Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μπα σιμονα την λενε και μετα απο δευτερη δοκιμη ειμαι ακομα πιο ευχαριστημενος....τωρα επειδη ο κυριος σαβαλας εχει στανταρ μεταξουργιου οπως ειπαμε αλλα ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ φιλικα {τι περιεργη αρρωστια αυτη της εξουσιας..η καλυτερα της ψευδαισθησης εξουσιας που εχουν καποιοι} προφανως δεν ειναι του γουστου του..οπως και καθε μη εμπειρου μπουρδελιαρη μιας και τα λιγα παραπανω κιλα που εχει η κοπελια μπορει να βοηθησουν στο να διαφυγει η προσοχη απο το υπεροχο δερμα της τις βυζαρες της και το πολυ ομορφο προσωπο της....δεν πειραζει..γαματε σκουποξυλα με τα ματια για να χαιρομαστε γυναικες με ολες μας τις αισθησεις
Ρε την Σιμονα την μπαλονα πως μου ξεφυγε ρε συ και πηρε την Αλινα το σκουποξυλο ρε ο Savalas δικιο εχει ο φιλος 1.88 η Αλινα οχι σκπυποξυλο  ορθιο χιλιομετρο φιλε, να φανταστεις δοκιμασα και εγω.
 

Επισκέπτης
Γειά σας,
Ξέρει κανείς πού θα είναι σήμερα απογευματινή βάρδια η Barbie;
Ευχαριστώ
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει σημερα αριστοτελους κ στο νεο λ.συγγρου
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Έπειτα από ξενέρωτη έξοδο με (ελληνιδο-) γυναικοπαρέα στην επιστροφή σύντομο πέρασμα από κάποια στούντιο.

Σεβαστείας 23 και Παπαδιαμαντοπούλου, Ιλίσια. Το εν λόγω στούντιο είναι άγνωστο γενικά. Μάλλον κατάλαβα το λόγο όταν το είδα από κοντά : φαίνεται εγκαταλειμένο. δλδ ήταν μεν κλειστό αλλά φαινόταν κλειστό για καιρό, όχι απλώς ότι δε το πρόλαβα σήμερα ανοιχτό. Μέχρι και το αναριχόμενο φυτό στο κτίριο κοντεύει να καλύψει την πόρτα. Λίαν συντόμως θα το επισκεφτώ άλλη ώρα πιο νωρίς για να δω στα σίγουρα τι παίζει

Και Παιωνίου 10 η πάντα ευγενική τσατσά μου έδειξε : την ʼννα. Ξανθό κοντοπούτανο με μεγάλα βυζιά, πεταχτό κώλο, ζουμερή με πιασίματα. Φάτσα μέτρια.

Και τη Τζούλη, μέτριο ύψος, καστανή, ωραίο βυζάκι αν και όχι πολύ μεγάλο και ωραία μπουτάκια και κολαράκι, χωρίς να είναι και κάτι το εντυπωσιακό.

Τιμές από 40 ευρώ.
 

dvbhg

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αχαρνών 106. Ήταν η Ανιέσκα. Παρά τις καλές κριτικές που έχουν καταθέσει πολλοί συνάδελφοι εδώ, εγώ οφείλω να πω ότι δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος. Βιαστική (ενώ δεν είχε άλλο πελάτη), με είχε στην αναμονή κανένα 15λεπτο (ήμουν εγώ, αυτή και η τσατσά στο κτίριο..), δεν φάνηκε καθόλου πρόθυμη μέσα στο δωμάτιο (σε αντίθεση με όλες τις υπόλοιπες του συγκεκριμένου στούντιο) και δεν μου έφερε τα ρέστα. Μάλιστα, όταν της το είπα (στο τέλος), στράβωσε κιόλας. Όχι να μας φάει και το 20ρικάκι, κρίμα είναι.
 

tbag29

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις για στουντιο στην Μιχαλακοπούλου πουθενά?
 

Επισκέπτης
ΣΗΜΕΡΑ  ΛΟΓΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ :headbang:
 

Συνημμένα

  • ttt.jpg
    ttt.jpg
    62,1 KB · Εμφανίσεις: 27

Επισκέπτης
Εεεεεεεεεεεεε ετσι σου ειπαν μαλλων κατι θα ξερουν . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Sorry  ρε μαγκες πως σταθεροποιητε το μωβ χρωμα γαμωτη μου. :think:
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Ξέρει κανείς ποια είναι τώρα στην Καρέα;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αδερφια βοηθεια θελω ενημερωση για το ποια ειναι στα Δροσοπουλου και Τριγγετα το απογευμα εδωσα ενα μαθημα και θελω να  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :sperm: :sperm:
 

Επισκέπτης
Αδερφια βοηθεια θελω ενημερωση για το ποια ειναι στα Δροσοπουλου και Τριγγετα το απογευμα εδωσα ενα μαθημα και θελω να  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :sperm: :sperm:


Χρησιμότατο site!!! Σου δίνει και οδηγίες για το πως να πας εκεί από το σημείο που είσαι!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ρε σεις αφηστε την καζουρα τωρα!και πειτε ποιο μουνι ειναι εκει να το λαδωσω λιγο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom