000 δρχ διαλεγες τι προγραμμα θα εκανες και τι υπηρεσιες και το βασικο που διαπιστωνες τελικα τις καλυτερες υπηρεσιες και το πραγματικα ηταν στουντιο
τελιωνες 2 φορες χωρις να υπαρχει βιασυνη
ετσι πραγματικα αξιδαν πολυ τα στουντιο γιατι πληρωνες παραπανο σιγουρα αλλα το απολαμβανες πραγματικα
ο χωρος ηταν πολυ ομορφος και καθαρος οι υπηρεσιες απαιχτες και τα κοριτσια πανεμορφα.
σημερα τα στουντιο δεν προσφερουν τιποτα απο αυτα
και ο μονος λογος που τα αναφερουμαι σαν στουντιο ειναι η τιμη  η οποια ειναι μεγαλυτερη απο των μπουρδελων και καλα μπουρδελων
ετσι καταλαβαινουμε ολοι οτι στουντιο στην πραγματικοτητα δεν υπαρχουν σημερα
και αυτο θα επρεπε να το προσεξουν πολυ οι ιδιωκτητες τους
αλλα και εμεις να μην τους βοηθαμε στο να γινονται χειροτερα
τα πραγματα.
για μενα οι προυποθεσεις για στουντιο ειναι οι εξεις
1)πολυ καλος και καθαρος χωρος
2)πολλα κοριτσια σε καθε βαρδια και διαφορα προγραμματα και τιμες
3)διπλη εκτωνωση οπωςδηποτε και περαστε ψεκαστε τελιωσατε
4)φιλικη συμπεριφορα και επαγγελατισμος

ολα τα αλλα απλως ειναι μπουρδελα και ι τιμη τους
δεν θα επρεπε να ειναι μεγαλυτερη απο 25 e
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ποιο ειναι το συγκρότημα woodstockr?

Το τραγούδι λέγετε China Lady από τον δίσκο I'm a Rebel των ACCEPT.

μελινα εισαι καταστροφη!!!!!!!!απαιχτη γυναικα!!!
Θα μιλήσω προσωπικά και θα πω ότι είναι το επιστέγασμα των προσπαθειών, του ποδαρόδρομου, της αγωνίας και των χαμένων χρημάτων τόσων ετών.
Το εφάπαξ μου.....
 

Επισκέπτης
η μελινα εκτος απο το σουπερ γαμησι που κανει ,ειναι παντα με το χαμογελο!!!και ειναι πολυ σημαντικο αυτο!!πλεον καθε πεμπτη και κυριακη η μελινα ειναι must!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θυμαται κανεις το studio στην Αμοριου 1 ?  τη χρυση δεκαετια 90, ειχε 10 μουνια τρελλα να διαλεξεις, ακομα με βριζω που δεν ειχα παρει ενα πιπινι ρωσιδα μελαχροινο.  10000 δρχ. τοτε.
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
χτεσινοσ μεταμεσονιχτιοσ περιπολοσ...δροσοπουλου 95 η αλεξανδρα η κοντουλα, σιμπαθητικια οσ εκει...δεν αξιζει πιστευω τα λεφτα...στο διπλα 97 η λαουρα...την ειδα επιτελουσ μετα τα σχολια εδω...μαπα το καρπουζι...συν οτι φαινοταν να βαριοταν και ψιλοαναγωγη...ενταξει στο κρεβατι μπορει να ναι καλη αλλα τι να το κανω αυτο/??? η σαντρα σταματησε; ξερει κανεισ που βρισκετααι??
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο ΙΣΟΓΕΙΟ της Λέλας Καραγιάννη άνοιξε καινούριο στούντιο!!!!!!!Πρωί η Σόνια. Το απόγευμα στο ισόγειο δουλεύει μια άλλη κοπέλα, η Ντάρια. ʼλλη Ντάρια αυτή (τρέξε Αρχιδούλη). Καμία σχέση με την άλλη. Ψιλοκαλή στην εμφάνιση. Δεν μπήκα.Πάντως πρέπει να ξεφόρτωσε κάνα καράβι καινούριο κρέας γιατί και η τσατσα μου είπε ότι γίνονται νέες αφήξεις. Και η ίδια τα έχει χάσει :idiot:
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Το απόγευμα στο Λέλας ξέρει κανείς ποιές δουλεύουν ?
Το ισόγειο είναι καλό, ποσο πάει εκεί η ταρίφα?
 

Επισκέπτης
παιδες σημερα στουντιοτσαρκα πριν απο λιγο... δροσοπουλου 95 ηταν η ναταλι (γρια δεν μου αρεσε).. στο 97 η λαουρα δινει  κωλο κανει ακαποτο αλλα πολυ βαριεστημενη και τσαμπουκαλου... και στο λιωσιων 378 η βικυ ψυλη αδυνατη κορμαρα... αμα ειχα λεφτα θα κατεθετα στην βικυ καθως η κορμαρα της μου εκοψε την ανασα.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....παληκαρια, η λαουρα στη δροσοπουλου 97 ειναι οντως ''καπως'', οταν βγαινει στο σαλονι, αλλα καντε εναν κοπο....
..κι εγω οταν την ειδα παραλιγο να φυγω, αλλα οταν τελικα μπηκα τα ειδα ολα..
..ειναι πολυ γλυκια, την κανεις ο,τι θελεις και με συμετοχη αψογη..!!
 

Επισκέπτης
Για τον συνχρονο αντρα ειναι ανοιχτο και σας περιμενει το στουντιο καρεα 30 που εργαζετε σημερα η μοναδικη η ανεπαναληπτη η καλυτερη στο γλυψιμο αρχιδιων και κωλοτρυπιδας(αν σε γουσταρει, και εσενα σου αρεσει  κωλογλυφαδα)απο την ομορφη τσεχια στον ανακαινισμενο χωρο που μπορεις να κανεις αποσβεση τα 60 ευρω σου κανοντας σχεδον οτι θες στο τεραστιο μουνι της μητερας ολων μπουρδελοπατερων την ΝΤΕΝΙΖΖΖΖΖ (για οποιον δεν προλαβει λογο ουρας στο στουντιο η κινηση στο δρομο)η κυρια ντενιζ δουλευει και το απογευμα στη φυλης 109

Υ.Γ Το πρωι εφαγα κοκο ποπς(για να ξερει ο επομενος την ωρα που την γλυφει οτι το σπερμα μου ειχε σοκολατουχα γευση)και καλο θα ηταν να μην φατε σκορδα κρεμυδια .Δεν φταιει σε τιποτα ο επομενος
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Για τον συνχρονο αντρα ειναι ανοιχτο και σας περιμενει το στουντιο καρεα 30 που εργαζετε σημερα η μοναδικη η ανεπαναληπτη η καλυτερη στο γλυψιμο αρχιδιων και κωλοτρυπιδας(αν σε γουσταρει, και εσενα σου αρεσει  κωλογλυφαδα)απο την ομορφη τσεχια στον ανακαινισμενο χωρο που μπορεις να κανεις αποσβεση τα 60 ευρω σου κανοντας σχεδον οτι θες στο τεραστιο μουνι της μητερας ολων μπουρδελοπατερων την ΝΤΕΝΙΖΖΖΖΖ (για οποιον δεν προλαβει λογο ουρας στο στουντιο η κινηση στο δρομο)η κυρια ντενιζ δουλευει και το απογευμα στη φυλης 109

Υ.Γ Το πρωι εφαγα κοκο ποπς(για να ξερει ο επομενος την ωρα που την γλυφει οτι το σπερμα μου ειχε σοκολατουχα γευση)και καλο θα ηταν να μην φατε σκορδα κρεμυδια .Δεν φταιει σε τιποτα ο επομενος
σημερα το απογευμα θα ειναι στο 109?????
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα μαγκες..ειμαι καινουργιοσ στο σαιτ αλλα καθολοθ καινουργιος συναγωνιστης..απλα πριν καμια 2ετια εκοψα το σπορ και πριν κανενα μηνα θστερα απο αθτα που μου θυμισατε(εμπειριεσ) ειπα να το ξαναρχισω..παρολο που εχω κοπελα και γαμαω πολυ συχνα εκ των προταιρων...μαρεσε παντα η ποικιλια..τελοσ παντων..Το θεμα ειναι οτι τωρα πια την βρισκω μονο σε στουντιο..μαρεσει να το απολαμβανω και φυσικα να κανω πραγματα που στα μπουρδελα ειναι λιγο δυσκολο..εως πολυ!! και για να γινω συγκεκριμενος...εχω παει 3 φορεσ στο ιδιο στουντιο..δεν θυμαμαι αριθμο..στην αχαρνων ειναι σχετικα κοντα στης προεδρου το μπουρδελο καπου απεναντι σε βενζιναδικο διπλα..και τισ 3 φορεσ που πηγα σε ενα μηνα πετυχα αλλεσ κοπελεσ...τιμεσ απο 40-70 (60 ενα σεξ σοου με δονιτι,γλειψιμο αρχδιων-κολοτρυπας) και 70 αυταρχικο...οι 2 πρωτεσ ηταν απιστευτεσ..χωρισ να μαθω ονομα..η τελευταια ομως,που την πηρα χθες(Αλεξανδρα,μελαχροινη σχετικα κοντουλα,ντροπαλη και χωρισ ιδιαιτερη συμμετοχη..20 χρονων..κλαιω το 60αρη που εδωσα...αντι για σεξ σοου μοθ τον εδωσε στο χερι και μου πε να την γαμησω ενω μου επαιρνε συμπαθητικο τσιμπουκι...ξενερωσα βασικα..αλλα θα ξαναπαω μηπως φερει και αλλη..τι στο διαολο καθε μερα αλλαζουν???    :huh: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
θα ειναι .Αν θες ξυρισε τα αρχιδια απαραιτιτος και προερετικα κωλοβαλβιδιο και πιασε καλη θεση στην ουρα γιτι σημερα θα ειναι αρκετα μετρα εξω απο το μπουρδελο
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πέμπτη 4 η ώρα στο στούντιο της Ευτυχίδου. Ο κύριος τσάτσος ευγενικός, μου συστύνει τη Βιβή. Συμπαθητικό κορμάκι, ελαφρώς πλατσαρέ παρότι λεπτή και βύζος μεγάλος και πεσμένος. Πρόσωπο συμπαθητικό..μέχρι εκεί.
Συμμετοχή καλή, υπομονετική και με ώρα στη διάθεσή της )εκείνη την ώρα δεν είχε πελάτες άλλους). Με ξενέρωσε πολύ το αξύριστο μουνί παιδιά όμως...όπως όπως να τελειώσω μόλις είδα το δάσος.
Ελληνίδα κιόλας...τι διάολο...δν έχει ακούσει για τις μουνόψειρες;;
50 το μαλλί.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom