Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
photo της κυριας δεν εχετε??? να δουμε για τι πραγμα μιλατε????
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
photo της κυριας δεν εχετε??? να δουμε για τι πραγμα μιλατε????

που να την βρουμε ρε φιλε...εχεις δει να κυκλοφορουν  πολλες φωτο απο πουτανες στο σαιτ.ποια θα καθοταν να βγαλει φωτο?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Eυχαριστώ zero tolerance άρα τελικά πολύ καλά έκανα που δεν κατάθεσα σε καμιά από τις 3. Τελικά η μόνη σταθερή αξία στη Βριλησσού είναι η Κορίνα στο 36. Θα τη βρείτε Τετάρτη και Παρασκευή βράδυ . Μόνο μείον ότι δε γλείφει αρχίδια σε όλα τα άλλα όμως παίρνει άριστα!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
εγω παντως τα call girls που περνω σπιτι τα εκμεταλευομαι καταλληλα!!!!  σε λιγο παω για oscar!!!!
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Χθές παιωνίου, μια ψηλή και μια κοντή, πήρα την κοντή τσάμπα τα λεφτά...δυστυχώς ποτέ δεν θυμάμαι ονόματα, αννα η ψηλή και αλεξάνδρα η κοντή ...? τεσπα ...
 

Επισκέπτης
χτες βραδυ κατα τις 12.30!ιππωνακτος!!μελινα!!τα λογια περιττα!!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
χτες βραδυ κατα τις 12.30!ιππωνακτος!!μελινα!!τα λογια περιττα!!

Όχι απλώς περιττά...η Αφροδίτη επι της Γης είναι η γυναίκα...
Και αν μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι γιατί νομίζω ότι είμαι πολύ βαριά άρρωστος. Πριν περίπου ένα μήνα είχα πετύχει μια Γκλόρια στη Θησέως 35...τρελό αιδοίο...πήγα πάλι πριν μια βδομάδα και δεν δούλευε...ρωτάω λοιπόν την τσατσά:
- "Πότε δουλεύει η Γκλόρια?"
-" ποια Γκλόρια" μου λέει "Εδώ δεν δούλευε ποτέ καμιά Γκλόρια μην με δουλεύεις σε παρακαλώ!!!!"
Σας παρακαλώ ας πει κάποιος αν την έχει δει  ποτέ γιατί νομίζω ότι δεν πάω καλά :idiot: :uglystupid:...περίπου 1.70, ξανθιά με 3αρι βυζί...
Λέτε να ζώ τις φαντασιώσεις μου?  :helpplea:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
χτες βραδυ κατα τις 12.30!ιππωνακτος!!μελινα!!τα λογια περιττα!!
Warhol,δώσε πληροφορίες για την Μελίνα!Τιμές,προγράμματα,ωράριο,κλπ.Αν αξίζει να την ελέγξουμε την κοπέλλα!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εαν λεω την ιδια , μελινα 30 χρ. πεμπτη και κυριακη βραδυ , 50 ευρω + 50 και κουλουρι .
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
100 euro...το μελινάκι...ελπίζω η εμφάνιση της να είναι και η ανάλογη.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Πέρασα πριν καμιά ώρα από Αριστομένους 72, εκεί βρήκα την ελίντα (ή κάπως έτσι) ψηλή, καστανή με ωραίο σώμα αλλά η κοπέλα είναι πιο σίφουνας και από το αμονιαζολ. Πέρασε από το σαλόνι για 2 δευτερόλεπτα  και είχε βάλει και όλο το μαλλί στη μούρη. Συμπέρασμα, είτε η κοπέλα κρύβεται από κάποιον είτε δεν είναι κοπέλα.
Την κοπάνησα λοιπόν και πήγα δίπλα στην πιπίνου. Εκεί ήταν η ντάρια. Την έχω ξαναδοκιμάσει και την πήρα και πάλι μόνο και μόνο επειδή η κοπέλα ξέρει να γαμιέται. Αν έκανε και λίγο γυμναστική να σφίξει την κοιλιά της, θα τα άξιζε τα λεφτά και με το παραπάνω. Πάντως δεν νομίζω να την ξαναπάρω
 

Επισκέπτης
Όχι απλώς περιττά...η Αφροδίτη επι της Γης είναι η γυναίκα...
Και αν μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι γιατί νομίζω ότι είμαι πολύ βαριά άρρωστος. Πριν περίπου ένα μήνα είχα πετύχει μια Γκλόρια στη Θησέως 35...τρελό αιδοίο...πήγα πάλι πριν μια βδομάδα και δεν δούλευε...ρωτάω λοιπόν την τσατσά:
- "Πότε δουλεύει η Γκλόρια?"
-" ποια Γκλόρια" μου λέει "Εδώ δεν δούλευε ποτέ καμιά Γκλόρια μην με δουλεύεις σε παρακαλώ!!!!"
Σας παρακαλώ ας πει κάποιος αν την έχει δει  ποτέ γιατί νομίζω ότι δεν πάω καλά :idiot: :uglystupid:...περίπου 1.70, ξανθιά με 3αρι βυζί...
Λέτε να ζώ τις φαντασιώσεις μου?  :helpplea:

αν μαθεις σφυρα το με πμ......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....χθες κατα της 12, στη δροσοπουλου 97, λαουρα, ουκρανακι, περι των 25 μα'ι'ων (δεν τα παω καλα με ηλικιες, αφου νομιζω οτι ειμαι 26  :grin: :grin:)..
..τη στιγμη που εκανα να σηκωθω για να φυγω, η γνωστη αορατη δυναμη με εσπρωξε στο δωματιο, με αποτελεσμα να τα δω ΟΛΑ....
..το κοριτσι δεν παιζεται..
το ''γυρισμα'' διηρκησε περιπου 25 λεπτα, χωρις τη βοηθεια σκηνοθετη, αφου η κοπελα το ''εχει εμφυτο''..
..πηρα το κανονικο προγραμμα των 50 ευρω, αλλα σταματησα να βαζω δαχτυλα στο κωλι της οταν εφτασα στα τρια....!!!!
..και τελος οταν την ειχα απο κατω (μετα απο εναλαγη 3-4 στασεων) τη ρωτησα ''να στα αδειασω στα βυζια?'' και μου ειπε ''οχι στα βυζια, στην κοιλιτσα''..
..οποτε την πηραν τα ζουμια μεχρι τα μαλλια, αλλα ευγενεστατη καθως ειναι χαμογελουσε και σκουπιζοταν..
..με λιγα λογια, απλα ΑΨΟΓΗ !!

ευλογησον..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
....χθες κατα της 12, στη δροσοπουλου 97, λαουρα, ουκρανακι, περι των 25 μα'ι'ων (δεν τα παω καλα με ηλικιες, αφου νομιζω οτι ειμαι 26  :grin: :grin:)..
..τη στιγμη που εκανα να σηκωθω για να φυγω, η γνωστη αορατη δυναμη με εσπρωξε στο δωματιο, με αποτελεσμα να τα δω ΟΛΑ....
..το κοριτσι δεν παιζεται..
το ''γυρισμα'' διηρκησε περιπου 25 λεπτα, χωρις τη βοηθεια σκηνοθετη, αφου η κοπελα το ''εχει εμφυτο''..
..πηρα το κανονικο προγραμμα των 50 ευρω, αλλα σταματησα να βαζω δαχτυλα στο κωλι της οταν εφτασα στα τρια....!!!!
..και τελος οταν την ειχα απο κατω (μετα απο εναλαγη 3-4 στασεων) τη ρωτησα ''να στα αδειασω στα βυζια?'' και μου ειπε ''οχι στα βυζια, στην κοιλιτσα''..
..οποτε την πηραν τα ζουμια μεχρι τα μαλλια, αλλα ευγενεστατη καθως ειναι χαμογελουσε και σκουπιζοταν..
..με λιγα λογια, απλα ΑΨΟΓΗ !!

ευλογησον..

ʼξιος φίλε!
Ωστέ αυτά κάνεις το βράδυ κουφαλίτσα και εμένα μου λες συνέχεια πως δεν αδειάζεις και πήζεις στη δουλειά....
Η Λάουρα καρατεσταρισμένη περνάει πλέον όλα τα τέστ και είναι σταθερή αξία!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Άξιος φίλε!
Ωστέ αυτά κάνεις το βράδυ κουφαλίτσα και εμένα μου λες συνέχεια πως δεν αδειάζεις και πήζεις στη δουλειά....
Η Λάουρα καρατεσταρισμένη περνάει πλέον όλα τα τέστ και είναι σταθερή αξία!

....μολις εκλεισα το μαγαζι πεταχτηκα, και μαλιστα επειδη δεν ειμαι στουντιακιας, παραλιγο να το χασω το κελεπουρι..
..ευτυχως εχω καλους φιλους που μου δειχνουν το δρομο το σωστο....  ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Δροσοπούλου 97 χτες το απόγεμα, λίγο πριν το λιόγερμα πήρα για πρωτη φορα την Αλεξάνδρα. Σόου με δονητή, πίπα, πισωκολλητό, ιεραποστολικό και για το τέλος ποδομαλακία. Πάντως δεν είναι στο 'υψος της Ρενάτας και της Σάντρας. Δε λέω είναι ωραία γκόμενα αλλά δεν μου βγάζει το κατιτίς
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Ελλένη  23 ετών  σήμερα 12 η ωρα..βουλγαρια με 40 Ε τά κάνη ολα....αρκή να ξεπεράσηs το κωλόσπητο...Κων΄πολεωs,τό μςρό σκέτη κάβλα.
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Βοτανικο νουμερο  περιπου  170 ενα  χαμοσπητο.
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Κανένας Λέλας Καραγιάννη έχει περάσει τελευταία?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom