Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Επισκέπτης
sunset αυτι ι αλεξανδρα κανει και γαμο τα γαμισια ομος!!!
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
sunset αυτι ι αλεξανδρα κανει και γαμο τα γαμισια ομος!!!

δεν αντιλέγω σύντροφε!!! :) έχεις εμπειρία;

επίσης πέρασα και από το απέναντι και ήταν ένα ξανθό όμορφο 20-24 αλλά δε πέρασα...
 

Επισκέπτης
τιν εχουν γαμισει διο φιλοι μου και τρελαθηλαν!!!!ειναι πολι χαδιαρα!!!!τι σινιστο ανεπιφιλακτα!!!!διστιχως δεν τιν εχω γαμισει ακομα.ορμα sunset!!!!
 

Επισκέπτης
sunset μαλλον λεσ για τι σαμπρινα!!!στο λιοσιον 278!ορεο μουνακι και πολι καλο γαμισι!εχασεσ που δε μπικες!!!!
 

Επισκέπτης
thanouli λεει οτι ειναι 40 ευρο αλλα πες τισ για 30!!!και καλα εισαι φοιτιτισ και εχισ αναγκεσ...ετσι καναμε και μισ και μας το κατεβασε!!!!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα , επίσκεψη το πρωί στο 106 , άλλαξε η τσατσά άλλαξε και η τιμή 30? και 50? σεξ σόου και αυταρχικό , τάνα η ίδια Σάρα , δεν είναι κακία αλλά την είχα παρεί την προηγούμενη εβδομάδα με 50? ο μαλάκας , σε μια βδομάδα μέσα έπεσε το 20αρίκακι ,, αυτές είναι αποδόσεις ..
 

Επισκέπτης
καλιμερα καυλιαρι surf boy!!!σε πιο πυταναδικο πιγες φιλε???πες μας  πιο αναλιτικα!!!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Σωστή η παρατήρηση σου , στην Αχαρνων 106 , το καινούργιο στούντιο , αδερφάκι της Κεφαλληνίας 75 , αλλάξανε διεύθυνση και λειτουργούν με καινούργια κορίτσια , καθώς τα πετυχαίνω μια εκεί και μία στην Αχαρνών , η κοπέλα είναι η Σάρα , 1,70 , μικρό στήθος , πιασιματίαρικο κωλί , από υπηρεσίες ανάμειχτα συναισθήματα , καθώς την πήρα πριν μια βδομάδα με 50 και σήμερα έπαιζε με 30? , με 30? θα την έπαιρνα , μετά 50? ε΄τσι κ έτσι
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Καλημέρα , επίσκεψη το πρωί στο 106 , άλλαξε η τσατσά άλλαξε και η τιμή 30? και 50? σεξ σόου και αυταρχικό , τάνα η ίδια Σάρα , δεν είναι κακία αλλά την είχα παρεί την προηγούμενη εβδομάδα με 50? ο μαλάκας , σε μια βδομάδα μέσα έπεσε το 20αρίκακι ,, αυτές είναι αποδόσεις ..
Αν φερθουν εξυπνα και μεινουν στα 30 ευρω θα γινουν το δημοφιλεστερο στουντιο. Βεβαια αυτο ειναι αθεμιτος ανταγωνισμος και εδω μιλαμε για υποκοσμο. Βλεπω να πηγαινει 60 συντομα γιατι χαλανε τις τιμες (να την πεσουνε μπραβοι κτλ).
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εχουν δικιο καπιοι σιναδελφοι εδο μεσα θα πεσουν και σε αλα στουντιο οι τιμεσ επιδη δεν παιζει καθολου πελατεια
 

Επισκέπτης
αυτο το στουντιο στιν αχαρνον 106 τι ωρες ειναι ανοικτο ρε παιδες???
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κατι δεν παει καλα τωρα τελευταια στα στουντιο, οπου υποτιθεται, πως λογω τιμων, θα υπαρχει και προσφορα ΑΑΑ υπηρεσιων. Προφανως εχει κοψει η κινηση και αρχιζουν οι τιμες να μειωνωνται.Αλλωστε το 106 ειναι κατω απο τη Φυλης, οποτε τα +20 Ευρω κανουν διαφορα.
 

Επισκέπτης
παιδες τα στουντιο δεν σου πουλανε ουσιαστικα καλυτερο κρεβατι παρα μονο πιο πολυ ωρα, καθαριοτητα και καποια εξτρα... αυτο πληρωνουμε... επεισης σου πουλανε την αισθηση οτι δεν γαμας μια χιλιογαμημενη πουτανα αλλα μια κοπελα που γαμιεται λιγες φορες σε ενα πολυ ωραιο σπιτι κτλ... δηλαδη αν ψαχνεις ποιοτητα μπορει να βρεις και πολυ καλα κοματια στη φυλης.. αλλα εγω προσοπικα καταθετω τωρα τελευταια σε στουντιακια για την καθαριοτητα (δωματιου και κοπελας) και για την ανεση χρονου και για καποια εξτρα...
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Lucy και τα μυαλά στο μίξερ...
Καρέα 30, το απόλυτο των απόλυτων GFEs πάντα με χαμόγελο, πάντα διαθέσιμη για παιχνίδια όχι για μαλάκες όμως.

Δεν ξαναγαμάω αλλού.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Καλα νέα για τους φίλους του καλού γαμησιού.
- Θυμάστε εκείνη την Τσέχα τη Μαρίνα που είχε ξεζουμίσει γενιές και γενιές γαμιάδων στη Λεμπέση 8; Εθεάθη σήμερα στη Βριλησσού 46. Αξία!
- Στο 57 μια άλλη Μαρίνα με κοντό μαλλί, θεόμουνο, αλλά δεν ξέρω τι λέει από υπηρεσίες.
- Δροσοπούλου 95 & 97 οι δυο Λάουρες.
- Λέλας πάνω το Χριστινάκι, Λέλας κάτω μια καινούργια, αδιάφορη.
- Παιωνίου η ʼννα και μια καινούργια η Τζούλια, συμπαθέστατη, μελαχρινή.
- Αλκαμένους & Περγάμου η φάλαινα η Ζάνα.
-Αχαρνών 106 η Σάρα και Αχαρνών 84 η Τζούλια που δούλευε παλιά Παιωνίου.
- Κεφαληνίας 75 μια πολυ όμορφη ψηλή καστανή με ωραίοτατο σωμα.
Δεν εγαμήσαμεν σε καμμία περίπτωσιν
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ψες το βράδυ έφοδο στην Ιππωνάκτος να δω μήπως γύρισε στην πρώτη γραμμή η Μελινάρα...δυστυχώς επτωχεύσαμεν...αντικαταστάτρια η Μαργαρίτα  την οποία και τέσταρα.... γύρω στα 33, μέτριο ύψος, ξανθιά, ωραία βυζιά με λίγο πρόσθετο και κωλάρα...συγνώμη συναγωνιστές αλλά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός..εγώ είχα στο μυαλό μου την θεά του έρωτα...πάντως σε γενικές γραμμές δεν τα κλαις τα λεφτά σου...επίσης ένα μεγάλο μπράβο στην τσατσά που μου εξηγήθηκε σπαθί, πριν μπω μου λέει "αγόρι μου δεν θέλω να σε κοροϊδέψω...η κοπέλα είναι καλή αλλά όχι σαν την Μελίνα" 
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλα νέα για τους φίλους του καλού γαμησιού.
- Θυμάστε εκείνη την Τσέχα τη Μαρίνα που είχε ξεζουμίσει γενιές και γενιές γαμιάδων στη Λεμπέση 8; Εθεάθη σήμερα στη Βριλησσού 46. Αξία!
- Στο 57 μια άλλη Μαρίνα με κοντό μαλλί, θεόμουνο, αλλά δεν ξέρω τι λέει από υπηρεσίες.
- Δροσοπούλου 95 & 97 οι δυο Λάουρες.
- Λέλας πάνω το Χριστινάκι, Λέλας κάτω μια καινούργια, αδιάφορη.
- Παιωνίου η ʼννα και μια καινούργια η Τζούλια, συμπαθέστατη, μελαχρινή.
- Αλκαμένους & Περγάμου η φάλαινα η Ζάνα.
-Αχαρνών 106 η Σάρα και Αχαρνών 84 η Τζούλια που δούλευε παλιά Παιωνίου.
- Κεφαληνίας 75 μια πολυ όμορφη ψηλή καστανή με ωραίοτατο σωμα.
Δεν εγαμήσαμεν σε καμμία περίπτωσιν
Αξιος -συγχαρητηρια φιλε να μας ενημερωνεις παντα ετσι καλα!
 

glute

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Σολωμού 32 ισόγειο : ηταν η Γιούλη απο Μόσχα,Πραγματική ξανθιά γυναικάρα με ενα συνεχές
Colgate καλωσυνάτο χαμόγελο,απίθανο σταχένιο δέρμα,σφρυγιλή σφικτή σάρκα,Θυληκωτατο σώμα,
μεγάλα αρκούντος στητά βιζιά [μάλλον οχι σιλικονάτα],οχι με αντίστοιχο σε μέγεθος κώλο [μπροσθόβαρη], ~1.68 με τακούνια ~1.75.Μάλλον φαρδιές πλάτες.

Η ευγενέστατη τσατσά [οχι επαγγελματίας] διαφήμισε φιλάκια-69-Ισπανικό

Ζήτησα και μου έκανε: Στα όρθια φιλιά πολλά και χαϊδέματα [με περνούσε 5cm], μέχρι να της
πω να ξαπλώσουμε.Συνέχισε τα φιλιά απο τις παρυφές του στόματός μου μεχρι την τσαπού αλλάζοντας συνεχώς στάσεις για να την βλεπω και να χαϊδεύω.Ελάχιστο τσιμπούκη, ισως
γιατί δεν εκτασιάσθηκα [δεν ειμαι πολυ μερακλής],γενικώς παρακολουθούσε τις αντιδρασεις μου και προσάρμοζε ,αναλόγως ,το "προγραμμά"της ,πολύ αργά και τρυφερά. Πάντοτε με κύτταζε στα ματια και χαμογελούσε.Οταν παραφούσκωσα της ζήτησα να γυρισει μπρούμητα
το έκανε και με αφησε να τον χώσω, μάλλον, σε οποια τρύπα θέλω [δεν μου τον έπιασε εκεινη για να το βαλει στο μουντζό της].Επειδή τον κώλο τον αποφεύγω και για να μην παιδεύομαι με την σκοποβολή της ζήτησα να το χώσει μόνη της !Παρόλο που δεν ειχε
πεταχτά κωλομέρια ηταν σφιχτά και μου άρεσε.Κουνήθηκε αρκετά και γυρνούσε και το κεφάλη της για να με φιλά !Λίγο ξενέρωσα με τούς αναστέναγμούς και τα αχ αχ πατωσες
στην μήτρα μου και τα τοιαύτα , αλλά αν της έλεγα να σταματήσει, θα σώπαινε. Τελος μετα το χύσιμο πήγε να συνεχίσει χάδια και κουβέντα, αλλά επειδή τα βαριέμαι ,το έκοψα κόντο
πάντα χαμεγελαστά και ευγενικά.
Τό σπουδαιότερο: Της είπα ,στήν αρχή, για το site μας.Δεν το γνώριζε.Τσίμπησε πολύ καλά,
και οταν τελειώσαμε με ρώτησε εναγωνίως τι θά γράψω. Λοιπόν ,όποιος πάει να αναφέρει
από την αρχή, το site για να βάλει τα δυνατά της.
Επειδή εχω καποιες δεκαετίες στο γκουρμπέτη ,έχοντας πηδήξει ουκ ολίγες !, την τοποθετώ
μέσα στην πρώτη 15αδα
Βάρδια: 11.00-17.00




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom