Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φιλε καυλιαρι προεδρε ακομα 50 το εχουν αλλα με παζαρι στο ριχνουν στα 30!!!
 

Επισκέπτης
για τους λατρεις των μεγαλων φυσικων βυζιων και των πιασιματων,βαλερια στην φρατζη 47!!!δεν βιαζεται καθολου,στο πισωκολλητο τα δινει ολα και στο τελος λεει ευχαριστω!!!επισης ειναι και στην βριλλησου 56
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
γουαρ,  μετα τις 6 θα ειναι μια Ευα στην Φρατζη. Ειναι η ιδια καυλιαρα που ηταν και στην Βουρβαχη ?
 

Επισκέπτης
ναι η ιδια ειναι που ηταν και στην βουρβαχη!!
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
για τους λατρεις των μεγαλων φυσικων βυζιων και των πιασιματων,βαλερια στην φρατζη 47!!!δεν βιαζεται καθολου,στο πισωκολλητο τα δινει ολα και στο τελος λεει ευχαριστω!!!επισης ειναι και στην βριλλησου 56
Φιλε WARHOL  καθε ποτε εχει βαρδια η βαλερια στη βριλλησου?
 

Επισκέπτης
ηταν την τεταρτη -πεμπτη και παρασκευη απογευμα  στην φρατζη και δευτερα-τριτη στην βριλλησου,αυτη τη βδομαδα!!αλλα οι μερες αλλαζουν απο βδομαδα σε βδομαδα!!την κυριακη θα βγει το προγραμμα παλι, οποτε θα ενημερωσω!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Στη φρατζή ισχύει το κανονικό 50αρικο πλέον ;; Εγώ γάμαγα εκεί με 30?
 

Επισκέπτης
αμα εισαι γνωστος γαμας με λιγοτερα!!οι υπολοιποι με 50
 

Επισκέπτης
Ιππώνακτος, από τώρα η Αωτριάννα. Και αύριο το πρωί επίσης.
 

Επισκέπτης
παληκαρια επειδη ειμαι λιγο ασχετιλας με τα μπουρδελα-στουντιο και ουτω καθεξης :dancing: που μπορω να βρω μελαψη(ατενσιον!οχι μαιμου) μουναρα αδυνατη με βυζι οχι πολυ μεγαλο και με σιλικονη?ααααα και με υπεροχη ανυψωτικη κωλαθρα!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
τι γνωμη εχετε για το συγγρου 245? εχω παει δυο φορες τη πρωτη μαμησα χριστινα 21 χρονων αστερακι, τη δευτερη ειχε 3, δεν μοθ αρεσε καμια!!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Ξέρει κανένας συναγωνιστής ποιες παίζουν στη Βριλησσύ απόψε; Επίσης αν κάποιος έχει το τηλ από το 46 ας μου το στείλει. Είχα πάρει καρτούλα αλλά την έχασα...Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
το καινουριο στουντιο στι σιγρου 245 τι λεει ρε καυλιαριδεσ????απο μουνακια τι λεει???τιμεσ????προγραματα??ασ ενιμεροσει καπιος χιστισ!!!!
 

dvbhg

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αχαρνών 106. Αν και σε κακό σημείο (διαστάυρωση με μεγαλη πινακιδα που λεει 106 και κοκκινο φωτισμο στην εισοδο και 2 οροφους σκαλοπατια) όταν ανέβεις πάνω το σκηνικό αλλάζει. Πολύ ευγενική τσατσά (όχι σαν το ζώο της Βριλησου 36). Η πουτάνα εισαγώμενη, μελαχροινό 1.75 όμορφα χαρακτηριστικά με ελαφρώς μικρό βυζί και λίγο παραπάνω κοιλίτσα από το κανονικό. Κανονικό 50, sex show (τι ειν'τουτο?) και αυταρχικό 50. Πήρα αυταρχικό, η γκόμενα έσκασε με ένα πλαστικό ματσούκι και ένα μαστίγιο στο δωμάτιο, της λέω οκ κούλαρε, δεν φάγαμε ψώλον (άγρια σπορ για την ηλικία μας) αλλά τις πατουσίτσες της (39-40, σε πέδιλα, μυρωδάτες) τις έκανα λαμπίκος και όταν μου τελείωσε το σάλιο με βοήθησε φτύνοντάς με στο πρόσωπο και στο στόμα. Μου την έπαιζε ξεσκέπαστη και τελείωσα πάνω της. Για τους φαν του είδους της δίνω 6/10.


υ.γ.: δεν μπορώ να απαντήσω στα pm που μου στέλνετε. Δεν μπορώ να δώ την εικόνα για το verification ούτε να ακούσω τα γράμματα.
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, καλημέρα!

Ξέρει κανείς ποιές κοπέλες δουλεύουν Καρέα 30 και Φραντζή 47 τώρα το πρωί;

Ευχαριστώ!!!
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΤΡΙΓΚΕΤΑ
βρηκα μια Ξενια Γερμανιδα κοντη και λιγο στρουμπουλη με το προγραμα των 60 ευρω μου εκανε φορερη πιπα ωραιο στησιμο στα 4 ειχε πραγματικα σφιχτο μουνι(ειπε οτι ηταν 20 ετων) και τελειωμα με ισπανικο στις υπεροχεσ στητεσ βυζαρες της...συστυνεται
 

Επισκέπτης
να ενημερωσω και εδω!!η κατερινα της κολωνου καθε πεμπτη  πρωι,στην βριλλησου 36!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom