Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
...τώρα το είδα paliofarsalaws!

πάρτο!

φύγαν για βάρκιζα,αυλάκι..
μήπως και δουν κάνα καυλάκι,
πήγαν σε θάλλασες βαθιές
μα το μυαλό τους στις ξανθιές,
ήταν καυτές μεσ'τα μπικίνι,
γι'αυτό για φώκαιας εκίνη..
στην Κλάρα παν' και επαρηγόρη,
δεν ειν' γελάδι του Γρηγόρη!
ειν' απομίμιση της Τσίλα..
και ας βρωμά λίγη π..τσίλα!

(Απολογούμαι για την διακοπή της ροής των πληροφοριών!!Συνε-χύστε παρακαλώ...)
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
γεια σου ρε savala...!!
που το ανακάλυψες παλι αυτο το στούντιο..? χιχιχιι
απο τιμές τα κλασσικα να φανταστω εε..??
εχουμε και καμια φώτο??

αντε περαστικα..αν και τώρα που τιμώρησες την Ιζαμπέλα η ανάρρωσή σου θα είναι ταχύτερη.. :rockon: :rockon: :rockon:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Μεσα στη ζεστη και στο λιβα, σαν γνησιο Africa Corp και αφου ΣΚ ημουν κλεισμενος σπιτι λογω ασθενειας (ακομα με αντιβιωση ειμαι) εσκασα για επιδρομη στο Συγγρου 144. Κοπελα η Ιζαμπελα που πολλοι απο εσας τη ψαχνετε Τριγγετα αλλα τωρα θα δουλευει και στα 2 μαγαζια.
Εκανα το ντουζακι μου και ξαπλαρα στο κρεββατι :grin:
Μεχρι να αρχισει η πραξη πιασαμε τη συζητηση  κτλ
μετα φιλακια χαδακια super πιπα και γαμησι 3ων στασεων
χυσιμο με τσιμπουκι ;)

ρε θηριο με τετοια ζεστη και με αντιβιωση και τα εβγαλες περα? :uzi: :uzi:ηρωας,ηρωας.και μια που ανηκεις και στο αφρικα κορπ θα προτεινω στο ρομελ να σου απονεμειθει ο σιδηρουν σταυρος.η ιζαμπελλα λεει?ειναι πραγματι ολα τα λεφτα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ηλικια 30-35,ξανθια μαυρισμενη αδυνατουλα με γαλαζιο ματι ,σφηχτο σωμα, βυζακι πεταχτο στητο με ορθια ρωγα, αθφονο sex attitude και πολυ χαμογελο, δε κωλωνει στα δυσκολα, κανει οτι σταση σου κατεβει, αν θες να χυσεις με πιπα ειναι προθυμοτατη να στο κανει, ξερει καλα τη δουλεια της και τις υποχρεωσεις της στον πελατη, δειχνει να σε γουσταρει, βογγαει οσο πρεπει, ξερει που να σε χαιδεψει για να φουντωσεις.
Με λιγα λογια ειναι παναξια  :smitten:

ειδες για να εχει δουλεψει το κοριτσι σε FKK που ξερει τι θα πει σερβις ????
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
να κάνουν κι άλλες μεταγραφές από FKK όμως. Εκτός από τη ναυαρχίδα να φέρουν και τα αντιτορπιλικά τους.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να κάνουν κι άλλες μεταγραφές από FKK όμως. Εκτός από τη ναυαρχίδα να φέρουν και τα αντιτορπιλικά τους.

δεν νομιζω οτι η ιζαμπελα αποτελει ναυαρχιδα σ ενα FKK..
απλα λειτουργησε μεσα της ο ανταγωνισμος και συναμα εμαθε καποια βασικα πραγματα για τη δουλεια της.. (οπως οφειλε !!)
 

Επισκέπτης
΄Εχει άλλωστε προυπηρεσία 10 ετών στη Γερμανία!
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
ε όχι και ναυαρχίδα του FKK η Ιζι, της Τριγγέτα εννοούμε.
Στο FKK η Ιζι είναι βαρκούλα σε σχέση με το τι μπορείς να πετύχεις.

 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Δροσοπουλου 97 ξανθια ουκρανη 22 ετων μεταμεσονυχτια βαρδια ηρθε αυτοπαρουσιαστηκε μονη της και μου ειπε τα προγγραματα της δεν συγκρατησα το ονομα!Τελικα μου αρεσε δινω το 50αρι και  μπουκαρω...........αρχιζει να μου τον παιζει και οπως μου τον παιζει μου λεει το εξης τρελλο με συν 100 ευρω το κανουμε χωρις προφυλακτικο..........κρυος ιδρωτας με διαπερναει.........η απαντηση ειναι βαλε μου την καποτα να συνεχισουμε...........αυτη επεμενε εκει.......τελικα εγιναν ολα με προφυλακτικο αλλα προσοχη συναγωνιστες με την κυρια γιατι δεν ξερω τη παιζει!!!!!!!!!!!!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αθανασίας 3, χτες το βράδυ. Τους πέτυχα στο κλείσιμο. Η Κατερίνα δεν θα ξαναδουλέψει εκεί, είπε η τσατσά.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τι ειπεs τωρα,η ιζαμπελα?που ηταν τοσο καιρο!μακραν η καλυτερη και εχουμε και φοβερη 'χημεια'
ουαου!οταν βγω θα τρεξω να την παρω ειναι φοβερη!τι αλλο να πω?δεν παιζεται!!!
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
καλησπέρα σας συναγωνιστές!

οφείλω να ομολογήσω οτι δεν είμαι και πολύ φαν των μπουρδελοστούντιων αλλά η πολύ αγαμία με έφερε εδώ...η ποτάνα η κοινωνία που άλλους ανεβάζει και άλλους κατεβάζει! τον δικό μου λούτσο δυστυχώς τον κράτησε κατεβασμένο και αραχνιασμένο εδώ και κάνα δίμηνο οπότε ήγγικεν η ώρα! ο καιρός γαρ εγγύς!

ξεκίνησα από φρατζή ,οτι πω έγινε πριν 2 ώρες, όπου είχε βαλέρια. pas mal απλά not my cup of tea.

κατόπιν ιππώνακτος όπου έπαιζε μπάλα μία αγγελική! μπάζο ολκής για τα γούστα μου, αλβανή παραδουλεύτρα wannabe! αποφύγετε, αν και ήταν πολύ γελαστή και πρόσχαρη αλλά τα 50 βγαίνουν με δυστυχία! και οι δύο τσατσάδες υπέρ του δέοντος εξυπηρετικές!

κατόπιν πήγα να πάρω σαμπουάν στο σκλαβενίτη και καπότες για να πάω στο θησέως 35 :P !! πολιτισμικό σοκ! τι μούναρος βγήκε από κει;;; αλλά είχε ύφος μπλαζέ που ξενέρωσα και η τσατσά αγενέστατη πραγματικά, ουστ! πάντως απ΄όσο μου πε η κοπελιά θα βρίσκεται και τετάρτη πρωί. ξέρεις κανείς τι παίζει με δαύτη γιατί κάβλωσα υπέρ του δέοντος αλλά σκέφτηκα με το πάνω κεφάλι και δε μπήκα. ψηλή, όμορφη, μελαχροινή με τα μαλλιά σε μορφή κότσου, τατουάζ στην δεξιά μεριά της κοιλίτσας της και μια χαρά κωλαράκι και πόδια. μούναρος κοινώς! δώστε τα φώτα σας!

τελικά κατέληξα δροσοπούλου στο i want your finish μπάρμπι όπου γάμαγα δίχως αύριο χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου το κοντοπούτανο! και φοβερή πίπα, όχι βαθιά αλλά έπαιζε ωραία με τη γλωσσίτσα της! όλη τη νύχτα εκεί θα ναι, όποιος θέλει...

βοήθεια για το θησέως όποιος ξέρει ας πει, αν και τετάρτη με βλέπω εκεί...πολύ μουνί!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
!

τελικά κατέληξα δροσοπούλου στο i want your finish μπάρμπι όπου γάμαγα δίχως αύριο χωρίς να δυσανασχετήσει καθόλου το κοντοπούτανο! και φοβερή πίπα, όχι βαθιά αλλά έπαιζε ωραία με τη γλωσσίτσα της! όλη τη νύχτα εκεί θα ναι, όποιος θέλει...

βοήθεια για το θησέως όποιος ξέρει ας πει, αν και τετάρτη με βλέπω εκεί...πολύ μουνί!


Στο 95 η στο 97?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Δροσοπουλου 97 ξανθια ουκρανη 22 ετων μεταμεσονυχτια βαρδια ηρθε αυτοπαρουσιαστηκε μονη της και μου ειπε τα προγγραματα της δεν συγκρατησα το ονομα!Τελικα μου αρεσε δινω το 50αρι και  μπουκαρω...........αρχιζει να μου τον παιζει και οπως μου τον παιζει μου λεει το εξης τρελλο με συν 100 ευρω το κανουμε χωρις προφυλακτικο....
:headbang: :headbang: :headbang:


oldboy η μπαρπι στο 95.
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
η μπάρμπι πάντως oldboy είναι πολύ καλή επένδυση, αποκλείεται να μη γουστάρεις!
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
για τη μουνάρα στη θησέως; κανείς;

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom