Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..ο κινκυ λεει για την αξεχαστη ιταλοισπανιδα στην αριστοτελους με την τελεια συμπεριφορα και το εκπληκτικο γαμησι....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
..ο κινκυ λεει για την αξεχαστη ιταλοισπανιδα στην αριστοτελους με την τελεια συμπεριφορα και το εκπληκτικο γαμησι....
...ρωτηστε τον γιωργη...τα ξερει ολα αυτος......χαχαχαχαχαχαχααχ
 

kinezos(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
ZERO  τι μου θυμισες τωρα  ρε φιλε. Αμοριου εχω παρει το καλυτερο νιμου. Τζινα απο Κροατια. μηπως την θυμασε?
 

kinezos(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Αριστοτελους και Πιπινου ειχε δυο αδελφες Πολωνεζες, τις θυμαστε?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
ZERO  τι μου θυμισες τωρα  ρε φιλε. Αμοριου εχω παρει το καλυτερο νιμου. Τζινα απο Κροατια. μηπως την θυμασε?

οχι φίλε δεν τις θυμάμαι όλες!
και κάποια χρόνια απουσίαζα απο Αθήνα για στρατιωτικό και μεταπτυχιακό στο εξωτερικό (μέσα 98- μέσα 2001) και έχασα κάποια επεισόδια. Τι να λέμε τότε τα studio ειχανε πάρα πολλές και όμορφες κοπέλες...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
ποια αριστοτελους?την παραλληλο της γ'σεπτεμβριου?μπα!εγω πηγαινα μονο σε 2.....αυτο στην κελσου και περισσοτερο σε αυτο στη θησεως 67 στην καλλιθεα!οποιος ειχε παει θα θυμαται τα απιστευτα μουνια που ειχε καθως επισης και την πασαρελα που επαιζε μεσα......μερικα ονοματα....μεντη ξανθια απο ουγγαρια(ανοιγε συνηθως την πορτα τα βραδυα),σοφια μελαχροινη ουγγαρεζα(και αυτη βραδυνη βαρδυα..απιστευτο κομματι) και μια παραφωνια την αννα απο αιγυπτο με ξεχειλωμενες βυζαρες και παραπανισια κιλα........αλλα και η πρωινη βαρδυα ειχε τρελλα μουνακια ξανθουλικα απο τσεχο-ουγγαρια!

Στην Θησεως εννοεις αυτο που ηταν σε μια πολυκατοικια  απεναντι απο το Χαροκοποιο? Εχει 2-3 ανες να επιλεξεις... αυτο λες? Ρε πουστη μου εχουν περασει τοσα χρονια που δεν θυμαμαι τιποτα...
 

Επισκέπτης
τι εγινε τοτε με τον μακη γιατι δεν ξερω (σωρρυ δηλαδη)?????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στην Θησεως εννοεις αυτο που ηταν σε μια πολυκατοικια  απεναντι απο το Χαροκοποιο? Εχει 2-3 ανες να επιλεξεις... αυτο λες? Ρε πουστη μου εχουν περασει τοσα χρονια που δεν θυμαμαι τιποτα...

ναι αυτο!αλλα δεν ειχε μονο 2-3 αλλα 9-10!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
ναι αυτο!αλλα δεν ειχε μονο 2-3 αλλα 9-10!

2-3 ειχε οταν το επισκεπτομουν κυριως απο Ρουμανια, Βουλγαρια...η πασσαρελα ηταν η ποιο καλη φαση... ωραιες εποχες... προσπαθω να θυμηθω με ποιο αμαξι πηγενα για να θυμιθω και χρονολογια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
2-3 ειχε οταν το επισκεπτομουν κυριως απο Ρουμανια, Βουλγαρια...η πασσαρελα ηταν η ποιο καλη φαση... ωραιες εποχες... προσπαθω να θυμηθω με ποιο αμαξι πηγενα για να θυμιθω και χρονολογια...

καλοκαιρι 1998!
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά θυμάται κανείς τη Suzzana από Βραζιλία! (Μιγάδα) Δούλευε αρχικά στο studio στην Ηλιούπολη (πάνω στη Βουλιαγμένης απέναντι από την είσοδο της Ηλιούπολης) και μετά την είχα πετύχει στο Studio της Γλυφάδας (πάνω από τη Metrolife). Μιλάμε για μια δεκαετία πίσω!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Αξέχαστες εποχές τότε ... Το φοβερο ήταν η δυνατότητα επιλογής από 5-6 ..άνες. 10000 η μία 15000 οι δύο
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
και μετά την είχα πετύχει στο Studio της Γλυφάδας (πάνω από τη Metrolife). Μιλάμε για μια δεκαετία πίσω!
[/quote]

φιλε μου θυμασαι την τσατσα στο εν λογω studio??? ειχα παθει μουνοπλακα!!!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Αχ βρε παιδιά τι ωραίες παλιές εποχές μου θυμίσατε για τα studio τότε ... όπου όντως με 10.000-20.000 δρχ. το πολύ (ανάλογα το ρ+πρόγραμμα) πραγματικά διάλεγες ανάμεσα από τουλάχιστον 3-4 κοπέλες σε κάθε studio.
Στα καλύρτα συγκαταλέγω αυτά της Κέλσου, Κεφαληνίας ένα ψηλά στην Αγ. Μελετίου, στη Λ. Καραγιάννη όπου έφερνε ρωσσίδες εντελώς GFE και ένα ακόμα στο Παγκράτι που δεν θυμάμαι οδό ... αλλά ήταν ψηλά σχετικά μέσα στην περιοχή.
Να γυρνάγαμε το χρόνο πίσω έ;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αχ βρε παιδιά τι ωραίες παλιές εποχές μου θυμίσατε για τα studio τότε ... όπου όντως με 10.000-20.000 δρχ. το πολύ (ανάλογα το ρ+πρόγραμμα) πραγματικά διάλεγες ανάμεσα από τουλάχιστον 3-4 κοπέλες σε κάθε studio.
Στα καλύρτα συγκαταλέγω αυτά της Κέλσου, Κεφαληνίας ένα ψηλά στην Αγ. Μελετίου, στη Λ. Καραγιάννη όπου έφερνε ρωσσίδες εντελώς GFE και ένα ακόμα στο Παγκράτι που δεν θυμάμαι οδό ... αλλά ήταν ψηλά σχετικά μέσα στην περιοχή.
Να γυρνάγαμε το χρόνο πίσω έ;

παλι με χρονια με καιρους παλι δικα μας θα ειναι,αρκει να σταματησουμε τις τσαρκες μας στα τωρινα στουντιο,ή μαλλον να τις ελαχιστοποιησουμε!να πεσουν οι τζιροι και μονο τοτε θα αρχισει η ροδα να γυριζει......αλλα δεν το πολυπιστευω....
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Θυμάμαι το 98 εκεί κάπου σε κάθετο στην Πατησίων (μου διαφεύγει το όνομα) ένα μεγάλο νεοκλασσικό που στο 2ο όροφο, ανέβαινες με σκάλες στο στούντιο, ήταν παρέλαση πραγματικά από 13-15 γκόμενες.
Έρε λεφτά που είχα ακουμπήσει, είχα μία αγαπημένη εκεί που ήταν η δίδυμη αδερφή της Tracy Lords από Ρουμανία όμως. Και τι δεν έκανε το κορίτσι για να με ευχαριστήσει...

(και με μουσική υπόκρουση καθόσον διαβάζατε...''τώρα πια...ειναι ανάμνηχη παλιά κιτρινο γράμμα στο συρτάρι....!'')
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Θυμάμαι το 98 εκεί κάπου σε κάθετο στην Πατησίων (μου διαφεύγει το όνομα) ένα μεγάλο νεοκλασσικό που στο 2ο όροφο, ανέβαινες με σκάλες στο στούντιο, ήταν παρέλαση πραγματικά από 13-15 γκόμενες.
Έρε λεφτά που είχα ακουμπήσει, είχα μία αγαπημένη εκεί που ήταν η δίδυμη αδερφή της Tracy Lords από Ρουμανία όμως. Και τι δεν έκανε το κορίτσι για να με ευχαριστήσει...

(και με μουσική υπόκρουση καθόσον διαβάζατε...''τώρα πια...ειναι ανάμνηχη παλιά κιτρινο γράμμα στο συρτάρι....!'')

Κεφαληνιας ψηλα προς κυψέλη λές συντροφε;
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
και ένα ακόμα στο Παγκράτι που δεν θυμάμαι οδό ... αλλά ήταν ψηλά σχετικά μέσα στην περιοχή.
Να γυρνάγαμε το χρόνο πίσω έ;

Σπυρου Μερκούρη δίπλα από το ciao....
Απλά top.....
10 - 15 γυναίκες τότε μέσα και όλες ναρες...
Έκλεισε λίγο αφού είχε βγεί ένα περιοδικό δεν θυμάμαι πιο και έλεγε για διάφορα στούντιο και καλά μαγκιά κλανιά και τσούπ έκλεισε....

Αλήτες ρουφιάνοι δημοσιογράφοιιιιιιι......
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Κεφαληνιας ψηλα προς κυψέλη λές συντροφε;

si si si senior εκεί στα δεξιά όπως ανέβαινες με ξύλινη καρακιρίλα πόρτα και σκάλες πολλές σκάλες λες κι ήταν το αρχοντικό της καύλας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom