Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Σας είχα υποσχεθεί το πλήρες πρόγραμα της Σιμον.
Σημειώστε λοιπόν:
Τρίτη Απόγευμα (16:00-02:00) Βριλησού 36
Πέμπτη πρωΐ (10:00-18:00) Ιπωνάκτωνος 14
Παρασκευή και Σάββατο πρωΐ (10:00-18:00) Βριλησού 36

Ελπίζω όλοι οι fans της Σιμον να ικανοποιηθούν!!!!!!
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ειμαστε πλήρως ικανοποιημένοι, απο την εμπεριστατωμένη ανάλυσή σου.. :dancing:
Μια ερώτηση. Απο βυζί πως πάει η κοπέλα???
Και σε ποιά περιοχή είναι αυτή η Ιπωνάκτωνος??? :idiot:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Και σε ποιά περιοχή είναι αυτή η Ιπωνάκτωνος??? :idiot:

Κατεβαίνεις με το μετρό στη στάση Νέος Κόσμος , βγαίνεις στην έξοδο προς την οδό Ευστρατίου Πισσα και η πρώτη κάθετος είναι η Ιππώνακτος.Πας δεξιά.Το σπίτι είναι μπροστά στο φανάρι και σε βλέπουν πολλοί όταν μπαίνεις.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σας είχα υποσχεθεί το πλήρες πρόγραμα της Σιμον.
Σημειώστε λοιπόν:
Τρίτη Απόγευμα (16:00-02:00) Βριλησού 36
Πέμπτη πρωΐ (10:00-18:00) Ιπωνάκτωνος 14
Παρασκευή και Σάββατο πρωΐ (10:00-18:00) Βριλησού 36

Ελπίζω όλοι οι fans της Σιμον να ικανοποιηθούν!!!!!!

δεν δουλευει και στο 60 της βριλησσου?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Κατεβαίνεις με το μετρό στη στάση Νέος Κόσμος , βγαίνεις στην έξοδο προς την οδό Ευστρατίου Πισσα και η πρώτη κάθετος είναι η Ιππώνακτος.Πας δεξιά.Το σπίτι είναι μπροστά στο φανάρι και σε βλέπουν πολλοί όταν μπαίνεις.

Συμβουλή να μην τολμήσει να πάρει κάποιος αυτοκίνητο σε αυτήν την περιοχή γιατί θα καταρραστεί την ώρα που γεννήθηκε...
Μόνο και μόνο metro !
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Καρέα 30 το πρωί ήταν η Lucy η οποία είναι σταθερή αξία GFE και υπακοής.

Πληροφορήθηκα επίσης ότι έλειπε Θεσ/νίκη για βίζιτες σε ξενοδοχεία-σπίτια. Τυχεροί Βόρειοι...!
Το πρόγραμμα βίζιτας είχε και σπεσιαλ σερβις με ακάποτα κλπ.

Το πρόγραμμα βίζιτα ίσως να το κάνει κι Αθήνα σε λίγο καιρό, οπότε οι fans της Lucy ας μάθουν / διασταυρώσουν κι αυτοί αναλόγως την πληροφορία.
Τηλέφωνο δε δίνει στο άψε σβήσε πάντως, θέλει τις καταθέσεις της...
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Η Σιμόν δεν έπαιζε κάποτε και στην Ιπποκράτους;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μετά απο scout σε μασάζ με τον Γιώργη Παπά (Respect) πάμε στο στούντιο της Λέλας Καραγιάννη (το ισόγειο) για να ρεφάρω. Εκεί έπαιζε η 'Πέτρα' (έτσι ακριβώς μου είπε ότι λέγεται) που μου έκανε τον π... πέτρα  :dancing: Ψηλή,ξανθό μακρύ μαλλί,μπλέ μάτια και γενικά μου...άρα!!! Χώρα προέλευσης μου είπε Σλοβακία και φόραγε λεοπαρδαλέ τάγκα. Μέσα μπουκιτσί χωρίς σπαστικά κολλήματα βιασύνης και στον πήδουλο το νιμού της δεν είχε καθόλου κρέμα (υπερβολικά σπάνιο για τα σημερινά δεδομένα). Τιμή για αυτήν την κούκλα 50 ?.

σε ποιο κανατε scout παλιοπαιδα?φανταζομαι σε καποιο κοντα στα δικαστηρια,ε?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Χθες το βραδυ μετα απο κρασοκατανυξη με επιασαν κατι καβλες και εφυγα καρφι για στουντιοτσαρκα περιπου στις 2.
Πρωτη και τελευταια σταση στην λιοσιων 278.Ανοιγει την πορτα ο Κωστας,που τυχαινει να εχει και το μαγαζι,και ετσι βρισκω την ευκαιρια να του κανω και κατι παραπονα που ειχα απο την τελευταια φορα που ειχα παει,την κυριακη που μας περασε,γιατι η κοπελα δεν ειχε ερθει στο σαλονι αλλα ειχε χαιρετισει  απο το διαδρομο.Εκεινη την ωρα βγαινει  η κοπελα,η ιδια με την κυριακη,τρωει την παρατηρηση της απο τον  Κωστα κλπ.
Επειδη ειναι πολυ καλο μουνακι περναω...Υψος 1,65 περιπου καστανοξανθο με γλυκο προσωπο αρκετα φαρδυ κωλο αλλα χωρις καθολου πλαδαροτητα,σφιχτα γενικα κρεατα ,με λιγα λογια ΚΩΛΑΡΑ.
Το καλυτερο ομως ειναι στα βυζια...ασφυκτιουσαν μεσα απο κορμακι που φορουσε.Μεγεθος 3 γεματο,σιλικονη μεν αλλα πολυ καλοφτιαγμενο,οχι σαν να πιανεις τσιμεντο,και με πολυ καλη επιδερμιδα.απο τα καλυτερα βυζομπαλα που εχω δει...
το ονομα της Παολα και ειναι και  ελληνιδα.
Αρχισε με πολυ καλο τσιμπουκι με δυνατη μαλακια ενω ρουφουσε και πολυ καλο επισης γλειψιμο και ρουφηγμα με παθος στα μπαλακια,εκει ειχε βρει το τελειο χωρις τις υπερβολες της ντενιζ που στα ξεριζωνει.Αλλαγη σε ισπανικη και παλι πιπα...
Επειτα γαμησι στα 4,σκληρο με την κοπελα να μην δυσανασχετει καθολου και να το αντεχει και με αρκετη ανεση χρονου και χυσιμο μετα απο κανα δεκαλεπτο στο στομα με καποτα εννοειται.

Γενικα 8/10 για εμφανιση και 9/10 στο κρεβατι.
Πρεπει να την ξαναπαρω βεβαια και μια φορα χωρις να εχω πιει ενα κιλο κρασι για να εντοπισω και καποιο μειονεκτημα.

Συνολικα παντως αξιζε το κοριτσι :dancing:

Σε μερικες μερες μου ειπε ο Κωστας επιστρεφει και η Σαμπρινα :dancing: :dancing: :dancing:
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μια τζινα μιλφ που ειναι στη θησεως 365 τί λεει?στυλ στεφανια και ετσι?zero.......zero........ :dancing: :dancing:
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ρε ξερει κανεις τι παιχτηκε με τα στουντιο της αχαρνων? και τα 2 τα  πετυχαινω κλειστα συνεχεια μετα τις 12 το βραδυ εδω και κανενα 20ημερο..Καθε φορα ξενερωνω οποτε περναω και επειδη βαριεμαι να τραβιεμαι αλλου (ειδικα στις φασεις που πηγαινω)  αναγκαζομαι να καταθετω τσαμπα λεφτα σε κατι εναπομειναντα ανοιχτα μπουρδελα τησ φυλης...και φωκαιας....ελεος!!! :headbang: :headbang: :headbang: :jerking:
 

Επισκέπτης
ρε ξερει κανεις τι παιχτηκε με τα στουντιο της αχαρνων? και τα 2 τα  πετυχαινω κλειστα συνεχεια μετα τις 12 το βραδυ εδω και κανενα 20ημερο..Καθε φορα ξενερωνω οποτε περναω και επειδη βαριεμαι να τραβιεμαι αλλου (ειδικα στις φασεις που πηγαινω)  αναγκαζομαι να καταθετω τσαμπα λεφτα σε κατι εναπομειναντα ανοιχτα μπουρδελα τησ φυλης...και φωκαιας....ελεος!!! :headbang: :headbang: :headbang: :jerking:
σημερα περασα και ηταν ανοιχτα αλλα δεν ειχαν τιποτα καλο μεσα!!
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Νυκτερινη περιπολος αποψε πριν απο καμια ωριτσα απο αχαρνων...τζιφος τελικα και ατυχος μαζι παλι!! πλησιαζω με το αμαξι και βλεπω το 85 κλειστο...Κριμα και αδικο! εχω περασει τοσο ωραιες στιγμες προσφατα κιολας (πριν κανενα μηνα+) εκει μεσα και ηθελα να ριξω ενα καβλι παλι ...προχωροντας βλεπω το 106 ανοιχτο!! λεω τωρα θα γαμησουμε ποιοτικα..το μονο προβλημα που εμεινε ηταν το παρκιγκ...αφου φερνω 2 σβουρες μεταξυ φυλης και αχαρνων τελικα βρισκω καπου σχετικα κοντα..παρολαυτα το 10λεπτο που χρεαστηκα για να βρω να παρκαρω ηταν αρκετο...πηγα και το 106 ηταν κλειστο!!! μεσα σε 10 λεπτα!! μαλλον για να μην γαμησω εγινε η φαση :tickedoff:....τελικα κατεληξα φωκαιας...στα βρωμομπουρδελα!! α ρε γαμω το δια!!! :headbang: :headbang:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Πηγα Λελας Καραγιαννη χτυπησα πανω κατω αλλα δεν μου ανοιγανε τελικα κατεθεσα στη Φυλης
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
αχαρνων 106 δινουν κωλο ολες αβερτα ? :-
 

Επισκέπτης
λοιπον, σημερα βραδυνη τσαρκα χωρις λεφτα μονο ματι...... -λιοσιων 278- μια αννα οχι πολλα πραγματα -πιπινου 118- παλι αννα παλι δεν ελεγε τιποτα -δροσοπουλου 95- ναταλι στενη λεκανη στενο μουνακι, μοντελο στην πατριδα της (μια αδυνατη με καλο σωμα και σκατα φατσα) -δροσοπουλου 97- η σαντρα εμφανισιακα αδυνατη με καλη ρογα καλο κωλο και γενικα πολυ ωραιο κορμακι που ηρθε και μου τριβοταν στο σαλονι!!!! (αχ!! να μην εχω λεφτα) οποιος ξερει κατι ας γραψει...
-λελας καραγιαννη- κλειστο (περιερως)!! -βριλησου 60- η αντριαννα δεν την εχω παρει ασχημομουρα με απιστευτο κορμι και κωλο βυζαρες κανει και ισπανικο.. εχουν γραφτει τοσα εδω που δεν εχω να πω τιποτα -βριλησου 36 - μια αδιαφορη.. -βριλησου 46- η μελινα (η τσατσα επεμενε οτι δεν την λενε μελινα!!!!!!!!!!!!) καλο σωμα καλο μουνακι -βριλησου 57- η αγαπη καλο μουνακι φανηκε, η τσατσα μου ειπε οτι εχουν γραψει για αυτην στο σαιτ!!!!!!...... τωρα σαν γνωστος νταριοφιλος (!!!!!!) εψαξα πολυ και εμαθα καποια πραγματα για το καινουριο μαγαζι της και το καινουριο ονομα της αλλα οποιος θελει τα λεω με pm γιατι υπαρχει λογος.....
 

Επισκέπτης
χαιρετω ολουσ τουσ καυλιαριδες!!!μιπωσ ξερει κανεισ ρε παιδια μια νταρια απο λιοσιων 278?? που θα τη βρουμε αυτη?και τι προγραμα κανει?αν ξερει κανεισ ας δωσει τα φωτα του!!!!
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τωρα σαν γνωστος νταριοφιλος (!!!!!!) εψαξα πολυ και εμαθα καποια πραγματα για το καινουριο μαγαζι της και το καινουριο ονομα της αλλα οποιος θελει τα λεω με pm γιατι υπαρχει λογος.....
Δώσε τα φώτα σου με pm για Ντάρια και περισσότερες πληροφορίες για τις ʼννες (Λιοσίων και Πιπίνου) αν έχεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom