Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σολωμού 32 ισόγειο : ηταν η Γιούλη απο Μόσχα,Πραγματική ξανθιά γυναικάρα με ενα συνεχές
Colgate καλωσυνάτο χαμόγελο,απίθανο σταχένιο δέρμα,σφρυγιλή σφικτή σάρκα,Θυληκωτατο σώμα,
μεγάλα αρκούντος στητά βιζιά [μάλλον οχι σιλικονάτα],οχι με αντίστοιχο σε μέγεθος κώλο [μπροσθόβαρη], ~1.68 με τακούνια ~1.75.Μάλλον φαρδιές πλάτες.

Η ευγενέστατη τσατσά [οχι επαγγελματίας] διαφήμισε φιλάκια-69-Ισπανικό

Ζήτησα και μου έκανε: Στα όρθια φιλιά πολλά και χαϊδέματα [με περνούσε 5cm], μέχρι να της
πω να ξαπλώσουμε.Συνέχισε τα φιλιά απο τις παρυφές του στόματός μου μεχρι την τσαπού αλλάζοντας συνεχώς στάσεις για να την βλεπω και να χαϊδεύω.Ελάχιστο τσιμπούκη, ισως
γιατί δεν εκτασιάσθηκα [δεν ειμαι πολυ μερακλής],γενικώς παρακολουθούσε τις αντιδρασεις μου και προσάρμοζε ,αναλόγως ,το "προγραμμά"της ,πολύ αργά και τρυφερά. Πάντοτε με κύτταζε στα ματια και χαμογελούσε.Οταν παραφούσκωσα της ζήτησα να γυρισει μπρούμητα
το έκανε και με αφησε να τον χώσω, μάλλον, σε οποια τρύπα θέλω [δεν μου τον έπιασε εκεινη για να το βαλει στο μουντζό της].Επειδή τον κώλο τον αποφεύγω και για να μην παιδεύομαι με την σκοποβολή της ζήτησα να το χώσει μόνη της !Παρόλο που δεν ειχε
πεταχτά κωλομέρια ηταν σφιχτά και μου άρεσε.Κουνήθηκε αρκετά και γυρνούσε και το κεφάλη της για να με φιλά !Λίγο ξενέρωσα με τούς αναστέναγμούς και τα αχ αχ πατωσες
στην μήτρα μου και τα τοιαύτα , αλλά αν της έλεγα να σταματήσει, θα σώπαινε. Τελος μετα το χύσιμο πήγε να συνεχίσει χάδια και κουβέντα, αλλά επειδή τα βαριέμαι ,το έκοψα κόντο
πάντα χαμεγελαστά και ευγενικά.
Τό σπουδαιότερο: Της είπα ,στήν αρχή, για το site μας.Δεν το γνώριζε.Τσίμπησε πολύ καλά,
και οταν τελειώσαμε με ρώτησε εναγωνίως τι θά γράψω. Λοιπόν ,όποιος πάει να αναφέρει
από την αρχή, το site για να βάλει τα δυνατά της.
Επειδή εχω καποιες δεκαετίες στο γκουρμπέτη ,έχοντας πηδήξει ουκ ολίγες !, την τοποθετώ
μέσα στην πρώτη 15αδα
Βάρδια: 11.00-17.00
φιλαρακι τιμες δεν ανεφερες και εξτρα... εχει καμια σχεση με την γιουλη δροσοπουλου-λελας???
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
εχω ξεχασει να αναφερω οτι πριν ολιγες μερες που ειχα ριξει πεος σε ενα μπουρδελο,η πουτανα σε μια συζητηση που ειχαμε μετα το γαμησι περι...υπηρεσιων οτι ερχουν αρχισει να (κλεινουν) τα στουντιο..και το βαζω σε παρενθεση γιατι απο τον τροπο που το ειπε φανηκε σαν να μην γινεται αυτο το πραγμα θελημενα...μπορει βεβαια να βγαζω λαθος συμπερασμα..αλλα η ουσια ειναι οτι μου πε οτι εχουν αρχισει να κλεινουν τα στουντιο!

κακο αυτο......πολυ χειροτερο αν οντως ισχυει :headbang:
 

KONAN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χθες βράδυ μετά το ματς και μετά απο κατανάλωση τεράστιας ποσότητας πίτσας κατηφόρισα προς Κηφισού 30.Εξαιρετικός χώρος αν και έχει θόρυβο απο τα αυτοκίνητα της εθνικής. Χριστίνα γύρω στα 25 απο την Λειψία της Γερμανίας. 1.65 περίπου, ωραίο σώμα με ένα υπέροχο στήθος φυσικό όχι πολύ μεγάλο.Δουλεύει 11 μέχρι 7 το πρωί. Μπήκα για κατάθεση (50 ευρά).Πίπα μέτρια αν και μου άρεσε ότι μου τον γρατσουνούσε ελαφρώς με τα δόντια της. Κλασικό στήσιμο στα 4, μουνί σαν πηγάδι (πολύ κρέμα ρε παιδιά)καμία αντίσταση. Καλή συμμετοχή, ξέρει πότε και πόσο να φωνάζει χωρίς να γίνεται κουραστική αλλά δεν αφήνει να τις πιάνει τα βυζιά. Με λίγα λόγια μια απο τα ίδια.Μια μετριότητα.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Χτες κατά τις 19,00 Βριλησού 46 , Τζίνα , ελληνίδα, ψηλή , καλό στήθος , πιασίματα στον κώλο , ελληνίδα κλασσική ,, αρνητικό πολύ ώρα αναμονή καθώς μέχρι να κουνήσει το ένα πόδι βρόμαγε το άλλο , είχε βγει από το δωμάτιο είμασταν 4 συναγωνιστές στο σαλόνι και ήρθε μετά από 10 λέπτο , πρωτή φορά το συναντάω αυτό , από υπηρεσίες όχι και τρελλά πράγματα αλλά ήταν φιλική , καλή πίπα και μουνί πηγάδι , άλλαζε στάσεις και δεν δυσανασχετούσε , δεν με τρέλανε για τα 50 τα θεώρο πολλά ...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Χθες βράδυ μετά το ματς και μετά απο κατανάλωση τεράστιας ποσότητας πίτσας κατηφόρισα προς Κηφισού 30.Εξαιρετικός χώρος αν και έχει θόρυβο απο τα αυτοκίνητα της εθνικής. Χριστίνα γύρω στα 25 απο την Λειψία της Γερμανίας. 1.65 περίπου, ωραίο σώμα με ένα υπέροχο στήθος φυσικό όχι πολύ μεγάλο.Δουλεύει 11 μέχρι 7 το πρωί. Μπήκα για κατάθεση (50 ευρά).Πίπα μέτρια αν και μου άρεσε ότι μου τον γρατσουνούσε ελαφρώς με τα δόντια της. Κλασικό στήσιμο στα 4, μουνί σαν πηγάδι (πολύ κρέμα ρε παιδιά)καμία αντίσταση. Καλή συμμετοχή, ξέρει πότε και πόσο να φωνάζει χωρίς να γίνεται κουραστική αλλά δεν αφήνει να τις πιάνει τα βυζιά. Με λίγα λόγια μια απο τα ίδια.Μια μετριότητα.

Αυτη την Γερμανιδουλα που λες την εχω παρει στην  Τριγγετα. Αφηνει να της τα πιασεις αλλα γενικα ειναι ξενερουα.  Σε στουντιο με 50ρικο και να μην αφηνει να τα πιασεις ειναι εντελως μαλακια. Εκτος αν περιμενε τους Ρωσσους και την ενοχλουσαν, οποτε ας εμενε στο σπιτακι της.

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χθεσινή περιπολία.Βράδυ. Αριστομένους η Αλίνα, Πιπίνου μια ψιλοχαριτωμένη αλλά με μικρό βυζί. Εν συνεχεία,Κεφαλληνίας μια κουκλίτσα με τατουάζ πάνω από τον κώλο. Δεν κράτησα όνομα. Δροσοπούλου 95 μια Βίκυ σχετικά μεγάλη , Δροσοπούλου 97 η Λάουρα. Μουνάρα και καβλόφατσα! 50 ευρω νορμάλ πρόγραμμα, 60 ευρώ σεξ σοου με δονητές , 70 ευρώ ακάποτο. Θα δοκίμαζα αλλά δεν ήξερα τί περιλαμβάνει το "κανονικό". Όποιος γνωρίζει, στο κανονικό συμπεριλαμβάνεται footjob ή 69 ? Και για να μη βγει κάνας εξυπνάκιας και μας αρχίσει τη Σολωμονική για το 69 με τα γνωστά, "69 σε πουτάνα? τόσο μαλάκες είστε?", όταν λέω 69 εννοώ μόνο για μάτι.
Στη συνέχεια Λέλας. Στο κάτω η Σόνια,η οποία δούλευε  και το πρωί. Στο πάνω μια Ουγγαρέζα 35άρα ʼννι με καινούρια τσατσα(παλιά σε Πιπίνου, Κεφαλληνίας). Η κυρία Σούλα αγνοείται. ( Η ξανθούλα με τα γυαλιά. ) . Το κουφό είναι ότι μόλις βγήκε στο σαλόνι η ʼννι και σηκώθηκα να φύγω , άρχισε να με χειροκροτεί ειρωνικά, φωνάζοντας "Μπράβο!Μπράβο". Ακούς εκεί η σκατομαγυάρα. Κωλοούγγροι μην ξεχνάτε το 1954 και την τσαπού των Γερμανών! Η τσατσα να με παρακαλεί να μπω έστω και με 30 ευρώ, αλλά καταλαβαίνετε , μετά από την ειρωνία της πουτάνας και να με πληρώνανε δεν έμπαινα. Έτσι έφυγα άπραγος. Η Λάουρα είναι σούπερ κομμάτι, αλλά δεν ξέρω τί λέει στο δωμάτιο. Ας μας πει κάποιος (σώθηκα τώρα....).
 

Επισκέπτης
λοιπον τσαρκουλα σημερα... ημερα μπορει να χαρακτηριστει η μερα της απουσιας!!!! στο 109 εληπε η ντενιζ, στο 143 η μιλενα, στο φωκαιας η αντελα, στο πιπινου 118 εληπαν ολοι!!!!!! και στο λιοσιων 278 ηταν μια μαριζα ανεκδιηγητη ρωσιδα απο την φυλης που μου ειχε πει το θεικο "φευγω εγω τραβα μαλακια και μην λερωσεις τα σεντονια"!!!!!!!!!!!! παρακαλω μην την παρει κανενας!!!! ειναι πολυ μαλακισμενη ..... η βερονικα δεν δουλευει αυτη την βδομαδα στο 278 και η σαμπρινα δουλευει ΤΩΡΑ στο 278........ αυτα επειδη εχει και μπουρδελα και στουντιο ποσταρω και στις 2 ενημερωσεις ....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χθεσινή περιπολία.Βράδυ. Αριστομένους η Αλίνα, Πιπίνου μια ψιλοχαριτωμένη αλλά με μικρό βυζί. Εν συνεχεία,Κεφαλληνίας μια κουκλίτσα με τατουάζ πάνω από τον κώλο. Δεν κράτησα όνομα. Δροσοπούλου 95 μια Βίκυ σχετικά μεγάλη , Δροσοπούλου 97 η Λάουρα. Μουνάρα και καβλόφατσα! 50 ευρω νορμάλ πρόγραμμα, 60 ευρώ σεξ σοου με δονητές , 70 ευρώ ακάποτο. Θα δοκίμαζα αλλά δεν ήξερα τί περιλαμβάνει το "κανονικό". Όποιος γνωρίζει, στο κανονικό συμπεριλαμβάνεται footjob ή 69 ? Και για να μη βγει κάνας εξυπνάκιας και μας αρχίσει τη Σολωμονική για το 69 με τα γνωστά, "69 σε πουτάνα? τόσο μαλάκες είστε?", όταν λέω 69 εννοώ μόνο για μάτι.
Στη συνέχεια Λέλας. Στο κάτω η Σόνια,η οποία δούλευε  και το πρωί. Στο πάνω μια Ουγγαρέζα 35άρα Άννι με καινούρια τσατσα(παλιά σε Πιπίνου, Κεφαλληνίας). Η κυρία Σούλα αγνοείται. ( Η ξανθούλα με τα γυαλιά. ) . Το κουφό είναι ότι μόλις βγήκε στο σαλόνι η Άννι και σηκώθηκα να φύγω , άρχισε να με χειροκροτεί ειρωνικά, φωνάζοντας "Μπράβο!Μπράβο". Ακούς εκεί η σκατομαγυάρα. Κωλοούγγροι μην ξεχνάτε το 1954 και την τσαπού των Γερμανών! Η τσατσα να με παρακαλεί να μπω έστω και με 30 ευρώ, αλλά καταλαβαίνετε , μετά από την ειρωνία της πουτάνας και να με πληρώνανε δεν έμπαινα. Έτσι έφυγα άπραγος. Η Λάουρα είναι σούπερ κομμάτι, αλλά δεν ξέρω τί λέει στο δωμάτιο. Ας μας πει κάποιος (σώθηκα τώρα....).

..τη λαουρα του 97 την εχω παρει και ειναι για μενα δυναμιτης και νομιζω κανει 69, για φουτ δεν ξερω, τη λαουρα του 95 μου ειπε παληκαρι δυνατο, οτι επισης ειναι σουπερ....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..επισης, η χθεσινη ξανθια ρωσιδα τσατσα του 95 που ηταν στη βαρδια της λαουρας και το παιζει ευγενικη, ειναι για κλωτσιες....
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
λοιπον τσαρκουλα σημερα... ημερα μπορει να χαρακτηριστει η μερα της απουσιας!!!! στο 109 εληπε η ντενιζ, στο 143 η μιλενα, στο φωκαιας η αντελα, στο πιπινου 118 εληπαν ολοι!!!!!! και στο λιοσιων 278 ηταν μια μαριζα ανεκδιηγητη ρωσιδα απο την φυλης που μου ειχε πει το θεικο "φευγω εγω τραβα μαλακια και μην λερωσεις τα σεντονια"!!!!!!!!!!!! παρακαλω μην την παρει κανενας!!!! ειναι πολυ μαλακισμενη ..... η βερονικα δεν δουλευει αυτη την βδομαδα στο 278 και η σαμπρινα δουλευει ΤΩΡΑ στο 278........ αυτα επειδη εχει και μπουρδελα και στουντιο ποσταρω και στις 2 ενημερωσεις ....


η σαμπρινα ειναι η γνωστη μελαχρηνη του ελληνιδες εν δραση? και αν ναι ποδοκατασταση κανει?αξιζει τον κοπο? τι ωρες και μερες τη βρισκουμε?
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
έχουμε και λέμε , εχώ ξεκολοθεί αυτή την βδομάδα , επίσκεψη Δευκαλίωνος στο γνωστό λημέρι , τρείς παρακαλώ αυτή τη φορά , 2 μπάζα ολικής , μια Κατερίνα και μια Ιωάννα , η Ιωάννα σε δυσκολία τις τον έδινες είχε καλό σώμα αλλά από μάπα δεν έλεγε πολλά , και η σταθερή αξία ʼννα , ξανθιά πολύ ασύνατη , καλό στήθος στητό για το σώμα της και τα κιλά της πολλή αδύνατη λέμε ρε παιδιά ανησύχησα λιγάκι αλλά είναι η τρίτη φορά που την παίρνω , από σέρβις πολύ καλό , γλύψιμο μπάλες και προσεχτικά στο καυλί αλλά Σόνια και μετά πολύ καλή πίπα , αφήνει χέρια παντού και γενικά το γουστάρει ,,, jim τρέχα , πολύ καλό πατουσάκι , φόραγε μπότες με καλσόν , τις έβγαλε και μου τράβαγε αρκετή ώρα μαλακά με τα πόδια της , που ήταν πεντακάθαρα και πολύ προσεγμένα , εντύπωση μου έκανε καθώς fun των ποδιών τα αποφευγω στον επι πληρωμή ... αυτά
 

Επισκέπτης
φιλε η σαμπρινα εχει παιξει στην τσοντα αλλα δεν ειναι μελαχρινη.... ειναι ξανθια με πολυ καλο σωμα και καβλοφατσα.... δεν ξερω για ποδοκατασταση σιγουρα αξιζει την καταθεση..... ασε που αυτο που μου αρεσε ηταν οτι ηταν ομιλιτικη και πολυθ φιληκη...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
φιλε η σαμπρινα εχει παιξει στην τσοντα αλλα δεν ειναι μελαχρινη.... ειναι ξανθια με πολυ καλο σωμα και καβλοφατσα.... δεν ξερω για ποδοκατασταση σιγουρα αξιζει την καταθεση..... ασε που αυτο που μου αρεσε ηταν οτι ηταν ομιλιτικη και πολυθ φιληκη...
Φίλε achro1416  ξέρεις αν η Σαμπρίνα αφήνει γλείψιμο , 69 κλπ?
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Καμια καλή πρόταση για σήμερα έχει κανείς??
 

Επισκέπτης
σημερα πηρα για πρωτη φορα την αντριαννα... στο λιοσιων 278.. καλο σωμα μετρια κουρασμενη φατσα... γαμησι μετριο και γενικα δεν κολλησε το θεμα.... γραφω δεν κολλησε γιατι δεν μου αρεσε εμενα σε αλλους μπορει να αρεσει... παντως οφειλω να αναφερω οτι ημουν μετα απο 6 ωρες στο τιμονι και για να μου σηκωθει καναμε ολοκληρες ιστοριες.... τελικα μετα απο πολλες προσπαθειες και απο τους δυο μου σηκωθηκε με μια βυζομαλακια.... οποτε σιγουρα θα ξαναδοκιμασω την εν λογω κυρια γιατι μου φανηκε πολυ εμπειρη και γνωστρια της ανδρικης καβλας.... η σαμπρινα δουλευει αυριο 5-11 οποτε οσοι θελουν ας πανε.....
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
φίλε achro1416 απο περιέργια και μόνο, αν δέν γουστάρεις δέν απαντάς, αλλά πόσα λεφτά ξοδεύεις το μήνα σε πουτάνες;;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
φίλε achro1416 απο περιέργια και μόνο, αν δέν γουστάρεις δέν απαντάς, αλλά πόσα λεφτά ξοδεύεις το μήνα σε πουτάνες;;
Από το να τα τρώει σε γιατρούς.... Ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom