Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
η σαμπρινα ειναι η γνωστη μελαχρηνη του ελληνιδες εν δραση? και αν ναι ποδοκατασταση κανει?αξιζει τον κοπο? τι ωρες και μερες τη βρισκουμε?

δεν ειναι μελαχροινη,ξανθια ειναι
ποδοκατασταση δεν ξερω αν κανει αλλα γενικα αξιζει τον κοπο
 

Επισκέπτης
φίλε achro1416 απο περιέργια και μόνο, αν δέν γουστάρεις δέν απαντάς, αλλά πόσα λεφτά ξοδεύεις το μήνα σε πουτάνες;;
λοιπον αυτη την βδομαδα εχω καταθεσει 2 φορες ντενιζα 40ευρω και εχτες αντριαννα 30ευρω (επειδη εκει εχω παει μονο 2 φορες και μου ειπε μπες με 30) αρα 70 ευρω.... ομως εχει περασει διαστημα 2 εβδομαδων που λογω γκομενας δεν κατεθεσα.... εχω καταθεσει ομως και 6 στις 7 μερες ντενιζα 120ευρω... με λιγα λογια ξοδευω λεφτα που μου περισευουν... καθως δουλευω πολυ και δεν εχω πολλα εξοδα.... εσυ τωρα.. τι σε ενδιαφερει τι λεφτα χαλαω?????
 

kissifer

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε για πες μου η ντενιζα δεν ειναι η βραζιλιανα που και ποτε μπορω να την βρω ? ευχαριστω
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Λοιπόν γυρνάω από Λιοσίων 278. Σαμπρίνα γιοκ. Είχε περίοδο είπε η τσατσα.
 

Επισκέπτης
παραλιλι στιν αχαρνον καυλιαρι!!!!πλατεια αττικισ αν εχεισ ακουστα!!!
 

Επισκέπτης
Σε οποιο ιψοσ και να εισαι βγενεισ στι λιοσιον!!!αωτε πιγαινε να χισεισ μεγαλε καυλεα!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Καλά ρε μάγκες....Μπορεί όμως να δουλέψει ροδελίτσα άνετα αν θέλει.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
σημερα πηρα για πρωτη φορα την αντριαννα... στο λιοσιων 278.. καλο σωμα μετρια κουρασμενη φατσα... γαμησι μετριο και γενικα δεν κολλησε το θεμα.... γραφω δεν κολλησε γιατι δεν μου αρεσε εμενα σε αλλους μπορει να αρεσει... παντως οφειλω να αναφερω οτι ημουν μετα απο 6 ωρες στο τιμονι και για να μου σηκωθει καναμε ολοκληρες ιστοριες.... τελικα μετα απο πολλες προσπαθειες και απο τους δυο μου σηκωθηκε με μια βυζομαλακια.... οποτε σιγουρα θα ξαναδοκιμασω την εν λογω κυρια γιατι μου φανηκε πολυ εμπειρη και γνωστρια της ανδρικης καβλας.... η σαμπρινα δουλευει αυριο 5-11 οποτε οσοι θελουν ας πανε.....
Φίλε achro1416 για περίγραψε την αντριάννα που πήρες .(δλδ γενικά πως είναι) ?
 

Επισκέπτης
παντως αυτο το στουντιο (λιοσιων 278) ειναι ρεστα και καλα μουνια φερνει και καθε μερα αλλαζει οποτε εχεις ποικιλια και ειναι προσβασιμο με τρενο (κατω πατησια)... ποσες φορες μια κοπελα δεν μας αρεσει και δουλευει βραδυνη βαρδια στο στουντιο που ειναι κονταστο σπιτι και παμε με τα ποδια??? σε αυτο παντα κατι καλο θα βρεις.... ασε που ειναι 40 ευρω....
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
φίλε για την Λαουρα στη Δροσοπουλου 97 εχω ξαναγράψει ....ειναι καταπληκτική.....με full προγραμμα στα 80 euro...
 

Επισκέπτης
σιμερα εχισα με φιλο σινεμπουρδελιαρι  στο λιοσιον 303 ενα πολι αποδοτικο πουτανακι τιν αλεξανδρα!!! γιρο στα 30χρονον ιταν ελλινογερμανιδα απο οτι ειπε!!!!αξιζει το κοπο μαγκες!!!χαδακια...ποδομαλακια,ορεο τσιμπουκι και καθολου βιασινες!!!επισισ εδινε φιλακια στο σοματακι!!!!καυλιαρα ι αλεξανδρα!!!!τιμι  30 ευρα!!!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Παιδιά, βραδινή βάρδια Αριστομένους 72, είδα ένα μωρό...Μούρλια. Μαύρα μαλλάκια, άσπρο δερματάκι, αλλά τέτοιο BABY FACE δεν έχω ξαναδεί σε κοπέλα σε στούντιο. Την έχει πάρει κανείς?
 

Επισκέπτης
γενικα η αντριαννα ειναι κουκλα!!!!απιστευτη γυναικα!!!
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
σιμερα εχισα με φιλο σινεμπουρδελιαρι  στο λιοσιον 303 ενα πολι αποδοτικο πουτανακι τιν αλεξανδρα!!! γιρο στα 30χρονον ιταν ελλινογερμανιδα απο οτι ειπε!!!!αξιζει το κοπο μαγκες!!!χαδακια...ποδομαλακια,ορεο τσιμπουκι και καθολου βιασινες!!!επισισ εδινε φιλακια στο σοματακι!!!!καυλιαρα ι αλεξανδρα!!!!τιμι  30 ευρα!!!!!
Αποφαήσαν τελικά εκεί να το ρίξουν στα 30?; Γιατί για ένα διαστημα από τον Σεπτέμβριο και μετά το είχαν ανεβάσει στα 50 και σου έκανε καλύτερη τιμή και στο έριχνε στα 30? !!! Ευτυχώς προσγηωθήκανε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom