Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Χτες κατά τις 16:45 πέρασα από Καρέα 30 να δω αν δούλευε η Λούση αλλά δυστυχώς ήταν άρρωστη και δούλευε η Ντενιζ.
Είπα να μπώ αλλά είχε όλα τα δωμάτια γεμάτα και βαρέθηκα να περιμένω.
Έτσι ο δρόμος με έβγαλε στην Ιππονάκτους 14.. Καθαρός χώρος ευγενική τσατσά, αλλά είναι μπαμ στο φανάρι και τσεκάρεσαι όταν μπαίνεις από όλους που περιμένουν να αλλάξει το φανάρι σε πράσινο.
Τέσπα. Εκεί λοιπόν πέτυχα την Μελίνα.
Ψηλή κοντό σχετικά μαλί βυζάρες  :boobies: , κωλάρα φώραγε και το δυχτι είχα ακούσει και τα σχόλια από εδώ λέω πάμε.
Επείδη ήμουν αρκετά καβλωμένος πήρα το απλό πρόγραμμα μιας και ήξερα ότι θα τελειώσω νωρίς οπότε θα πήγαινε και τσάμπα το έξτρα κασέρι.
Η Μελίνα λοιπόν απίστευτη σούπερ καβλιάρα η γκόμενα με την τουρλωτή κωλάρα της μέσα από το δυχτιωτό τις βυζάρες της το εκπληκτικο ισπανικό και γλύψιμο στα αρχίδια. Με ρώτησε από που έμαθα για το στούντιο και της είπα από κάτι φίλους. Πολύ καλή θα έλεγα και ανταποκρίνεται στα λεγομενα εντός φόρουμ αλλά θα ήταν καλλίτερο να την πετύχαινα πιο αργά το βράδυ και μετά απο τίποτε ποτάκια να την ευχαριστηθώ περισσότερο.
Τέτοιο συναίσθημα μου έβγαινε μαζί της..
Αλλά για εμένα το τοπ είναι η Λούση... ισώς το καλλίτερο GFE που έχω πετύχει έως τώρα... Απλά κορυφή...

Πουτάνα Τσεχία τι μας έχεις κάνει....  :headbang:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σημερινη απογευματινη στουντιοτσαρκα.......ξεκινημα απο καρεα 30:ΛΟΥΣΥ απουσα λογω "ασθενειας αιδοιου" κοπελα η ντενιζ...μολις την ειδα την εκανα κανονικα...μπιμπελακι κονο ξανθο αλλα καθολου σεξυ(για μενα)

2η σταση:βουλιαγμενης 83:ηταν μαλλον κλειστο καθοτι χτυπαγα το κουδουνι και δεν απαντουσε κανεις....παλια οταν πηγαινα(πριν 3,4 χρονια) ηταν ανοιχτη η πορτα σε φαση φραντζη 47 κλπ...αλλα με αυτη την μαλακωφετιχιστρια τί περιμεναν?να μεινει για πολυ ανοιχτο?και πολυ εκατσε ανοικτο...

3η σταση:λ.βουλιαγμενης 68:κοπελα μια ΛΟΡΑ με φατσα σαν να την εχει χτυπησει τηγανι..με σιλικονη τιγκα στα βυζια,για τον πουτσο γενικα.......την εκανα......

4η σταση:ΦΡΑΝΤΖΗ 47:κοπελα η ευα νταρντανα με πιασιματα καλα...αλλα φατσα ψιλοξενερα για να μην μπω χοντροξενερα.......οποτε κρατησα τα λεφτα μου......ελεγα να παω και μια ιππωνακτος αλλα την εκανα......

το βραδυ παρεπιπτοντως στην καρεα 30 θα ειναι η θεα ΣΑΡΑ....και στην τριγγετα η ισαμπελλα......
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
οταν λες βραδυ , τι ωρα  ? μετα της 12.
το βραδυ παρεπιπτοντως στην καρεα 30 θα ειναι η θεα ΣΑΡΑ....και στην τριγγετα η ισαμπελλα......

οταν λες βραδυ , τι ωρα  ? μετα της 12 00
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οταν λες βραδυ , τι ωρα  ? μετα της 12.
οταν λες βραδυ , τι ωρα  ? μετα της 12 00

αυτο δεν το ξερω...παντως στις 00.00 σιγουρα ειναι εκει....και το πιο πιθανο να ειναι και μετα τις 22.00...οποιοι ψαχνουν επισης μια ψηλολιγνη ξανθια τσεχα με μακρυα μαλλια που ηταν με σαρα την περασμενη βδομαδα ξεχαστε τη.....εφυγε...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
βασο αυτην την ψιλολιγνη τσεχα μηπως θυμασαι το ονομα της?η σαρα απψε με ποια αλλη θα ειναι?.........την εχω βαρεθει αυτην την σαρα,ασε που της εχει ψιλοπεσι το βυζι,παλιοτερα ηταν πιο στητο.παντως στο δωματιο σου κανει ολα τα κεφια!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βασο αυτην την ψιλολιγνη τσεχα μηπως θυμασαι το ονομα της?η σαρα απψε με ποια αλλη θα ειναι?.........την εχω βαρεθει αυτην την σαρα,ασε που της εχει ψιλοπεσι το βυζι,παλιοτερα ηταν πιο στητο.παντως στο δωματιο σου κανει ολα τα κεφια!!!!!!!!

δεν ξερω φιλε ταρζαν...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τελικά η Ντενίζ (Καρέα) είναι ίδια με την Ντενίζ (Φυλής 109)?
Κάνει τίποτα παραπάνω?
Αν και δεν έχει μείνει τίποτα που να μην κάνει και στη Φυλής .  :grin:
Τί είπατε,"Δεν μας έφτανε ο Arxidoulis που μας τα έπρηζε με την Ντάρια, προέκυψε  και ο germaon να μας τα ζαλίζει με την Ντενίζ"?
Τί πως το ξέρω... Το άκουσα...  :2funny: :2funny:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Καλησπερα παιδια. Η Σαρα απο Καρεα 30 ειναι η ιδια που δουλευει Φυλης?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...οποιοι ψαχνουν επισης μια ψηλολιγνη ξανθια τσεχα με μακρυα μαλλια που ηταν με σαρα την περασμενη βδομαδα ξεχαστε τη.....εφυγε...

....παληκαρι, μην τα δενεις και κομπο αυτα που λενε οι τσατσοι-τσατσες ιδιαιτερα στην καρεα.. παλιοτερα μου ειχαν πει για τη σαρα οτι δεν θα ξαναερθει ποτε και την επομενη μερα που πηγα και την πηρα ο τσατσος με κοιταγε και γελαγε..
 

Επισκέπτης
αν στην φρατζη ηταν η ευα που δουλευε παλια στην βουρβαχη εκανες μαλακια που δεν μπηκες!!κανει καλο γαμησι!!!εγω σημερα κλασικα πηγα στην μελινα!!!απλα ΤΕΛΕΙΑ!!
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
....παληκαρι, μην τα δενεις και κομπο αυτα που λενε οι τσατσοι-τσατσες ιδιαιτερα στην καρεα.. παλιοτερα μου ειχαν πει για τη σαρα οτι δεν θα ξαναερθει ποτε και την επομενη μερα που πηγα και την πηρα ο τσατσος με κοιταγε και γελαγε..

Ο τσάτσος στην Καρεα είναι λίγο παπάρας ώρες ώρες.
Παίζει μια τσατσα εκεί που είναι όμως πολύ εντάξει.
Ακριβή ημερομηνία μου είχε δώσει για το πότε θα γυρίσει η Λούση.. :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
....παληκαρι, μην τα δενεις και κομπο αυτα που λενε οι τσατσοι-τσατσες ιδιαιτερα στην καρεα.. παλιοτερα μου ειχαν πει για τη σαρα οτι δεν θα ξαναερθει ποτε και την επομενη μερα που πηγα και την πηρα ο τσατσος με κοιταγε και γελαγε..

ναι....γενικα εχεις δικιο αλλα αυτη οντως εφυγε..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αν στην φρατζη ηταν η ευα που δουλευε παλια στην βουρβαχη εκανες μαλακια που δεν μπηκες!!κανει καλο γαμησι!!!εγω σημερα κλασικα πηγα στην μελινα!!!απλα ΤΕΛΕΙΑ!!

αν ηταν αυτη η ευα που ολοι εκθειαζατε απο βουρβαχη ...τί να πω....ειστε σαβουρογαμηδες.....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πιπινου 118, καλό  κοντοπουτανάκι , έκφυλο. Καφέ μαλλιά. Περιμέναμε στο σαλόνι 20 λεπτά!!! Την έχει πάρει κανείς? Τη λένε  ʼννα (και είναι... )
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
τελειωνοντας την βολτα μου την χτεσινη(πεμπτη βραδυ),μαλλον προτου παω στο μπειμπυ γκολντ,εκανα την τσαρκα μου απο 12 μεχρι 12.45 το βραδυ.εχουμε και λεμε....τριγετα κλειστη(??? και πηγενα και με φορα για ισαμπελλα),καρεα 30 το γνωστο διδυμο σαρα και ντανια τανια ναντια ουτε που καταλαβα ,μια βυζαρου μα ωραιο κορμι αλλα σπασαρχιδο στο δωματιο(την ειχα παρει πολυ παλια)και ουτε ενα γεια δε λεει στο σαλονι..........ουστττττ μωρη.μονο η σαρα εχει τον αερα, για αυτο εχει και οπαδους.
τελος περνω και απο βουρβαχη και ηταν μια μαρινα,οπου και εκατσα.μεγαλουτσικη σκυλοφατσα και ζουμερη.βυζους σιλικονατους αλλα μαγκες πολυ καλη περιποιηση στο δωματιο,με την ανεση της και με πολυ καυλα στην μαπα οταν σου τον ρουφαει(με καποτα).την συστηνω εστω και για μια φορα για εμπειρια.
 

makis28

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα είμαι νέο μέλος στη παρέα ,είμαι από επαρχία και επείδή θα είμαι σήμερα το βράδυ Αθήνα και την επόμενη εβδομάδα 7 και 8 / για δουλειές μήπως θα μπορουσατε για σήμερα το βράδυ να προτείνεται κάποιο καλό στουντιο η κάτι καλό σε cg για ξενοδοχέιο ,παίζει τίποτα καλό αυτή την περίοδο σε καμιά πιάτσα.για την άλλη εβδομάδα σκέφτομαι να κλείσω ct πέζει τίποτα καλό αυτή την περίοδο?
-ξέρει κανέις που μπορώ να βρω την Αφροδίτη λέει οτι είναι από Κύπρο πσίλη μελαχρινή ,την είχα πάρει στην βριλλησού τέλος καλοκαιριού όπως ανεβένεις από ευλπίδων στο δέυτερο δεξιά δε θυμάμε νούμερο,έχω πάει κανά δύο φορές αλλά δεν την έχω πετύχει.
-πολύ καλά έχω περάσει και στο BRASIL HOUSE Κωνσταντινουπόλεως καμιά γνώμη για αυτό τι παίζει αυτή την περίοδο.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καλησπέρα είμαι νέο μέλος στη παρέα ,είμαι από επαρχία και επείδή θα είμαι σήμερα το βράδυ Αθήνα και την επόμενη εβδομάδα 7 και 8 / για δουλειές μήπως θα μπορουσατε για σήμερα το βράδυ να προτείνεται κάποιο καλό στουντιο η κάτι καλό σε cg για ξενοδοχέιο ,παίζει τίποτα καλό αυτή την περίοδο σε καμιά πιάτσα.για την άλλη εβδομάδα σκέφτομαι να κλείσω ct πέζει τίποτα καλό αυτή την περίοδο?
-ξέρει κανέις που μπορώ να βρω την Αφροδίτη λέει οτι είναι από Κύπρο πσίλη μελαχρινή ,την είχα πάρει στην βριλλησού τέλος καλοκαιριού όπως ανεβένεις από ευλπίδων στο δέυτερο δεξιά δε θυμάμε νούμερο,έχω πάει κανά δύο φορές αλλά δεν την έχω πετύχει.
-πολύ καλά έχω περάσει και στο BRASIL HOUSE Κωνσταντινουπόλεως καμιά γνώμη για αυτό τι παίζει αυτή την περίοδο.
κολλητε κανε ενα τσεκ..λιοσιων 278...στον κωστακη...αν πετυχεις σαμπρινα(μετα τις 01:00)..χωσου καλη περιπτωση....και καλο παιδι....
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα πέρασα και πάλι απο το καινούριο Στούντιο Αχαρνών 106,κι έχω να καταγγείλω οτι τελικά  είναι μούφα!! Αν και η πρώτη εντύπωση απ'το χώρο ήταν πολύ καλή,τελικά πρέπει να αναθεωρήσω.. :tickedoff:
Τις προάλλες είχα περάσει και είχε τη
Σάντυ,το ρωσιδάκι με το τατουάζ-γράμματα στήν πλάτη,την οποία είχα πάρει και σε μπουρδέλα της Φυλής με 20Ευρώ.Σήμερα είχε μια ελληνίδα σκέτο μπάζο,που πάλι την είχα πετύχει παλιότερα σε μπουρδέλο-δεν θυμάμαι ποιό.Ο χώρος βέβαια είναι πολύ καθαρός και προσεγμένος,δεν μπορώ να πώ αλλά ερωτώ:Ποιός ο λόγος να πληρώσω αρκετά παραπάνω τις κοπέλλες που δουλεύουν σε μπουρδέλλο(και μάλιστα στον απο πίσω δρόμο!) όταν μπορώ να τις πάρω με 20Ευρώ.Με απλά μαθηματικά 2 στο στούντιο=3 σε μπουρδέλο!Ο σκοπός είναι να προσφέρουν το κάτι παραπάνω σε ποιότητα,κι όχι μόνο υπηρεσίες.Αυτά για σκέψη και προβληματισμό...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Αφιερωμένο στη Μελίνα που για άλλη μια φορά με ταξίδεψε μακριά....πολύ μακριά....
Sweet China lady - few dollars for a night
I want you baby, so hold me tight
Come on - let's do it now
Come on - don't waste time
Come on - need you right now - come on
Set me on fire the whole way night long
Feel my desire, or break this down
Come on - need you tonight
Come on - I feel alright
Come on - down in my grave - come on
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom