Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Συναδελφοι το μαγαζι της σπυρου μερκουρη εκεινη την εποχη ηταν το καλυτερο μακραν.θυμαμαι μια φορα ειχε 10 κοπελες, εχανες τη μπαλλα.ειχα κανει τοτε τα ακλυτερα μαμισια ,ας οψεται ο.....ζουγκλας.
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μπράβο παιδιά ... όντως αυτό στη Σπ. Μερκούρη ... πάθαινες την πλάκα σου και μόνο να βλέπεις καμία 10ριά κοπέλες να στήνονται μπροστά σου στη σειρά για να τις διαλέξεις ... αν και δεν είχα πάει πολλές φορές λόγω περιοχής ... η εικόνα αυτή μου έχει μείνει.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Υπενθυμιζω το κορυφαιο επισης στην Αριστοτελους και Πιπινου, εισοδος απο Αριστοτελους, οπου εκτος απο το διαμερισμα του υπερυψωμενου ισογειου, οταν υπηρχε μεγαλη κινηση, ανεβαινες με την/τις κοπελλες, στον τριτο.Παντα ειχε 3- 4, ενω η πληρης "επανδρωση" εφτανε τις 7 ?
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
τώρα για καλό τα λέτε όλα αυτά σ έμας που είμαστε μικρότεροι και δεν είχαμε σχέση με το άθλημα τότε .. τα διαβάζω και στεναχωρίεμαι ρε μάγκες , το μόνο που πρόλαβα ήταν ένα διαμέρισμα στην Πατησιών πριν δυο χρόνια χαμηλά κοντά στη Γαλατσιου που έπαιζαν μπαλα 5-6 μουνάρες αλλά ήθελε από 70? και πάνω ..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Βραδυνη περιπολια στην Βριλησου, χθες, 26/02, περι ωρα 20.30'. Στο 36 η Παολα, :boobies: εκτακτως μαλλον,στο 46 μια αρκετα χυμωδης, αλλα μαλλον αδιαφορη, μιας και την ειχα παρει παλαιοτερα, μετακινηθηκα στο 60, εκει η Γερρμανιδα Ανδριαννα, γνωστη απο Ιππωνακτος και Αριστοτελους 6, αποχωρηση και τελευταια επισκεψη στο 57, οπου εμφανιστηκε-αστραπιαια-μια ξανθια, μαλλον αδιαφορη.  :huh:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Πρωινά στην Σολωμού 32 η Χριστίνα αδιάφορη μικρό στήθος φαρδιά πρύμνη για 50 ..... φεύγεις γρήγορα. Εχει βέβαια full service για extreme fuckers (69, φιλιά κλπ.)
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
αποχωρηση και τελευταια επισκεψη στο 57, οπου εμφανιστηκε-αστραπιαια-μια ξανθια, μαλλον αδιαφορη.  :huh:
Αυτη ειναι ναταλι νομιζω?Αν ηταν αυτη μακρια φιλε μου πηγαινε να το δωσεις αλλου το 50ευρω!
Μακρια απο την παντοφλα την εχω πατησει εγω το λεω για να μην κανετε τη μαλακια!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Βραδυνη περιπολια στην Βριλησου, χθες, 26/02, περι ωρα 20.30'.  στο 60, εκει η Γερρμανιδα Ανδριαννα, γνωστη απο Ιππωνακτος και Αριστοτελους 6,

η γνωστη Αντριαννα?γυρισε απο την κρητη?αν ναι ο warhol το ξερει?
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Υπενθυμιζω το κορυφαιο επισης στην Αριστοτελους και Πιπινου, εισοδος απο Αριστοτελους, οπου εκτος απο το διαμερισμα του υπερυψωμενου ισογειου, οταν υπηρχε μεγαλη κινηση, ανεβαινες με την/τις κοπελλες, στον τριτο.Παντα ειχε 3- 4, ενω η πληρης "επανδρωση" εφτανε τις 7 ?

Πω πω πω πω πω... x 10,000 τι μου θυμησες τωρα?  Αυτο ηταν απο τα απολυτα στουντιο με τις κοπελες κυριολεκτα πορνο σταρ.  Η αγαπημενη μου... η Ευα απο Πολωνια.... αχχχ τον παιζω σκευτοντας την μοναχα!!!
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Δείτε κατάσταση.Πάω Δροσοπούλου 97 απογευματάκι.Μπαίνω μέσα , όλα ωραία και καλά και η τσατσά  μου λέει να περιμένω να έρθει η κοπέλα να μου  εξηγήσει τα προγράμματα η ίδια.Μπαίνει μέσα μια ξανθιά.Εκ πρώτης όψεως εντυπωσιακή αλλά μικρό βυζί και στο πρόσωπο ψιλοασχημούλα.Αγέλαστη και με ντεκαβλέ στυλ.Μου δίνει το χέρι της για χειραψία "γεια σας" μου λέει "είμαι η Λάουρα"."Γεια σας" κι εγώ."Υπάρχουν διάφορα προγράμματα.Τι πρόγραμμα θέλετε ;" με ρωτάει και απαντάω με φυσικότητα "τίποτα , τα βασικά".Και πετάγεται αυτή τσαντισμένα και λέει "τίποτα , ε ; " γεια σας" και μου δείχνει την πόρτα με το δάχτυλο ! Πού φτάσαμε ρε , στο τέλος θα τρώμε και σφαλιάρα άμα δε μπούμε μέσα να γαμήσουμε ! Δε ξαναπερνάω ούτε απ'έξω !

Υ.Γ. Για να μην υπάρξει καμιά σύγχηση , άλλη αυτή, άλλη η Λάουρα του 95 που είναι μια χαρά και γλυκήτατη.
 

Επισκέπτης
χτες βραδυ,φρατζη 47!!βερονικα!!32 χρονων αλλα φαινεται αρκετα μικροτερη!ξανθια,πρασινα ματια!!καλουτσικη πιπα που  θελει βελτιωση αφου ειναι καινουργια στο κουρμπετι!!φιλακια σε ολο το σωμα,ανεση χρονου και καλη συμμετοχη!!τιμη 50 ευρω και 70 ευρω με 69 και σοου με δονητη!!θα ξαναπαω!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ετσι οπως διαβαζα το ποστ σου, επεφτα απο τα συννεφα. Πραγματι η Λ στο 95/Βουρβαχη δεν υπηρχε περιπτωση να κανει κατι τετοιο.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Συναγωνιστές βραδινή έφοδος στο στούντιο Αχαρνών 106. Ο χώρος πολύ καλός με  πολύ ευγενική τσατσά. Κοπέλα, η Αλεξάντρα γύρω στα 25 από Ρωσία, ψιλή, καστανή με ωραίο προσωπάκι, βυζί γεμάτο και φυσικότατο. Αν και πήγα απλά για επιθεώρηση, γιατί δεν το χα προλάβει πριν κλείσει, κάτι μου έκανε κλικ και μπήκα. Η κοπέλα φιλικότατη με πολύ όρεξη για κουβεντούλα και πλακίτσα, μέχρι που ήθελε να μου μάθει και ρώσικα.  :uglystupid:
Στο δωμάτιο έκανε καλή πίπα, αν και μου χουν κάνει και καλύτερες. Μετά εγώ από πάνω και τελείωμα στα τέσσερα. Η Αλεξάντρα ήταν πάντως πολύ πρόθυμη σε σημείο που με προέτρεπε να χουφτώνω περισσότερο και δεν είπε σε τίποτα όχι αν και δεν την ρώτησα για χύσιμο στα βυζιά ή στο πρόσωπο.

Στα μείον ότι δεν έγλυψε μπάλες και ότι στο δωμάτιο δεν έχει TV.

Προγράμματα
50 ευρώ κανονικό
60 με 69
70 με αυταρχικό

Μάλλον θα ξαναπάω και για δεύτερο μάθημα.....  :boobies:
 

Επισκέπτης
σημερα πηγα λιοσιων 278 και πετυχα την σαμπρινα την γνωστη... τελικα ειναι σωματαρα η κοπελα χωρις μαλακιες... δεν μπηκα καθως πηγα να βρω την βερονικα και ο τσατσος μου ειπε πως αλλαξε την βαρδια ο ιδιος λιγο πριν.......
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Συναγωνιστές βραδινή έφοδος στο στούντιο Αχαρνών 106. Ο χώρος πολύ καλός με  πολύ ευγενική τσατσά. Κοπέλα, η Αλεξάντρα γύρω στα 25 από Ρωσία, ψιλή, καστανή με ωραίο προσωπάκι, βυζί γεμάτο και φυσικότατο. Αν και πήγα απλά για επιθεώρηση, γιατί δεν το χα προλάβει πριν κλείσει, κάτι μου έκανε κλικ και μπήκα. Η κοπέλα φιλικότατη με πολύ όρεξη για κουβεντούλα και πλακίτσα, μέχρι που ήθελε να μου μάθει και ρώσικα.  :uglystupid:
Στο δωμάτιο έκανε καλή πίπα, αν και μου χουν κάνει και καλύτερες. Μετά εγώ από πάνω και τελείωμα στα τέσσερα. Η Αλεξάντρα ήταν πάντως πολύ πρόθυμη σε σημείο που με προέτρεπε να χουφτώνω περισσότερο και δεν είπε σε τίποτα όχι αν και δεν την ρώτησα για χύσιμο στα βυζιά ή στο πρόσωπο.

Στα μείον ότι δεν έγλυψε μπάλες και ότι στο δωμάτιο δεν έχει TV.

Προγράμματα
50 ευρώ κανονικό
60 με 69
70 με αυταρχικό

Μάλλον θα ξαναπάω και για δεύτερο μάθημα.....  :boobies:

Καλα πριν κανα μηνα δεν ειχε 30 ευρω?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Λοιπον...επειτα απο πολυ ψαξιμο την ξετρυπωσα.Οπως εγραψε και ο achro1416 στο ημερησια ενημερωση για στουντιο το κοριτσι μας σημερα δουλευε στην λιοσιων 278.
Σημερα λοιπον μετα απο κρασοκατανυξη και μερικους γυρους τεκιλες με κολλητο ειχαμε ορεξη για τσαρκα.Η τσαρκα μας προεκυυψε ομως μικρη αφου στην πρωτη μας σταση στο λιοσιων 278 πετυχαμε την γνωστη Σαμπρινα και χωρις δευτερη σκεψη περασαμε και οι δυο.
Ο,τι και να πει κανεις για το κοριτσι ειναι λιγο,εχουν αναφερθει εξαλλου παρα πολλα στο παλιο και στις αρχες του νεου φορουμ.Απλα η περιποιηση της ηταν στα συνηθισμενα υψηλα επιπεδα με παρα πολυ καλο τσιμπουκι και γαμησι χωρις βιασυνες.
Στα θετικα οτι εχει ξαναπαρει τα κιλα που ειχε χασει το φθινοπωρο και αυτη την στιγμη το κορμι της ειναι στα καλυτερα του με κατι βυζαρες απλα α  π ι σ τ ε υ τ ε ς.
Θα δουλευει τις πεμπτες το απογευμα 5-11 και σαββατο και κυριακη μετα τις 12 το βραδυ.
Αυτα...περιμενω την αμοιβη που ειχαν προσφερει οι υπολοιποι φανατικοι :dancing: :dancing: :dancing:.
 

Επισκέπτης
ρε φιλε σε αυτο το στουντιο ειναι μαλακες εμενα μου ειπαν οτι αυτη που ψαχνω δουλευει εκει την πεμπτη στις 5-11 οποτε παλι μαλακια μου ειπε σαν εχτες που περιμενα σαν μαλακας να αλλαξει η βαρδια....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Υπενθυμιζω το κορυφαιο επισης στην Αριστοτελους και Πιπινου, εισοδος απο Αριστοτελους, οπου εκτος απο το διαμερισμα του υπερυψωμενου ισογειου, οταν υπηρχε μεγαλη κινηση, ανεβαινες με την/τις κοπελλες, στον τριτο.Παντα ειχε 3- 4, ενω η πληρης "επανδρωση" εφτανε τις 7 ?

Ππο πο τι μου θυμισες τωρα, που έβγαιναν οι γκόμενες ημίγυμνες μες στην πολυκατοικία και ανέβαιναν στον όροφο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom