Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
demis κανε μας κανα review ρε φιλε να ξερουμε τι παιζει..
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495

Ιππώνακτος χθες, αλλά νωρίτερα περαστικός από Γ' Σεπτεμβρίου, γύρω στις 11 και μισή το βράδυ. Πάρτι κάνανε τα Αλβανιδάκια. Ήταν καμιά δεκαριά, τουλάχιστον τα πέντε γαμήσιμα.  Τιμές, 45 ευρώ γαμήσι και ξενοδοχείο μαζί, συν 20 για κόλο, εκτός από τρία που κάθονταν λίγο ξέμπαρκα και ήθελαν 70 (τρομάρα τους) και 100 για κόλο. Το ένα ήτανε καλό, κοντούλι το πολύ 20 χρόνων, επέμενε μάλιστα ότι την έχω πάρει. Του έκανα ένα ψιλοπαζάρι, μου αντπρότεινε αυτοκίνητο, τελικά έφυγα και κατά τις 12 και μισή φτάνω Ιππώνακτος. Παραδόξως κι εκεί η -ευγενέστατη σε σημείο που να σε "υποχρεώνει" να περάσεις- τσατσά επέμενε ότι έχω ξαναπάει, κάτι που δεν έχει γίνει. Ήταν η Ρωξάνη, λοιπόν, γύρω στο 1,74, σχετικά αδύνατη, 25άρα, με βυζάρες τρελές και νερουλές. Ξένη, είτε Ινδή είτε Ρουμάνα με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά. Δύο τα προγράμματα, 50 το απλό, 80 το αυταρχικό, πήρα το απλό. Εντυπώσεις: Μπουρδελογαμήσι, αλλά καθαρός χώρος και έφυγα χωρίς να με τρώνε τα αρχίδια μου απ΄την έννοια ότι μπορεί να κόλλησα μουνόψειρες. Γενικώς η Ρωξάνη έδειχνε κάπως ενοχλημένη, ιδιαίτερα όταν της έπιανα τα βυζιά. Εν ολίγοις, δεν το έκλαψα το 50άρικο, δεν θα την ξαναπάρω. 
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Μήπως από τα πολλά έχεις αρχίσει και ξεχνάς που και με ποιά έχεις πάει ;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δύο μαζί, να σου λένε το ίδιο πράγμα, δύσκολο να είναι σύμπτωση.....
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Ναι ρε συμπολεμιστή, χεχεχε... αυτό αναρωτήθηκε κι εγώ... Πάντως, πέρα από την πλάκα, ούτε τη μία είχα πάρει, ούτε στην Ιππώνακτος είχα ξαναπάει. Λες να μοιάζω με κανέναν συνάδελφο;
 

Επισκέπτης
παιδες σημερα ειχε μεταμεσονυχτια τσαρκουλα.. λοιπον... -λιοσιων 278- σαμπρινα.. τα λογια ειναι περιττα... -βριλ 60- κλειστο... -βριλ 46- μια τζινα ελληνιδα (ετσι δηλωσε) μελαχρινη νταρντανα πολλα τα 50 για αυτην...        -βριλ 36- η γνωστη παολα.. μουναρα μηδεν κρεβατι πολυ μαλακισμενη... -βριλ 57- παλι παολα καλο μουνακι καστανο με καμπυλες γλυκια αλλα πολλα τα 50... -λελας- κλειστο... -δροσοπουλου 95- η γνωστη ναταλι αδυνατη milf με τον καλυτερο τσατσο στην πιατσα... -δροσοπουλου 97- η σαντρα.. αδυνατο petite μουνακι γυμνασμενο με σφικτο μικρο κωλαρακι και βυζακια.. περασα γλυκο παιδακι ωραια αλλαγη απο μουνι σε πιπα... πιπα μετρια χωρις γλυψιμο στα αρχιδια και ολες οι στασεις χωρις μαλακιες και με ωραια πιπουλα αναμεσα... αυτη η κοπελα στην καθε σταση βαζει μια πινελια επειδη ειναι αδυνατη και ευλυγηστη κανει διαφορα κολπακια.. παντα με το χαμογελο και χωρις αντιρησεις σε οτι της πεις... αφηνει χαιδεμα στο μουνακι αλλα οχι δαχτυλο.... πιστευω οτι εχει διαθεση να ικανοποιησει τον πελατη, ειναι ταλεντακι αλλα θελει λιγο δουλεια για να κανει αυτο που θελεις.. ας πουμε στην πιπα ενω μου πασαρει το μουνακι για χαιδεμα δεν ερχεται σε σταση 69 για να το εχω θεα (οχι να το γλυψω, δεν το κανω αυτο) ή δεν εχει την εισοδο της ντενιζ με τα γλυψιματα της να ειναι ακαιρα.... παντως τα σχολιακια της ηταν καλα και δημιουργουσαν ενα κλιμα φιλικο και εκανε οτι ηθελα....στα συν της οτι ενω δεν μπορουσα να τελειωσω αυτη εκανε προσπαθεις με πιπες και ξανα γαμησι σε ολες της στασεις μεχρι που της ειπα εγω να φυγει!!!! αξιζε το 50αρικο ειναι ενα μυστιριο γαμησι που με αφησε παρα πολυ ικανοποιημενο... στα + 1) η αλλαγη πιπα γαμησι 2) το αδυνατο γυμνασμενο κορμακι της 3) τα γλυκα καβλωτικα σχολιακια της 4) η πινελια που δινει σε καθε σταση 5) η υπομονη της και το οτι δεν γκρινιαζει... στα - 1) οτι δεν καταλαβενει οπως η ντενιζ (πχ) τι θελεις και εισαι αναγκασμενος να της το πεις .... με αριστα το 10 βαζω 8
 

Επισκέπτης
αυτη ι σαμπρινα στο λιοσιον 278 ειναι πολι θανατηφορο μουνακι!!!!!!πολυ ωραιο κρεβατι!!!με κλασικο προγραμα!
 

DIRTY HARRY

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Απορώ που δεν έχω διαβάσει στο group για την Τάνια στην Αλκιβιάδου 16Α.
Είναι πουρό,άλλα τα κάνει όλα! Φοβερό γλύψιμο αρχιδιών, απίθανη ακάπωτη πίπα, ωραίο κάρφωμα σε σφικτό κόλο ή αν θές χύσιμο στην μάπα.
Εκπλήσομαι που διαβάζω 'οιτι κάποιοι σκάνε 50 ευρώ σε studio, νομίζοντας ότι θα γαμήσουν καλά και μετά κλαίνε τα λεφτά τους, την στιγμή που υπάρχει γκόμενα που με 25 ευρώ την κάνεις ότι θέλεις!
  Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Απορώ που δεν έχω διαβάσει στο group για την Τάνια στην Αλκιβιάδου 16Α.
Είναι πουρό,άλλα τα κάνει όλα! Φοβερό γλύψιμο αρχιδιών, απίθανη ακάπωτη πίπα, ωραίο κάρφωμα σε σφικτό κόλο ή αν θές χύσιμο στην μάπα.
Εκπλήσομαι που διαβάζω 'οιτι κάποιοι σκάνε 50 ευρώ σε studio, νομίζοντας ότι θα γαμήσουν καλά και μετά κλαίνε τα λεφτά τους, την στιγμή που υπάρχει γκόμενα που με 25 ευρώ την κάνεις ότι θέλεις!
  Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς.
Περιγραφή?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..χθες βραδυ, επειτα απο scouting σε μασατζιδικα και στουντιο με το παληκαρι zero (respect λεμε !!!!) ακολουθησε στην επιστροφη καταδρομικη στο καινουριο στουντιο της κωνσταντινουπολεως 61 που ανεφερε ενας συντεχνος....
..η κοπελα που δουλευει (και λεω δουλευει, γιατι απ ο,τι μου ειπε δουλευει επι του παροντος μονο αυτη και καθε μερα), ειναι ρωσιδα, ξανθια, milf, ψηλη, αδυνατη, με μαλλον σιλικονατο βυζο και μου ανεφερε οτι το καταστημα δινει εμφαση στην ποιοτητα, προσφεροντας τη δυνατοτητα για μπανιο σε οποιον το επιθυμει και μαλιστα  βαζει καθαρα σεντονια μετα απο καθε πελατη..
..δεν κατεθεσα, καθοτι δεν μου εκανε κλικ....

..ακολουθει φωτο απο την εισοδο του εν λογω καταστηματος παραγωγης πολιτισμου....
 

Συνημμένα

  • 61.jpg
    61.jpg
    49,2 KB · Εμφανίσεις: 35

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Απορώ που δεν έχω διαβάσει στο group για την Τάνια στην Αλκιβιάδου 16Α.
Είναι πουρό,άλλα τα κάνει όλα! Φοβερό γλύψιμο αρχιδιών, απίθανη ακάπωτη πίπα, ωραίο κάρφωμα σε σφικτό κόλο ή αν θές χύσιμο στην μάπα.
Εκπλήσομαι που διαβάζω 'οιτι κάποιοι σκάνε 50 ευρώ σε studio, νομίζοντας ότι θα γαμήσουν καλά και μετά κλαίνε τα λεφτά τους, την στιγμή που υπάρχει γκόμενα που με 25 ευρώ την κάνεις ότι θέλεις!
  Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς.

αν είναι αυτή που νομίζω (δουλευε και πέρσυ εκεί) είναι μια χάλια χοντρή ξεδοντιάρα γριά. Οσο καλά κρεββάτι και να κάνει μόνο που θα την δείς γυμνή να σου χαμογελάει χωρις δόντια θα σου πέσει!
 

XENIOS84

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Πριν απο λιγο κηφισου 30,ηταν η Ισαμπελα.Μετα απο τα θετικα σχολια των συναδελφων,αποφασισα να τη δοκιμασω.Πραγματι η καλυτερη,απο οσες εχω παρει σε στουντιο.Αψογη συμπεριφορα,χαμογελο,ανεση,φιλακια στο στομα.Μεχρι και συζητηση για το ντερμπυ καναμε(υποστηριζει το βαζελο,λογω Βαζεχα).
 

Επισκέπτης
το στουντιο κιφισου 30 τι ορες ειναι ανοιχτο!ας πει καπιος που ξερει!!!
 

XENIOS84

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ειναι ανοιχτο απο 10 το πρωι,μεχρι 2-3 τα ξημερωματα.Οι πουτανες που παιζουν,ειναι αυτες που παιζουν και στα υπολοιπα της αλυσιδας που εχουν αναφερει παλιοτερα αρκετοι συναδελφοι.Η τιμη ξεκιναει απο 50 euro,και ανεβαινει αναλογα με τα προγραμματα που κανει η καθε κοπελα.
 

DIRTY HARRY

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αν είναι αυτή που νομίζω (δουλευε και πέρσυ εκεί) είναι μια χάλια χοντρή ξεδοντιάρα γριά. Οσο καλά κρεββάτι και να κάνει μόνο που θα την δείς γυμνή να σου χαμογελάει χωρις δόντια θα σου πέσει!
Μάλλον κάποιο λάθος κάνεις φιλαράκο
 

Range

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Κυριακη  απογευμα κατα την διαρκεια του ντερμπι.Περασα απο Αριστομενους και Πιπινου στον οροφο οπου πετυχα την Μαρια απο Ουγγαρια , 25 χρονων . Λεπτη με κοτσιδα και μελαχροινη.Μπορω να πω οτι εφυγα με αναμεικτα συναισθηματα.Ουτε foreplay ουτε πολλα λογια αρχικα οποτε λεω "την πατησαμε" , "τσαμπα το 50αρικο".Στην διαρκεια της πραξης ηταν ομως πολυ καλη , πιο ζωντανη και αλλαζε χωρις δυσφορια στασεις.Με αριστα το 10 της βαζω 6,5 και σε καμια περιπτωσε δεν τη θεωρω must αλλα ουτε την απορριπτω... 
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πρωινη Κυριακατικη περιπολια, γυρω στις 11.30',αρχη απο Κεφαλληνιας 75, οπου ΔΕΝ ηταν η Λαρα, η οποια κατα την τσατσα δουλευει τωρα στην Θεσ/νικη.Στην θεση της μια μαλλον μετρια, πιθανον Ελληνιδα. Μετα ανηφορα στη Βριλησου, οπου το # 60 ηταν κλειστο, στο # 46 μια οχι κακη αλλα ουτε και πολυ σουπερ, στο # 36 η Χαρα, Ελληνιδα, μελαχροινη MILF, ταχεια "απαγκιστρωση" για το # 57, οπου η Ευα, κι'αυτη μετρια.
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
Λιοσίων 303 χθες βράδυ μια μέτρια 'Αλεξάνδρα' γύρω στα 28-32 καλό foreplay κλπ..

αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η κρυφή κάμερα στην είσοδο..προσοχή μάγκες! :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom